Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolatowski Filip | 56P9900 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 36:27 | |
2. | Damian Hyla | 47P0100 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 46:34 | + 10:07 |
3. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | C | KOB Start Blansko | 52:12 | + 15:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patryk Szymczak | 56P9600 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 63:30 | |
2. | JAROSZEK Jakub | 42P9800 | C | MUKS Gliwice | 65:48 | + 2:18 |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | C | TJ Stadion Nový Bor | 70:17 | + 6:47 |
4. | Hlavatý Jan | BUL9800 | C | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 94:16 | + 30:46 |
Artur Żebrowski | 56P9800 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | DISK | ||
Rychtera Ivan | SMR9800 | C | SK SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andreas Waldmann | 18A9200 | C | Austria national team | 74:34 | |
2. | Muller Matej | VBA9601 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 78:35 | + 4:01 |
3. | Čully Andrej | VBA9501 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 80:43 | + 6:09 |
4. | RADOSúAW JAROSZEK | 42P9500 | C | MUKS Gliwice | 82:33 | + 7:59 |
5. | Nemet Michal | BOR9705 | A | OK Jiskra Nový Bor | 88:07 | + 13:33 |
6. | Piotr Dolatowski | 56P9400 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 90:25 | + 15:51 |
7. | Jánoška Tomáš | VBA9341 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 99:14 | + 24:40 |
Takáč Teodor | 51S9601 | C | ŠK Hadveo Banská Bystrica | DISK | ||
Pokorný Ondřej | SJI9401 | C | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haselsberger Kevin | 23A8900 | C | NF Villach | 88:08 | |
2. | Ševčík Martin* | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 89:07 | + 0:59 |
3. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 89:28 | + 1:20 |
4. | Stránský Vojtěch* | KPY9000 | E | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:53 | + 1:45 |
5. | Svoboda Honza* | SMR7901 | E | SK SNS Smržovka | 91:10 | + 3:02 |
6. | Hradil Jiří* | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 91:50 | + 3:42 |
7. | Pospíšek Marek* | TBM8907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 92:21 | + 4:13 |
8. | Rief Andreas | 19A7601 | C | OLC Graz | 92:52 | + 4:44 |
9. | Uhmann Petr | TBM8307 | E | KOS TJ Tesla Brno | 93:15 | + 5:07 |
10. | Ludvík Vojtěch* | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 94:39 | + 6:31 |
11. | Sebastian Wojtynek | 32P2001 | C | Polish national team | 94:52 | + 6:44 |
12. | Rygl Jaroslav* | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 94:58 | + 6:50 |
13. | Sommer Michael | VSP7600 | A | USK Praha | 100:45 | + 12:37 |
14. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:45 | + 13:37 |
15. | Florian Exler | 21A2000 | C | OLT Transdanubien | 103:59 | + 15:51 |
16. | Lauerman Jan* | SJI7419 | E | OK Jihlava | 106:10 | + 18:02 |
17. | Laciga Radek* | VSP8200 | E | USK Praha | 108:12 | + 20:04 |
18. | Jiran Jan | PHK7701 | E | OK 99 Hradec Králové | 108:44 | + 20:36 |
19. | Graubner Jan* | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 109:27 | + 21:19 |
20. | Daněk Roman | SBK7541 | E | KOB Start Blansko | 109:58 | + 21:50 |
21. | Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | 110:30 | + 22:22 |
22. | Prošek Michal | SJI7823 | E | OK Jihlava | 111:48 | + 23:40 |
23. | Pucherna Eduard | ZUP7403 | E | MTBO ČZU Praha | 113:23 | + 25:15 |
24. | Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | 116:43 | + 28:35 |
25. | Dieter Gutschi | 23A9100 | C | NF Villach | 119:48 | + 31:40 |
26. | Mark Huster | 54D7700 | C | SV Sachsen 90 Werdau | 124:18 | + 36:10 |
27. | Zajíc Josef | LOV7601 | E | lepus.cz | 129:37 | + 41:29 |
28. | Lukavec Petr | SMR7800 | E | SK SNS Smržovka | 137:17 | + 49:09 |
Maciej Gromadka | 32P2000 | C | Polish national team | DISK | ||
Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | DISK | ||
Staněk Tomáš | TSU9403 | E | LKT 80 Šumperk | DISK | ||
Laciga Zdeněk | VSP5200 | E | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 80:16 | |
2. | Škoda Jakub | VLI8800 | A | Slavia Liberec orienteering | 80:36 | + 0:20 |
3. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 82:44 | + 2:28 |
4. | Honner Jaroslav | VPM7802 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 83:14 | + 2:58 |
5. | Černý Ladislav | ZUP8200 | C | MTBO ČZU Praha | 84:59 | + 4:43 |
6. | Hons Miši | SMR7700 | A | SK SNS Smržovka | 87:01 | + 6:45 |
7. | Merenus Štěpán | EKP8401 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 87:02 | + 6:46 |
8. | Urban Miroslav | DMS7900 | A | Dynamo Malá Skála | 88:03 | + 7:47 |
9. | Schwab Martin | TBM8101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 88:14 | + 7:58 |
10. | Pařízek Petr | SMR7001 | A | SK SNS Smržovka | 88:20 | + 8:04 |
11. | Les Martin | VPM7906 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 90:13 | + 9:57 |
12. | Kalina Miroslav | EKP8211 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 90:36 | + 10:20 |
13. | Moravec Štěpán | SJI8101 | A | OK Jihlava | 90:42 | + 10:26 |
14. | Müller Pavel | JEP7900 | A | Jehlanka Team | 92:16 | + 12:00 |
15. | Kopecký Pavel | VSP7800 | A | USK Praha | 92:17 | + 12:01 |
16. | Rejholec Michal | BOR7412 | A | OK Jiskra Nový Bor | 92:23 | + 12:07 |
17. | Jirka Jakub | VPM7905 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 93:08 | + 12:52 |
18. | Vítek Jan | VSP8100 | A | USK Praha | 94:23 | + 14:07 |
19. | Zicha Jiří | TZL7733 | A | SKOB Zlín | 95:00 | + 14:44 |
20. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | A | KOB Start Blansko | 97:17 | + 17:01 |
21. | Izdný Pavel | SJI7613 | A | OK Jihlava | 97:25 | + 17:09 |
22. | Kurz Pavel | EKP7408 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 99:46 | + 19:30 |
23. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 101:00 | + 20:44 |
24. | Fukátko Petr | XPU8503 | A | PARDUBICE BIKERS | 101:03 | + 20:47 |
25. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 109:50 | + 29:34 |
26. | Čejka Tomáš | JHB8203 | A | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 111:28 | + 31:12 |
27. | Smrt Martin | EKP8431 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 111:35 | + 31:19 |
28. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | A | SKOB Zlín | 121:10 | + 40:54 |
29. | Adrian Zimerman | 47P8100 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 125:12 | + 44:56 |
Urban Jan | SBK7537 | A | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tománek Otakar | VLI8300 | B | Slavia Liberec orienteering | 73:40 | |
2. | Mikan Albert | EKP8606 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 74:36 | + 0:56 |
3. | Karol Kalsztein | 56P7400 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 78:40 | + 5:00 |
4. | Netuka Martin | SHK7302 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 79:22 | + 5:42 |
5. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | B | MTBO ČZU Praha | 81:09 | + 7:29 |
6. | Humlíček Aleš | SBK7539 | B | KOB Start Blansko | 82:17 | + 8:37 |
7. | Hons Lukáš | XPU8005 | B | PARDUBICE BIKERS | 87:03 | + 13:23 |
8. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB Start Blansko | 88:31 | + 14:51 |
9. | Jiráček Josef | SBK8501 | B | KOB Start Blansko | 89:12 | + 15:32 |
10. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | B | KOS TJ Tesla Brno | 89:47 | + 16:07 |
11. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | B | Slavia Liberec orienteering | 91:39 | + 17:59 |
12. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 101:05 | + 27:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boček Milan | TBM9228 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:49 | |
2. | Maňásek Josef | 89C7700 | C | TJ Švýcárna | 71:58 | + 1:09 |
3. | Dzik Martin | VIV7600 | C | GIGANT Orienteering | 79:42 | + 8:53 |
4. | Nedopílek David | 89C7600 | C | TJ Švýcárna | 80:44 | + 9:55 |
5. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 82:39 | + 11:50 |
6. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 84:00 | + 13:11 |
7. | Pátek Richard | SBK7609 | C | KOB Start Blansko | 84:11 | + 13:22 |
8. | Ištok Martin | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 86:31 | + 15:42 |
9. | Sklenář Josef | C | 86:42 | + 15:53 | ||
10. | Šafek Jiří | SBK7621 | C | KOB Start Blansko | 87:35 | + 16:46 |
11. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 88:31 | + 17:42 |
12. | Ohera Karel | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 90:35 | + 19:46 |
13. | Keltner Marek | BLI7604 | C | MTBO Bludný kořen | 91:41 | + 20:52 |
14. | Divila Martin | TZL7402 | C | SKOB Zlín | 93:35 | + 22:46 |
15. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB Start Blansko | 97:42 | + 26:53 |
16. | Sladký Marek | PBM8604 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 103:48 | + 32:59 |
17. | Kulíšek Tomáš | JIL7101 | C | OK Jilemnice | 107:15 | + 36:26 |
18. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 110:32 | + 39:43 |
19. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 112:14 | + 41:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:41 | |
2. | Kálmán Kinde | 23H7201 | C | MTBO-HUN | 82:35 | + 12:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Ivan | SMR6200 | A | SK SNS Smržovka | 76:00 | |
2. | Král Jiří | TSU5941 | E | LKT 80 Šumperk | 77:22 | + 1:22 |
3. | Toloch Alexandr | VIV7000 | C | GIGANT Orienteering | 78:21 | + 2:21 |
4. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 82:48 | + 6:48 |
5. | Harald Männel | 48D5500 | C | OL-Team Wehrsdorf | 84:34 | + 8:34 |
6. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 87:39 | + 11:39 |
7. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 88:01 | + 12:01 |
8. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:19 | + 18:19 |
9. | Ludomir Parfianowicz | 32P2002 | C | Polish national team | 104:06 | + 28:06 |
10. | Antal Pálfi | 23H7200 | C | MTBO-HUN | 107:43 | + 31:43 |
11. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | C | RC&P TEAM Bratislava | 107:52 | + 31:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:21 | |
2. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:05 | + 1:44 |
3. | Tamás Jankó | 22H5800 | C | HSE | 71:04 | + 8:43 |
4. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 72:00 | + 9:39 |
5. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 77:10 | + 14:49 |
6. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 77:31 | + 15:10 |
7. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 80:04 | + 17:43 |
8. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 82:32 | + 20:11 |
9. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 86:30 | + 24:09 |
10. | Havlíček Ivo | KNC5800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 87:36 | + 25:15 |
11. | Čully Jan | VBA5501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 96:59 | + 34:38 |
12. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 109:22 | + 47:01 |
13. | Vintr Ivan | TZL4501 | C | SKOB Zlín | 130:36 | + 68:15 |
14. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 131:35 | + 69:14 |
Marek Vladimír | TSU5700 | C | LKT 80 Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Roman | C | 82:25 | |||
2. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 101:51 | + 19:26 |
3. | Milan Boček | 3MC6200 | C | Boček | 122:16 | + 39:51 |
Jedlička Roman | 66C9100 | C | Amateri | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:08 | |
2. | Adam Hyjek | 47P6100 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 33:37 | + 4:29 |
3. | Pilný Jiří | VRL | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:09 | + 10:01 |
4. | Kirchmann Miloš | PGP5502 | C | SK Praga | 41:48 | + 12:40 |
5. | Čejková Jana | JHB6152 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 42:47 | + 13:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulina Gala | 47P9900 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 36:14 | |
2. | Karolina Olesnewicz | 47P | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 58:46 | + 22:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 49:52 | |
2. | Agnieszka Lisewska | 56P9850 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 63:29 | + 13:37 |
3. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:03 | + 16:11 |
4. | Martyna Lamorska | 14P9600 | C | UKS Kometa Gliwice | 72:19 | + 22:27 |
5. | Brejnak Natalia | 56P9803 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 76:29 | + 26:37 |
6. | Aleksandra Szymainda | 47P9600 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 77:16 | + 27:24 |
7. | Pilcová Sabina | JPV9898 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:37 | + 37:45 |
8. | Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:20 | + 41:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanda Kinde | 23H9450 | C | MTBO-HUN | 74:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajtová Stanislava* | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 79:54 | |
2. | Březinová Marie* | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 80:05 | + 0:11 |
3. | Tichovská Martina* | VSP8650 | E | USK Praha | 80:16 | + 0:22 |
4. | Paulíčková Renata* | SJI8057 | E | OK Jihlava | 81:47 | + 1:53 |
5. | Tyszová Natália | LDC8850 | E | KOB Děčín | 82:41 | + 2:47 |
6. | Skácelová Naděžda* | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 83:08 | + 3:14 |
7. | Staňková Štěpánka* | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 85:47 | + 5:53 |
8. | Gigon Michaela | TBM7753 | E | KOS TJ Tesla Brno | 86:08 | + 6:14 |
9. | La Carbonara Hana* | TBM7652 | E | KOS TJ Tesla Brno | 87:37 | + 7:43 |
10. | Haltof Ewa | LOV9499 | E | lepus.cz | 90:23 | + 10:29 |
11. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 92:24 | + 12:30 |
12. | Seifertová Magda | VSP9150 | E | USK Praha | 92:37 | + 12:43 |
13. | Kalinová Markéta | EKP8259 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 92:58 | + 13:04 |
14. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | E | OK 99 Hradec Králové | 94:53 | + 14:59 |
15. | Anna Kaminska | 32P2050 | C | Polish national team | 96:18 | + 16:24 |
16. | Prchalová Ivana | SMR8754 | E | SK SNS Smržovka | 97:27 | + 17:33 |
17. | Tomečková Zuzana* | TSU8279 | E | LKT 80 Šumperk | 102:32 | + 22:38 |
18. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | E | MTBO ČZU Praha | 126:33 | + 46:39 |
Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolínová Kristýna | EKP8450 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:56 | |
2. | Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:30 | + 4:34 |
3. | Karochová Simona | DKP8853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:49 | + 4:53 |
4. | Gajdová Kristina | HSU7750 | A | Horizont klub Šumperk | 73:42 | + 5:46 |
5. | Honsová Lenka | SMR7750 | A | SK SNS Smržovka | 75:37 | + 7:41 |
6. | Jandová Diana | CHT9151 | A | OOB SK Chrast | 75:59 | + 8:03 |
7. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | A | MTBO ČZU Praha | 76:23 | + 8:27 |
8. | Tučková Dagmar | EKP8653 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 77:54 | + 9:58 |
9. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB Start Blansko | 78:18 | + 10:22 |
10. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB Start Blansko | 79:02 | + 11:06 |
11. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB Start Blansko | 81:07 | + 13:11 |
12. | Zápotocká Anna | VLI7250 | A | Slavia Liberec orienteering | 81:14 | + 13:18 |
13. | Matulová Dana | TBM7653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 81:40 | + 13:44 |
14. | Honnerová Blanka | VPM8051 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:57 | + 15:01 |
15. | Divilová Lenka | TZL7400 | A | SKOB Zlín | 87:04 | + 19:08 |
16. | Havlíčková Markéta | VPM8494 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 88:09 | + 20:13 |
17. | Jeníčková Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 94:20 | + 26:24 |
18. | Jiráčková Jana | SBK8661 | A | KOB Start Blansko | 95:23 | + 27:27 |
19. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SK SNS Smržovka | 97:53 | + 29:57 |
20. | Salingerová Anna | ZUP7750 | A | MTBO ČZU Praha | 98:10 | + 30:14 |
21. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 98:20 | + 30:24 |
22. | Khulová Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 99:26 | + 31:30 |
23. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | A | KOB Start Blansko | 109:46 | + 41:50 |
24. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | A | KOB Start Blansko | 131:42 | + 63:46 |
Ryglová Kateřina | TBM7372 | A | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Pajerová Ivana | EKP9051 | A | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Stachoňová Barbara | SBK8451 | A | KOB Start Blansko | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladká Jana | VPM8850 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:48 | |
2. | Čechová Marcela | TBM7659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 58:19 | + 3:31 |
3. | Trubáková Zuzana | BLI8051 | B | MTBO Bludný kořen | 58:23 | + 3:35 |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | B | KOS TJ Tesla Brno | 59:30 | + 4:42 |
5. | Berglová Lucie | ZUP8250 | B | MTBO ČZU Praha | 59:56 | + 5:08 |
6. | Svatošová Kateřina | EKP8461 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 63:41 | + 8:53 |
7. | Křístková Veronika | SBK8379 | C | KOB Start Blansko | 64:00 | + 9:12 |
8. | Michálková Alice | VIV7650 | C | GIGANT Orienteering | 64:04 | + 9:16 |
9. | Honsová Petra | XPU8252 | B | PARDUBICE BIKERS | 71:00 | + 16:12 |
10. | Dziková Hana | VIV | C | GIGANT Orienteering | 74:29 | + 19:41 |
11. | Ježková Klára | VSP8455 | C | USK Praha | 79:07 | + 24:19 |
12. | Čully Katharina | VBA9251 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 85:45 | + 30:57 |
13. | Marková Alena | TSU9050 | C | LKT 80 Šumperk | 105:06 | + 50:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychterová Dana | SMR6950 | C | SK SNS Smržovka | 53:24 | |
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | E | OK Jiskra Nový Bor | 55:32 | + 2:08 |
3. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 64:04 | + 10:40 |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:07 | + 15:43 |
5. | Andrea Kröber | 48D6550 | C | OL-Team Wehrsdorf | 82:33 | + 29:09 |
6. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 88:22 | + 34:58 |
7. | Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | 108:54 | + 55:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Dana | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 47:02 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 50:16 | + 3:14 |
3. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 61:26 | + 14:24 |
4. | Perůtková Ivana | LCE5851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:40 | + 14:38 |
5. | Čully Zuzana | VBA5852 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 63:03 | + 16:01 |
6. | Kralova Eva | VBA4751 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 68:35 | + 21:33 |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 71:17 | + 24:15 |
8. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 72:59 | + 25:57 |
9. | Sladká Zora | PBM6059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 74:53 | + 27:51 |
Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | DISK |