Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Brno-Soběšice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kobylín 398 Měřítko 1: 10 000, e=5m, stav březen 2015, zpracovaná dle klíče ISOM 2000, velikost A4, hlavní kartograf Radovan Čech. Mapa bude vodovzdorně upravena.
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Liščinský Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R3, Hlaváč Ondřej
JURY:
Ptáček Pavel, Kolaříková Věra, Kheil Radim
Protokol:
Jury nezasedala, protest nebyl podán.
Závod proběhl za chladného, ale docela příjemného počasí 10 °C.
Nikdo nebyl zraněn.
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.

D21C 5.00 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8332

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 42:47 8864
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:42 + 3:55 8150
3. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 47:37 + 4:50 7983
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 51:56 + 9:09 7196
5. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 53:11 + 10:24 6968
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 53:11 + 10:24 6968
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 53:53 + 11:06 6840
8. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:00 + 11:13 6819
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 A SK Žabovřesky Brno 55:21 + 12:34 6573
10. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 58:30 + 15:43 5999
11. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 60:11 + 17:24 5692
12. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 60:18 + 17:31 5670
13. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 62:13 + 19:26 5321
14. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 62:42 + 19:55 5233
15. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 65:56 + 23:09 4643
16. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:57 + 23:10 4640
17. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 66:04 + 23:17 4619
18. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 66:44 + 23:57 4497
19. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 66:58 + 24:11 4455
20. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 69:10 + 26:23 4054
21. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 71:02 + 28:15 3713
22. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 71:14 + 28:27 3677
23. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 72:18 + 29:31 3482
24. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 73:40 + 30:53 3233
25. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 77:59 + 35:12 2446
25. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:59 + 35:12 2446
27. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 78:57 + 36:10 2270
28. Šimečková Barbora NST0052 C Stehlíková Alžběta - neregistrovaní 94:58 + 52:11
29. Jurčová Michaela MBM8989 C O-mikron 100:19 + 57:32 0
Stehlíková Alžběta NST0051 C Stehlíková Alžběta - neregistrovaní DISK
Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0