Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 18. kolo

Datum:
04.10.2014
Místo konání:
Říčany
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Babickej muničák, měřítko 1:15 000, E=5 m
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Seidl Miroslav
Stavitel tratí:
Sajal Martin
Protokol:
Závod proběhl v souladu s rozpisem a podle pravidel MTBO pro rok 2014. Pořadatelé byli nuceni před samotným startem a během závodu vyřešit dvě mimořádné situace. Před startem v malé části závodního prostoru probíhala těžba dřeva, na kterou nebyli pořadatelé v předstihu upozorněni. Po dohodě se na dobu závodu podařilo s ohledem na bezpečnost závodníků těžbu přerušit, avšak jedna cesta zůstala v úseku asi 120 m zatarasena kládami. Na tuto skutečnost byli závodníci upozorněni ve startovním koridoru. Druhou mimořádnou událost řešili pořadatelé již v průběhu závodu, když v blízkosti fotbalového hřiště Březí byl kompletně znemožněn průjezd i průchod po jedné z cest parkujícími auty. S ohledem na bezpečnost odkláněli pořadatelé operativně závodníky z této cesty na paralelní postup. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40LONG     M50     M60     OPENLong     OPENShort     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
4.20 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacek Jan PGP0004 C SK Praga 20:17
2. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 21:15 + 0:58
3. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 22:20 + 2:03
4. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 23:27 + 3:10
5. Wallisch Viktor EKP0112 C VŠTJ Ekonom Praha 25:16 + 4:59
6. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 25:19 + 5:02
7. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 26:04 + 5:47
8. Kroc Kryštof VIV0100 C GIGANT Orienteering 29:06 + 8:49
M17
5.80 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:28
2. Wallisch Vít EKP9912 C VŠTJ Ekonom Praha 52:26 + 17:58
3. Zemko Zdeněk SLA9900 C SKOB Slaný 56:02 + 21:34
4. Pelikán Lukáš SKL9800 C SMS Team Kladno 65:10 + 30:42
5. Kuchař Jakub NNN99 C Neregistrovaní 68:28 + 34:00
6. Fatka Petr C Neregistrovaní - Marešovi 96:29 + 62:01
M20
7.70 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 41:32
2. Muller Matej VBA9601 A ŠK VAZKA Bratislava 44:35 + 3:03
3. Kanta Martin XPU9705 C PARDUBICE BIKERS 45:13 + 3:41
4. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 50:01 + 8:29
5. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 50:08 + 8:36
6. Mišoň Matěj SMR9801 C SK SNS Smržovka 54:57 + 13:25
7. Skoupý Jan VIV9400 A GIGANT Orienteering 55:30 + 13:58
8. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 62:26 + 20:54
9. Mack Filip KAM9500 C SK Kamenice 72:47 + 31:15
Nemet Michal BOR9705 E OK Jiskra Nový Bor DISK
M21E
9.20 km, 235 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 42:32
2. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 43:19 + 0:47
3. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 43:25 + 0:53
4. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 43:51 + 1:19
5. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 45:00 + 2:28
6. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 45:24 + 2:52
7. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 3:03
8. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 46:25 + 3:53
9. Peths Matěj ABR8501 E A-team NOVO Bruntál 46:38 + 4:06
10. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 46:42 + 4:10
11. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 46:58 + 4:26
12. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 47:43 + 5:11
13. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 48:35 + 6:03
14. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 48:36 + 6:04
15. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 49:28 + 6:56
16. Obuškevič Jan SMR7000 E SK SNS Smržovka 50:08 + 7:36
17. Vaněk Petr XHK7600 E GHOST RUBENA racing team 50:12 + 7:40
18. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 50:34 + 8:02
19. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 50:44 + 8:12
20. Bureš Pavel XBM7549 E PELLŽS MTBO TEAM 52:48 + 10:16
21. Kopecký Pavel VSP7800 E USK Praha 52:49 + 10:17
22. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia VŠ Plzeň 53:28 + 10:56
23. Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 53:49 + 11:17
24. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 53:58 + 11:26
25. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 54:03 + 11:31
26. Hons Miši SMR7700 E SK SNS Smržovka 54:51 + 12:19
27. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 54:58 + 12:26
28. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 55:07 + 12:35
29. Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka 58:54 + 16:22
30. Laciga Zdeněk VSP5200 E USK Praha 61:01 + 18:29
Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha DISK
Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Jiran Jan XHK7701 E GHOST RUBENA racing team DISK
M21A
8.30 km, 210 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 40:54
2. Kříž Libor XHK7804 A GHOST RUBENA racing team 42:27 + 1:33
3. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 43:57 + 3:03
4. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:34 + 3:40
5. Ticháček Radek SJC7801 A TJ Sportcentrum Jičín 45:15 + 4:21
6. Chmelař Lukáš XHK9100 A GHOST RUBENA racing team 45:40 + 4:46
7. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 46:02 + 5:08
8. Sedláček Petr TSU8109 A LKT 80 Šumperk 46:30 + 5:36
9. Husák Václav XHK7702 A GHOST RUBENA racing team 46:35 + 5:41
10. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 46:53 + 5:59
11. Johanovský Tomáš ZUP8500 A MTBO ČZU Praha 47:40 + 6:46
12. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 47:50 + 6:56
13. Buriánek Vojta SMR7801 A SK SNS Smržovka 48:42 + 7:48
14. Horák Martin LDC7100 A KOB Děčín 48:52 + 7:58
15. Kabáth David SBK8433 A KOB Start Blansko 49:17 + 8:23
16. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 49:21 + 8:27
17. Šimek Petr RBK8444 B SK Radioklub Blansko 49:37 + 8:43
17. Bezouška Tomáš DMS7601 C Dynamo Malá Skála 49:37 + 8:43
19. Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 49:40 + 8:46
20. Wallisch Jan LIS7201 A Schovanka 49:59 + 9:05
21. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 50:09 + 9:15
22. Musil Pavel SJC7705 A TJ Sportcentrum Jičín 50:10 + 9:16
23. Rusý Tomáš ZUP9300 A MTBO ČZU Praha 50:11 + 9:17
24. Pašek František ZUP7601 A MTBO ČZU Praha 50:15 + 9:21
25. Fukátko Petr XPU8503 A PARDUBICE BIKERS 51:00 + 10:06
26. Šmahel David TBM7407 A KOS TJ Tesla Brno 51:11 + 10:17
27. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 51:15 + 10:21
28. Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 51:17 + 10:23
29. Šňupárek Ondřej TZL6949 A SKOB Zlín 51:27 + 10:33
30. Štáfek Pavel SKL7401 A SMS Team Kladno 51:41 + 10:47
31. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 52:02 + 11:08
32. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 52:04 + 11:10
33. Michalička David ZUP8001 A MTBO ČZU Praha 52:15 + 11:21
34. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 52:59 + 12:05
35. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 53:17 + 12:23
36. Pařízek Petr SMR7001 A SK SNS Smržovka 53:27 + 12:33
37. Vraný Jiří VLI7504 A Slavia Liberec orienteering 53:59 + 13:05
38. Drobník Lukáš SJC8500 A TJ Sportcentrum Jičín 54:13 + 13:19
39. Karlík Michal VIV8000 A GIGANT Orienteering 54:31 + 13:37
40. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 55:02 + 14:08
41. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 57:43 + 16:49
42. Švarcbach Michal KNC7001 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 58:02 + 17:08
43. Rejholec Michal BOR7412 A OK Jiskra Nový Bor 61:52 + 20:58
44. Netuka Martin XHK7302 A GHOST RUBENA racing team 65:06 + 24:12
Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava DISK
Lukavec Petr SMR7800 A SK SNS Smržovka DISK
M21B
7.40 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plíhal Tomáš SJI8509 B OK Jihlava 38:57
2. Kovář Miroslav SCP8103 B OK Sparta Praha 41:30 + 2:33
3. Havlík Ctibor SJC8105 C TJ Sportcentrum Jičín 41:35 + 2:38
4. Vítek Jan VSP8100 A USK Praha 43:29 + 4:32
5. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 43:51 + 4:54
6. Tomeš Petr SJC7531 B TJ Sportcentrum Jičín 44:18 + 5:21
7. Pucher Filip ZUP7404 B MTBO ČZU Praha 44:32 + 5:35
8. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 45:06 + 6:09
9. Bašus Petr SCP7400 B OK Sparta Praha 45:48 + 6:51
10. Jedlička Marek XHK7502 B GHOST RUBENA racing team 46:09 + 7:12
11. Kužel Tomáš FSP7610 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:15 + 7:18
12. Šmíd Ivo SJC7707 C TJ Sportcentrum Jičín 46:22 + 7:25
13. Jirásek Aleš XPU7601 B PARDUBICE BIKERS 46:24 + 7:27
14. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 46:58 + 8:01
15. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 47:11 + 8:14
16. Jedlička Lukáš XHK8100 B GHOST RUBENA racing team 48:45 + 9:48
17. Mrázek Jan SJC8102 C TJ Sportcentrum Jičín 48:56 + 9:59
18. Tomeček Karel TSU8300 B LKT 80 Šumperk 49:03 + 10:06
19. Janda Martin DOB8002 B KOB Dobruška 49:16 + 10:19
20. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 49:35 + 10:38
21. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 50:38 + 11:41
22. Buchtík Aleš XBM8201 B PELLŽS MTBO TEAM 50:49 + 11:52
23. Šebesta Petr ZUP7604 B MTBO ČZU Praha 50:51 + 11:54
24. Dzik Martin VIV7600 B GIGANT Orienteering 52:04 + 13:07
25. Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 52:18 + 13:21
26. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 52:33 + 13:36
27. Boček Milan TBM9228 B KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 13:52
28. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 53:35 + 14:38
29. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 53:45 + 14:48
30. Komín David LME7401 B SK Los Mělník 54:30 + 15:33
31. Král Luboš PVP8400 B VSK Přírodověda 55:35 + 16:38
32. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 57:01 + 18:04
33. Hlaváč David JIL7501 B OK Jilemnice 59:37 + 20:40
34. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 60:37 + 21:40
35. La Carbonara Claudio TBM7337 B KOS TJ Tesla Brno 75:45 + 36:48
Tušl Martin EKP6805 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
M21C
6.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Vladimír XPU7710 C PARDUBICE BIKERS 39:35
2. Štochel Miroslav MFP9300 C VŠSK MFF UK Praha 40:58 + 1:23
3. Kafka Tomáš SJI8504 C OK Jihlava 42:14 + 2:39
4. Nedopílek David SVR7600 C TJ Švýcárna 44:38 + 5:03
5. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 46:17 + 6:42
6. Polášek Radek TBM8008 C KOS TJ Tesla Brno 46:29 + 6:54
7. Bitter Aleš KNC8803 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 49:04 + 9:29
8. Hubík Martin TBM8503 C KOS TJ Tesla Brno 49:42 + 10:07
9. Maňásek Josef SVR7700 C TJ Švýcárna 49:47 + 10:12
10. Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 50:09 + 10:34
11. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 50:16 + 10:41
12. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 51:31 + 11:56
13. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 52:21 + 12:46
14. Mátl Radek NNN79 C Neregistrovaní 53:58 + 14:23
15. Vojtěch Richard NNN76 C Neregistrovaní 55:54 + 16:19
16. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 55:59 + 16:24
17. Kozák Jakub NNN91 C Neregistrovaní 57:05 + 17:30
18. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 63:16 + 23:41
M40LONG
7.70 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:12
2. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 41:52 + 1:40
3. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 41:58 + 1:46
4. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 43:05 + 2:53
5. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 43:24 + 3:12
6. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 44:18 + 4:06
7. Podrábský Ctibor VLI7001 B Slavia Liberec orienteering 44:35 + 4:23
8. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 44:47 + 4:35
9. Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 44:48 + 4:36
10. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 45:20 + 5:08
11. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 45:59 + 5:47
12. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 46:06 + 5:54
12. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 46:06 + 5:54
14. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 46:21 + 6:09
15. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 47:14 + 7:02
16. Kroc Dalibor VIV7400 A GIGANT Orienteering 47:20 + 7:08
17. Malátek Rastislav VBA7401 E ŠK VAZKA Bratislava 48:21 + 8:09
18. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 48:39 + 8:27
19. Antoš Svatopluk SJC6602 C TJ Sportcentrum Jičín 49:11 + 8:59
20. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 50:59 + 10:47
21. Sturm Michael 72D6800 C Team Germany 51:24 + 11:12
22. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:57 + 11:45
23. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 52:58 + 12:46
24. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 55:57 + 15:45
25. Vacek Petr PGP6802 C SK Praga 56:35 + 16:23
26. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 57:39 + 17:27
27. Kubíček Zdeněk 5BC7200 C OK Mnichovo Hradiště 58:31 + 18:19
28. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 66:33 + 26:21
29. Kasal Jiří SBK7301 C KOB Start Blansko 67:57 + 27:45
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK
Pažický Ĺudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava DISK
M50
6.20 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 36:49
2. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 41:07 + 4:18
3. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:25 + 4:36
4. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 41:48 + 4:59
5. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 41:59 + 5:10
6. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 48:36 + 11:47
7. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 51:25 + 14:36
8. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 51:31 + 14:42
9. Havlíček Ivo KNC5800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 52:56 + 16:07
10. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 57:33 + 20:44
11. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 57:46 + 20:57
12. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 57:59 + 21:10
13. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 59:19 + 22:30
14. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 60:03 + 23:14
15. Kuchař Michal NNN55 C Neregistrovaní 76:52 + 40:03
Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor DISK
M60
6.20 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 47:00
2. Lukavec Míla SMR4900 C SK SNS Smržovka 51:16 + 4:16
3. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 57:01 + 10:01
4. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:08 + 11:08
5. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 71:24 + 24:24
6. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 89:05 + 42:05
OPENLong
8.80 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr C Neregistrovaní - Marešovi 39:24
2. Pekař Michal BOR C OK Jiskra Nový Bor 50:42 + 11:18
3. Doležal Tomáš VSP7101 C USK Praha 52:00 + 12:36
4. Slavotínek Petr 6YC8900 C Neregistrovaní 55:44 + 16:20
5. Daneback Kristian TBM C KOS TJ Tesla Brno 59:25 + 20:01
6. Záhrobský Dušan C Neregistrovaní - Marešovi 70:09 + 30:45
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 75:02 + 35:38
Wallisová Romana C Neregistrovaní - Marešovi DISK
OPENShort
5.10 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařík Jindřich C Neregistrovaní - Marešovi 17:58
2. Mišoň Pavel SMR69 C SK SNS Smržovka 21:34 + 3:36
3. Rychtera Ivan SMR9800 C SK SNS Smržovka 24:32 + 6:34
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 26:38 + 8:40
5. Fatka Ondřej C Neregistrovaní - Marešovi 28:48 + 10:50
6. Oherová Michaela C Neregistrovaní - Marešovi 29:22 + 11:24
7. Žuchová Daniela C Neregistrovaní - Marešovi 30:19 + 12:21
8. Mišoňová Ivana SMR741 C SK SNS Smržovka 30:43 + 12:45
9. Kamerer Marek C Neregistrovaní - Marešovi 33:54 + 15:56
10. Tichovská Jitka PGP C SK Praga 35:19 + 17:21
11. Rydlo Martin BOV4701 C TJ Baník Ostrava OKD 35:56 + 17:58
12. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 36:55 + 18:57
13. Kamererová Valerie C Neregistrovaní - Marešovi 37:57 + 19:59
14. Hejnová Aneta C Neregistrovaní - Marešovi 40:45 + 22:47
15. Novotná Kateřina SMR742 C SK SNS Smržovka 41:31 + 23:33
16. Sikorová Michaela C Neregistrovaní - Marešovi 43:35 + 25:37
17. Knitlová Eva VAM62 C OOB Vamberk 45:23 + 27:25
18. Kichmann Miloš PGP C SK Praga 45:30 + 27:32
W14
4.20 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Veronika SMR04 C SK SNS Smržovka 30:43
2. Novotná Aneta SMR03 C SK SNS Smržovka 45:32 + 14:49
3. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 57:59 + 27:16
Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín DISK
Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno DISK
W17
5.30 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 C SK SNS Smržovka 37:19
2. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 37:26 + 0:07
3. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 39:44 + 2:25
4. Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS 40:41 + 3:22
5. Čiháková Barbora KNC9950 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:13 + 15:54
W20
5.30 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánková Karolína VSP95 C USK Praha 47:14
2. Šmejcová Anna SJC9552 C TJ Sportcentrum Jičín 52:20 + 5:06
W21E
7.20 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 39:06
2. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 40:29 + 1:23
3. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 42:25 + 3:19
4. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 43:14 + 4:08
5. Drobníková Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 44:24 + 5:18
6. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 44:54 + 5:48
7. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 45:41 + 6:35
8. Prchalová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 46:36 + 7:30
9. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 47:01 + 7:55
10. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 47:02 + 7:56
11. La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 47:38 + 8:32
12. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 48:45 + 9:39
13. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 49:13 + 10:07
14. Tyszová Natália LDC8850 E KOB Děčín 49:34 + 10:28
15. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 50:00 + 10:54
16. Seifertová Magda TBM9150 E KOS TJ Tesla Brno 50:32 + 11:26
17. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 50:47 + 11:41
18. Lamichová Martina XHK9150 E GHOST RUBENA racing team 53:13 + 14:07
19. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 54:37 + 15:31
20. Tomečková Zuzana TSU8279 E LKT 80 Šumperk 55:15 + 16:09
21. Vlčková Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 56:56 + 17:50
W21A
6.20 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Markéta VSP7653 A USK Praha 37:21
2. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 39:20 + 1:59
3. Bochenková Martina ZUP8750 A MTBO ČZU Praha 40:40 + 3:19
4. Chaloupská Pavlína XHK7051 A GHOST RUBENA racing team 40:42 + 3:21
5. Musilová Vendula SJC8355 A TJ Sportcentrum Jičín 41:29 + 4:08
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 C MTBO ČZU Praha 41:37 + 4:16
7. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 41:40 + 4:19
8. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 42:38 + 5:17
9. Fólová Martina SMR8850 A SK SNS Smržovka 43:11 + 5:50
10. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 43:32 + 6:11
11. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 43:34 + 6:13
12. Kiacová Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 43:45 + 6:24
13. Hašková Eva VPM7352 A KOS Slavia VŠ Plzeň 43:58 + 6:37
14. Jakobová Adélka VSP9050 A USK Praha 45:09 + 7:48
15. Ticháčková Magdalena SJC7962 A TJ Sportcentrum Jičín 46:09 + 8:48
16. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 46:14 + 8:53
17. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 47:19 + 9:58
17. Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 47:19 + 9:58
17. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 47:19 + 9:58
20. Rychterová Dana SMR6950 C SK SNS Smržovka 47:23 + 10:02
21. Foglarová Kamila VLI8655 A Slavia Liberec orienteering 47:33 + 10:12
22. Wohanková Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:48 + 10:27
23. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 47:58 + 10:37
24. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 48:14 + 10:53
25. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 48:24 + 11:03
26. Zápotocká Anna VLI7250 A Slavia Liberec orienteering 48:45 + 11:24
27. Hečková Petra TZL8153 A SKOB Zlín 49:03 + 11:42
28. Vanková Jana OKP7750 A SK OK 24 Praha 49:15 + 11:54
29. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 49:21 + 12:00
30. Matulová Dana TBM7653 A KOS TJ Tesla Brno 50:26 + 13:05
31. Jeníčková Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 50:28 + 13:07
32. Rolná Janka SMR8150 A SK SNS Smržovka 52:13 + 14:52
33. Hanajová Káťa SMR8451 C SK SNS Smržovka 52:51 + 15:30
34. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 52:54 + 15:33
35. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 53:17 + 15:56
36. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 53:20 + 15:59
37. Linhartová Martina VIV7750 A GIGANT Orienteering 54:19 + 16:58
38. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 55:55 + 18:34
39. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 57:10 + 19:49
40. Michálková Alice VIV7650 A GIGANT Orienteering 57:50 + 20:29
41. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 58:54 + 21:33
42. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 61:04 + 23:43
43. Karlíková Zuzana VIV8050 A GIGANT Orienteering 61:27 + 24:06
44. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 64:00 + 26:39
45. Dašková Kateřina DMS9451 C Dynamo Malá Skála 97:59 + 60:38
Jahn Odvody Dana XPU8355 A PARDUBICE BIKERS DISK
W21B
5.30 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Adéla XHK8253 C GHOST RUBENA racing team 42:22
2. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 42:40 + 0:18
3. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 44:55 + 2:33
4. Masopustová Elis VLI8656 C Slavia Liberec orienteering 45:30 + 3:08
5. Kratschmerová Kateřina TBM8558 C KOS TJ Tesla Brno 45:33 + 3:11
6. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 47:02 + 4:40
7. Baštová Martina XPU8453 C PARDUBICE BIKERS 48:29 + 6:07
8. Marešová Michaela XPU8959 C PARDUBICE BIKERS 49:32 + 7:10
9. Michaličková Veronika ZUP8651 C MTBO ČZU Praha 51:42 + 9:20
10. Petrová Daniela XPU8454 C PARDUBICE BIKERS 52:03 + 9:41
11. Švadlenová Ivana VIV7151 C GIGANT Orienteering 55:13 + 12:51
12. Žuchová Nikola SMR9351 C SK SNS Smržovka 56:34 + 14:12
13. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 57:24 + 15:02
14. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:04 + 17:42
15. Šebestová Jana ZUP7453 C MTBO ČZU Praha 62:32 + 20:10
16. Grauzelová Ludmila VBA8351 C ŠK VAZKA Bratislava 73:39 + 31:17
17. Rudolfová Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 74:06 + 31:44
18. Dupalová Jana C Neregistrovaní - Marešovi 93:22 + 51:00
Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Hojná Silvie SCP7950 B OK Sparta Praha DISK
MS Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 49:53 + 7:31
W40
5.30 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 32:00
2. Divilová Lenka TZL7400 A SKOB Zlín 35:45 + 3:45
3. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 37:15 + 5:15
4. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 38:46 + 6:46
5. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:36 + 12:36
6. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:25 + 14:25
7. Macková Lenka KAM7051 C SK Kamenice 47:13 + 15:13
8. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:15 + 16:15
9. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 53:03 + 21:03
10. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 57:22 + 25:22
11. Pelikánová Lucie SKL6950 C SMS Team Kladno 61:55 + 29:55
12. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 62:51 + 30:51
W50
4.50 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 40:56
2. Perůtková Ivana LCE5851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:01 + 0:05
3. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 41:59 + 1:03
4. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 42:00 + 1:04
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 42:53 + 1:57
6. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 49:08 + 8:12
7. Lukavcová Lenka SMR5450 C SK SNS Smržovka 49:46 + 8:50
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 55:39 + 14:43
9. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 58:45 + 17:49
10. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 61:12 + 20:16
Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov DISK