Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E2, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod

Datum:
01.05.2014
Místo konání:
Libochovice
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Mapa:
LIBOCHOVICE Zámek, 1 : 3 000, E 2m, stav III/2013, autor T. Novák, A4
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Babický Tomáš - R3
Kategorie:
D-10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H-10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70-     N    
D-10
1.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 29:19
2. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 32:26 + 3:07
3. Černíková Zuzana DOB0555 KOB Dobruška 37:01 + 7:42
4. Bílá Tereza JES0551 KOS Jesenice 45:27 + 16:08
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DISK
Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Nedvídková Katka DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha DISK
Ondřejčková Tereza ODV0550 TJ Aero Odolena Voda DISK
D12
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:41
2. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 33:17 + 0:36
3. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 42:02 + 9:21
Novotná Viktorie TJN0250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka DISK
Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Pulda Aleksandra STB0299 TJ Stadion Nový Bor DISK
Bernhardt Elsa 24D0251 SV Robotron Dresden DISK
D14
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 21:21
2. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 42:05 + 20:44
Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor DISK
Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Stuchlíková Kateřina TJN0199 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D16
2.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 27:00
2. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 31:48 + 4:48
Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor DISK
Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor DISK
Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor DISK
Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov DISK
Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor DISK
Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov DISK
Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec DISK
Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering DISK
Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor DISK
Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor DISK
D18
2.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D20
2.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlů Kateřina PGP9554 SK Praga 29:05
D21
2.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 21:08
2. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:28 + 0:20
3. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 21:34 + 0:26
4. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 21:54 + 0:46
5. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 22:10 + 1:02
6. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 22:37 + 1:29
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 22:51 + 1:43
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 23:16 + 2:08
9. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 24:47 + 3:39
10. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 25:18 + 4:10
11. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 25:26 + 4:18
12. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 25:38 + 4:30
13. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 25:55 + 4:47
14. Dubnová Kateřina LDC9151 KOB Děčín 26:30 + 5:22
15. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 27:14 + 6:06
16. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 7:07
17. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:09 + 8:01
18. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 30:33 + 9:25
19. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 35:23 + 14:15
20. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 36:14 + 15:06
21. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 41:05 + 19:57
22. Machučová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 51:14 + 30:06
Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov DISK
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK
Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga DISK
Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín DISK
Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha DISK
Krausová Kateřina DKP8859 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka DISK
Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka DISK
Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín DISK
Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
D35
2.20 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 33D6950 USV TU Dresden 20:53
2. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 30:27 + 9:34
Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Zelenin Jekaterina 29D7051 USG Chemnitz DISK
Brettlová Marta PGP7557 SK Praga DISK
Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga DISK
Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov DISK
Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor DISK
Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha DISK
Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha DISK
Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor DISK
D40
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 31:54
2. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 40:34 + 8:40
3. Janatová Markéta BOR7456 OK Jiskra Nový Bor 43:19 + 11:25
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:25 + 23:31
Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov DISK
Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava DISK
Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga DISK
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy DISK
Hlavová Iveta ZAK7050 SK Netopýr Zákupy DISK
D45
2.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 33D6350 USV TU Dresden 28:41
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:48 + 6:07
3. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 41:45 + 13:04
Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga DISK
Nejezchlebová Ivana TUR6851 OOB TJ Turnov DISK
Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering DISK
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec DISK
Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D50
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor DISK
Leideck Heike 33D6250 USV TU Dresden DISK
Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor DISK
Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D55
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fritzsche Martina 29D5951 USG Chemnitz 23:50
2. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 33:56 + 10:06
Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha DISK
Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha DISK
D60
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 36:28
2. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 38:43 + 2:15
Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov DISK
Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering DISK
H-10
1.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 16:09
2. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 8:58
Pulda Eryk STB0403 TJ Stadion Nový Bor DISK
Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy DISK
Kašpar Vojtěch ZAK0400 SK Netopýr Zákupy DISK
Clark Arthur LTP0401 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hlava Michal ZAK0402 SK Netopýr Zákupy DISK
Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov DISK
Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov DISK
Pachnik Jędrzej 19P0600 Tukan Iwiny DISK
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK
H12
2.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha DISK
Kielb Karol 24D0201 SV Robotron Dresden DISK
Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Rueda Piper Emilio 24D0202 SV Robotron Dresden DISK
Černík David DOB0303 KOB Dobruška DISK
Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov DISK
Kříž Petr LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor DISK
Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Aringer David 24D0301 SV Robotron Dresden DISK
Leopold Arthur 24D0302 SV Robotron Dresden DISK
Šašek Jiří PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
H14
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 24:15
2. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 30:15 + 6:00
3. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:08 + 16:53
Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šašek Ondřej PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
Wagenknecht Victor 24D0101 SV Robotron Dresden DISK
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK
Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Clark Oskar William LTP0103 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H16
2.40 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gawlitza Franz 24D9902 SV Robotron Dresden 22:08
2. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 26:33 + 4:25
Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov DISK
Ondřejček Jiří ODV9800 TJ Aero Odolena Voda DISK
Kielb Stefan 24D9901 SV Robotron Dresden DISK
H18
2.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 23:30
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 23:37 + 0:07
3. Wieczorek Marcin STB9701 TJ Stadion Nový Bor 25:54 + 2:24
Salzmann Heinrich 33D9702 USV TU Dresden DISK
Graft Ricky 33D USV TU Dresden DISK
Průcha Petr BOR9601 OK Jiskra Nový Bor DISK
Růžička Matěj KUL9700 KOB Ústí nad Labem DISK
H21
2.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 19:39
2. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 20:59 + 1:20
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 21:45 + 2:06
4. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 22:59 + 3:20
5. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 23:32 + 3:53
6. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 23:36 + 3:57
6. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 23:36 + 3:57
8. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 24:20 + 4:41
9. Leidinger Paul 18D8601 Post SV Dresden 27:01 + 7:22
10. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 28:50 + 9:11
11. Smištík Jaroslav LDC8900 KOB Děčín 31:55 + 12:16
12. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 31:58 + 12:19
13. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:25 + 12:46
14. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:52 + 13:13
15. Matoušek Petr DKP8401 Oddíl OB Kotlářka 33:13 + 13:34
16. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 37:00 + 17:21
17. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 43:56 + 24:17
18. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:05 + 24:26
19. Kolorenč Pavel jr. LDC8601 KOB Děčín 45:55 + 26:16
Pawlowicz Adam STB9200 TJ Stadion Nový Bor DISK
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DISK
Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha DISK
Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava DISK
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor DISK
Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor DISK
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK
Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha DISK
Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín DISK
Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK
Duben Jan LDC8501 KOB Děčín DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka DISK
Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín DISK
Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga DISK
Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Zít Jan LDC8200 KOB Děčín DISK
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK
Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava DISK
Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering DISK
Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. DISK
Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering DISK
Olexa Zdeněk BBM8700 BETA URSUS Orienteering DISK
H35
2.40 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 19:08
2. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 19:54 + 0:46
3. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 25:21 + 6:13
4. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:10 + 7:02
5. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 26:12 + 7:04
6. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:23 + 7:15
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:24 + 7:16
Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník DISK
Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov DISK
Popjuk Viktor 6LC7600 Radotín DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Ochmann Torsten 65D7001 Orientierungslauf Klub Leipzig DISK
Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
H40
2.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice 21:05
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 21:51 + 0:46
3. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:32 + 5:27
4. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:39 + 12:34
Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín DISK
Mička Jan LTP7201 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov DISK
Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy DISK
Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor DISK
Cabalka Aleš KUL0800 KOB Ústí nad Labem DISK
Rubáček Jan VLI7302 Slavia Liberec orienteering DISK
Tichý Ondřej DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy DISK
Ondřejček Jiří ODV7000 TJ Aero Odolena Voda DISK
H45
2.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 OK RECO Sport 22:11
2. Gossel Heiko 33D6500 USV TU Dresden 22:41 + 0:30
3. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:47 + 6:36
4. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:34 + 7:23
5. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:28 + 18:17
6. Peter Kudraß 22D6801 SG Zittau Süd 41:36 + 19:25
Watzel Hendryk 24D SV Robotron Dresden DISK
Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor DISK
Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec DISK
Doležal Miloš BOR6601 OK Jiskra Nový Bor DISK
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Maleček Vít PGP7559 SK Praga DISK
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK
H50
2.20 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 22:03
2. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 36:33 + 14:30
3. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 47:11 + 25:08
Nieke Hagen 33D6300 USV TU Dresden DISK
Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering DISK
Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor DISK
Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H55
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 23:45
2. Juckelandt Wolf-Gerold 33D5500 USV TU Dresden 26:11 + 2:26
3. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:03 + 7:18
4. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 33:43 + 9:58
5. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 35:19 + 11:34
6. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 37:07 + 13:22
Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šámal Václav PGP5601 SK Praga DISK
Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha DISK
H60
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 27:39
2. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 36:19 + 8:40
3. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 48:07 + 20:28
Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering DISK
Jelínek Martin PGP5103 SK Praga DISK
Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava DISK
Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering DISK
Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering DISK
H65
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 21:07
2. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 26:03 + 4:56
Ochmann Gert 65D4501 Orientierungslauf Klub Leipzig DISK
Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka DISK
Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha DISK
Müller Rainer 33D4500 USV TU Dresden DISK
H70-
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor DISK
N
1.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Luboš NER NER 14:20
2. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:35 + 3:15
3. Dvořák Vítezslav NER NER 18:20 + 4:00
4. Přibylová Erika NER NER 20:40 + 6:20
5. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:35 + 7:15
6. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 22:21 + 8:01
7. Hanzl Vincent NER NER 24:32 + 10:12
8. Janda Martin PGP SK Praga 27:11 + 12:51
8. Štěpánková Emma PGP SK Praga 27:11 + 12:51
10. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 27:47 + 13:27
11. Cabalka Antonín PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. 33:25 + 19:05
12. Kraváková Viktorie NER NER 33:37 + 19:17
13. Trnková Katka PGP SK Praga 34:32 + 20:12
14. PohořaLá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 36:12 + 21:52
15. Růžička Antonín KUL KOB Ústí nad Labem 44:48 + 30:28
16. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 49:11 + 34:51
17. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 49:15 + 34:55
18. Simrová Jaroslava ROU3950 SKOB Roudnice nad Labem 49:55 + 35:35
18. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 49:55 + 35:35
Uhlíř Patrik LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Dubnová Božena NER DISK
Kučerová Lada LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Herig Jan NER DISK
Taranza Dominik NER DISK
Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov DISK
Mička Štěpán LTP0500 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hanzl František NER NER DISK
Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hanzl Jáchym NER NER DISK
Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem DISK
Rubáčková Kateřina VLI Slavia Liberec orienteerin DISK