Výsledky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
31.01.2015
Místo konání:
Vysoké nad Jizerou, běžecký areál Šachty
Pořadatel:
SZP - TJ Slovan Zdravotník Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Laciga Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Laciga Radek
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21     H21B     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
4.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Marit 24D0251 C SV Robotron Dresden 32:23
2. Tokárová Regina NEJ0151 C TJ Jiskra Nejdek 33:15 + 0:52
3. Rydlová Adéla TJN0151 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:18 + 1:55
4. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:37 + 3:14
5. Černá Kateřina MLA0251 C MLOK Mariánské Lázně 36:27 + 4:04
6. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:07 + 5:44
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:09 + 8:46
8. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 45:34 + 13:11
9. Nádeníčková Pavla NEJ0150 C TJ Jiskra Nejdek 45:47 + 13:24
10. Nádeníčková Iva NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek 53:44 + 21:21
11. Čechmánková Anna PVP0450 C VSS Přírodověda Praha 54:01 + 21:38
12. Häßler Clara 79D0300 C TSV Karlshorst 71:32 + 39:09
D17
7.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:13
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 55:37 + 5:24
3. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 56:18 + 6:05
4. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 63:08 + 12:55
5. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 63:09 + 12:56
6. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:58 + 22:45
7. Buchholz Pia 81D0050 C MTK Bad Harzburg 75:42 + 25:29
8. Heinemann Wenke 24D0250 C SV Robotron Dresden 76:03 + 25:50
9. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:26 + 32:13
10. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:26 + 39:13
11. Bruková Magda TRI0054 C TJ TŽ Třinec 91:57 + 41:44
12. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 92:55 + 42:42
MS Lacigová Marie SZP0050 C TJ Slovan Zdravotník Praha 141:50 + 91:37
D20
8.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana SSU9794 B SK Severka Šumperk 72:41
2. Argalášová Kateřina TRI9750 B TJ TŽ Třinec 82:24 + 9:43
3. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 103:00 + 30:19
4. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 184:59 + 112:18
D21
1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:54
2. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 90:32 + 6:38
3. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:56 + 8:02
4. Doležalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:14 + 15:20
5. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 99:50 + 15:56
6. Fólová Martina TJN8853 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 108:40 + 24:46
7. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 109:35 + 25:41
8. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 110:55 + 27:01
9. Plochová Dominika DKP8651 B Oddíl OB Kotlářka 110:57 + 27:03
10. Folprechtová Kateřina TUV7454 A SOK TJ Turnov 114:25 + 30:31
11. Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 115:40 + 31:46
12. Heidrich Elisabeth 24D8800 C SV Robotron Dresden 137:30 + 53:36
13. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 147:13 + 63:19
Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov DISK
Heinemann Anne 24D7350 C SV Robotron Dresden DISK
Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Prchalová Ivana SMR8754 C SK SNS Smržovka DISK
D35
6.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 E OK Chrastava 48:18
2. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 72:29 + 24:11
3. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:43 + 33:25
4. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:19 + 38:01
5. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 87:15 + 38:57
6. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 89:00 + 40:42
Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha DISK
D45
5.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 B VSS Přírodověda Praha 38:24
2. Klinkerová Jitka LIV6450 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 40:18 + 1:54
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 41:12 + 2:48
4. Andrea Kröber 48D6500 C OL-Team Wehrsdorf 47:12 + 8:48
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 49:39 + 11:15
6. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 54:06 + 15:42
7. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 61:33 + 23:09
MS Svobodová Barbora TJN0050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:37 + 6:13
D55
5.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 42:54
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:28 + 0:34
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 66:38 + 23:44
4. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 74:23 + 31:29
Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice DISK
D65
4.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 57:37
H14
4.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 25:03
2. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 27:49 + 2:46
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:18 + 3:15
4. Sedláček Filip TJN0110 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:37 + 7:34
5. Richtr Lukáš VPM0204 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:15 + 8:12
6. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:23 + 9:20
7. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 34:42 + 9:39
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 39:02 + 13:59
9. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 39:41 + 14:38
10. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 46:59 + 21:56
11. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 47:28 + 22:25
12. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 47:42 + 22:39
13. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:24 + 26:21
14. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 52:40 + 27:37
15. Dellinger Mikuláš NEJ0100 C TJ Jiskra Nejdek 59:07 + 34:04
16. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 62:57 + 37:54
17. Prozinger Jan VRL0100 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:04 + 39:01
18. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 69:12 + 44:09
19. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 77:09 + 52:06
Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H17
8.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:40
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 55:15 + 3:35
3. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 61:58 + 10:18
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 B Oddíl OS SK Prostějov 67:27 + 15:47
5. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 67:39 + 15:59
6. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:33 + 19:53
7. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:06 + 25:26
8. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 78:01 + 26:21
9. Bruns Matti 81D0100 C MTK Bad Harzburg 82:45 + 31:05
10. Kubát Tomáš VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:32 + 34:52
11. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 88:34 + 36:54
12. Šebek Petr PGP9902 C SK Praga 96:03 + 44:23
13. Zieba Jakub NEJ9800 C TJ Jiskra Nejdek 97:33 + 45:53
14. Heinemann Göran 24D0000 C SV Robotron Dresden 98:26 + 46:46
15. Šťastný Jiří TBM9906 B KOS TJ Tesla Brno 118:17 + 66:37
Borovička Tomáš LIV9800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
H20
12.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 75:02
2. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 140:03 + 65:01
Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka DISK
H21
17.40 km, 35 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 90:37
2. Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia VŠ Plzeň 93:57 + 3:20
3. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 97:27 + 6:50
4. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 99:00 + 8:23
5. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 100:54 + 10:17
6. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 105:59 + 15:22
7. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 109:14 + 18:37
8. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 109:18 + 18:41
9. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 115:05 + 24:28
10. Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 117:59 + 27:22
11. Klech Richard VRB7201 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 121:45 + 31:08
12. Seidl Miroslav EKP7402 A VŠTJ Ekonom Praha 125:45 + 35:08
13. Kurz Pavel EKP7408 C VŠTJ Ekonom Praha 126:53 + 36:16
14. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 127:33 + 36:56
15. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 127:35 + 36:58
16. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 127:50 + 37:13
17. Klaška Pavel DKP9301 A Oddíl OB Kotlářka 128:21 + 37:44
18. Gregoriades Tomáš SSP8312 B SK Stopa Praha 128:46 + 38:09
19. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 132:44 + 42:07
20. Bruns Thilo 81D6800 C MTK Bad Harzburg 133:39 + 43:02
21. Kalina Miroslav EKP8211 B VŠTJ Ekonom Praha 144:12 + 53:35
22. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 144:26 + 53:49
23. Balej Vít TJN7903 E OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 151:40 + 61:03
24. Hnik Petr EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha 159:07 + 68:30
25. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 162:49 + 72:12
26. Heidrich Hannes 24D8200 C SV Robotron Dresden 165:19 + 74:42
Kundisch Wieland 33D850A C USV TU Dresden DISK
Neumann Vojtěch PVP9400 A VSS Přírodověda Praha DISK
Sedlák Radek LIV7503 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK
Vlček Martin TUR8702 B OOB TJ Turnov DISK
H21B
11.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 78:13
2. Pucherna Petr TAP8001 C KOB TRETRA Praha 99:48 + 21:35
3. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 103:32 + 25:19
4. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 105:31 + 27:18
5. Král Luboš PVP8400 C VSS Přírodověda Praha 105:53 + 27:40
6. Hladík František STH9203 C SK Studenec 120:31 + 42:18
7. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 135:09 + 56:56
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 138:06 + 59:53
9. Kurfürst Pavel LIV7400 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 139:22 + 61:09
10. Vokál Vojtěch CHA7900 B OK Chrastava 157:09 + 78:56
Lukavec Petr SMR7800 C SK SNS Smržovka DISK
H35
11.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 79:40
2. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 81:45 + 2:05
3. Heinemann Björn 24D7300 C SV Robotron Dresden 86:56 + 7:16
4. Zakouřil Václav VSP7401 B USK Praha 94:42 + 15:02
5. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:50 + 16:10
6. Fremder Lars 48D7700 C OL-Team Wehrsdorf 104:53 + 25:13
7. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 108:48 + 29:08
8. Čechmánek Vladimír PVP5802 C VSS Přírodověda Praha 111:55 + 32:15
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 116:07 + 36:27
10. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 119:47 + 40:07
11. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 120:14 + 40:34
12. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 153:20 + 73:40
Rohl Martin 79D7200 C TSV Karlshorst DISK
Richter Frank 79D6200 C TSV Karlshorst DISK
H45
9.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harald Männel 48D5500 C OL-Team Wehrsdorf 63:23
2. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 64:11 + 0:48
3. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 73:22 + 9:59
4. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 82:11 + 18:48
5. Braatz Frank 17D6200 C TSV Berlin 87:18 + 23:55
6. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:37 + 25:14
7. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:01 + 25:38
8. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 90:16 + 26:53
9. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:28 + 34:05
10. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 99:20 + 35:57
11. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 102:00 + 38:37
12. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:59 + 42:36
13. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 126:03 + 62:40
14. Borovička Milan LIV6104 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 155:09 + 91:46
H55
6.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 57:16
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 62:09 + 4:53
3. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 62:51 + 5:35
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 64:06 + 6:50
5. Kundisch Diethard 33D540A C USV TU Dresden 68:21 + 11:05
6. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 68:52 + 11:36
7. Gregoriades Zdeněk SSP5400 C SK Stopa Praha 69:44 + 12:28
8. Dietmar Fremder 48D5600 C OL-Team Wehrsdorf 69:57 + 12:41
9. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 74:55 + 17:39
10. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 83:19 + 26:03
11. Neumann Zbyněk LME5300 C SK Los Mělník 99:37 + 42:21
H65
5.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 45:02
2. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 50:11 + 5:09
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 50:19 + 5:17
4. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 50:54 + 5:52
5. Mikan Vladimír SJC4805 C TJ Sportcentrum Jičín 53:16 + 8:14
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 55:06 + 10:04
7. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 58:00 + 12:58
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 63:57 + 18:55
9. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 67:07 + 22:05
H75
5.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:53
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 64:53 + 7:00
3. Attl Vladimír SSP3800 C SK Stopa Praha 65:47 + 7:54