Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21L

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
ZŠ Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 4 000; ekv. 2m; ISSOM 2007; stav duben 2015; formát A4
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R2
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21L
2.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9303
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 11:50 9634
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 11:57 + 0:07 9542
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 12:16 + 0:26 9292
4. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 12:34 + 0:44 9055
5. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 12:38 + 0:48 9002
6. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 12:40 + 0:50 8976
7. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 12:42 + 0:52 8949
8. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 12:43 + 0:53 8936
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 12:47 + 0:57 8884
10. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 12:49 + 0:59 8857
11. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 12:55 + 1:05 8778
12. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 13:06 + 1:16 8634
13. Škoda Jakub VLI8800 C Slavia Liberec orienteering 13:12 + 1:22 8555
14. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 13:22 + 1:32 8423
15. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 13:25 + 1:35 8384
16. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 13:34 + 1:44 8265
17. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 13:37 + 1:47 8226
18. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 13:39 + 1:49 8199
19. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 13:42 + 1:52 8160
19. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 13:42 + 1:52 8160
21. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 13:46 + 1:56 8107
22. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 13:50 + 2:00 8055
23. Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov 13:54 + 2:04 8002
24. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 13:55 + 2:05 7989
25. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 14:06 + 2:16 7844
25. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 14:06 + 2:16 7844
27. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 14:07 + 2:17 7831
28. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 14:11 + 2:21 7778
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 14:22 + 2:32 7633
30. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 14:23 + 2:33 7620
31. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 14:29 + 2:39 7541
32. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 14:31 + 2:41 7515
33. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 14:38 + 2:48 7423
34. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 14:44 + 2:54 7344
34. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:44 + 2:54 7344
36. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:50 + 3:00 7265
37. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 14:57 + 3:07 7173
38. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 14:58 + 3:08 7160
39. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 15:10 + 3:20 7002
40. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 15:13 + 3:23 6962
41. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 15:44 + 3:54 6554
42. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 15:47 + 3:57 6515
43. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 15:55 + 4:05 6409
44. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 4:17 6251
45. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 16:11 + 4:21 6199
46. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 16:14 + 4:24 6159
47. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 16:15 + 4:25 6146
48. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 16:29 + 4:39 5962
49. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 16:36 + 4:46 5870
49. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 16:36 + 4:46 5870
51. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 16:51 + 5:01 5672
52. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:54 + 5:04 5633
53. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 17:03 + 5:13 5514
54. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 17:10 + 5:20 5422
55. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 17:11 + 5:21 5409
56. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 17:13 + 5:23 5383
57. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 17:14 + 5:24 5370
58. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 17:24 + 5:34 5238
59. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 17:32 + 5:42 5133
60. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 17:36 + 5:46 5080
61. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 17:45 + 5:55 4962
62. Trýzna Aleš DKP9100 C Oddíl OB Kotlářka 17:51 + 6:01 4883
63. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:55 + 6:05 4830
64. Veselý Marek CHA8201 C OK Chrastava 18:17 + 6:27 4541
65. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 18:22 + 6:32 4475
66. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 18:46 + 6:56 4159
67. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:47 + 6:57 4146
68. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 19:22 + 7:32 3685
69. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 19:26 + 7:36 3632
70. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 20:12 + 8:22 3027
71. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 23:03 + 11:13 776
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Šic Libor EKP9101 VŠTJ Ekonom Praha DISK