Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: D21B

Datum:
18.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Kuban Michal - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3

D21B 4.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5553

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 45:18 5781
2. Valentová Zuzana LPU7853 OK Lokomotiva Pardubice 48:07 + 2:49 5450
3. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:17 + 2:59 5430
4. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 49:40 + 4:22 5267
5. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 51:00 + 5:42 5111
6. Dubnová Kateřina LDC9151 KOB Děčín 51:12 + 5:54 5087
7. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 52:01 + 6:43 4991
8. Hausenblasová Karolína KAM9650 SK Kamenice 53:33 + 8:15 4811
9. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 53:49 + 8:31 4779
10. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:19 + 9:01 4721
11. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 54:20 + 9:02 4719
12. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:28 + 9:10 4703
13. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 54:36 + 9:18 4687
14. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:40 + 9:22 4679
15. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 55:36 + 10:18 4570
16. Mrázová Pavla KAM9350 SK Kamenice 55:57 + 10:39 4529
17. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 56:06 + 10:48 4511
18. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 56:54 + 11:36 4417
19. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 56:57 + 11:39 4411
20. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:33 + 12:15 4340
21. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 58:13 + 12:55 4262
22. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 13:57 4141
23. Zavadilová Simona PTI8485 Sportovní klub Ptení 59:36 + 14:18 4099
24. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 60:25 + 15:07 4003
25. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 61:44 + 16:26 3849
26. Pietraszková Lenka OOP8250 TJ Opava 62:10 + 16:52 3798
27. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:32 + 17:14 3755
28. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 65:16 + 19:58 3433
29. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:43 + 20:25 3380
30. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 69:47 + 24:29 2902
31. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 71:45 + 26:27 2671
32. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 73:23 + 28:05 2479
33. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 73:46 + 28:28 2434
34. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:49 + 33:31 1840
35. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 82:33 + 37:15 1401
36. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:54 + 38:36 1242
37. Stehlíková Jana ZBM8659 SK Žabovřesky Brno 87:58 + 42:40 764
38. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 96:50 + 51:32 0
39. Vejrostová Lenka KPY8853 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:58 + 51:40 0
40. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 183:37 + 138:19 0
Králová Linda LDC9351 KOB Děčín DISK