Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: H21A

Datum:
03.05.2015
Místo konání:
Ctětín, osada Vranov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Klimpl Petr - R1
Stavitel tratí:
Kaplan Jan - R2
H21A
6.10 km, 70 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dwojak Wojciech SHK8101 R OK Slavia Hradec Králové 33:05 9833
2. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 34:05 + 1:00 9550
3. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 34:32 + 1:27 9423
4. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 34:45 + 1:40 9361
5. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 34:56 + 1:51 9309
6. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 1:54 9295
7. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 35:30 + 2:25 9149
8. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 2:34 9106
9. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 36:05 + 3:00 8984
10. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 36:08 + 3:03 8970
11. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 36:33 + 3:28 8852
12. Kazda Ondřej SJC8202 C TJ Sportcentrum Jičín 36:47 + 3:42 8785
13. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 37:07 + 4:02 8691
14. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 37:17 + 4:12 8644
15. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 37:20 + 4:15 8630
16. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 38:07 + 5:02 8408
17. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 38:09 + 5:04 8398
18. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 38:11 + 5:06 8389
19. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 38:14 + 5:09 8375
20. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 38:24 + 5:19 8327
21. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 38:31 + 5:26 8294
22. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 38:35 + 5:30 8276
23. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 38:54 + 5:49 8186
24. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 39:10 + 6:05 8110
25. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 39:23 + 6:18 8049
26. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:33 + 6:28 8002
27. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 39:39 + 6:34 7973
28. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 39:45 + 6:40 7945
29. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 40:09 + 7:04 7832
30. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 40:10 + 7:05 7827
31. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:41 + 7:36 7681
32. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 40:57 + 7:52 7605
33. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 7:56 7586
34. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 41:04 + 7:59 7572
35. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 41:19 + 8:14 7501
36. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 41:40 + 8:35 7402
37. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 41:43 + 8:38 7388
38. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 41:45 + 8:40 7379
39. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 41:46 + 8:41 7374
40. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:59 + 8:54 7313
41. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 42:11 + 9:06 7256
42. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 42:27 + 9:22 7180
43. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 42:35 + 9:30 7143
44. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:53 + 9:48 7058
45. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 43:02 + 9:57 7015
46. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 43:17 + 10:12 6944
47. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 43:18 + 10:13 6940
48. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 43:50 + 10:45 6789
49. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 44:00 + 10:55 6741
50. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 44:17 + 11:12 6661
51. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 44:51 + 11:46 6501
52. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:56 + 11:51 6477
52. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 44:56 + 11:51 6477
54. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 45:03 + 11:58 6444
55. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 45:28 + 12:23 6326
56. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 45:38 + 12:33 6279
57. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 13:29 6014
58. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:32 + 14:27 5740
59. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 47:40 + 14:35 5703
60. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 47:43 + 14:38 5689
61. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 48:50 + 15:45 5372
62. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 49:06 + 16:01 5297
63. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 49:09 + 16:04 5283
64. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 50:18 + 17:13 4957
65. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 50:42 + 17:37 4844
66. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 54:10 + 21:05 3862
67. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 71:45 + 38:40 0
Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga DISK 0
Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec DISK 0