Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:46 | |
2. | Valík Adam | VIV0301 | C | GIGANT Orienteering | 67:56 | + 0:10 |
3. | Kroc Kryštof | VIV0100 | C | GIGANT Orienteering | 76:53 | + 9:07 |
4. | Kameník David | BOR0003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:59 | + 22:13 |
5. | Štáfek Ondřej | SKL0401 | C | SMS Team Kladno | 146:58 | + 79:12 |
Humlíček Tomáš | SBK0101 | C | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 89:24 | |
2. | Kašpar Petr | SSU9911 | C | SK Severka Šumperk | 95:27 | + 6:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Muller Matej | VBA9601 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 89:01 | |
2. | Šňupárek Václav | TZL9548 | E | SKOB Zlín | 95:07 | + 6:06 |
3. | Kanta Martin | XPU9705 | C | PARDUBICE BIKERS | 98:21 | + 9:20 |
4. | Ludvík Matyáš | STB9801 | A | TJ Stadion Nový Bor | 106:47 | + 17:46 |
5. | Mišoň Matěj | SMR9801 | C | SK SNS Smržovka | 113:15 | + 24:14 |
6. | Skoupý Jan | VIV9400 | A | GIGANT Orienteering | 124:08 | + 35:07 |
Horák Jan | LDC9800 | A | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SK SNS Smržovka | 93:55 | |
2. | Pospíšek Marek | TBM8907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 98:58 | + 5:03 |
3. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 100:41 | + 6:46 |
4. | Lauerman Jan | SJI7419 | E | OK Jihlava | 101:03 | + 7:08 |
5. | Staněk Tomáš | TSU9403 | A | LKT 80 Šumperk | 101:05 | + 7:10 |
6. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 102:23 | + 8:28 |
7. | Vanka Petr | OKP6801 | E | SK OK 24 Praha | 103:45 | + 9:50 |
8. | Bureš Pavel | XBM7549 | E | PELLŽS MTBO TEAM | 104:52 | + 10:57 |
9. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 106:06 | + 12:11 |
10. | Tišnovský Martin | TBM9120 | E | KOS TJ Tesla Brno | 106:08 | + 12:13 |
11. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 109:32 | + 15:37 |
12. | Pucherna Eduard | SMR7401 | E | SK SNS Smržovka | 110:05 | + 16:10 |
13. | Bogar František | BOR8904 | E | OK Jiskra Nový Bor | 110:51 | + 16:56 |
14. | Kalina Miroslav | EKP8211 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 111:53 | + 17:58 |
15. | Honner Jaroslav | VPM7802 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 114:07 | + 20:12 |
16. | Jiran Jan | XHK7701 | E | GHOST RUBENA racing team | 116:31 | + 22:36 |
17. | Vaněk Petr | XHK7600 | E | GHOST RUBENA racing team | 117:07 | + 23:12 |
18. | Jašek Petr | ABR7601 | E | A-team NOVO Bruntál | 119:04 | + 25:09 |
19. | Urban Miroslav | DMS7900 | E | Dynamo Malá Skála | 124:04 | + 30:09 |
Stránský Vojtěch | KPY9000 | E | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Gromadka Maciej | 32P0001 | C | Polish national team | DISK | ||
Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 76:39 | |
2. | Horák Martin | LDC7100 | A | KOB Děčín | 80:17 | + 3:38 |
3. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:06 | + 6:27 |
4. | Klech Richard | VRB7201 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 83:55 | + 7:16 |
5. | Moravec Štěpán | SJI8101 | A | OK Jihlava | 85:12 | + 8:33 |
6. | Kříž Libor | XHK7804 | A | GHOST RUBENA racing team | 87:48 | + 11:09 |
7. | Ticháček Radek | SJC7801 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 89:04 | + 12:25 |
8. | Tomeček Lubomír | ABR7906 | A | A-team NOVO Bruntál | 89:10 | + 12:31 |
9. | Lukavec Petr | SMR7800 | A | SK SNS Smržovka | 89:35 | + 12:56 |
10. | Pařízek Petr | SMR7001 | A | SK SNS Smržovka | 89:49 | + 13:10 |
11. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | A | MTBO ČZU Praha | 90:37 | + 13:58 |
12. | Schwab Martin | TBM8101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 92:35 | + 15:56 |
13. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 93:18 | + 16:39 |
14. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 93:20 | + 16:41 |
15. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 93:50 | + 17:11 |
16. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | A | GHOST RUBENA racing team | 94:24 | + 17:45 |
17. | Musil Pavel | SJC7705 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 94:32 | + 17:53 |
18. | Fukátko Petr | XPU8503 | A | PARDUBICE BIKERS | 95:13 | + 18:34 |
19. | Černý Ladislav | ZUP8200 | A | MTBO ČZU Praha | 95:55 | + 19:16 |
20. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A | A-team NOVO Bruntál | 98:26 | + 21:47 |
21. | Urválek Jan | TCB8101 | A | SK Technik České Budějovice | 98:41 | + 22:02 |
22. | Štáfek Pavel | SKL7401 | A | SMS Team Kladno | 98:51 | + 22:12 |
23. | Čejka Tomáš | JHB8203 | A | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 99:27 | + 22:48 |
24. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | A | SKOB Zlín | 99:46 | + 23:07 |
25. | Švarcbach Michal | KNC7001 | A | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 100:24 | + 23:45 |
26. | Vraný Jiří | VLI7504 | A | Slavia Liberec orienteering | 101:49 | + 25:10 |
27. | Putík Jiří | VLI7505 | A | Slavia Liberec orienteering | 102:39 | + 26:00 |
28. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | A | KOB Start Blansko | 103:00 | + 26:21 |
29. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | A | MTBO ČZU Praha | 105:20 | + 28:41 |
30. | Hruška Miloš | ABR7501 | A | A-team NOVO Bruntál | 105:29 | + 28:50 |
31. | Šenk Petr | VBA8001 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 108:48 | + 32:09 |
32. | Medlík Jan | TSU8246 | C | LKT 80 Šumperk | 109:04 | + 32:25 |
33. | Mikan Albert | EKP8606 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 109:18 | + 32:39 |
34. | Hons Lukáš | XPU8005 | A | PARDUBICE BIKERS | 110:23 | + 33:44 |
35. | Pašek František | ZUP7601 | A | MTBO ČZU Praha | 110:29 | + 33:50 |
36. | Cerman Lukáš | DMS8100 | A | Dynamo Malá Skála | 111:44 | + 35:05 |
37. | Jiráček Josef | SBK8501 | A | KOB Start Blansko | 112:25 | + 35:46 |
38. | Karlík Michal | VIV8000 | A | GIGANT Orienteering | 113:38 | + 36:59 |
39. | Tománek Otakar | VLI8300 | A | Slavia Liberec orienteering | 115:28 | + 38:49 |
40. | Rejholec Michal | BOR7412 | A | OK Jiskra Nový Bor | 121:14 | + 44:35 |
Pavlík Radek | ABR6849 | A | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | B | OK Sparta Praha | 82:47 | |
2. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | B | OK Jihlava | 84:30 | + 1:43 |
3. | Jirásek Aleš | XPU7601 | B | PARDUBICE BIKERS | 84:55 | + 2:08 |
4. | Šimek Petr | RBK8444 | B | SK Radioklub Blansko | 85:37 | + 2:50 |
5. | Bašus Petr | SCP7400 | B | OK Sparta Praha | 87:48 | + 5:01 |
6. | Humlíček Aleš | SBK7539 | B | KOB Start Blansko | 90:18 | + 7:31 |
7. | Kratochvíl Karel | ABR7001 | B | A-team NOVO Bruntál | 90:46 | + 7:59 |
8. | Šafář Jan | PHK7700 | B | OK 99 Hradec Králové | 96:03 | + 13:16 |
9. | Vítek Jan | VSP8100 | A | USK Praha | 96:51 | + 14:04 |
10. | Pucher Filip | ZUP7404 | B | MTBO ČZU Praha | 97:31 | + 14:44 |
11. | Horák Pavel | VSP7200 | B | USK Praha | 98:21 | + 15:34 |
12. | Šabatka Zdeněk | XHK8900 | B | GHOST RUBENA racing team | 99:37 | + 16:50 |
13. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | B | Slavia Liberec orienteering | 100:30 | + 17:43 |
14. | Pátek Richard | SBK7609 | B | KOB Start Blansko | 100:50 | + 18:03 |
15. | Šafek Jiří | SBK7621 | B | KOB Start Blansko | 102:19 | + 19:32 |
16. | Kadlec Jan | SJI8306 | B | OK Jihlava | 102:52 | + 20:05 |
17. | Codl Marek | EKP8903 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 103:30 | + 20:43 |
18. | Jánoška Tomáš | RBA9301 | C | TJ Rapid Bratislava | 106:31 | + 23:44 |
19. | Kasal Vít | SJI7812 | C | OK Jihlava | 106:41 | + 23:54 |
20. | Sedlák Radek | XPU7501 | B | PARDUBICE BIKERS | 107:20 | + 24:33 |
21. | Čermák Daniel | EKP7510 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 107:42 | + 24:55 |
22. | Ančic Ĺuboš | VBA8101 | B | ŠK VAZKA Bratislava | 111:27 | + 28:40 |
23. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 112:12 | + 29:25 |
24. | Šebesta Petr | ZUP7604 | B | MTBO ČZU Praha | 113:32 | + 30:45 |
25. | Vítek Tomáš | XBM7511 | B | PELLŽS MTBO TEAM | 115:28 | + 32:41 |
26. | Dzik Martin | VIV7600 | B | GIGANT Orienteering | 117:21 | + 34:34 |
27. | Hlaváč David | JIL7501 | B | OK Jilemnice | 118:42 | + 35:55 |
28. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | B | GIGANT Orienteering | 121:08 | + 38:21 |
29. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB Start Blansko | 123:18 | + 40:31 |
30. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 134:54 | + 52:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Goder Josef | ZUP8201 | C | MTBO ČZU Praha | 71:39 | |
2. | Polášek Radek | TBM8008 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:47 | + 3:08 |
3. | Hegner Lukáš | LPM8104 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 74:53 | + 3:14 |
4. | Bilan Martin | TBM8401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:26 | + 5:47 |
5. | Maňásek Josef | SVR7700 | C | TJ Švýcárna | 88:11 | + 16:32 |
6. | Tomeš Radim | TZL7849 | C | SKOB Zlín | 89:01 | + 17:22 |
7. | Kadaník Libor | XHK7204 | C | GHOST RUBENA racing team | 90:34 | + 18:55 |
8. | Žemlička Jan | XPU8303 | C | PARDUBICE BIKERS | 92:39 | + 21:00 |
9. | Linhart Tomáš | TSU8540 | C | LKT 80 Šumperk | 92:40 | + 21:01 |
10. | Havlůj František | VSP8308 | C | USK Praha | 93:02 | + 21:23 |
11. | Otoupalík Jan | TBM7123 | C | KOS TJ Tesla Brno | 93:03 | + 21:24 |
12. | Šimek Radek | JEP8000 | C | Jehlanka Team | 94:51 | + 23:12 |
13. | Vaněček Jan | ZUP8003 | C | MTBO ČZU Praha | 95:25 | + 23:46 |
14. | Hečko Michal | TZL7749 | C | SKOB Zlín | 96:06 | + 24:27 |
15. | Nedopílek David | SVR7600 | C | TJ Švýcárna | 97:09 | + 25:30 |
16. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 100:01 | + 28:22 |
17. | Ševčík Matěj | EKP7908 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 101:35 | + 29:56 |
18. | Vojta Marek | XHK8804 | C | GHOST RUBENA racing team | 105:16 | + 33:37 |
19. | König Lukáš | SBK8001 | C | KOB Start Blansko | 106:03 | + 34:24 |
20. | Hruška Tomáš | ABR0001 | C | A-team NOVO Bruntál | 111:28 | + 39:49 |
21. | Šrom Michal | XPU8515 | C | PARDUBICE BIKERS | 165:25 | + 93:46 |
22. | Hülle Jan | CHT6903 | C | OOB SK Chrast | 168:33 | + 96:54 |
Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malátek Rastislav | VBA7401 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 84:45 | |
2. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:43 | + 0:58 |
3. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | C | MTBO ČZU Praha | 86:02 | + 1:17 |
4. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 87:00 | + 2:15 |
5. | Král Jiří | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | 87:57 | + 3:12 |
6. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | C | KOS TJ Tesla Brno | 88:36 | + 3:51 |
7. | Holluby András | 23H7100 | C | MTBO-HUN | 90:42 | + 5:57 |
8. | Toloch Alexandr | VIV7000 | C | GIGANT Orienteering | 92:20 | + 7:35 |
9. | Marosffy Dániel | 23H7300 | C | MTBO-HUN | 92:54 | + 8:09 |
10. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | OK Jihlava | 93:14 | + 8:29 |
11. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:11 | + 9:26 |
12. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 94:42 | + 9:57 |
13. | Valík Luděk | VIV7101 | C | GIGANT Orienteering | 95:15 | + 10:30 |
14. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 95:30 | + 10:45 |
15. | Bogar Leoš | BOR6603 | C | OK Jiskra Nový Bor | 95:43 | + 10:58 |
16. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 96:19 | + 11:34 |
17. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 96:34 | + 11:49 |
18. | Skoupý Jan | VIV7001 | C | GIGANT Orienteering | 97:19 | + 12:34 |
19. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 98:27 | + 13:42 |
20. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 98:42 | + 13:57 |
21. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 99:55 | + 15:10 |
22. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 100:54 | + 16:09 |
23. | Háp Pavel | XHK7101 | C | GHOST RUBENA racing team | 101:33 | + 16:48 |
24. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 102:31 | + 17:46 |
25. | Kroc Dalibor | VIV7400 | A | GIGANT Orienteering | 102:57 | + 18:12 |
26. | Kunz Martin | VIV7100 | C | GIGANT Orienteering | 103:26 | + 18:41 |
27. | Štregl Tomáš | VRL7406 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 105:48 | + 21:03 |
28. | Linhart Aleš | VIV7200 | C | GIGANT Orienteering | 106:48 | + 22:03 |
29. | Pažický Ĺudovít | RCP6941 | C | RC&P TEAM Bratislava | 107:28 | + 22:43 |
30. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 107:55 | + 23:10 |
31. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 108:17 | + 23:32 |
32. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 112:04 | + 27:19 |
33. | Argaláš Jaroslav | TBM6213 | C | KOS TJ Tesla Brno | 112:38 | + 27:53 |
34. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 113:09 | + 28:24 |
35. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 115:55 | + 31:10 |
36. | Galík Tomáš | TBM6522 | C | KOS TJ Tesla Brno | 116:16 | + 31:31 |
37. | Kunart Tomáš | XHK7205 | C | GHOST RUBENA racing team | 116:22 | + 31:37 |
38. | Sturm Michael | 67D6800 | C | ESV Lok Bitterfeld | 118:44 | + 33:59 |
39. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 119:20 | + 34:35 |
40. | Klučár Daniel | RCP7141 | C | RC&P TEAM Bratislava | 119:23 | + 34:38 |
41. | Vít David | EKP7200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 144:13 | + 59:28 |
Náhlovský David | TBM6512 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubín Jiří | SKV6001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:15 | |
2. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 81:02 | + 1:47 |
3. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 82:03 | + 2:48 |
4. | Jankó Tamás | 23H5800 | C | MTBO-HUN | 82:13 | + 2:58 |
5. | Peths Pavel | ABR5801 | C | A-team NOVO Bruntál | 83:25 | + 4:10 |
6. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:54 | + 4:39 |
7. | Kiac Jiří | XPU6305 | C | PARDUBICE BIKERS | 85:58 | + 6:43 |
8. | Přibyl Ivan | PFP5900 | C | VŠSK PedF UK Praha | 91:58 | + 12:43 |
9. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 98:26 | + 19:11 |
10. | Janský Jiří | LBM5805 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 99:38 | + 20:23 |
11. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 100:44 | + 21:29 |
12. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 103:19 | + 24:04 |
13. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 106:46 | + 27:31 |
14. | Dvorský Ilja | 6YC6100 | C | Neregistrovaní | 111:39 | + 32:24 |
15. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 131:07 | + 51:52 |
16. | Bartoš Marián | VSP5601 | C | USK Praha | 139:54 | + 60:39 |
Marek Vladimír | TSU5700 | C | LKT 80 Šumperk | DISK | ||
Hejna Jiří | KNC6200 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dravetz Walter | TZL5418 | C | SKOB Zlín | 86:49 | |
2. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 90:32 | + 3:43 |
3. | Müller Petr | JEP4800 | C | Jehlanka Team | 91:12 | + 4:23 |
4. | Lukavec Míla | SMR4900 | C | SK SNS Smržovka | 114:42 | + 27:53 |
5. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 158:18 | + 71:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Pavel | NNN | C | Neregistrovaní | 54:04 | |
2. | Hala Lukáš | KAR8501 | C | SK Karlovice | 63:58 | + 9:54 |
3. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:00 | + 18:56 |
4. | Vojtěch Richard | NNN | C | Neregistrovaní | 73:30 | + 19:26 |
5. | Dušek Vladimír | NNN9990 | C | Neregistrovaní | 82:00 | + 27:56 |
6. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:13 | + 33:09 |
7. | Mišoňová Ivana | SMR9991 | C | SK SNS Smržovka | 94:01 | + 39:57 |
8. | Fatka Ondřej | PGP6302 | C | SK Praga | 95:15 | + 41:11 |
9. | Marková Šárka | NNN | C | Neregistrovaní | 101:29 | + 47:25 |
10. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 102:03 | + 47:59 |
11. | Hejnová Aneta | KNC | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 120:25 | + 66:21 |
12. | Štikar Karel | NNN | C | Neregistrovaní | 145:11 | + 91:07 |
Brož Oldřich | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Fatková Marcela | PGP6550 | C | SK Praga | DISK | ||
Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brabec Jaroslav | 3AC8200 | C | NER - Novakovi | 112:24 | |
2. | Červinka Jan | 3AC7900 | C | NER - Novakovi | 117:53 | + 5:29 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 120:05 | + 7:41 |
4. | Beran Pavel | SJH7801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 120:40 | + 8:16 |
Korvas Pavel | 8FC5600 | C | Neregistrovaní Korvas 1956 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hápová Petra | XHK0051 | C | GHOST RUBENA racing team | 56:35 | |
Dziková Veronika | VIV0250 | C | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:43 | |
2. | Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 111:27 | + 32:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 64:37 | |
2. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 72:05 | + 7:28 |
3. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 73:09 | + 8:32 |
4. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 76:02 | + 11:25 |
5. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 76:07 | + 11:30 |
6. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 76:29 | + 11:52 |
7. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 76:39 | + 12:02 |
8. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:45 | + 13:08 |
9. | Tyszová Natália | LDC8850 | E | KOB Děčín | 79:04 | + 14:27 |
10. | Kaminska Anna | 32P0051 | C | Polish national team | 81:09 | + 16:32 |
11. | Seifertová Magda | TBM9150 | E | KOS TJ Tesla Brno | 82:19 | + 17:42 |
12. | Füzy Anna | 23H7650 | C | MTBO-HUN | 82:49 | + 18:12 |
13. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 83:06 | + 18:29 |
14. | La Carbonara Hana | TBM7652 | E | KOS TJ Tesla Brno | 83:38 | + 19:01 |
15. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 84:45 | + 20:08 |
16. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | E | MTBO ČZU Praha | 84:51 | + 20:14 |
17. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | E | LKT 80 Šumperk | 85:07 | + 20:30 |
18. | Chromá Adéla | TBM8870 | E | KOS TJ Tesla Brno | 86:06 | + 21:29 |
19. | Prchalová Ivana | SMR8754 | E | SK SNS Smržovka | 87:25 | + 22:48 |
20. | Vlčková Iva | ZUP7551 | E | MTBO ČZU Praha | 88:53 | + 24:16 |
21. | Lamichová Martina | XHK9150 | E | GHOST RUBENA racing team | 97:16 | + 32:39 |
22. | Kézsmárki Ágnes | 23H8150 | C | MTBO-HUN | 104:35 | + 39:58 |
23. | Pacek Karolina | 32P0052 | C | Polish national team | 112:59 | + 48:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fólová Martina | SMR8850 | A | SK SNS Smržovka | 62:31 | |
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | A | OK Jihlava | 65:58 | + 3:27 |
3. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB Start Blansko | 66:13 | + 3:42 |
4. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | C | MTBO ČZU Praha | 68:14 | + 5:43 |
5. | Vanková Jana | OKP7750 | A | SK OK 24 Praha | 69:28 | + 6:57 |
6. | Nováková Lenka | EKP8062 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 69:50 | + 7:19 |
7. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 69:59 | + 7:28 |
8. | Tučková Dagmar | EKP8653 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 70:28 | + 7:57 |
9. | Pařízková Věrka | SMR7151 | A | SK SNS Smržovka | 71:43 | + 9:12 |
10. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 71:51 | + 9:20 |
11. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB Start Blansko | 75:25 | + 12:54 |
12. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 76:04 | + 13:33 |
13. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | A | KOB Start Blansko | 76:44 | + 14:13 |
14. | Musilová Vendula | SJC8355 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 76:54 | + 14:23 |
15. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | A | PARDUBICE BIKERS | 77:03 | + 14:32 |
16. | Matulová Dana | TBM7653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 78:18 | + 15:47 |
17. | Jašková Šárka | ABR7751 | A | A-team NOVO Bruntál | 79:48 | + 17:17 |
18. | Zápotocká Anna | VLI7250 | A | Slavia Liberec orienteering | 81:13 | + 18:42 |
19. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 81:29 | + 18:58 |
20. | Hečková Petra | TZL8153 | A | SKOB Zlín | 82:28 | + 19:57 |
21. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 83:40 | + 21:09 |
22. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | A | MTBO ČZU Praha | 84:59 | + 22:28 |
23. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:04 | + 22:33 |
24. | Gebauerová Jana | SBK7951 | A | KOB Start Blansko | 85:08 | + 22:37 |
25. | Linhartová Martina | VIV7750 | A | GIGANT Orienteering | 85:21 | + 22:50 |
26. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SK SNS Smržovka | 86:10 | + 23:39 |
27. | Haničáková Denisa | DMS8350 | A | Dynamo Malá Skála | 87:27 | + 24:56 |
28. | Horová Klára | VSP8455 | A | USK Praha | 88:00 | + 25:29 |
29. | Lánerová Leona | ABR7752 | A | A-team NOVO Bruntál | 90:26 | + 27:55 |
30. | Michálková Alice | VIV7650 | A | GIGANT Orienteering | 92:52 | + 30:21 |
31. | Jeníčková Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 94:49 | + 32:18 |
32. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 95:35 | + 33:04 |
33. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | A | MTBO ČZU Praha | 96:31 | + 34:00 |
34. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 98:35 | + 36:04 |
35. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | A | GIGANT Orienteering | 101:26 | + 38:55 |
36. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 107:44 | + 45:13 |
Košíková Jitka | VSP7799 | A | USK Praha | DISK | ||
Berglová Lucie | ZUP8250 | A | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:19 | |
2. | Knížková Anna | XPU8457 | C | PARDUBICE BIKERS | 82:56 | + 4:37 |
3. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 83:16 | + 4:57 |
4. | Masopustová Elis | VLI8656 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:31 | + 6:12 |
5. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 86:02 | + 7:43 |
6. | Honsová Petra | XPU8252 | C | PARDUBICE BIKERS | 86:03 | + 7:44 |
7. | Kiacová Zuzana | XPU8954 | C | PARDUBICE BIKERS | 86:29 | + 8:10 |
8. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 87:48 | + 9:29 |
9. | Švadlenová Ivana | VIV7151 | C | GIGANT Orienteering | 89:40 | + 11:21 |
10. | Hojná Silvie | SCP7950 | B | OK Sparta Praha | 90:15 | + 11:56 |
11. | Valíková Petra | VIV7350 | C | GIGANT Orienteering | 90:50 | + 12:31 |
12. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 95:17 | + 16:58 |
13. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB Start Blansko | 95:28 | + 17:09 |
14. | Vítová Markéta | EKP8454 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 95:41 | + 17:22 |
15. | Sedláková Hana | XPU7852 | C | PARDUBICE BIKERS | 99:27 | + 21:08 |
16. | Hanajová Káťa | SMR8451 | C | SK SNS Smržovka | 99:54 | + 21:35 |
17. | Střelcová Radka | TBM8256 | C | KOS TJ Tesla Brno | 101:56 | + 23:37 |
18. | Dziková Hana | VIV7651 | C | GIGANT Orienteering | 106:12 | + 27:53 |
19. | Králová Vilma | TZL9952 | C | SKOB Zlín | 110:43 | + 32:24 |
20. | Marková Alena | TSU9050 | C | LKT 80 Šumperk | 147:31 | + 69:12 |
Tomešová Steľa | TZL8251 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:04 | |
2. | Divilová Lenka | TZL7400 | A | SKOB Zlín | 65:24 | + 3:20 |
3. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 67:00 | + 4:56 |
4. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 68:18 | + 6:14 |
5. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 70:25 | + 8:21 |
6. | Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | 101:18 | + 39:14 |
Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Dana | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 62:07 | |
2. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 65:37 | + 3:30 |
3. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | C | SK VIPrahlo | 66:40 | + 4:33 |
4. | Perůtková Ivana | LCE5851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:00 | + 7:53 |
5. | Medlíková Míla | TSU5895 | C | LKT 80 Šumperk | 72:07 | + 10:00 |
6. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 76:19 | + 14:12 |
7. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 81:16 | + 19:09 |
8. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 90:29 | + 28:22 |
9. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 90:42 | + 28:35 |
10. | Čejková Jana | JHB6152 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 101:55 | + 39:48 |
11. | Sladká Zora | PBM6059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 102:14 | + 40:07 |
12. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 102:41 | + 40:34 |
13. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | C | SK SNS Smržovka | 107:51 | + 45:44 |
14. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 111:31 | + 49:24 |
15. | Kralova Eva | VBA4751 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 117:37 | + 55:30 |
MS | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 90:19 | + 28:12 |