Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Kategorie: H21C

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan
H21C
2.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4579
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 26:52 4864
2. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 28:36 + 1:44 4587
3. Pucherna Petr TAP8001 KOB TRETRA Praha 30:29 + 3:37 4286
4. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 31:54 + 5:02 4059
5. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 33:40 + 6:48 3777
6. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:17 + 8:25 3519
7. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 35:24 + 8:32 3500
8. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 35:32 + 8:40 3479
9. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 9:04 3415
10. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 36:04 + 9:12
11. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 38:30 + 11:38 3005
12. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 38:54 + 12:02 2941
13. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 38:56 + 12:04 2935
14. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 39:41 + 12:49 2815
15. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 40:55 + 14:03 2618
16. Aleš David ASU7517 Magnus Orienteering 41:34 + 14:42 2514
17. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 42:17 + 15:25 2400
18. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 43:15 + 16:23 2245
19. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 44:37 + 17:45 2027
20. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 47:23 + 20:31 1585
21. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 48:05 + 21:13 1473
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 48:53 + 22:01 1345
23. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 49:45 + 22:53 1207
24. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 23:45 1068
25. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 51:55 + 25:03 860
26. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 52:38 + 25:46 746
27. Bartaloš Tomáš NNN; Neregistrovaní 53:10 + 26:18
28. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 55:07 + 28:15 349
29. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 58:12 + 31:20 0
30. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 59:19 + 32:27 0
31. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 60:33 + 33:41 0
32. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 62:45 + 35:53 0
33. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 62:56 + 36:04 0
34. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 64:02 + 37:10 0
35. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 64:46 + 37:54 0
36. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 67:14 + 40:22 0
37. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 67:21 + 40:29
38. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 75:36 + 48:44 0
39. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 85:00 + 58:08 0
40. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 89:14 + 62:22 0
Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha DISK 0
Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov DISK 0