Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB (noční sprint)

Datum:
31.01.2015
Místo konání:
Vysoké nad Jizerou - u kostela
Pořadatel:
SZP - TJ Slovan Zdravotník Praha
Mapa:
1:5000
Ředitel závodu:
Laciga Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Horyna Roman
Kategorie:
D14     D17     D21     D35     D45     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE    
D14
1.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 25:01
D17
2.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 28:40
2. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:21 + 3:41
3. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 34:11 + 5:31
4. Buchholz Pia 81D0050 C MTK Bad Harzburg 34:45 + 6:05
5. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 34:55 + 6:15
6. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:22 + 6:42
D21
2.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plochová Dominika DKP8651 B Oddíl OB Kotlářka 29:15
2. Heidrich Elisabeth 24D8800 C SV Robotron Dresden 31:58 + 2:43
3. Janovská Petra PGP7355 A SK Praga 32:46 + 3:31
D35
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 29:26
2. Borovičková Lenka LIV7350 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 50:26 + 21:00
D45
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klinkerová Jitka LIV6450 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 21:58
2. Neumannová Renata PVP6650 B VSS Přírodověda Praha 23:28 + 1:30
3. Andrea Kröber 48D6500 C OL-Team Wehrsdorf 24:34 + 2:36
D65
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 51:11
DE
2.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karochová Simona DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka 19:13
2. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:11 + 0:58
3. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSS Přírodověda Praha 22:12 + 2:59
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 22:54 + 3:41
5. Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 24:59 + 5:46
6. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 26:01 + 6:48
H14
1.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 9:54
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:05 + 0:11
3. Richtr Lukáš VPM0204 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:59 + 1:05
4. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 12:38 + 2:44
5. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 14:09 + 4:15
6. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 14:15 + 4:21
7. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 24:36 + 14:42
H17
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Ondra VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:16
2. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 29:19 + 5:03
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 B Oddíl OS SK Prostějov 30:44 + 6:28
4. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 31:49 + 7:33
5. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 33:45 + 9:29
6. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:05 + 14:49
7. Šebek Petr PGP9902 C SK Praga 43:38 + 19:22
Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín DISK
Bruns Matti 81D0100 C MTK Bad Harzburg DISK
H20
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárek Václav DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka 27:52
2. Matuš Vojtěch VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 28:33 + 0:41
3. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 39:46 + 11:54
H21A
2.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Vojtěch PVP9400 A VSS Přírodověda Praha 17:53
2. Seidl Miroslav EKP7402 A VŠTJ Ekonom Praha 19:52 + 1:59
3. Gregoriades Tomáš SSP8312 B SK Stopa Praha 20:11 + 2:18
4. Klech Richard VRB7201 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:10 + 5:17
5. Heidrich Hannes 24D8200 C SV Robotron Dresden 25:32 + 7:39
6. Sedlák Radek LIV7503 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 36:05 + 18:12
7. Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 39:03 + 21:10
Kundisch Wieland 33D850A C USV TU Dresden DISK
H21B
2.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 24:46
2. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 25:39 + 0:53
3. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 26:23 + 1:37
4. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 27:30 + 2:44
5. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 29:38 + 4:52
6. Kurfürst Pavel LIV7400 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 30:56 + 6:10
H35
2.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav VSP7401 B USK Praha 22:36
2. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 23:24 + 0:48
3. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 2:17
4. Fremder Lars 48D7700 C OL-Team Wehrsdorf 25:24 + 2:48
5. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 27:22 + 4:46
6. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:11 + 6:35
7. Petříček Martin SSP8000 C SK Stopa Praha 29:23 + 6:47
8. Lauterbach Helge 78D7600 C SSV Erfurt 02 30:47 + 8:11
9. Čechmánek Vladimír PVP5802 C VSS Přírodověda Praha 33:54 + 11:18
Průša Michal VSP7310 C USK Praha DISK
H45
2.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:07
2. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 28:01 + 2:54
3. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 30:41 + 5:34
4. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 31:54 + 6:47
5. Harald Männel 48D5500 C OL-Team Wehrsdorf 34:38 + 9:31
6. Braatz Frank 17D6200 C TSV Berlin 41:22 + 16:15
H55
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 22:05
2. Erlebach Josef SSP5200 C SK Stopa Praha 22:19 + 0:14
3. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 25:01 + 2:56
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 26:15 + 4:10
5. Dietmar Fremder 48D5600 C OL-Team Wehrsdorf 27:54 + 5:49
6. Heidrich Frank 24D6000 C SV Robotron Dresden 35:28 + 13:23
7. Gregoriades Zdeněk SSP5400 C SK Stopa Praha 41:19 + 19:14
Kundisch Diethard 33D540A C USV TU Dresden DISK
H65
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 27:53
2. Nosál Stanislav SSP4600 C SK Stopa Praha 40:25 + 12:32
3. Mikan Vladimír SJC4805 C TJ Sportcentrum Jičín 43:14 + 15:21
H75
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 36:44
HE
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 16:56
2. Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia VŠ Plzeň 19:42 + 2:46
3. Ondráček Radim EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha 20:25 + 3:29
4. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 20:49 + 3:53
5. Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 23:03 + 6:07
6. Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 23:36 + 6:40
7. Mareček Petr OSN6900 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:42 + 10:46
8. Bruns Thilo 81D6800 C MTK Bad Harzburg 30:16 + 13:20
9. Janovský Tomáš PGP6401 E SK Praga 31:41 + 14:45
10. Šťastný Jiří TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno 35:21 + 18:25
11. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 36:30 + 19:34
12. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 38:45 + 21:49
Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov DISK