Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Kategorie: H21E

Datum:
11.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R1
H21E
12.00 km, 340 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9422
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 71:29 9514
2. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 71:34 + 0:05 9504
3. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 73:32 + 2:03 9247
4. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 73:56 + 2:27 9195
5. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 75:38 + 4:09 8973
6. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 76:31 + 5:02 8858
7. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 76:35 + 5:06 8849
8. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:37 + 5:08 8844
9. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 76:39 + 5:10 8840
10. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 5:17 8825
11. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 77:25 + 5:56 8740
12. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 77:53 + 6:24 8679
13. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 78:17 + 6:48 8627
14. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 78:54 + 7:25 8547
15. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 79:39 + 8:10 8449
16. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 80:09 + 8:40 8383
17. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 80:11 + 8:42 8379
18. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 80:13 + 8:44 8375
19. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 80:25 + 8:56 8349
20. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 80:34 + 9:05 8329
21. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 81:27 + 9:58 8214
22. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 82:00 + 10:31 8142
23. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 82:22 + 10:53 8094
24. Tomanek Daniel STE7401 SK SKI-OB Šternberk 82:29 + 11:00 8079
25. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 84:12 + 12:43 7855
26. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 84:15 + 12:46 7848
27. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 85:19 + 13:50 7709
28. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 85:21 + 13:52 7705
29. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 85:23 + 13:54 7700
30. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 85:25 + 13:56 7696
31. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:47 + 16:18 7387
32. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 88:15 + 16:46 7326
33. Kovář Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 88:19 + 16:50 7318
34. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 88:26 + 16:57 7302
35. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 88:29 + 17:00 7296
36. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 88:48 + 17:19 7255
37. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 89:01 + 17:32 7226
38. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 89:30 + 18:01 7163
39. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 90:47 + 19:18 6996
40. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 91:13 + 19:44 6939
41. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 93:57 + 22:28 6582
42. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 96:59 + 25:30 6187
43. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 100:21 + 28:52 5747
44. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 100:50 + 29:21 5684
45. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 100:56 + 29:27 5671
46. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 121:01 + 49:32 3050
47. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 122:06 + 50:37 2909
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK 0
Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0