Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB

Datum:
22.02.2015
Místo konání:
Abertamy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Kamaryt Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Hasman Jan, Hašek Ondřej, Bouchal Jiří
Protokol:
Závod proběhl bez závad Byl použit systém SportIdent Air+
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     T5    
D14
4.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 32:52
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:16 + 1:24
3. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 36:23 + 3:31
4. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 40:06 + 7:14
5. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 40:08 + 7:16
6. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:11 + 8:19
7. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 41:49 + 8:57
8. Steinert Luise 31D0051 SV Lengefeld 54:05 + 21:13
9. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 54:44 + 21:52
10. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 57:24 + 24:32
11. Čechmánková Anna PVP0450 VSS Přírodověda Praha 61:26 + 28:34
D17
10.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 83:53
2. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 88:13 + 4:20
3. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 89:41 + 5:48
4. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 91:17 + 7:24
5. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 99:44 + 15:51
6. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 103:42 + 19:49
7. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 109:38 + 25:45
8. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 115:49 + 31:56
9. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 123:51 + 39:58
10. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 124:32 + 40:39
11. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 130:25 + 46:32
12. Hänsel Hannah 31D0052 SV Lengefeld 145:50 + 61:57
D20
11.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 76:11
2. Horvátová Hana SSU9794 SK Severka Šumperk 92:20 + 16:09
3. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 96:56 + 20:45
4. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 98:17 + 22:06
5. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 105:25 + 29:14
6. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 106:39 + 30:28
D21
12.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Ivana SJC8952 TJ Sportcentrum Jičín 85:23
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 86:22 + 0:59
3. Horová Magda SZP5450 TJ Slovan Zdravotník Praha 91:01 + 5:38
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 92:51 + 7:28
5. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 95:07 + 9:44
6. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 96:08 + 10:45
7. Kašparová Ivana SSU6951 SK Severka Šumperk 99:07 + 13:44
8. Bořánková Karolína SZP9550 TJ Slovan Zdravotník Praha 100:07 + 14:44
9. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 104:32 + 19:09
10. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 107:35 + 22:12
11. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 108:41 + 23:18
12. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 113:19 + 27:56
13. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 115:54 + 30:31
14. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 116:51 + 31:28
15. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 135:20 + 49:57
16. Horová Klára SZP8484 TJ Slovan Zdravotník Praha 140:44 + 55:21
Vakant Neregistrovaní - Marešovi DISK
Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka DISK
D35
10.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schönfel Ute 58D0051 SV TU Ilmenau 81:47
2. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 88:40 + 6:53
3. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 91:30 + 9:43
4. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 92:25 + 10:38
5. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 111:00 + 29:13
6. Kutilová Jana SZP8050 TJ Slovan Zdravotník Praha 114:18 + 32:31
7. Kolářová Michaela PGP7351 SK Praga 115:17 + 33:30
8. Smolková Alena SSP6450 SK Stopa Praha 131:13 + 49:26
D45
11.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 87:24
2. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 96:17 + 8:53
3. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 98:56 + 11:32
4. Malkowa Elena 18D0051 Post SV Dresden 102:09 + 14:45
5. Kröber Andrea 48D0051 OL-Team Wehrsdorf 111:16 + 23:52
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 114:31 + 27:07
7. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 120:53 + 33:29
8. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 128:26 + 41:02
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 138:04 + 50:40
10. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 146:15 + 58:51
11. Weingard Elvira 44D0051 OLV Steinberg 146:27 + 59:03
12. Šplinarová Jana Neregistrovaní - Marešovi 165:05 + 77:41
13. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 165:34 + 78:10
D55
8.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:25
2. Lacigová Ivana SZP5950 TJ Slovan Zdravotník Praha 80:39 + 7:14
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 86:47 + 13:22
4. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 96:39 + 23:14
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 98:44 + 25:19
6. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 156:02 + 82:37
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
D65
6.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 SK Stopa Praha 84:46
DE
12.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:50
2. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 76:13 + 4:23
3. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 80:06 + 8:16
4. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 83:31 + 11:41
5. Heinemann Anne 24D0051 SV Robotron Dresden 85:18 + 13:28
6. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 89:15 + 17:25
7. von Gaza Anke 93D0051 OLV Ulsar 93:17 + 21:27
8. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 107:14 + 35:24
H14
5.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:03
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:12 + 3:09
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 38:42 + 4:39
4. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 39:28 + 5:25
5. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 7:24
6. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:29 + 10:26
7. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 45:06 + 11:03
8. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:07 + 11:04
9. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 45:52 + 11:49
10. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 14:01
11. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 48:41 + 14:38
12. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:17 + 15:14
13. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 50:43 + 16:40
14. Procinger Jakub VRL9999 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:40 + 20:37
15. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:19 + 24:16
16. Kovář Ondřej Neregistrovaní - Marešovi 62:57 + 28:54
17. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:03 + 31:00
18. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 67:11 + 33:08
19. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 72:54 + 38:51
Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka DISK
H17
11.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 64:16
2. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 65:52 + 1:36
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 69:19 + 5:03
4. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 71:29 + 7:13
5. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:29 + 11:13
6. Kašpar Petr SSU9911 SK Severka Šumperk 83:05 + 18:49
7. Šebek Petr PGP9902 SK Praga 91:02 + 26:46
8. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 91:20 + 27:04
9. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 102:12 + 37:56
10. Šťastný Jiří TBM9906 KOS TJ Tesla Brno 104:50 + 40:34
11. Bräuer Dennis 31D0001 SV Lengefeld 111:58 + 47:42
12. Borovička Tomáš LIV9800 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 136:28 + 72:12
H20
14.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 88:01
2. Šňupárek Václav DKP9500 Oddíl OB Kotlářka 91:04 + 3:03
3. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 103:40 + 15:39
4. Lustig Matyáš DKP9507 Oddíl OB Kotlářka 114:25 + 26:24
5. Werner Michal PGP9705 SK Praga 129:20 + 41:19
6. Štros Jan Neregistrovaní - Marešovi 131:52 + 43:51
H21A
14.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Vojtěch PVP9400 VSS Přírodověda Praha 83:02
2. Neumann Tomáš PVP8900 VSS Přírodověda Praha 86:17 + 3:15
3. Kettner Vojtěch NNN9999 Neregistrovaní 87:40 + 4:38
4. Kamaryt Tomáš Neregistrovaní - Marešovi 88:32 + 5:30
5. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 88:49 + 5:47
6. Kettner Lukáš DCE9400 KOB Dobřichovice 90:33 + 7:31
7. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 95:35 + 12:33
8. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 96:50 + 13:48
9. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 100:01 + 16:59
10. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 103:34 + 20:32
11. Boudný Jan SZP7401 TJ Slovan Zdravotník Praha 103:35 + 20:33
12. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 104:50 + 21:48
13. Ďoubal Jan Neregistrovaní - Marešovi 112:08 + 29:06
14. Kolář Tomáš PGP7104 SK Praga 113:07 + 30:05
15. Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 116:22 + 33:20
16. Regal Jan LME7301 SK Los Mělník 120:26 + 37:24
17. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 135:34 + 52:32
H21B
11.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Tomáš SZP8201 TJ Slovan Zdravotník Praha 71:17
2. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 78:16 + 6:59
3. Sedlák Radek LIV7503 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 103:30 + 32:13
4. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 106:40 + 35:23
5. Žáček Martin LIV7400 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 131:29 + 60:12
Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška DISK
H35
12.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Groß Sebastian 95D0001 SV Wissenschaft Quedlinburg 82:04
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 82:05 + 0:01
3. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 86:52 + 4:48
4. Heinemann Björn 24D0004 SV Robotron Dresden 88:06 + 6:02
5. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 88:16 + 6:12
6. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 89:19 + 7:15
7. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 91:23 + 9:19
8. Lauterbach Helge 78D0001 SSV Erfurt 02 94:14 + 12:10
9. Bleidorn Stefan 32D0001 Treptower SV 1949 104:07 + 22:03
10. Kurr Maik Neregistrovaní - Marešovi 120:54 + 38:50
11. Hora Vladimír SZP5100 TJ Slovan Zdravotník Praha 124:02 + 41:58
12. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 127:01 + 44:57
13. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 132:50 + 50:46
14. Petříček Martin SSP8000 SK Stopa Praha 176:20 + 94:16
Kovář Vladimír Neregistrovaní - Marešovi 103:04 + 21:00
H45
11.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harald Männel 48D0002 OL-Team Wehrsdorf 72:09
2. Čechmánek Vladimír PVP5802 VSS Přírodověda Praha 81:38 + 9:29
3. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 85:25 + 13:16
4. Ni Vadim 44D0001 OLV Steinberg 86:35 + 14:26
5. Bartovský Pavel Neregistrovaní - Marešovi 87:22 + 15:13
6. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 89:46 + 17:37
7. Braatz Frank 32D0002 Treptower SV 1949 91:22 + 19:13
8. Richling Peter 29D0001 USG Chemnitz 93:36 + 21:27
9. Reichl Michal SSP6400 SK Stopa Praha 94:03 + 21:54
10. Richter Frank 29D0002 USG Chemnitz 95:30 + 23:21
11. Krauße Thomas 91D0001 LVB Leipzig 97:12 + 25:03
12. Šimek Roman UOL6503 SK UP Olomouc 97:26 + 25:17
13. Helling Roger 96D0001 MTV Bamberg 108:44 + 36:35
14. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 110:41 + 38:32
15. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 118:32 + 46:23
16. Hänsel Jörg 31D0002 SV Lengefeld 141:18 + 69:09
Quendt Peer 97D0001 USV Jena DISK
Tokár Jiří NEJ6200 TJ Jiskra Nejdek DISK
H55
11.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sonnenberg Sergej 92D0001 OTB 66:53
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 78:11 + 11:18
3. Gerd Schote 48D0001 OL-Team Wehrsdorf 78:29 + 11:36
4. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 82:49 + 15:56
5. Heinrich Peter 74D0001 ESV Dresden MTBO (GER) 83:24 + 16:31
6. Kundisch Diethard Neregistrovaní - Marešovi 95:45 + 28:52
7. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 97:46 + 30:53
8. Gregoriades Zdeněk SSP5400 SK Stopa Praha 105:39 + 38:46
9. Berndt Peter 57D0001 Post-SV Chemnitz 107:08 + 40:15
10. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 110:19 + 43:26
11. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 138:00 + 71:07
Vakant Neregistrovaní - Marešovi DISK
H65
8.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk SSP4700 SK Stopa Praha 83:30
2. Conrad Helmut Neregistrovaní - Marešovi 84:43 + 1:13
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 92:14 + 8:44
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 99:46 + 16:16
5. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 102:19 + 18:49
6. Nosál Stanislav SSP4600 SK Stopa Praha 125:05 + 41:35
7. Jarkov Viktor 34D0001 OLG Regensburg 127:29 + 43:59
8. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 128:00 + 44:30
9. Němec Vladimír Neregistrovaní - Marešovi 147:45 + 64:15
H75
6.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír SSP3800 SK Stopa Praha 95:17
2. Kohlschmidt Jochen 24D0002 SV Robotron Dresden 166:45 + 71:28
HE
18.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 91:54
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 96:48 + 4:54
3. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 98:05 + 6:11
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 100:07 + 8:13
5. Horyna Roman SZP7600 TJ Slovan Zdravotník Praha 101:01 + 9:07
6. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Zdravotník Praha 103:31 + 11:37
7. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 110:35 + 18:41
8. Kohlschmidt Bernd 24D0001 SV Robotron Dresden 113:13 + 21:19
9. Kolín Jan JIL7701 OK Jilemnice 114:38 + 22:44
10. Bořánek Petr SZP7000 TJ Slovan Zdravotník Praha 117:15 + 25:21
11. Hora Vojtěch SZP8300 TJ Slovan Zdravotník Praha 118:10 + 26:16
12. Košárek Pavel JAM7100 SK Jamnice 118:23 + 26:29
13. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 119:02 + 27:08
14. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:16 + 27:22
15. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 120:28 + 28:34
16. Šťastný Jiří TBM7137 KOS TJ Tesla Brno 122:13 + 30:19
17. Čech Jan LIV7900 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 123:05 + 31:11
18. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 125:56 + 34:02
19. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 134:53 + 42:59
20. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 144:12 + 52:18
21. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 147:51 + 55:57
22. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 157:50 + 65:56
Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov DISK
T5
4.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka Neregistrovaní - Marešovi 41:51
2. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 46:19 + 4:28
3. Hercigová Tereza NNN8851 Neregistrovaní 51:03 + 9:12
4. Hercig Tomáš NNN8602 Neregistrovaní 56:47 + 14:56
5. Borovička Milan LIV6104 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 59:40 + 17:49
6. Klašková Josefina Neregistrovaní - Marešovi 66:46 + 24:55
7. Machová Anna Neregistrovaní - Marešovi 74:32 + 32:41
Fišer Pavel Neregistrovaní - Marešovi DISK
Martínek Robert Neregistrovaní - Marešovi 29:55 +