Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 2. kolo

Datum:
04.05.2014
Místo konání:
Bynovec
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Riedlův kříž, 1:15 000, e = 5 m, formát A4
Ředitel závodu:
Stibal Ivan
Hlavní rozhodčí:
Horák Martin
Stavitel tratí:
Tyszová Natália
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 342 závodníků v 21 kategoriích. Počasí bylo slunečné, suché, avšak poněkud chladné. Závod proběhl v rámci pravidel MTBO, žádný protest nebyl podán.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     M60     Open S     Open famil     Open Long     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
5.10 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupsky Jakub XHK0302 GHOST RUBENA racing team 32:43
2. Tobias Gehser 48D OL-Team Wehrsdorf 32:46 + 0:03
3. Hruska Tomás ABR0001 A-team NOVO Bruntál 33:43 + 1:00
4. Humlícek Tomás SBK0101 KOB Start Blansko 40:42 + 7:59
5. Kroc Krystof VIV0100 GIGANT Orienteering 44:40 + 11:57
6. Stáfek Ondrej SKL0401 SMS Team Kladno 64:46 + 32:03
M17
6.50 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mison Matej SMR9801 SK SNS Smržovka 44:26
2. Hasek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:29 + 2:03
3. Háp Ondrej XHK9702 GHOST RUBENA racing team 65:08 + 20:42
4. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 66:16 + 21:50
5. Pelikán Lukás SKL9800 SMS Team Kladno 73:29 + 29:03
6. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 74:06 + 29:40
M20
9.30 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroszek radoslaw 42P9400 MUKS Gliwice 47:51
2. Snupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 47:58 + 0:07
3. jaroszek jakub 42P9800 MUKS Gliwice 51:31 + 3:40
4. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:09 + 9:18
5. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 58:01 + 10:10
6. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 66:40 + 18:49
7. Hlavaty Ondrej BUL9400 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 71:43 + 23:52
8. Hlavaty Jan BUL9800 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 95:10 + 47:19
M21E
10.50 km, 325 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sevcík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 49:31
2. Hradil Jirí TZL8604 SKOB Zlín 50:21 + 0:50
3. Ludvík Vojtech STB9301 TJ Stadion Nový Bor 51:10 + 1:39
4. Bogar Frantisek BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 51:35 + 2:04
5. Stránsky Vojtech KPY9000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:07 + 2:36
6. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 52:11 + 2:40
7. Pospísek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 52:27 + 2:56
8. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 53:25 + 3:54
9. Stepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 54:42 + 5:11
10. Tisnovsky Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 55:27 + 5:56
11. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 55:53 + 6:22
12. Obuskevic Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 56:37 + 7:06
13. Bouchal Jirí VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:41 + 7:10
14. Vanek Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 57:36 + 8:05
15. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 57:53 + 8:22
16. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 60:14 + 10:43
17. Kourimsky Jan SLA7200 SKOB Slaný 60:20 + 10:49
18. Hora Vojtech VSP8301 USK Praha 60:44 + 11:13
19. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 60:57 + 11:26
20. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 61:03 + 11:32
21. Bures Pavel XBM7549 PELL’S MTBO TEAM 61:11 + 11:40
22. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 61:49 + 12:18
23. Jasek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 62:42 + 13:11
24. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 62:54 + 13:23
25. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 62:55 + 13:24
26. Peths Matej ABR8501 A-team NOVO Bruntál 62:57 + 13:26
27. Andel Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:01 + 13:30
28. Merenus Stepán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 63:11 + 13:40
29. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 63:18 + 13:47
30. Jalovy Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 64:18 + 14:47
31. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:27 + 14:56
32. Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha 65:39 + 16:08
33. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 66:25 + 16:54
34. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 68:23 + 18:52
35. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 68:24 + 18:53
36. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:52 + 19:21
37. Holger Mager 18D Post SV Dresden 71:55 + 22:24
Hons Misi SMR7700 SK SNS Smržovka DISK
Maciej Gromadka XP1 DISK
Laciga Zdenek VSP5200 USK Praha DISK
M21A
9.30 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:05
2. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 48:37 + 1:32
3. Kríz Libor XHK7804 GHOST RUBENA racing team 48:48 + 1:43
4. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 3:08
5. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 50:42 + 3:37
6. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 51:16 + 4:11
7. Tichácek Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 51:49 + 4:44
8. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 52:53 + 5:48
9. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 53:00 + 5:55
10. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 53:07 + 6:02
11. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 53:28 + 6:23
12. Bergl Tomás ZUP7800 MTBO ČZU Praha 53:35 + 6:30
13. Stenha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 54:26 + 7:21
14. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 54:29 + 7:24
15. Chmelar Lukás XHK9100 GHOST RUBENA racing team 54:40 + 7:35
15. Parízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 54:40 + 7:35
17. Moravec Stepán SJI8101 OK Jihlava 55:20 + 8:15
18. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:39 + 8:34
19. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 55:58 + 8:53
20. Wallisch Jan LIS7201 Schovanka 56:16 + 9:11
21. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 56:26 + 9:21
22. Vrany Jirí VLI7504 Slavia Liberec orienteering 56:36 + 9:31
23. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 56:43 + 9:38
24. Drobník Lukás SJC8500 Sportcentrum Jičín 56:57 + 9:52
25. Polák J. CHA7500 OK Chrastava 57:17 + 10:12
26. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 57:30 + 10:25
27. Johanovsky Tomás ZUP8500 MTBO ČZU Praha 57:36 + 10:31
28. Cerman Lukás DMS8100 Dynamo Malá Skála 57:37 + 10:32
29. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:56 + 10:51
30. Senk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 58:37 + 11:32
31. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 59:15 + 12:10
32. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 59:40 + 12:35
33. Kolín Jan EKP7700 VŠTJ Ekonom Praha 60:20 + 13:15
34. Schwab Martin TBM8101 KOS TJ Tesla Brno 60:57 + 13:52
35. Pasek Frantisek ZUP7601 MTBO ČZU Praha 61:00 + 13:55
36. Stachon Zdenek SBK8014 KOB Start Blansko 61:14 + 14:09
37. Odvody Zdenek XPU8206 PARDUBICE BIKERS 61:22 + 14:17
38. Putík Jirí VLI7505 Slavia Liberec orienteering 62:44 + 15:39
39. Stáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 63:02 + 15:57
40. Snupárek Ondrej TZL6949 SKOB Zlín 63:11 + 16:06
41. Hons Lukás XPU8005 PARDUBICE BIKERS 63:32 + 16:27
42. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 64:03 + 16:58
43. Netuka Martin XHK7302 GHOST RUBENA racing team 65:04 + 17:59
44. Hruska Milos ABR7501 A-team NOVO Bruntál 65:24 + 18:19
45. Jiran Václav XBM7601 PELL’S MTBO TEAM 66:29 + 19:24
46. Svarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 70:07 + 23:02
Jirácek Josef SBK8501 KOB Start Blansko DISK
M21B
8.10 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bezouska Tomás DMS7601 Dynamo Malá Skála 45:54
2. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 47:40 + 1:46
3. Justa Pavel XHK8701 GHOST RUBENA racing team 49:20 + 3:26
4. Kovár Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 50:26 + 4:32
5. Nemsovsky Petr ZUP7605 MTBO ČZU Praha 51:10 + 5:16
6. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 51:27 + 5:33
7. Sabatka Zdenek XHK8900 GHOST RUBENA racing team 51:49 + 5:55
8. Jedlicka Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 53:02 + 7:08
9. Tomecek Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 54:25 + 8:31
9. Martin Istok BLI8001 MTBO Bludný kořen 54:25 + 8:31
11. Humlícek Ales SBK7539 KOB Start Blansko 54:33 + 8:39
12. Tomes Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 55:13 + 9:19
13. Zák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 55:15 + 9:21
14. Hybl Lukás VIP7504 SK VIPrahlo 55:41 + 9:47
15. Safár Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 56:12 + 10:18
16. Cermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 56:30 + 10:36
17. Bocek Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 56:48 + 10:54
18. Buchtík Ales XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 57:41 + 11:47
19. Sebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 59:21 + 13:27
20. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 59:44 + 13:50
21. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 60:04 + 14:10
22. Tesar Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:17 + 14:23
23. Hlavác David JIL7501 OK Jilemnice 60:44 + 14:50
24. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 62:31 + 16:37
25. Král Lubos PVP8400 VSK Přírodověda 65:05 + 19:11
26. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 67:59 + 22:05
27. Ancic Lubos VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 69:32 + 23:38
28. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 71:58 + 26:04
29. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 77:08 + 31:14
30. Hodon Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 78:14 + 32:20
Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál DISK
Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS DISK
M21C
7.00 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tosner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:24
2. Bilan Martin TBM8401 KOS TJ Tesla Brno 39:02 + 3:38
3. Havlícek Tomás KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:35 + 5:11
4. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 42:17 + 6:53
5. Codl Marek EKP8903 VŠTJ Ekonom Praha 42:58 + 7:34
6. Nedopílek David 89C7600 Neregistrovaní - Jirásková 43:20 + 7:56
7. Preisler Leos DMS7600 Dynamo Malá Skála 45:18 + 9:54
8. Kuzel Tomás FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:55 + 10:31
9. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 46:59 + 11:35
10. Havluj Frantisek VSP8308 USK Praha 47:59 + 12:35
11. Vanecek Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 48:51 + 13:27
12. König Lukás SBK8001 KOB Start Blansko 50:12 + 14:48
13. Srom Michal XPU8515 PARDUBICE BIKERS 50:14 + 14:50
14. Cerhák Michal SBK8228 KOB Start Blansko 51:34 + 16:10
15. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 52:52 + 17:28
Hegner Lukás LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Manásek Josef 89C7700 Neregistrovaní - Jirásková DISK
M40 Long
9.50 km, 265 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupsky David XHK7103 GHOST RUBENA racing team 49:24
2. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 53:09 + 3:45
3. Hasek Ondrej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:42 + 5:18
4. Král Jirí TSU5941 LKT 80 Šumperk 54:54 + 5:30
5. Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM 56:54 + 7:30
5. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 56:54 + 7:30
7. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 56:56 + 7:32
8. Bogar Leos BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 57:43 + 8:19
9. Tisnovsky Zdenek TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 58:07 + 8:43
10. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 58:50 + 9:26
11. Zrník Tomás VIV7118 GIGANT Orienteering 59:33 + 10:09
12. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 61:47 + 12:23
13. Skoupy Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 62:05 + 12:41
14. Stregl Tomás VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:00 + 13:36
15. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 63:05 + 13:41
16. Novotny Petr TZL6601 SKOB Zlín 63:32 + 14:08
17. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 64:33 + 15:09
18. Náhlovsky David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 65:47 + 16:23
19. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 65:59 + 16:35
20. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 66:33 + 17:09
21. Kamenicky Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 69:19 + 19:55
22. Stregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:43 + 20:19
23. Antos Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 69:50 + 20:26
24. Háp Pavel XHK7101 GHOST RUBENA racing team 72:50 + 23:26
25. Ludomir Parfianowicz XP1 76:39 + 27:15
26. Vesely Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 79:17 + 29:53
27. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 82:31 + 33:07
28. David Vít EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 105:53 + 56:29
Radovan Mach OKP6605 SK OK 24 Praha DISK
M40 Short
6.90 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Charvát Roman VRL6501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:53
2. Hlavaty Pavel BUL6800 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 64:32 + 7:39
3. Kaspar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 72:40 + 15:47
Hlava Petr ZAK6701 SK Netopýr Zákupy DISK
M50
6.80 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peter Heinrich XG2 34:17
2. Hejna Jirí KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 36:57 + 2:40
3. Pospísek Zbynek TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 37:50 + 3:33
4. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 38:07 + 3:50
5. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 39:34 + 5:17
6. Kopácek Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 39:48 + 5:31
7. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:31 + 7:14
8. Hans Koohler 49S Trollhättans SOK 44:31 + 10:14
9. Pribyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 46:34 + 12:17
10. Jánoska Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 49:07 + 14:50
11. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 51:26 + 17:09
12. Janda Lubos CHT6001 OOB SK Chrast 52:25 + 18:08
13. Havlícek Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:11 + 18:54
14. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 54:05 + 19:48
15. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 54:40 + 20:23
16. Kadlec Ludek VEY5600 YETTI & PINGUIN 56:19 + 22:02
M60
6.80 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedly Petr TZL5101 SKOB Zlín 46:20
2. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 50:19 + 3:59
3. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 62:45 + 16:25
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 75:27 + 29:07
5. Nemec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 108:32 + 62:12
Open S
5.30 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fremrová Jaroslava LPM7900 OK Lokomotiva Plzeň 35:57
2. Drobníková Milena XXX 36:27 + 0:30
3. Vecerová Marcela XXX 47:08 + 11:11
Open famil
5.10 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 39:44
2. Matej Hollmann XXX 53:55 + 14:11
3. Lakomy Tomás XXX 55:07 + 15:23
Open Long
9.30 km, 210 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sevcík Matej EKP7908 VŠTJ Ekonom Praha 53:55
2. Pavel Kohout XXX 62:33 + 8:38
3. Cabalka Ales XXX 67:08 + 13:13
4. Miroslav Skoupy XXX 71:32 + 17:37
5. Michal Burda XXX 72:57 + 19:02
6. Jan Bicenc XXX 76:34 + 22:39
7. Petra Straussová XXX 76:48 + 22:53
8. Stikar Karel XXX 81:44 + 27:49
9. Domasinská Renáta + 1 XXX 102:02 + 48:07
Michal Havel XXX DISK
W14
5.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Streglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:32
2. Pelikánová Mása SKL0050 SMS Team Kladno 39:08 + 3:36
3. Skoupá Vendula VIV0152 GIGANT Orienteering 43:12 + 7:40
4. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 55:31 + 19:59
W17
5.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 39:39
2. Ciháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:17 + 5:38
W21E
7.60 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 41:39
2. Anna Kaminska XP1 42:30 + 0:51
3. Nováková Katerina OKP9450 SK OK 24 Praha 43:23 + 1:44
4. Skácelová Nadezda TSU8889 LKT 80 Šumperk 43:55 + 2:16
4. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 43:55 + 2:16
6. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 43:56 + 2:17
7. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 44:29 + 2:50
8. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 45:11 + 3:32
9. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 45:16 + 3:37
10. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 46:01 + 4:22
11. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 46:02 + 4:23
12. Stanková Stepánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 46:54 + 5:15
13. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 47:09 + 5:30
14. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 49:38 + 7:59
15. Tomecková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 49:50 + 8:11
16. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 51:07 + 9:28
17. Vlcková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 54:18 + 12:39
18. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 56:53 + 15:14
19. Pajerová Ivana EKP9051 VŠTJ Ekonom Praha 58:00 + 16:21
20. Dolezalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:59 + 17:20
21. Jandová Diana CHT9151 OOB SK Chrast 59:57 + 18:18
22. Karolina Pacek XP1 63:20 + 21:41
23. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 64:56 + 23:17
Rysavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha DISK
W21A
6.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 40:43
2. Kolínová Kristyna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 40:49 + 0:06
3. Haskova Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:57 + 0:14
4. Chaloupská Pavlína XHK7051 GHOST RUBENA racing team 41:02 + 0:19
5. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 41:07 + 0:24
6. Tucková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 41:19 + 0:36
7. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 41:39 + 0:56
8. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 42:31 + 1:48
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 2:23
10. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 43:16 + 2:33
11. Tichácková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 43:39 + 2:56
12. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 44:33 + 3:50
13. Folprechtová Katerina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 46:03 + 5:20
14. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:35 + 5:52
15. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 47:32 + 6:49
16. Cechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 47:52 + 7:09
17. Kalosová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 48:29 + 7:46
18. Hladká Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:44 + 8:01
19. Havlícková Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:56 + 8:13
20. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 49:35 + 8:52
21. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 49:36 + 8:53
22. Zandová Katerina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 49:59 + 9:16
23. Odvodyová Sárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 50:31 + 9:48
24. Khulová Petra VPM8450 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:33 + 10:50
25. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:57 + 11:14
26. Jenícková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 52:42 + 11:59
27. Thomas, Sylvia 48D OL-Team Wehrsdorf 52:55 + 12:12
28. Gebauerová Jana SBK7951 KOB Start Blansko 53:06 + 12:23
29. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 53:16 + 12:33
30. Parízková Verka SMR7151 SK SNS Smržovka 54:06 + 13:23
31. Vanecková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 54:25 + 13:42
32. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 56:04 + 15:21
33. Jasková Sárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 56:10 + 15:27
34. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 56:27 + 15:44
35. Humlícková Katerina SBK7664 KOB Start Blansko 56:52 + 16:09
36. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 57:28 + 16:45
37. Horová Klára VSP8455 USK Praha 59:05 + 18:22
38. Svatosová Katerina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 61:38 + 20:55
38. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 61:38 + 20:55
40. Zuzana Trubáková BLI8051 MTBO Bludný kořen 63:33 + 22:50
41. Borufková Lenka SMR8450 SK SNS Smržovka 64:39 + 23:56
42. Hanicáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 76:27 + 35:44
Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín DISK
W21B
6.00 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavá Magdalena ZUP7651 MTBO ČZU Praha 39:52
2. Elis Masopustová VLI8656 Slavia Liberec orienteering 40:04 + 0:12
3. Kopecká Anezka VSP8150 USK Praha 41:16 + 1:24
4. Jedlicková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 42:01 + 2:09
4. Knízková Anna XPU8457 PARDUBICE BIKERS 42:01 + 2:09
6. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 42:19 + 2:27
7. Hanajová Káta SMR8451 SK SNS Smržovka 42:53 + 3:01
8. Kameníková Katka BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 44:11 + 4:19
9. Vrabcová Tereza EKP9061 VŠTJ Ekonom Praha 44:13 + 4:21
10. Kratschmerová Katerina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 44:29 + 4:37
11. Sedláková Hana XPU7852 PARDUBICE BIKERS 45:21 + 5:29
12. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 52:18 + 12:26
13. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 52:42 + 12:50
14. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 53:45 + 13:53
15. Hanzlícková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 55:59 + 16:07
16. Sebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 57:21 + 17:29
17. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 59:07 + 19:15
18. Kadlecová Stepánka VEY9050 YETTI & PINGUIN 65:24 + 25:32
Streglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast DISK
Siftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála DISK
Jakoubová Ivka SMR7450 SK SNS Smržovka DISK
W40
6.00 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 38:15
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 42:47 + 4:32
3. Pribylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 43:20 + 5:05
4. Schwabová Katerina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 44:39 + 6:24
5. Vondrová Katerina OKP7250 SK OK 24 Praha 44:44 + 6:29
6. Svarcbachová Jaroslava KNC6754 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:39 + 7:24
7. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:12 + 7:57
8. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 46:43 + 8:28
9. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 50:14 + 11:59
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 54:57 + 16:42
11. Kasparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 57:04 + 18:49
12. Hápová Sárka XHK7157 GHOST RUBENA racing team 64:44 + 26:29
13. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 67:38 + 29:23
14. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 98:13 + 59:58
W50
5.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 32:04
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 34:35 + 2:31
3. Jánosková Tatjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 38:35 + 6:31
4. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:02 + 6:58
5. Pospísková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 40:34 + 8:30
6. Reznícková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 45:52 + 13:48
7. Radka Kuhnel 49S Trollhättans SOK 54:54 + 22:50