Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 17. kolo

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Říčany
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Údolí Rokytky, měřítko 1:7 500, E=5 m
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Seidl Miroslav
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
Protokol:
Závod proběhl v souladu s rozpisem a podle pravidel MTBO pro rok 2014. Paralelně se závodem ČP v MTBO probíhala v tom samém prostoru i akce pro děti uspořádaná Hasičským záchranným sborem Říčany. Pořadatelé o souběžné akci nebyli v předstihu informováni. Na probíhající souběžnou akci byli závodníci upozorněni ve startovním koridoru. S ohledem na bezpečnost závodníků byli pořadatelé nuceni omezit průjezd po jedné cestě, kde však nevedly optimální postupy žádné z tratí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40LONG     M50     M60     OPENLong     OPENShort     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
2.30 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 13:45
2. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 14:21 + 0:36
3. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 14:38 + 0:53
4. Wallisch Viktor EKP0112 C VŠTJ Ekonom Praha 17:12 + 3:27
5. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 17:25 + 3:40
6. Kroc Kryštof VIV0100 C GIGANT Orienteering 19:22 + 5:37
7. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 23:09 + 9:24
8. Vacek Jan PGP0004 C SK Praga 31:06 + 17:21
M17
2.80 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:10
2. Wallisch Vít EKP9912 C VŠTJ Ekonom Praha 18:20 + 3:10
3. Zemko Zdeněk SLA9900 C SKOB Slaný 18:22 + 3:12
4. Pelikán Lukáš SKL9800 C SMS Team Kladno 21:25 + 6:15
5. Kuchař Jakub NNN99 C Neregistrovaní 27:12 + 12:02
M20
3.80 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 E OK Jiskra Nový Bor 17:17
2. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 18:40 + 1:23
3. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 20:33 + 3:16
4. Muller Matej VBA9601 A ŠK VAZKA Bratislava 21:45 + 4:28
5. Mišoň Matěj SMR9801 C SK SNS Smržovka 21:58 + 4:41
6. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 22:10 + 4:53
7. Skoupý Jan VIV9400 A GIGANT Orienteering 22:45 + 5:28
8. Kanta Martin XPU9705 C PARDUBICE BIKERS 23:03 + 5:46
9. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 26:24 + 9:07
M21E
4.40 km, 155 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 17:54
2. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 19:00 + 1:06
2. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 19:00 + 1:06
4. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 19:03 + 1:09
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 19:16 + 1:22
6. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 19:58 + 2:04
7. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 20:08 + 2:14
8. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 21:02 + 3:08
9. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 21:06 + 3:12
10. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 21:43 + 3:49
11. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 21:52 + 3:58
12. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 21:53 + 3:59
13. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 22:06 + 4:12
13. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 22:06 + 4:12
15. Obuškevič Jan SMR7000 E SK SNS Smržovka 22:09 + 4:15
16. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 22:11 + 4:17
17. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 22:19 + 4:25
18. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 22:23 + 4:29
19. Bureš Pavel XBM7549 E PELLŽS MTBO TEAM 22:24 + 4:30
20. Peths Matěj ABR8501 E A-team NOVO Bruntál 22:29 + 4:35
21. Jiran Jan XHK7701 E GHOST RUBENA racing team 22:38 + 4:44
22. Hons Miši SMR7700 E SK SNS Smržovka 23:03 + 5:09
23. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia VŠ Plzeň 23:20 + 5:26
24. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 23:22 + 5:28
25. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 23:24 + 5:30
26. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 23:33 + 5:39
27. Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 24:08 + 6:14
28. Kopecký Pavel VSP7800 E USK Praha 24:23 + 6:29
29. Laciga Zdeněk VSP5200 E USK Praha 26:52 + 8:58
Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál DISK
Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka DISK
M21A
3.80 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Lukáš XHK9100 A GHOST RUBENA racing team 18:34
2. Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 18:47 + 0:13
3. Ticháček Radek SJC7801 A TJ Sportcentrum Jičín 19:18 + 0:44
4. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:29 + 0:55
5. Sedláček Petr TSU8109 A LKT 80 Šumperk 19:31 + 0:57
6. Johanovský Tomáš ZUP8500 A MTBO ČZU Praha 19:32 + 0:58
7. Lukavec Petr SMR7800 A SK SNS Smržovka 19:59 + 1:25
8. Bezouška Tomáš DMS7601 C Dynamo Malá Skála 20:01 + 1:27
9. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 20:19 + 1:45
10. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 20:23 + 1:49
11. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 20:26 + 1:52
12. Wallisch Jan LIS7201 A Schovanka 20:33 + 1:59
13. Pašek František ZUP7601 A MTBO ČZU Praha 20:47 + 2:13
14. Horák Martin LDC7100 A KOB Děčín 20:57 + 2:23
15. Buriánek Vojta SMR7801 A SK SNS Smržovka 21:16 + 2:42
16. Rusý Tomáš ZUP9300 A MTBO ČZU Praha 21:27 + 2:53
17. Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 21:28 + 2:54
18. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 21:38 + 3:04
19. Michalička David ZUP8001 A MTBO ČZU Praha 21:39 + 3:05
20. Husák Václav XHK7702 A GHOST RUBENA racing team 21:41 + 3:07
21. Šimek Petr RBK8444 B SK Radioklub Blansko 21:42 + 3:08
22. Pařízek Petr SMR7001 A SK SNS Smržovka 21:49 + 3:15
23. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 22:03 + 3:29
24. Štáfek Pavel SKL7401 A SMS Team Kladno 22:28 + 3:54
25. Fukátko Petr XPU8503 A PARDUBICE BIKERS 23:28 + 4:54
26. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 23:31 + 4:57
27. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 23:48 + 5:14
28. Kříž Libor XHK7804 A GHOST RUBENA racing team 24:05 + 5:31
29. Šmahel David TBM7407 A KOS TJ Tesla Brno 24:10 + 5:36
29. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 24:10 + 5:36
31. Kabáth David SBK8433 A KOB Start Blansko 24:25 + 5:51
32. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 24:29 + 5:55
33. Netuka Martin XHK7302 A GHOST RUBENA racing team 24:34 + 6:00
34. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 24:35 + 6:01
35. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 24:53 + 6:19
36. Karlík Michal VIV8000 A GIGANT Orienteering 25:08 + 6:34
37. Vraný Jiří VLI7504 A Slavia Liberec orienteering 25:23 + 6:49
38. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 26:00 + 7:26
39. Šňupárek Ondřej TZL6949 A SKOB Zlín 26:25 + 7:51
40. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 27:05 + 8:31
41. Švarcbach Michal KNC7001 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 28:15 + 9:41
Musil Pavel SJC7705 A TJ Sportcentrum Jičín DISK
Drobník Lukáš SJC8500 A TJ Sportcentrum Jičín DISK
M21B
3.40 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 16:46
2. Jirásek Milan VSP7403 B USK Praha 16:48 + 0:02
2. Plíhal Tomáš SJI8509 B OK Jihlava 16:48 + 0:02
4. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 17:01 + 0:15
4. Bašus Petr SCP7400 B OK Sparta Praha 17:01 + 0:15
6. Tomeček Karel TSU8300 B LKT 80 Šumperk 17:03 + 0:17
7. Vítek Jan VSP8100 A USK Praha 17:20 + 0:34
8. Jedlička Marek XHK7502 B GHOST RUBENA racing team 17:22 + 0:36
9. Kužel Tomáš FSP7610 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:34 + 0:48
10. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 17:37 + 0:51
11. Šmíd Ivo SJC7707 C TJ Sportcentrum Jičín 17:53 + 1:07
12. Tomeš Petr SJC7531 B TJ Sportcentrum Jičín 17:59 + 1:13
13. Kovář Miroslav SCP8103 B OK Sparta Praha 18:01 + 1:15
13. Buchtík Aleš XBM8201 B PELLŽS MTBO TEAM 18:01 + 1:15
15. Havlík Ctibor SJC8105 C TJ Sportcentrum Jičín 18:18 + 1:32
16. Jirásek Aleš XPU7601 B PARDUBICE BIKERS 18:41 + 1:55
17. Jedlička Lukáš XHK8100 B GHOST RUBENA racing team 18:59 + 2:13
18. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 19:07 + 2:21
19. Boček Milan TBM9228 B KOS TJ Tesla Brno 19:22 + 2:36
20. Pucher Filip ZUP7404 B MTBO ČZU Praha 20:28 + 3:42
21. Šebesta Petr ZUP7604 B MTBO ČZU Praha 20:40 + 3:54
22. Hlaváč David JIL7501 B OK Jilemnice 20:42 + 3:56
23. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 20:44 + 3:58
24. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 20:56 + 4:10
25. Janda Martin DOB8002 B KOB Dobruška 21:19 + 4:33
26. Mrázek Jan SJC8102 C TJ Sportcentrum Jičín 21:23 + 4:37
26. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 21:23 + 4:37
28. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 21:31 + 4:45
29. Komín David LME7401 B SK Los Mělník 21:36 + 4:50
30. Král Luboš PVP8400 B VSK Přírodověda 21:37 + 4:51
30. La Carbonara Claudio TBM7337 B KOS TJ Tesla Brno 21:37 + 4:51
32. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 22:38 + 5:52
33. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 23:10 + 6:24
34. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 23:16 + 6:30
35. Dzik Martin VIV7600 B GIGANT Orienteering 24:18 + 7:32
Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava DISK
Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen DISK
Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava DISK
M21C
2.80 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štochel Miroslav MFP9300 C VŠSK MFF UK Praha 15:37
2. Hubík Martin TBM8503 C KOS TJ Tesla Brno 16:19 + 0:42
3. Bitter Aleš KNC8803 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 16:44 + 1:07
4. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 17:18 + 1:41
5. Polášek Radek TBM8008 C KOS TJ Tesla Brno 17:30 + 1:53
6. Mátl Radek NNN79 C Neregistrovaní 18:20 + 2:43
7. Kozák Jakub NNN91 C Neregistrovaní 18:30 + 2:53
8. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 18:41 + 3:04
9. Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava 18:44 + 3:07
10. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 19:01 + 3:24
11. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 19:14 + 3:37
12. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 20:35 + 4:58
13. Maňásek Josef SVR7700 C TJ Švýcárna 21:24 + 5:47
14. Nedopílek David SVR7600 C TJ Švýcárna 23:40 + 8:03
15. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 25:26 + 9:49
16. Vojtěch Richard NNN76 C Neregistrovaní 28:42 + 13:05
Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk DISK
M40LONG
3.60 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 17:33
2. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 17:39 + 0:06
3. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 17:59 + 0:26
4. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 18:05 + 0:32
5. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 18:40 + 1:07
5. Podrábský Ctibor VLI7001 B Slavia Liberec orienteering 18:40 + 1:07
7. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:49 + 1:16
8. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 18:59 + 1:26
9. Malátek Rastislav VBA7401 E ŠK VAZKA Bratislava 19:02 + 1:29
10. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 19:05 + 1:32
11. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 19:11 + 1:38
12. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 19:19 + 1:46
13. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 19:40 + 2:07
14. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 19:56 + 2:23
15. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 20:02 + 2:29
16. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 20:14 + 2:41
17. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 20:19 + 2:46
18. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 21:04 + 3:31
19. Antoš Svatopluk SJC6602 C TJ Sportcentrum Jičín 21:22 + 3:49
20. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 3:59
21. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 22:32 + 4:59
22. Vacek Petr PGP6802 C SK Praga 23:13 + 5:40
23. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 23:26 + 5:53
23. Sturm Michael 72D6800 C Team Germany 23:26 + 5:53
25. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 24:50 + 7:17
26. Kubíček Zdeněk 5BC7200 C OK Mnichovo Hradiště 26:30 + 8:57
27. Pažický Ĺudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava 26:34 + 9:01
28. Kasal Jiří SBK7301 C KOB Start Blansko 31:15 + 13:42
Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kroc Dalibor VIV7400 A GIGANT Orienteering DISK
Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
M50
3.30 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 17:14
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 18:06 + 0:52
3. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:18 + 1:04
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 18:30 + 1:16
5. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 18:54 + 1:40
6. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 20:31 + 3:17
7. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 23:22 + 6:08
8. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 23:59 + 6:45
9. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 24:20 + 7:06
10. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 27:26 + 10:12
11. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 27:55 + 10:41
12. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 44:54 + 27:40
Kuchař Michal NNN55 C Neregistrovaní DISK
Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava DISK
M60
3.30 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 22:01
2. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 22:07 + 0:06
3. Lukavec Míla SMR4900 C SK SNS Smržovka 25:15 + 3:14
4. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:50 + 3:49
5. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 38:05 + 16:04
6. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 38:41 + 16:40
OPENLong
4.30 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr C Neregistrovaní - Marešovi 23:06
2. Slavotínek Petr 6YC8900 C Neregistrovaní 26:18 + 3:12
3. Tesařík Jindřich C Neregistrovaní - Marešovi 26:27 + 3:21
4. Fatka Petr C Neregistrovaní - Marešovi 33:26 + 10:20
5. Daneback Kristian TBM C KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 16:09
6. Fatka Ondřej C Neregistrovaní - Marešovi 40:36 + 17:30
7. Wallisová Romana C Neregistrovaní - Marešovi 53:39 + 30:33
8. Sikorová Michaela C Neregistrovaní - Marešovi 69:32 + 46:26
OPENShort
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtera Ivan SMR9800 C SK SNS Smržovka 12:53
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 16:01 + 3:08
3. Hejnová Aneta C Neregistrovaní - Marešovi 17:06 + 4:13
4. Žuchová Daniela C Neregistrovaní - Marešovi 17:55 + 5:02
5. Rydlo Martin BOV4701 C TJ Baník Ostrava OKD 21:18 + 8:25
6. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 21:21 + 8:28
7. Pajerová Vladimíra C Neregistrovaní - Marešovi 71:44 + 58:51
Pekař Michal BOR C OK Jiskra Nový Bor VZDAL
W14
2.20 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 15:32
2. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 20:11 + 4:39
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 21:06 + 5:34
W17
2.60 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 16:34
2. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 16:50 + 0:16
3. Čiháková Barbora KNC9950 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:07 + 10:33
Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS DISK
W20
2.70 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánková Karolína VSP95 C USK Praha 27:02
2. Šmejcová Anna SJC9552 C TJ Sportcentrum Jičín 28:08 + 1:06
W21E
3.30 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 17:22
2. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 17:57 + 0:35
3. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 18:06 + 0:44
4. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 18:41 + 1:19
5. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 18:49 + 1:27
6. Drobníková Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 19:48 + 2:26
7. Prchalová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 19:51 + 2:29
8. Vlčková Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 20:46 + 3:24
9. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 20:57 + 3:35
10. Lamichová Martina XHK9150 E GHOST RUBENA racing team 21:15 + 3:53
11. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 21:23 + 4:01
12. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 21:24 + 4:02
13. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 21:53 + 4:31
14. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 22:12 + 4:50
15. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 22:13 + 4:51
16. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 23:15 + 5:53
17. Seifertová Magda TBM9150 E KOS TJ Tesla Brno 23:21 + 5:59
18. Tyszová Natália LDC8850 E KOB Děčín 23:45 + 6:23
19. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 24:30 + 7:08
20. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 28:24 + 11:02
Tomečková Zuzana TSU8279 E LKT 80 Šumperk DISK
W21A
2.90 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 A USK Praha 16:50
2. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 17:22 + 0:32
3. Fólová Martina SMR8850 A SK SNS Smržovka 17:39 + 0:49
4. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 17:56 + 1:06
5. Musilová Vendula SJC8355 A TJ Sportcentrum Jičín 18:04 + 1:14
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 C MTBO ČZU Praha 18:07 + 1:17
7. Ticháčková Magdalena SJC7962 A TJ Sportcentrum Jičín 18:11 + 1:21
8. Hašková Eva VPM7352 A KOS Slavia VŠ Plzeň 18:23 + 1:33
8. Chaloupská Pavlína XHK7051 A GHOST RUBENA racing team 18:23 + 1:33
10. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 18:44 + 1:54
11. Bochenková Martina ZUP8750 A MTBO ČZU Praha 18:45 + 1:55
12. Jakobová Adélka VSP9050 A USK Praha 18:54 + 2:04
13. Rychterová Dana SMR6950 C SK SNS Smržovka 19:10 + 2:20
14. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 19:17 + 2:27
15. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 19:18 + 2:28
16. Matulová Dana TBM7653 A KOS TJ Tesla Brno 19:34 + 2:44
17. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 19:42 + 2:52
18. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 19:49 + 2:59
19. Rolná Janka SMR8150 A SK SNS Smržovka 20:01 + 3:11
20. Zápotocká Anna VLI7250 A Slavia Liberec orienteering 20:09 + 3:19
21. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 20:13 + 3:23
22. Hečková Petra TZL8153 A SKOB Zlín 20:15 + 3:25
23. Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 20:24 + 3:34
24. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 20:33 + 3:43
25. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 20:51 + 4:01
26. Jahn Odvody Dana XPU8355 A PARDUBICE BIKERS 21:01 + 4:11
27. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 21:03 + 4:13
28. Vanková Jana OKP7750 A SK OK 24 Praha 21:18 + 4:28
29. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 21:26 + 4:36
30. Linhartová Martina VIV7750 A GIGANT Orienteering 21:35 + 4:45
31. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 21:47 + 4:57
32. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 21:54 + 5:04
33. Jeníčková Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 22:32 + 5:42
34. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 22:42 + 5:52
35. Hanajová Káťa SMR8451 C SK SNS Smržovka 22:46 + 5:56
36. Karlíková Zuzana VIV8050 A GIGANT Orienteering 22:52 + 6:02
37. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 23:15 + 6:25
38. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 23:17 + 6:27
39. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 24:15 + 7:25
40. Michálková Alice VIV7650 A GIGANT Orienteering 26:55 + 10:05
Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha DISK
Wohanková Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Dašková Kateřina DMS9451 C Dynamo Malá Skála DISK
Kiacová Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS DISK
W21B
2.70 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foglarová Kamila VLI8655 A Slavia Liberec orienteering 15:29
2. Jedličková Adéla XHK8253 C GHOST RUBENA racing team 15:43 + 0:14
3. Hojná Silvie SCP7950 B OK Sparta Praha 16:02 + 0:33
4. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 16:04 + 0:35
5. Petrová Daniela XPU8454 C PARDUBICE BIKERS 16:30 + 1:01
6. Kratschmerová Kateřina TBM8558 C KOS TJ Tesla Brno 16:47 + 1:18
7. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 17:10 + 1:41
8. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 17:24 + 1:55
9. Grauzelová Ludmila VBA8351 C ŠK VAZKA Bratislava 17:36 + 2:07
10. Michaličková Veronika ZUP8651 C MTBO ČZU Praha 18:00 + 2:31
11. Marešová Michaela XPU8959 C PARDUBICE BIKERS 18:09 + 2:40
12. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:15 + 2:46
13. Baštová Martina XPU8453 C PARDUBICE BIKERS 18:59 + 3:30
14. Žuchová Nikola SMR9351 C SK SNS Smržovka 19:48 + 4:19
15. Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 19:52 + 4:23
16. Šebestová Jana ZUP7453 C MTBO ČZU Praha 21:18 + 5:49
17. Rudolfová Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 21:30 + 6:01
18. Masopustová Elis VLI8656 C Slavia Liberec orienteering 27:46 + 12:17
19. Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:47 + 21:18
MS Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 19:22 + 3:53
W40
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 18:06
2. Divilová Lenka TZL7400 A SKOB Zlín 18:27 + 0:21
3. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:36 + 0:30
4. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:55 + 1:49
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 20:14 + 2:08
6. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 20:41 + 2:35
7. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 24:03 + 5:57
8. Pelikánová Lucie SKL6950 C SMS Team Kladno 24:25 + 6:19
9. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 26:37 + 8:31
10. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 28:57 + 10:51
W50
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 16:56
2. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 18:05 + 1:09
3. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 18:25 + 1:29
4. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 18:28 + 1:32
5. Perůtková Ivana LCE5851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:41 + 1:45
6. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 20:17 + 3:21
7. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:34 + 5:38
8. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 23:26 + 6:30
9. Lukavcová Lenka SMR5450 C SK SNS Smržovka 24:48 + 7:52
10. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 27:17 + 10:21
Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast DISK