Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrajer Jan | AOP5600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:04 | |
2. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:34 | + 1:30 |
3. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 61:56 | + 3:52 |
4. | Rehulka David | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:35 | + 4:31 |
5. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 65:05 | + 7:01 |
6. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 66:01 | + 7:57 |
7. | Kunstat Jan | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 68:09 | + 10:05 |
8. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 72:30 | + 14:26 |
9. | Pavelek Ludek | AOP5801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 73:14 | + 15:10 |
10. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 79:44 | + 21:40 |
11. | Korbel Jaromir | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 89:31 | + 31:27 |
12. | Klapetek Vladimir | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 98:45 | + 40:41 |
13. | Jaros Jaroslav | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 106:00 | + 47:56 |
14. | Lindovsky Kamil | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 112:34 | + 54:30 |
15. | Halama Vit | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 140:32 | + 82:28 |
16. | Schreier Jan | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 152:53 | + 94:49 |
17. | Hromada Jan | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 155:02 | + 96:58 |
Mucha Pavel | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Krivksky Jiri | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Gragovsky Ivan | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 41:09 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:06 | + 0:57 |
3. | Krček Martin | AOP7302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:40 | + 9:31 |
4. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 51:35 | + 10:26 |
5. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 51:47 | + 10:38 |
6. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 54:12 | + 13:03 |
7. | Ryplova Vera | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:52 | + 13:43 |
8. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 57:27 | + 16:18 |
9. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 60:08 | + 18:59 |
10. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 60:41 | + 19:32 |
11. | Pannova Vendula | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:18 | + 24:09 |
12. | Pavelkova Michaela | AOP6851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:27 | + 25:18 |
13. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 71:41 | + 30:32 |
14. | Srajerova Marie | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:07 | + 32:58 |
15. | Peterkova Petra | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 82:25 | + 41:16 |
16. | Vejclova Sasa | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 98:39 | + 57:30 |
17. | Pavelkova Eliska | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 101:33 | + 60:24 |
18. | Mikulenka Tomas | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 124:15 | + 83:06 |
19. | Mruzkova Dana | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 137:26 | + 96:17 |
Pavelkova Irena | AOP | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:11 | |
2. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:18 | + 2:07 |
3. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 51:40 | + 5:29 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:06 | + 9:55 |
5. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:46 | + 12:35 |
6. | Krček Jan | AOP0500 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 67:50 | + 21:39 |
7. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 69:34 | + 23:23 |
8. | Ryšavá Ilona | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | 75:31 | + 29:20 |
9. | Skarkova Lenka | OOP | C | TJ Opava | 112:38 | + 66:27 |
Hudeckova Stela | OOP | C | TJ Opava | DISK |