Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO - 9. kolo

Datum:
05.07.2014
Místo konání:
Skelná huť
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
U vrtulníků
Ředitel závodu:
Putík Jiří
Hlavní rozhodčí:
Urbaník Robert
Stavitel tratí:
Meier Milan
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M50     M60     Open Family     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš VIV0000 GIGANT Orienteering 17:38
2. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 18:49 + 1:11
3. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 19:02 + 1:24
4. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 19:45 + 2:07
5. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:52 + 2:14
M17
5.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrovas Daumantas Jurgis 32L9701 Lithunia MTBO 23:30
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:09 + 0:39
3. Kalvaitis Nojus 32L9700 Lithunia MTBO 24:22 + 0:52
4. Osti Dante 12I0008 Italy – junior team 24:31 + 1:01
5. Osti Piero 12I0009 Italy – junior team 26:28 + 2:58
6. Hlavatý Jan BUL9800 Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 26:52 + 3:22
7. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 27:30 + 4:00
8. Hauschild Christoph 18D0000 Post SV Dresden 30:28 + 6:58
9. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 33:40 + 10:10
M20
6.70 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staněk Tomáš TSU9403 LKT 80 Šumperk 25:58
2. Jaroszek radosław 42P9400 MUKS Gliwice 26:12 + 0:14
3. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:29 + 0:31
4. Žigilejus Aidas 32L9600 Lithunia MTBO 26:44 + 0:46
5. Nemet Michal BOR9705 OK Jiskra Nový Bor 27:51 + 1:53
6. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 28:20 + 2:22
7. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 28:21 + 2:23
8. jaroszek jakub 42P9800 MUKS Gliwice 28:36 + 2:38
9. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 30:15 + 4:17
10. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 32:18 + 6:20
11. Pompele Luca 12I0010 Italy – junior team 34:18 + 8:20
12. Kalvaitis Danius 32L9400 Lithunia MTBO 39:44 + 13:46
Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín DISK
Horák Jan LDC9800 KOB Děčín DISK
M21E
8.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 26:44
2. Niemi Pekka 31F0000 Finland - non registered 26:56 + 0:12
3. Stránský Vojtěch KPY9000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:58 + 0:14
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 27:15 + 0:31
5. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 27:35 + 0:51
6. DALLAVALLE Luca 12I0004 Italy – junior team 27:36 + 0:52
7. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 27:46 + 1:02
8. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 27:56 + 1:12
9. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 27:57 + 1:13
10. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 28:02 + 1:18
11. Haselsberger Kevin 18A8900 Austria national team 28:08 + 1:24
11. Saarela Samuli 31F0001 Finland - non registered 28:08 + 1:24
13. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 28:11 + 1:27
14. Waldmann Andreas 39A9400 Austria Junior Team 28:28 + 1:44
15. Sommer Michael VSP7600 USK Praha 29:07 + 2:23
16. ROSSETTO Riccardo 12I0005 Italy – junior team 29:25 + 2:41
17. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 29:28 + 2:44
18. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 2:48
19. Exler Florian 21A0000 OLT Transdanubien 29:34 + 2:50
20. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 29:36 + 2:52
21. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 2:55
22. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 29:54 + 3:10
23. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 30:02 + 3:18
24. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 30:14 + 3:30
25. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 30:20 + 3:36
26. Hons Miši SMR7700 SK SNS Smržovka 30:48 + 4:04
27. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 30:49 + 4:05
28. Vaněk Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 30:53 + 4:09
29. TURRA Piero 12I0006 Italy – junior team 31:08 + 4:24
30. Obuškevič Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 31:16 + 4:32
31. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 31:17 + 4:33
32. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 31:32 + 4:48
33. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 31:39 + 4:55
34. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 31:46 + 5:02
35. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:50 + 5:06
36. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 32:24 + 5:40
37. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 32:31 + 5:47
38. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 32:51 + 6:07
39. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 33:27 + 6:43
40. Maiselis Jonas 31L0001 IOSK Budakalnis 33:37 + 6:53
41. Juodisius Julius 31F0002 Finland - non registered 33:44 + 7:00
42. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO (GER) 36:25 + 9:41
43. Zilinskas Tautvydas 31L0000 IOSK Budakalnis 40:18 + 13:34
44. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 15:34
Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha DISK
Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha DISK
Čully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka DISK
M21A
6.70 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Michal XHK7309 GHOST RUBENA racing team 25:54
2. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:20 + 0:26
3. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 26:29 + 0:35
4. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 26:39 + 0:45
4. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 26:39 + 0:45
6. Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team 26:52 + 0:58
7. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 27:08 + 1:14
8. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 27:19 + 1:25
9. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 27:23 + 1:29
10. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 27:35 + 1:41
11. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 27:39 + 1:45
12. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 27:42 + 1:48
13. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 27:53 + 1:59
14. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 28:24 + 2:30
15. Stachoň Zdeněk SBK8014 KOB Start Blansko 28:34 + 2:40
16. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 28:44 + 2:50
17. Pašek František ZUP7601 MTBO ČZU Praha 28:45 + 2:51
18. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 28:46 + 2:52
19. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:17 + 3:23
20. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 29:18 + 3:24
21. Schwab Martin TBM8101 KOS TJ Tesla Brno 29:21 + 3:27
22. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 29:31 + 3:37
23. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 29:55 + 4:01
24. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 29:58 + 4:04
25. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 30:06 + 4:12
26. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 30:07 + 4:13
27. Kabáth David SBK8433 KOB Start Blansko 30:11 + 4:17
28. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 30:36 + 4:42
29. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 30:38 + 4:44
30. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 30:51 + 4:57
31. Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 5:21
32. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:52 + 5:58
33. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 32:05 + 6:11
34. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 33:20 + 7:26
35. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 34:52 + 8:58
36. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 36:09 + 10:15
Kolín Jan EKP7700 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál DISK
Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Netuka Martin XHK7302 GHOST RUBENA racing team DISK
M21B
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 26:31
2. Justa Pavel XHK8701 GHOST RUBENA racing team 26:37 + 0:06
3. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 26:38 + 0:07
4. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 26:42 + 0:11
5. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 27:19 + 0:48
6. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 27:26 + 0:55
7. Šabatka Zdeněk XHK8900 GHOST RUBENA racing team 27:36 + 1:05
8. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 27:51 + 1:20
9. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 27:59 + 1:28
10. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 28:11 + 1:40
11. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 28:12 + 1:41
12. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 28:21 + 1:50
13. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 28:24 + 1:53
14. Vítek Jan VSP8100 USK Praha 28:28 + 1:57
15. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 28:30 + 1:59
16. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S MTBO TEAM 29:11 + 2:40
17. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 29:40 + 3:09
18. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 29:42 + 3:11
19. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 29:44 + 3:13
20. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 30:23 + 3:52
21. Uhlemann Ulf 18D7900 Post SV Dresden 30:38 + 4:07
22. Jedlička Lukáš XHK8100 GHOST RUBENA racing team 30:46 + 4:15
23. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 30:59 + 4:28
24. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 31:10 + 4:39
25. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 31:12 + 4:41
26. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 31:16 + 4:45
27. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 31:35 + 5:04
28. Komín David LME7401 SK Los Mělník 32:30 + 5:59
29. Dzik Martin VIV7600 GIGANT Orienteering 34:08 + 7:37
30. Codl Marek EKP8903 VŠTJ Ekonom Praha 36:15 + 9:44
31. Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS 40:49 + 14:18
Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha DISK
Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava DISK
Šmíd Ivo SJC7707 TJ Sportcentrum Jičín DISK
M21C
5.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:26
2. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 25:35 + 1:09
3. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 25:41 + 1:15
4. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 26:08 + 1:42
5. Preisler Leoš DMS7600 Dynamo Malá Skála 26:20 + 1:54
6. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 26:36 + 2:10
7. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 26:57 + 2:31
8. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 27:11 + 2:45
9. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 27:23 + 2:57
10. Laciga Jakub VSP9100 USK Praha 28:19 + 3:53
11. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 28:25 + 3:59
12. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 29:57 + 5:31
13. Duda Tonda SMR8701 SK SNS Smržovka 32:37 + 8:11
14. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 34:51 + 10:25
15. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 36:12 + 11:46
16. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 37:08 + 12:42
17. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 55:51 + 31:25
Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS DISK
Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno DISK
Vojtěch Richard NNN0000 Neregistrovaní DISK
M40 Long
8.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský David XHK7103 GHOST RUBENA racing team 32:15
2. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 32:18 + 0:03
3. Král Jan XBM6903 PELL’S MTBO TEAM 32:31 + 0:16
4. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 32:55 + 0:40
5. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 33:06 + 0:51
6. Gasperotti Ivan 12I0007 Italy – junior team 33:08 + 0:53
7. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 33:09 + 0:54
8. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 33:35 + 1:20
9. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 33:39 + 1:24
10. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 1:37
11. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 33:55 + 1:40
12. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 34:04 + 1:49
13. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 34:05 + 1:50
14. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 34:14 + 1:59
15. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 34:46 + 2:31
16. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 35:05 + 2:50
16. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S MTBO TEAM 35:05 + 2:50
18. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 36:02 + 3:47
19. SACCHET Daniele 12I0003 Italy – junior team 36:24 + 4:09
20. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 36:28 + 4:13
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:28 + 4:13
22. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 36:32 + 4:17
23. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 36:36 + 4:21
24. Kozdera Petr SMR0000 SK SNS Smržovka 36:46 + 4:31
25. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 38:19 + 6:04
26. Severýn Otto 4ZC7400 HO Komorní výtah 40:04 + 7:49
27. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 40:31 + 8:16
28. Hauschild Steffen 18D0001 Post SV Dresden 40:55 + 8:40
29. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 42:58 + 10:43
30. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 44:58 + 12:43
Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Kazík Marian RCP6641 RC&P TEAM Bratislava DISK
Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín DISK
Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka DISK
M50
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Garden Rob 11Z0000 11Z New Zeeland 28:35
2. Kroupa Václav VIP6104 SK VIPrahlo 28:47 + 0:12
3. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:17 + 0:42
4. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:27 + 0:52
5. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 29:37 + 1:02
6. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 29:39 + 1:04
7. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 29:46 + 1:11
8. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 30:35 + 2:00
9. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 30:45 + 2:10
10. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 31:38 + 3:03
11. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 31:44 + 3:09
12. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 32:23 + 3:48
13. Janský Jiří LBM5805 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:06 + 7:31
14. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 37:48 + 9:13
15. Janda Luboš CHT6001 OOB SK Chrast 39:24 + 10:49
16. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 40:44 + 12:09
17. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 58:23 + 29:48
Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
M60
6.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Petr JEP4800 Jehlanka Team 33:08
2. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 39:18 + 6:10
3. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 42:44 + 9:36
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 43:16 + 10:08
Open Family
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 22:06
2. Dzik Ondřej VIV0500 GIGANT Orienteering 37:57 + 15:51
Juha Tomáš NNN1240 Neregistrovaní DISK
Open Long
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 20:16
2. Řízek Jaroslav NNN1234 Neregistrovaní 21:02 + 0:46
2. Princ Matyáš TCB9501 SK Technik České Budějovice 21:02 + 0:46
4. Muller Kai NNN1239 Neregistrovaní 21:56 + 1:40
5. Sedláčková Zuzana EKP8955 VŠTJ Ekonom Praha 24:42 + 4:26
6. Hnilica Robert NNN1243 Neregistrovaní 39:24 + 19:08
Open Short
5.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 32:18
2. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 33:09 + 0:51
3. Zahradníček Petr DKP8747 Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 3:39
4. Hejnová Aneta NNN1237 Neregistrovaní 36:49 + 4:31
5. Betlachová Petra NNN8750 Neregistrovaní 38:43 + 6:25
6. Kratochvílová Lucie NNN0002 Neregistrovaní 39:29 + 7:11
Vávra Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice DISK
Mareček Pavel SKL0003 SMS Team Kladno DISK
W14
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 18:07
2. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 19:15 + 1:08
3. Dziková Veronika VIV0250 GIGANT Orienteering 27:07 + 9:00
4. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 29:19 + 11:12
W17
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 21:47
2. Michnovic Viktorija 32L9750 Lithunia MTBO 21:58 + 0:11
3. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 22:23 + 0:36
4. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 24:34 + 2:47
5. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:56 + 3:09
6. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:12 + 3:25
W20
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zaliauskaite Algirda 32L9450 Lithunia MTBO 18:09
2. Babrauskaite Patricija 32L9650 Lithunia MTBO 19:24 + 1:15
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 20:25 + 2:16
4. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 20:39 + 2:30
5. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 22:27 + 4:18
W21E
6.40 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 26:11
2. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 26:45 + 0:34
3. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 27:18 + 1:07
4. SCARAVONATI Laura 12I0051 Italy – junior team 27:27 + 1:16
5. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 28:39 + 2:28
6. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 28:46 + 2:35
7. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 28:50 + 2:39
8. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 29:13 + 3:02
9. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 29:14 + 3:03
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 29:37 + 3:26
11. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 29:40 + 3:29
12. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 29:45 + 3:34
13. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 29:52 + 3:41
14. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO (GER) 30:13 + 4:02
15. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 30:25 + 4:14
16. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 30:46 + 4:35
17. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 30:47 + 4:36
18. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 30:55 + 4:44
19. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 31:01 + 4:50
20. Engstrom Kajsa 11S0050 FK Göingarna 32:00 + 5:49
21. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 32:08 + 5:57
22. Vlčková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 32:11 + 6:00
23. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 32:14 + 6:03
24. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 32:17 + 6:06
25. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 33:41 + 7:30
26. Jandová Diana CHT9151 OOB SK Chrast 34:15 + 8:04
W21A
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 18:28
2. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 19:00 + 0:32
3. Chaloupská Pavlína XHK7051 GHOST RUBENA racing team 19:02 + 0:34
3. Kolínová Kristýna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 19:02 + 0:34
5. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 19:11 + 0:43
6. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 19:16 + 0:48
7. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 19:29 + 1:01
8. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 19:50 + 1:22
9. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 19:51 + 1:23
10. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:03 + 1:35
11. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 20:04 + 1:36
12. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 20:05 + 1:37
13. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 20:12 + 1:44
14. Kotačková Lenka EKP8387 VŠTJ Ekonom Praha 20:21 + 1:53
14. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 20:21 + 1:53
16. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 20:31 + 2:03
17. Jedličková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 20:36 + 2:08
18. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 20:56 + 2:28
19. Ticháčková Magdalena SJC7962 TJ Sportcentrum Jičín 20:58 + 2:30
20. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:02 + 2:34
21. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 21:06 + 2:38
22. Hladká Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:11 + 2:43
23. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 21:15 + 2:47
24. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 21:32 + 3:04
25. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 21:33 + 3:05
26. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 21:43 + 3:15
27. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 21:46 + 3:18
28. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 21:47 + 3:19
28. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 21:47 + 3:19
30. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 21:59 + 3:31
31. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 22:00 + 3:32
32. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 22:13 + 3:45
33. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 22:21 + 3:53
34. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 22:22 + 3:54
35. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:24 + 3:56
36. Michálková Alice VIV7650 GIGANT Orienteering 22:28 + 4:00
37. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 22:30 + 4:02
38. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 23:26 + 4:58
39. Kalošová Terka SMR8950 SK SNS Smržovka 23:29 + 5:01
40. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 23:40 + 5:12
41. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 23:45 + 5:17
42. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 23:56 + 5:28
43. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 23:57 + 5:29
44. Jovaisiene Kira 32L0000 Lithunia MTBO 24:16 + 5:48
W21B
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odvodyová Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS 19:39
2. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 20:44 + 1:05
3. Kiacová Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 21:14 + 1:35
4. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 21:41 + 2:02
5. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 21:47 + 2:08
5. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 21:47 + 2:08
7. Jedličková Adéla XHK8253 GHOST RUBENA racing team 21:53 + 2:14
8. Mrázková Romana SJC8351 TJ Sportcentrum Jičín 22:12 + 2:33
9. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 22:21 + 2:42
10. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 22:42 + 3:03
11. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 22:56 + 3:17
12. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 23:03 + 3:24
13. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 23:29 + 3:50
13. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 23:29 + 3:50
15. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:37 + 3:58
16. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 24:33 + 4:54
17. Sedláková Hana XPU7852 PARDUBICE BIKERS 24:54 + 5:15
18. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 24:56 + 5:17
19. Šiftancová Eva DMS8050 Dynamo Malá Skála 25:19 + 5:40
20. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 25:26 + 5:47
21. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 25:57 + 6:18
22. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 26:24 + 6:45
23. Šebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 26:29 + 6:50
24. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 26:40 + 7:01
25. Dziková Hana VIV7651 GIGANT Orienteering 28:14 + 8:35
26. Valíková Petra VIV7350 GIGANT Orienteering 32:37 + 12:58
W40
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geldesman Marquita 11Z0050 11Z New Zeeland 18:57
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 21:02 + 2:05
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 22:34 + 3:37
4. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 23:30 + 4:33
5. Teplá Hana XHK6561 GHOST RUBENA racing team 23:55 + 4:58
6. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:27 + 5:30
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 24:49 + 5:52
8. Kroupová Jana VIP7052 SK VIPrahlo 25:07 + 6:10
9. Ježková Hana TUR6955 OOB TJ Turnov 26:29 + 7:32
10. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 30:01 + 11:04
W50
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 19:46
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 21:22 + 1:36
3. Engstrom Annika 11S0051 FK Göingarna 21:53 + 2:07
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 22:17 + 2:31
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:15 + 4:29
6. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 27:12 + 7:26
7. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 31:48 + 12:02
8. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 33:59 + 14:13