Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Kategorie: H21B

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan
H21B
2.30 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7122
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 26:30 7391
2. Havlíček Lukáš JIL9003 OK Jilemnice 27:49 + 1:19 7051
3. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 28:18 + 1:48 6926
4. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 2:03 6861
5. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 28:56 + 2:26 6762
6. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:13 + 2:43 6688
7. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 29:35 + 3:05 6594
8. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 31:01 + 4:31 6223
9. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 31:12 + 4:42 6176
10. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 31:15 + 4:45 6163
11. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 5:22 6003
12. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 32:00 + 5:30 5969
13. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 32:08 + 5:38 5934
14. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 32:15 + 5:45 5904
15. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 32:22 + 5:52 5874
16. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 32:26 + 5:56 5857
17. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:19 + 6:49 5628
18. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 33:48 + 7:18 5503
19. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 33:51 + 7:21 5490
20. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 34:06 + 7:36 5425
21. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 35:01 + 8:31 5188
22. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 35:08 + 8:38 5158
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 35:15 + 8:45 5128
24. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 35:32 + 9:02 5055
25. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:12 + 9:42 4882
26. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 36:19 + 9:49 4852
27. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 36:57 + 10:27 4688
28. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 37:02 + 10:32 4667
29. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 37:05 + 10:35 4654
30. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 37:37 + 11:07 4516
31. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 38:36 + 12:06 4262
32. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 38:41 + 12:11 4240
33. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 38:52 + 12:22 4193
34. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 12:32 4150
35. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:59 + 13:29 3904
36. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 40:22 + 13:52 3805
37. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 40:45 + 14:15 3706
38. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 40:58 + 14:28 3650
39. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 41:25 + 14:55 3533
40. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 42:23 + 15:53 3283
41. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:25 + 16:55 3016
42. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 44:58 + 18:28 2615
43. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 19:19 2395
44. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 46:32 + 20:02 2210
45. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:21 + 21:51 1740
46. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 51:32 + 25:02 917