Kategorie: H21E
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:45 | 9358 | |
2. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:00 | + 0:15 | 9209 |
3. | Nečas Jiří | TZL9101 | C | SKOB Zlín | 15:55 | + 1:10 | 8663 |
4. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:14 | + 1:29 | 8474 |
5. | Kemp Eric | 7VC9001 | C | Canadian Team | 16:47 | + 2:02 | |
6. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 17:11 | + 2:26 | |
7. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 17:23 | + 2:38 | 7788 |
8. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 18:04 | + 3:19 | 7381 |
8. | Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 18:04 | + 3:19 | 7381 |
10. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 18:22 | + 3:37 | |
11. | Podziński Rafal | PHK9100 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:23 | + 3:38 | 7192 |
12. | Valeš Jiří | LPM9502 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 18:49 | + 4:04 | 6933 |
13. | Konotopetz Damian | 1PC9000 | C | Coueurs de Bois | 18:52 | + 4:07 | |
14. | Pachnik Wojciech | STB9101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:54 | + 4:09 | 6884 |
15. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | C | KOB Dobruška | 18:57 | + 4:12 | 6854 |
16. | Hanslian David | LCE7835 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:58 | + 4:13 | 6844 |
17. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:12 | + 4:27 | 6705 |
18. | Waněk Adam | LPU9505 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 20:02 | + 5:17 | 6208 |
19. | Bukovác Maroš | 27S7600 | C | Farmaceut Bratislava | 20:06 | + 5:21 | |
20. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:45 | + 6:00 | 5781 |
21. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:53 | + 6:08 | 5701 |
22. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 20:58 | + 6:13 | 5651 |
23. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:10 | + 6:25 | 5532 |
24. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:11 | + 6:26 | 5522 |
25. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 21:12 | + 6:27 | 5512 |
26. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:57 | + 7:12 | 5065 |
27. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:07 | + 7:22 | 4966 |
28. | Svoboda Michael | 8BC9900 | C | FWOC | 22:27 | + 7:42 | |
29. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 22:53 | + 8:08 | 4508 |
30. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 23:04 | + 8:19 | |
31. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:41 | + 10:56 | 2839 |
32. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 26:03 | + 11:18 | 2620 |
33. | Mak Raphael | 35H9200 | C | Hong Kong Orienteering Club | 26:07 | + 11:22 | |
34. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 32:00 | + 17:15 | 0 |
Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | 0 |