Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21A

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Hradisko (7km JV od Rychnova n. Kn.)
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Hradisko, 1:10 000, ekvidistance 5 m, ISOM 2000, revize jaro 2015
Ředitel závodu:
Krmaš Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Jiroušek Vít - R2
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan - R1, Dusílek Adam - R3
H21A
5.60 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8642
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice 35:08 8940
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 36:13 + 1:05 8683
3. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 37:49 + 2:41 8303
4. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 38:00 + 2:52 8260
5. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 3:07 8200
6. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 39:39 + 4:31 7868
7. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 39:56 + 4:48 7800
8. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 40:00 + 4:52 7785
9. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 5:50 7555
9. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 40:58 + 5:50 7555
11. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 41:19 + 6:11 7472
12. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 41:26 + 6:18 7444
13. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 41:42 + 6:34 7381
14. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 41:50 + 6:42 7349
15. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 41:53 + 6:45 7337
16. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 42:27 + 7:19 7203
17. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 43:07 + 7:59 7044
18. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 43:20 + 8:12 6993
19. Majasow Kostiantyn 17P8300 WKS Śląsk Wrocław 43:34 + 8:26
20. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 44:21 + 9:13 6751
21. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 10:17 6498
22. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 45:50 + 10:42 6399
23. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 46:15 + 11:07 6300
24. Janeba Vladimír CHC9602 B K.O.B. Choceň 46:43 + 11:35 6189
25. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 46:51 + 11:43 6158
26. Ostój Piotr 17P9400 WKS Śląsk Wrocław 47:28 + 12:20
27. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 47:33 + 12:25 5991
28. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 48:02 + 12:54 5877
29. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 51:30 + 16:22 5053
30. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 55:26 + 20:18 4119
Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0