Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hannes Hnilica | 21A0400 | C | OLT Transdanubien | 33:03 | |
2. | Weichselberger Elias | 29A0600 | C | ÖTK-Wien | 38:18 | + 5:15 |
3. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:32 | + 6:29 |
4. | Kubáková Nela | SJH0451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:45 | + 16:42 |
5. | Vondrová Magdaléna | OKP0350 | C | SK OK 24 Praha | 85:07 | + 52:04 |
6. | Heindl Clemens | 34A0400 | C | OK Gittis Klosterneuburg | 87:14 | + 54:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondra Matěj | OKP0000 | C | SK OK 24 Praha | 40:42 | |
2. | Wallisch Viktor | EKP0112 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:42 | + 4:00 |
3. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | C | KOB Start Blansko | 52:17 | + 11:35 |
4. | Kubák Martin | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 73:33 | + 32:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludvík Matyáš | STB9801 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:14 | |
2. | Hlavatý Jan | BUL9800 | C | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 48:14 | + 3:00 |
3. | Finder Markus | 35A0001 | C | HSV Graz | 64:30 | + 19:16 |
Wallisch Vít | EKP9912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Horák Jan | LDC9800 | C | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Muller Matej | VBA9601 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 46:15 | |
2. | Nemet Michal | BOR9705 | A | OK Jiskra Nový Bor | 47:42 | + 1:27 |
3. | Pletzer Matthias | 23A9400 | C | NF Villach | 55:09 | + 8:54 |
4. | Šňupárek Václav | TZL9548 | A | SKOB Zlín | 57:11 | + 10:56 |
5. | Kroupa Tomáš | VIP9401 | B | SK VIPrahlo | 61:49 | + 15:34 |
6. | Charvát Jan | VRL9601 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:11 | + 15:56 |
Kroupa Jakub | VIP9500 | B | SK VIPrahlo | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wallas Gert | 23A9000 | C | NF Villach | 53:39 | |
2. | Michael Friedrich | 28A8200 | C | HSV PINKAFELD | 62:10 | + 8:31 |
3. | Zenz Sebastian | 29A9200 | C | ÖTK-Wien | 63:07 | + 9:28 |
4. | Zezulka Markus | 27A7200 | C | HSV Baden | 96:19 | + 42:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 45:59 | |
2. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 46:27 | + 0:28 |
3. | Pospíšek Marek | TBM8907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 46:29 | + 0:30 |
4. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SK SNS Smržovka | 47:22 | + 1:23 |
5. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | E | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:09 | + 2:10 |
6. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 48:15 | + 2:16 |
7. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 48:19 | + 2:20 |
8. | Schachinger Bernhard | 26A0001 | C | HSV Ried | 49:08 | + 3:09 |
9. | Gromadka Maciej | NNN0002 | C | Neregistrovaní | 50:05 | + 4:06 |
10. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 50:12 | + 4:13 |
11. | Breitschädel Tobias | 17A7800 | C | ASKÖ Henndorf Orienteering | 50:24 | + 4:25 |
12. | Wojtynek Sebastian | NNN0003 | C | Neregistrovaní | 51:44 | + 5:45 |
13. | Kouřimský Jan | SLA7200 | E | SKOB Slaný | 52:00 | + 6:01 |
14. | Tišnovský Martin | TBM9120 | E | KOS TJ Tesla Brno | 52:01 | + 6:02 |
15. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 52:11 | + 6:12 |
16. | Rief Andreas | 19A7600 | C | OLC Graz | 52:38 | + 6:39 |
17. | Klimo Thomas | 21A7900 | C | OLT Transdanubien | 53:11 | + 7:12 |
18. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 53:20 | + 7:21 |
19. | Haingartner Christof | 19A8400 | C | OLC Graz | 53:28 | + 7:29 |
20. | Kříž Libor | XPU7804 | E | PARDUBICE BIKERS | 53:39 | + 7:40 |
21. | Vala Radek | ABR8401 | E | A-team NOVO Bruntál | 53:45 | + 7:46 |
22. | Staněk Tomáš | TSU9403 | E | LKT 80 Šumperk | 54:07 | + 8:08 |
23. | Peths Matěj | ABR8501 | E | A-team NOVO Bruntál | 54:14 | + 8:15 |
24. | Obuškevič Jan | SMR7000 | E | SK SNS Smržovka | 54:27 | + 8:28 |
25. | Exler Florian | 21A9200 | C | OLT Transdanubien | 54:43 | + 8:44 |
26. | Jašek Petr | ABR7601 | E | A-team NOVO Bruntál | 54:50 | + 8:51 |
27. | Daněk Roman | SBK7541 | E | KOB Start Blansko | 55:06 | + 9:07 |
28. | Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | 55:28 | + 9:29 |
29. | Čully Andrej | VBA9501 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 55:42 | + 9:43 |
30. | Sajal Martin | EKP7803 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 57:10 | + 11:11 |
31. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 57:39 | + 11:40 |
32. | Jalový Milan | RBK8347 | E | SK Radioklub Blansko | 57:41 | + 11:42 |
33. | Michalička David | ZUP8001 | E | MTBO ČZU Praha | 58:21 | + 12:22 |
34. | Haselsberger Kevin | 23A8900 | C | NF Villach | 58:27 | + 12:28 |
35. | Jiran Jan | PHK7701 | E | OK 99 Hradec Králové | 58:30 | + 12:31 |
36. | Zajíc Josef | LOV7601 | E | lepus.cz | 59:18 | + 13:19 |
37. | Lukavec Petr | SMR7800 | E | SK SNS Smržovka | 60:37 | + 14:38 |
38. | Wartbichler Christian | 17A8800 | C | ASKÖ Henndorf Orienteering | 61:14 | + 15:15 |
39. | Malátek Rastislav | VBA7401 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 61:20 | + 15:21 |
40. | Marcinkiewicz Grzegorz | NNN | C | Neregistrovaní | 61:42 | + 15:43 |
41. | Pucherna Eduard | ZUP7403 | E | MTBO ČZU Praha | 61:58 | + 15:59 |
42. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 63:41 | + 17:42 |
43. | Grün Dominik | 15A8600 | C | OLG Ströck Wien | 82:32 | + 36:33 |
Laciga Zdeněk | VSP5200 | E | USK Praha | DISK | ||
Vanka Petr | OKP6801 | E | SK OK 24 Praha | DISK | ||
Haničák Tomáš | DMS7700 | E | Dynamo Malá Skála | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 45:55 | |
2. | Vaněk Petr | PHK7600 | A | OK 99 Hradec Králové | 46:07 | + 0:12 |
3. | Buriánek Vojta | SMR7801 | A | SK SNS Smržovka | 47:36 | + 1:41 |
4. | Pavlík Radek | ABR6849 | A | A-team NOVO Bruntál | 48:22 | + 2:27 |
5. | Procházka Jiří | TBM7633 | A | KOS TJ Tesla Brno | 48:28 | + 2:33 |
6. | Honner Jaroslav | VPM7802 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 48:49 | + 2:54 |
7. | Horák Martin | LDC7100 | A | KOB Děčín | 48:50 | + 2:55 |
8. | Merenus Štěpán | EKP8401 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 48:55 | + 3:00 |
9. | Kopecký Pavel | VSP7800 | A | USK Praha | 49:18 | + 3:23 |
10. | Kalina Miroslav | EKP8211 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 49:30 | + 3:35 |
11. | Anděl Robert | VPM8001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:31 | + 3:36 |
12. | Kurz Pavel | EKP7408 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 49:38 | + 3:43 |
13. | Hons Miši | SMR7700 | A | SK SNS Smržovka | 49:39 | + 3:44 |
14. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:45 | + 3:50 |
15. | Müller Pavel | JEP7900 | A | Jehlanka Team | 50:03 | + 4:08 |
16. | Ticháček Radek | SJC7801 | B | Sportcentrum Jičín | 50:05 | + 4:10 |
17. | Urban Miroslav | DMS7900 | A | Dynamo Malá Skála | 50:09 | + 4:14 |
18. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | A | PARDUBICE BIKERS | 50:11 | + 4:16 |
19. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:33 | + 4:38 |
20. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | A | SKOB Zlín | 51:24 | + 5:29 |
21. | Karlík Michal | VIV8000 | A | GIGANT Orienteering | 52:02 | + 6:07 |
22. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 52:03 | + 6:08 |
23. | Zicha Jiří | TZL7733 | A | SKOB Zlín | 52:21 | + 6:26 |
24. | Krejčík Jiří | TZL8301 | A | SKOB Zlín | 52:48 | + 6:53 |
25. | Schwab Martin | TBM8101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 52:59 | + 7:04 |
26. | Pašek František | ZUP7601 | A | MTBO ČZU Praha | 53:20 | + 7:25 |
27. | Kroc Dalibor | VIV7400 | A | GIGANT Orienteering | 53:22 | + 7:27 |
28. | Šmahel David | TBM7407 | A | KOS TJ Tesla Brno | 53:24 | + 7:29 |
29. | Strejček Petr | TBM7228 | A | KOS TJ Tesla Brno | 53:34 | + 7:39 |
30. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | A | KOB Start Blansko | 54:35 | + 8:40 |
31. | Jirka Jakub | VPM7905 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:47 | + 8:52 |
32. | Vítek Jan | VSP8100 | A | USK Praha | 55:39 | + 9:44 |
33. | Gebas Miroslav | XBM8102 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 55:49 | + 9:54 |
34. | Urban Jan | SBK7537 | A | KOB Start Blansko | 56:49 | + 10:54 |
35. | Rejholec Michal | BOR7412 | A | OK Jiskra Nový Bor | 58:26 | + 12:31 |
36. | Cerman Lukáš | VSP8101 | A | USK Praha | 58:45 | + 12:50 |
37. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | A | SK VIPrahlo | 59:52 | + 13:57 |
38. | Horák Pavel | VSP7200 | A | USK Praha | 59:53 | + 13:58 |
39. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 60:00 | + 14:05 |
40. | Kasal Vít | SBK7540 | A | KOB Start Blansko | 61:04 | + 15:09 |
41. | Šenk Petr | VBA8001 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 66:59 | + 21:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ladislav | ZUP8200 | C | MTBO ČZU Praha | 43:45 | |
2. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | B | OK Sparta Praha | 44:26 | + 0:41 |
3. | Fujáček Jan | SCP7506 | B | OK Sparta Praha | 46:09 | + 2:24 |
4. | Musil Pavel | SJC7705 | B | Sportcentrum Jičín | 48:13 | + 4:28 |
5. | Bezděk Václav | ABR8502 | B | A-team NOVO Bruntál | 48:16 | + 4:31 |
6. | Netuka Martin | SHK7302 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 49:40 | + 5:55 |
7. | Bašus Petr | SCP7400 | B | OK Sparta Praha | 50:38 | + 6:53 |
8. | Wallisch Jan | EKP7205 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 50:41 | + 6:56 |
9. | Nemšovský Petr | ZUP7605 | B | MTBO ČZU Praha | 51:06 | + 7:21 |
10. | Kolář Rudolf | ABR6301 | B | A-team NOVO Bruntál | 51:17 | + 7:32 |
11. | Tománek Otakar | VLI8300 | B | Slavia Liberec orienteering | 51:38 | + 7:53 |
12. | Tomeš Petr | SJC7531 | A | Sportcentrum Jičín | 52:34 | + 8:49 |
13. | Mikan Albert | EKP8606 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 52:44 | + 8:59 |
14. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | B | MTBO ČZU Praha | 54:24 | + 10:39 |
15. | Zaoral Pedros | SMR7903 | B | SK SNS Smržovka | 54:30 | + 10:45 |
16. | Putík Jiří | VLI7505 | B | Slavia Liberec orienteering | 54:56 | + 11:11 |
17. | Švarcbach Michal | KNC7001 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 55:07 | + 11:22 |
18. | Jirásek Milan | VSP7403 | B | USK Praha | 57:15 | + 13:30 |
19. | Komín David | LME7401 | B | SK Los Mělník | 57:32 | + 13:47 |
20. | Štemberg Milan | EKP8608 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 57:34 | + 13:49 |
21. | Humlíček Aleš | SBK7539 | B | KOB Start Blansko | 57:35 | + 13:50 |
22. | Šebesta Petr | ZUP7604 | B | MTBO ČZU Praha | 57:51 | + 14:06 |
23. | Jiráček Josef | SBK8501 | B | KOB Start Blansko | 58:31 | + 14:46 |
24. | Hruška Miloš | ABR7501 | B | A-team NOVO Bruntál | 61:12 | + 17:27 |
25. | Buchtík Aleš | XBM8201 | B | PELLŽS MTBO TEAM | 64:31 | + 20:46 |
26. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 64:51 | + 21:06 |
27. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | B | GIGANT Orienteering | 65:36 | + 21:51 |
28. | Pucher Filip | ZUP7404 | B | MTBO ČZU Praha | 68:42 | + 24:57 |
29. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 70:51 | + 27:06 |
30. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB Start Blansko | 76:10 | + 32:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanek Daniel | ABR7401 | C | A-team NOVO Bruntál | 38:00 | |
2. | Šimek Petr | RBK8444 | C | SK Radioklub Blansko | 38:27 | + 0:27 |
3. | Boček Milan | TBM9228 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:53 | + 3:53 |
4. | Flašar Jan | PGP8610 | C | SK Praga | 42:53 | + 4:53 |
5. | Šimek Radek | JEP8000 | C | Jehlanka Team | 46:36 | + 8:36 |
6. | Dzik Martin | VIV7600 | C | GIGANT Orienteering | 46:38 | + 8:38 |
7. | Pastuszek Jakub | TZL7500 | C | SKOB Zlín | 46:40 | + 8:40 |
8. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:04 | + 11:04 |
9. | Pátek Richard | SBK7609 | C | KOB Start Blansko | 52:56 | + 14:56 |
10. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 53:12 | + 15:12 |
11. | Ouhrabka Jakub | EKP8003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:14 | + 15:14 |
12. | Tomeš Radim | TZL7849 | C | SKOB Zlín | 54:17 | + 16:17 |
13. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:47 | + 16:47 |
14. | Ištok Martin | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 55:20 | + 17:20 |
15. | König Lukáš | SBK8001 | C | KOB Start Blansko | 55:23 | + 17:23 |
16. | Reif Jan | TSU8604 | C | LKT 80 Šumperk | 55:35 | + 17:35 |
16. | Kasal Jiří | SBK7301 | C | KOB Start Blansko | 55:35 | + 17:35 |
18. | Ohera Karel | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 57:32 | + 19:32 |
19. | Divila Martin | TZL7402 | C | SKOB Zlín | 58:39 | + 20:39 |
20. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB Start Blansko | 61:57 | + 23:57 |
21. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 65:50 | + 27:50 |
Zachoval Tomáš | XBM8001 | C | PELLŽS MTBO TEAM | DISK | ||
Cremaschini Gianprimo | TBM7905 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondra Radek | OKP7200 | C | SK OK 24 Praha | 61:39 | |
2. | Novak Roland | 27A6500 | C | HSV Baden | 63:48 | + 2:09 |
3. | Hlavatý Pavel | BUL6800 | C | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 91:02 | + 29:23 |
4. | Šembera Jiří | VIP6901 | C | SK VIPrahlo | 91:58 | + 30:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dörfler Dietmar | 27A6200 | C | HSV Baden | 51:02 | |
2. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | B | MTBO ČZU Praha | 53:07 | + 2:05 |
3. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 53:09 | + 2:07 |
4. | Stockmayer Michael | 32A6800 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 53:12 | + 2:10 |
5. | Kaempfer Thomas | 94C7300 | C | OLG Biberist SO | 53:43 | + 2:41 |
6. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 54:12 | + 3:10 |
7. | Zrník Tomáš | VIV7118 | C | GIGANT Orienteering | 55:29 | + 4:27 |
8. | Král Jiří | TSU5941 | E | LKT 80 Šumperk | 55:32 | + 4:30 |
9. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 56:04 | + 5:02 |
10. | Holík Marek | TBM6507 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:24 | + 5:22 |
11. | Linhart Aleš | VIV7200 | C | GIGANT Orienteering | 56:46 | + 5:44 |
12. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:26 | + 6:24 |
13. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 57:46 | + 6:44 |
14. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 57:57 | + 6:55 |
15. | Skoupý Jan | VIV7001 | C | GIGANT Orienteering | 58:02 | + 7:00 |
16. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:22 | + 8:20 |
17. | Toloch Alexandr | VIV7000 | C | GIGANT Orienteering | 59:24 | + 8:22 |
18. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 59:42 | + 8:40 |
19. | Thomas Hnilica | 21A6800 | C | OLT Transdanubien | 60:06 | + 9:04 |
20. | Klučár Daniel | RCP7141 | C | RC&P TEAM Bratislava | 60:46 | + 9:44 |
21. | Náhlovský David | TBM6512 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:11 | + 10:09 |
22. | Žíla Vladimír | BOR6800 | A | OK Jiskra Nový Bor | 61:18 | + 10:16 |
23. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:19 | + 10:17 |
24. | Trunkát Daniel | XBM7102 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 61:43 | + 10:41 |
25. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | 62:32 | + 11:30 |
26. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 62:33 | + 11:31 |
27. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:26 | + 12:24 |
28. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 64:06 | + 13:04 |
29. | Zimmermann Pavel | KRE6401 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 65:47 | + 14:45 |
30. | Parfianowicz Ludomir | NNN0004 | C | Neregistrovaní | 66:37 | + 15:35 |
31. | Borsitzky Hans | 32A7000 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 67:06 | + 16:04 |
32. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 67:10 | + 16:08 |
33. | Charvát Roman | VRL6501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:19 | + 17:17 |
34. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:46 | + 19:44 |
35. | Galík Tomáš | TBM6522 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:51 | + 20:49 |
36. | Seifert Jan | VSP6500 | C | USK Praha | 73:10 | + 22:08 |
37. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | C | RC&P TEAM Bratislava | 75:29 | + 24:27 |
38. | Rotheneder Hannes | 27A6400 | C | HSV Baden | 76:41 | + 25:39 |
39. | Tichý Martin | TJH6401 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 77:15 | + 26:13 |
40. | Klaška Jan | DKP | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:50 | + 26:48 |
41. | Weichselberger Wolfgang | 29A6700 | C | ÖTK-Wien | 79:52 | + 28:50 |
42. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 80:01 | + 28:59 |
43. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:16 | + 36:14 |
44. | Raunigg Andreas | 32A6900 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 87:41 | + 36:39 |
Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přibyl Ivan | PFP5900 | C | VŠSK PedF UK Praha | 38:13 | |
2. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:27 | + 0:14 |
3. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK OS Nové Město n. M. | 39:03 | + 0:50 |
4. | Dravetz Walter | 19A5400 | C | OLC Graz | 40:39 | + 2:26 |
5. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:54 | + 2:41 |
6. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:14 | + 4:01 |
7. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 42:19 | + 4:06 |
8. | Kroupa Václav | VIP6104 | A | SK VIPrahlo | 42:28 | + 4:15 |
9. | Peths Pavel | ABR5801 | C | A-team NOVO Bruntál | 42:44 | + 4:31 |
10. | Štěpánský Václav | TBM6108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:52 | + 4:39 |
11. | Janský Jiří | LBM5805 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:25 | + 5:12 |
12. | Marek Vladimír | TSU5700 | C | LKT 80 Šumperk | 44:57 | + 6:44 |
13. | Nebel Peter | 32A6300 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 45:59 | + 7:46 |
14. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 47:03 | + 8:50 |
15. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 47:43 | + 9:30 |
16. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 48:06 | + 9:53 |
17. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 48:40 | + 10:27 |
18. | Pirchegger Günter | 36A0004 | C | NF Steiermark | 49:34 | + 11:21 |
19. | Müller Petr | JEP4800 | C | Jehlanka Team | 49:42 | + 11:29 |
20. | Melcher Michael | 36A0002 | C | NF Steiermark | 49:56 | + 11:43 |
21. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 52:05 | + 13:52 |
22. | Wallas Klaus | 23A6200 | C | NF Villach | 52:58 | + 14:45 |
23. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 54:41 | + 16:28 |
24. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 55:30 | + 17:17 |
25. | Pidner Valentin | 32A5600 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 55:39 | + 17:26 |
26. | Bochenek Milan | EKP5601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:37 | + 18:24 |
27. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 58:21 | + 20:08 |
28. | Gartlgruber Wolfgang | 28A6000 | C | HSV PINKAFELD | 59:11 | + 20:58 |
29. | Hochreiter Andreas | 32A5900 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 61:30 | + 23:17 |
30. | Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI & PINGUIN | 65:44 | + 27:31 |
31. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:00 | + 28:47 |
32. | Resch Hannes | 29A5600 | C | ÖTK-Wien | 70:12 | + 31:59 |
33. | Čully Jan | VBA5501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 70:36 | + 32:23 |
Vintr Ivan | TZL4501 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Curt MAIER | 22A4400 | C | ASKÖ OLC KÄRNTEN | 38:30 | |
2. | Benedek Robert | 31A4800 | C | LZ OMAHA | 60:29 | + 21:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Háp Petr | PHK7201 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:30 | |
2. | Háp Ondřej | PHK9702 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:02 | + 3:32 |
3. | Kubák Martin | SJH7401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 41:15 | + 3:45 |
4. | Brenner Heimo | 34A6700 | C | OK Gittis Klosterneuburg | 41:25 | + 3:55 |
5. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 41:33 | + 4:03 |
6. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 44:23 | + 6:53 |
7. | Dziková Hana | VIV | C | GIGANT Orienteering | 44:29 | + 6:59 |
8. | Kubáková Žaneta | SJH7751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:52 | + 7:22 |
9. | Wallischová Romana | EKP | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:12 | + 10:42 |
10. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:21 | + 51:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:54 | |
2. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 97:16 | + 26:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hápová Petra | PHK0051 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:52 | |
2. | Lea Hnilica | 21A0050 | C | OLT Transdanubien | 44:59 | + 3:07 |
3. | Jana Hnilica | 21A0250 | C | OLT Transdanubien | 51:09 | + 9:17 |
4. | Kroupová Vendula | VIP0150 | C | SK VIPrahlo | 64:25 | + 22:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peroutka Sophie | 32A9750 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 37:45 | |
2. | Přibylová Anežka | PFP9750 | C | VŠSK PedF UK Praha | 40:56 | + 3:11 |
3. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:08 | + 4:23 |
4. | Králová Vilma | TZL9952 | C | SKOB Zlín | 46:28 | + 8:43 |
5. | Fantoni Antonella | 23A9750 | C | NF Villach | 50:05 | + 12:20 |
6. | Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:59 | + 18:14 |
7. | Swoboda Anna | 32A9850 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 92:16 | + 54:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pirker Lisa | 23A9550 | C | NF Villach | 46:12 | |
2. | Hofer Saskia | 32A9650 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 59:38 | + 13:26 |
3. | Ritter Julia | 36A0005 | C | NF Steiermark | 59:55 | + 13:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ponweiser Eva | 32A7750 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 45:00 | |
2. | Hirschhofer Andrea | 32A9150 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 48:56 | + 3:56 |
3. | Primus Eva | 23A8950 | C | NF Villach | 54:23 | + 9:23 |
4. | Zenz Mirjam | 29A8950 | C | ÖTK-Wien | 64:25 | + 19:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaminska Anna | NNN0001 | C | Neregistrovaní | 42:57 | |
2. | Gigon Michaela | TBM7753 | E | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 0:16 |
3. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 44:21 | + 1:24 |
4. | La Carbonara Hana | TBM7652 | E | KOS TJ Tesla Brno | 46:29 | + 3:32 |
5. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 47:08 | + 4:11 |
6. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 47:16 | + 4:19 |
7. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 47:31 | + 4:34 |
8. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 47:52 | + 4:55 |
9. | Štěpánská Adéla | TBM8870 | E | KOS TJ Tesla Brno | 48:04 | + 5:07 |
10. | Hančíková Barbora | TZL8853 | E | SKOB Zlín | 48:59 | + 6:02 |
11. | Lamichová Kateřina | PHK8359 | E | OK 99 Hradec Králové | 50:05 | + 7:08 |
12. | Kalinová Markéta | EKP8259 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 50:14 | + 7:17 |
13. | Lamichová Martina | PHK9152 | E | OK 99 Hradec Králové | 50:31 | + 7:34 |
14. | Haltof Ewa | LOV9499 | E | lepus.cz | 51:11 | + 8:14 |
15. | Kasalovská Natalia | VBA8554 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 51:31 | + 8:34 |
16. | Seifertová Magda | VSP9150 | E | USK Praha | 51:41 | + 8:44 |
17. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 51:58 | + 9:01 |
18. | Prchalová Ivana | SMR8754 | E | SK SNS Smržovka | 52:30 | + 9:33 |
19. | Reiner Marina | 23A9150 | C | NF Villach | 52:34 | + 9:37 |
20. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 52:37 | + 9:40 |
21. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | E | LKT 80 Šumperk | 53:01 | + 10:04 |
22. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | E | MTBO ČZU Praha | 53:48 | + 10:51 |
23. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 54:07 | + 11:10 |
24. | Eisl Birgit | 17A8250 | C | ASKÖ Henndorf Orienteering | 55:15 | + 12:18 |
25. | Sladká Kateřina | SBK8550 | E | KOB Start Blansko | 55:42 | + 12:45 |
26. | Fólová Martina | SMR8850 | E | SK SNS Smržovka | 59:51 | + 16:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:11 | |
2. | Bochenková Martina | ZUP8750 | A | MTBO ČZU Praha | 36:20 | + 0:09 |
3. | Jirásková Markéta | VSP7653 | A | USK Praha | 38:32 | + 2:21 |
4. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 38:37 | + 2:26 |
5. | Pajerová Ivana | EKP9051 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 38:53 | + 2:42 |
6. | Ryšavá Magdalena | ZUP7651 | A | MTBO ČZU Praha | 39:35 | + 3:24 |
7. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB Start Blansko | 40:05 | + 3:54 |
7. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | A | MTBO ČZU Praha | 40:05 | + 3:54 |
9. | Šiftancová Eva | DMS8050 | A | Dynamo Malá Skála | 40:49 | + 4:38 |
10. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | A | MTBO ČZU Praha | 40:53 | + 4:42 |
10. | Divilová Lenka | TZL7400 | A | SKOB Zlín | 40:53 | + 4:42 |
12. | Faltejsková Jana | XPU7652 | A | PARDUBICE BIKERS | 41:11 | + 5:00 |
13. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SK SNS Smržovka | 43:52 | + 7:41 |
14. | Linhartová Martina | VIV7750 | A | GIGANT Orienteering | 44:00 | + 7:49 |
15. | Vlčková Iva | ZUP7551 | A | MTBO ČZU Praha | 44:05 | + 7:54 |
16. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | A | KOS TJ Tesla Brno | 44:19 | + 8:08 |
17. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB Start Blansko | 44:26 | + 8:15 |
18. | Honnerová Blanka | VPM8051 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:21 | + 9:10 |
19. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | A | KOB Start Blansko | 45:33 | + 9:22 |
20. | Honsová Lenka | SMR7750 | A | SK SNS Smržovka | 45:36 | + 9:25 |
21. | Košíková Jitka | VSP7799 | A | USK Praha | 45:52 | + 9:41 |
22. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB Start Blansko | 45:55 | + 9:44 |
23. | Jiráčková Jana | SBK8661 | A | KOB Start Blansko | 46:03 | + 9:52 |
24. | Tomešová Daniela | SJC8451 | A | Sportcentrum Jičín | 46:11 | + 10:00 |
25. | Salingerová Anna | ZUP7750 | A | MTBO ČZU Praha | 46:32 | + 10:21 |
26. | Jašková Šárka | ABR7751 | A | A-team NOVO Bruntál | 46:36 | + 10:25 |
27. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | A | KOB Start Blansko | 46:56 | + 10:45 |
28. | Vondrová Kateřina | OKP7250 | A | SK OK 24 Praha | 47:12 | + 11:01 |
29. | Klimešová Gabriela | VRL7652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:33 | + 11:22 |
30. | Matulová Dana | TBM7653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 47:36 | + 11:25 |
31. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | A | GIGANT Orienteering | 48:10 | + 11:59 |
32. | Haničáková Denisa | SMR8350 | A | SK SNS Smržovka | 48:44 | + 12:33 |
33. | Jurečková Leona | ABR7752 | A | A-team NOVO Bruntál | 49:35 | + 13:24 |
34. | Khulová Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:51 | + 13:40 |
35. | Puchernová Veronika | ZUP7450 | A | MTBO ČZU Praha | 50:24 | + 14:13 |
36. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | A | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 53:16 | + 17:05 |
37. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:48 | + 19:37 |
38. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 55:58 | + 19:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foglarová Kamila | VLI8655 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:24 | |
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | B | USK Praha | 39:31 | + 2:07 |
3. | Trubáková Zuzana | BLI8051 | B | MTBO Bludný kořen | 40:11 | + 2:47 |
4. | Flašarová Kristýna | KCK9054 | C | KOB Český Krumlov | 40:44 | + 3:20 |
5. | Čechová Marcela | TBM7659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:36 | + 4:12 |
6. | Štembergová Lucie | EKP8851 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 41:47 | + 4:23 |
7. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | B | Sportcentrum Jičín | 42:50 | + 5:26 |
8. | Křížová Vendula | SJC8355 | B | Sportcentrum Jičín | 43:01 | + 5:37 |
9. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | B | KOS TJ Tesla Brno | 43:04 | + 5:40 |
10. | Marková Alena | TSU9050 | C | LKT 80 Šumperk | 43:32 | + 6:08 |
11. | Hojná Silvie | SCP7950 | B | OK Sparta Praha | 43:33 | + 6:09 |
12. | Ježková Klára | VSP8455 | C | USK Praha | 43:52 | + 6:28 |
13. | Michaličková Veronika | ZUP8651 | B | MTBO ČZU Praha | 44:00 | + 6:36 |
14. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | B | MTBO ČZU Praha | 44:08 | + 6:44 |
15. | Malá Alice | TBM7991 | B | KOS TJ Tesla Brno | 45:28 | + 8:04 |
16. | Berglová Lucie | ZUP8250 | B | MTBO ČZU Praha | 45:54 | + 8:30 |
17. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:13 | + 8:49 |
18. | Vitelli Martina | 94C7650 | C | OLG Biberist SO | 46:52 | + 9:28 |
19. | Křístková Veronika | SBK8379 | C | KOB Start Blansko | 47:15 | + 9:51 |
20. | Šebestová Jana | ZUP7453 | B | MTBO ČZU Praha | 48:31 | + 11:07 |
21. | Novotná Veronika | BOR | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:36 | + 11:12 |
22. | Böhne Christina | RBK8055 | C | SK Radioklub Blansko | 49:00 | + 11:36 |
23. | Michálková Alice | VIV7650 | C | GIGANT Orienteering | 49:26 | + 12:02 |
24. | Jakoubová Ivka | SMR7450 | B | SK SNS Smržovka | 49:53 | + 12:29 |
25. | Masopustová Elis | VLI8656 | B | Slavia Liberec orienteering | 50:03 | + 12:39 |
26. | Ševčíková Petra | SOP9152 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:05 | + 12:41 |
27. | Brettlová Marta | VIP7557 | B | SK VIPrahlo | 51:42 | + 14:18 |
28. | Sedláčková Michaela | XPU8751 | B | PARDUBICE BIKERS | 52:15 | + 14:51 |
29. | Tomešová Stela | TZL8251 | B | SKOB Zlín | 53:03 | + 15:39 |
30. | Jalová Martina | RBK8355 | B | SK Radioklub Blansko | 59:08 | + 21:44 |
31. | Čully Katharina | VBA9251 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 66:18 | + 28:54 |
Plšková Mária | TZL8753 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | E | OK Jiskra Nový Bor | 36:55 | |
2. | Přibylová Eva | PFP6950 | C | VŠSK PedF UK Praha | 37:52 | + 0:57 |
3. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 46:19 | + 9:24 |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:41 | + 11:46 |
5. | Novak-Fragner Elisabeth | 27A6650 | C | HSV Baden | 48:51 | + 11:56 |
6. | Kroupová Jana | VIP7052 | C | SK VIPrahlo | 48:53 | + 11:58 |
7. | Sonja Hnilica | 21A6850 | C | OLT Transdanubien | 49:05 | + 12:10 |
8. | Finder Gaby | 36A0001 | C | NF Steiermark | 49:38 | + 12:43 |
9. | Tichá Jana | TJH6451 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 51:07 | + 14:12 |
10. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:16 | + 17:21 |
11. | Hápová Šárka | PHK7157 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:25 | + 17:30 |
12. | Dorfler Doris | C | 56:24 | + 19:29 | ||
13. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 57:00 | + 20:05 |
14. | Zimmermannová Milena | KRE6851 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 69:44 | + 32:49 |
15. | Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | 71:50 | + 34:55 |
16. | Kubičková Ivana | SJH6851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 77:12 | + 40:17 |
17. | Weber-Jungo Marion | 32A6750 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 87:27 | + 50:32 |
Weichselberger-Rodriguez | 29A6450 | C | ÖTK-Wien | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 34:53 | |
2. | Králová Dana | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 35:39 | + 0:46 |
3. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 38:13 | + 3:20 |
4. | Perůtková Ivana | LCE5851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:24 | + 3:31 |
5. | Čully Zuzana | VBA5852 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 39:23 | + 4:30 |
6. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 39:27 | + 4:34 |
7. | Ritter Waltraud | 36A0003 | C | NF Steiermark | 40:17 | + 5:24 |
8. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:37 | + 5:44 |
9. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:07 | + 7:14 |
10. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 45:08 | + 10:15 |
11. | Gratschmayer Martina | 29A6050 | C | ÖTK-Wien | 46:39 | + 11:46 |
12. | Linhart Reingild | 32A5350 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 47:31 | + 12:38 |
13. | Zacherl Andrea | 29A6150 | C | ÖTK-Wien | 47:34 | + 12:41 |
14. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:57 | + 14:04 |
15. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:00 | + 20:07 |