Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21D

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Slatina nad Zdobnicí
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Na Špičáku, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav léto 2013, revize duben 2014
Ředitel závodu:
Krmaš Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš - R2
Stavitel tratí:
Jiroušek Vít - R3
JURY:
Smutná Jana, Koblížek Kamil, Sýkora Bohumil
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí beze srážek.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Během
závodu nebyl podán žádný protest. Byla ošetřena jedna osoba s krvácením z nosu a odvezena do nemocnice RK.
H21D
8.60 km, 170 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5474
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 63:22 5810
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 66:38 + 3:16 5545
3. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 72:31 + 9:09 5068
4. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 73:58 + 10:36 4950
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 74:03 + 10:41 4944
6. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 76:38 + 13:16 4734
7. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 77:29 + 14:07 4665
8. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 77:37 + 14:15 4654
9. Adamec Marek CHC8903 K.O.B. Choceň 78:21 + 14:59 4595
10. Čečka Jiří SHK7600 TJ Slavia Hradec Králové 82:44 + 19:22 4239
11. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 84:35 + 21:13 4089
12. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 86:39 + 23:17 3922
13. Kaštánek Petr LPU8607 OK Lokomotiva Pardubice 88:42 + 25:20 3756
14. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 89:15 + 25:53 3711
15. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 91:51 + 28:29 3500
16. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 92:10 + 28:48 3474
17. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 94:03 + 30:41 3322
18. Hromádko Přemysl BRM7601 Sokol Burdych 97:11 + 33:49 3068
19. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 102:49 + 39:27 2611
20. Peremský Zdeněk SRK8903 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 103:15 + 39:53 2576
21. J. P. Gonzalez de Castil 11M8500 Go!Mez 133:39 + 70:17