Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 3. kolo

Datum:
09.05.2015
Místo konání:
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Cesta myslivců, 1 : 15 000, E 5m, formát A3
Ředitel závodu:
Husák Václav
Hlavní rozhodčí:
Lamichová Martina
Stavitel tratí:
Husák Václav, Kříž Libor
JURY:
Urbaník Robert, Lukavec Petr, Svoboda Honza
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
9.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 59:08
2. Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín 61:05 + 1:57
3. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 64:08 + 5:00
4. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 64:12 + 5:04
5. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:30 + 5:22
6. Hyla Damian 47P0100 LUKS Azymek Zdzieszowice 65:08 + 6:00
7. Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno 69:56 + 10:48
8. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:27 + 11:19
9. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 72:50 + 13:42
10. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 72:56 + 13:48
11. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:33 + 26:25
M17
17.59 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroszek Jakub Polish National Youth Team 73:38
2. Zebrowski Artur Polish National Youth Team 82:37 + 8:59
3. Micko Tobias Austrian-MTBO-Youth-Team 83:43 + 10:05
4. Nowak Bartosz Polish National Youth Team 86:58 + 13:20
5. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 91:04 + 17:26
6. Valík Tomáš VIV0000 GIGANT Orienteering 96:36 + 22:58
7. Kratky Paul Austrian-MTBO-Youth-Team 99:35 + 25:57
8. Janowski Bartlomiej Polish National Youth Team 101:07 + 27:29
9. Obstoj Adam 47P0000 LUKS Azymek Zdzieszowice 101:13 + 27:35
10. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 103:22 + 29:44
11. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 103:24 + 29:46
12. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 118:27 + 44:49
13. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 144:47 + 71:09
14. Vacek Jan PGP0004 SK Praga 151:57 + 78:19
M20
25.25 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 93:45
2. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 100:27 + 6:42
3. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 109:21 + 15:36
4. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 109:25 + 15:40
5. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 118:34 + 24:49
6. Czerniak Lukasz Polish National Youth Team 127:40 + 33:55
7. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 134:43 + 40:58
8. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 147:37 + 53:52
Čully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Német Michal BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Takáč Teodor VBA9641 ŠK VAZKA Bratislava DISK
M21E
29.47 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldmann Andreas Austria MTBO Team 99:48
2. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 100:30 + 0:42
3. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 102:28 + 2:40
4. Haselsberger Kevin Austria MTBO Team 103:00 + 3:12
5. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 103:01 + 3:13
6. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 103:22 + 3:34
7. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:07 + 4:19
8. Exler Florian Austria MTBO Team 105:52 + 6:04
9. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 106:21 + 6:33
10. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 107:14 + 7:26
11. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 107:24 + 7:36
12. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 107:41 + 7:53
13. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 111:10 + 11:22
14. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 111:29 + 11:41
15. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 112:24 + 12:36
16. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 113:06 + 13:18
17. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 113:45 + 13:57
18. Gromadka Maciej Polish national team 114:05 + 14:17
19. Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka 114:09 + 14:21
20. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 117:11 + 17:23
21. Šurgan Štefan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 117:36 + 17:48
22. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 118:28 + 18:40
23. Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín 119:18 + 19:30
24. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 119:38 + 19:50
25. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 119:42 + 19:54
26. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 120:09 + 20:21
27. Wojtynek Sebastian Polish national team 120:16 + 20:28
28. Jaroszek Radoslaw Polish national team 121:00 + 21:12
29. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 121:04 + 21:16
30. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 121:25 + 21:37
31. Obuškevič Jan SMR7000 SK SNS Smržovka 122:04 + 22:16
32. Pilka Matej SPE8305 KOB Sokol Pezinok 122:12 + 22:24
33. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 122:27 + 22:39
34. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 122:57 + 23:09
35. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 123:04 + 23:16
36. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 125:18 + 25:30
37. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 126:25 + 26:37
38. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:21 + 27:33
39. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 127:53 + 28:05
40. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 128:10 + 28:22
41. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 130:34 + 30:46
42. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 131:23 + 31:35
43. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 135:15 + 35:27
44. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 135:17 + 35:29
45. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 137:05 + 37:17
46. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 142:22 + 42:34
Šinkovský Roman NNN Neregistrovaní 124:49 + 25:01
M21A
25.25 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 99:03
2. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 100:03 + 1:00
3. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 100:14 + 1:11
4. Kazda Jiří SJC8006 TJ Sportcentrum Jičín 101:26 + 2:23
5. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 101:40 + 2:37
6. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 102:27 + 3:24
7. Hons Miši SMR7700 SK SNS Smržovka 103:11 + 4:08
8. Bezouška Tomáš DMS7601 Dynamo Malá Skála 103:14 + 4:11
9. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 103:24 + 4:21
10. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 103:39 + 4:36
11. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 104:45 + 5:42
12. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 105:58 + 6:55
13. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 108:15 + 9:12
14. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 108:30 + 9:27
15. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 110:18 + 11:15
16. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 110:51 + 11:48
17. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 111:04 + 12:01
18. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 112:20 + 13:17
19. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 112:47 + 13:44
20. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 113:13 + 14:10
21. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 113:32 + 14:29
22. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 113:54 + 14:51
23. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 119:02 + 19:59
24. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 119:28 + 20:25
25. Šenk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 120:30 + 21:27
26. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 120:38 + 21:35
27. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 120:50 + 21:47
28. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 122:09 + 23:06
29. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 126:25 + 27:22
30. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 128:20 + 29:17
31. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 136:24 + 37:21
M21B
19.15 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebas Miroslav XBM8102 PELL’S ABND RACING TEAM 81:53
2. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 82:30 + 0:37
3. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 82:32 + 0:39
4. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 84:03 + 2:10
5. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 84:46 + 2:53
6. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 85:32 + 3:39
7. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 85:39 + 3:46
8. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 85:56 + 4:03
9. Bezděk Václav ABR8502 A-team NOVO Bruntál 86:17 + 4:24
10. Havlíček Tomáš KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 86:30 + 4:37
11. Lučan Vladimír XPU7710 PARDUBICE BIKERS 86:31 + 4:38
12. Šmíd Ivo SJC7700 TJ Sportcentrum Jičín 87:47 + 5:54
13. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 88:47 + 6:54
14. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 89:02 + 7:09
15. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 89:06 + 7:13
16. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia VŠ Plzeň 89:37 + 7:44
17. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 90:12 + 8:19
18. Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM 90:19 + 8:26
19. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 92:28 + 10:35
20. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 93:36 + 11:43
21. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 94:04 + 12:11
22. Laciga Jakub VSP9100 USK Praha 94:50 + 12:57
23. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 95:50 + 13:57
24. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 96:17 + 14:24
25. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 97:01 + 15:08
26. Sedlák Radek XPU7501 PARDUBICE BIKERS 97:42 + 15:49
27. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 98:41 + 16:48
28. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 98:43 + 16:50
29. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 99:16 + 17:23
30. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 99:44 + 17:51
31. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 102:04 + 20:11
32. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 102:13 + 20:20
33. Ouhrabka Jakub EKP8003 VŠTJ Ekonom Praha 104:32 + 22:39
34. Komín David LME7401 SK Los Mělník 104:54 + 23:01
35. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 107:27 + 25:34
36. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 108:14 + 26:21
37. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 116:42 + 34:49
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
Krnáč Peter 34S7700 Viatoris Zvolen DISK
Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS DISK
M21C
14.43 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 58:22
2. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 62:21 + 3:59
3. Havlík Ctibor SJC8105 TJ Sportcentrum Jičín 64:16 + 5:54
4. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:12 + 7:50
5. Nožička Jiří XPU8001 PARDUBICE BIKERS 71:24 + 13:02
6. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 72:28 + 14:06
7. Kasal Vít SJI7812 OK Jihlava 75:21 + 16:59
8. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 76:42 + 18:20
9. Preisler Leoš DMS7600 Dynamo Malá Skála 78:21 + 19:59
10. Havlůj František VSP8308 USK Praha 80:11 + 21:49
11. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 82:15 + 23:53
12. Hečko Michal TZL7749 SKOB Zlín 85:32 + 27:10
13. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB Start Blansko 89:28 + 31:06
14. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 97:21 + 38:59
15. Růžek Lukáš PBM8500 TJ Spartak 1. Brněnská 100:51 + 42:29
16. Šrom Michal XPU8515 PARDUBICE BIKERS 101:12 + 42:50
17. Nožička Pavel XPU7803 PARDUBICE BIKERS 102:23 + 44:01
18. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 113:35 + 55:13
M40
23.92 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 88:41
2. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 95:54 + 7:13
3. Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno 96:18 + 7:37
4. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 97:55 + 9:14
5. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 99:28 + 10:47
6. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 100:04 + 11:23
7. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 100:17 + 11:36
8. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 100:56 + 12:15
9. Linhart Aleš VIV7200 GIGANT Orienteering 102:14 + 13:33
10. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 102:28 + 13:47
10. Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno 102:28 + 13:47
12. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 103:34 + 14:53
13. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 103:35 + 14:54
14. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 104:05 + 15:24
15. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 104:38 + 15:57
16. Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín 105:10 + 16:29
17. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 105:57 + 17:16
18. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 106:01 + 17:20
19. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 106:25 + 17:44
20. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 108:27 + 19:46
21. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 108:53 + 20:12
22. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 109:07 + 20:26
23. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 109:15 + 20:34
24. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 110:40 + 21:59
25. Fraňo Michal SPE7501 KOB Sokol Pezinok 111:57 + 23:16
26. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:33 + 24:52
27. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 113:48 + 25:07
28. Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín 113:58 + 25:17
29. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 114:57 + 26:16
30. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 115:20 + 26:39
31. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 115:53 + 27:12
32. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 116:50 + 28:09
33. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 118:22 + 29:41
34. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 119:05 + 30:24
35. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 119:34 + 30:53
36. Hnilica Thomas Austrian-MTBO-Youth-Team 120:22 + 31:41
37. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 120:35 + 31:54
38. Fišer Petr VIV7502 GIGANT Orienteering 122:27 + 33:46
39. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 123:05 + 34:24
40. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 124:08 + 35:27
41. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 126:20 + 37:39
42. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 126:31 + 37:50
43. Kvapil Petr TUR7410 OOB TJ Turnov 126:43 + 38:02
44. Vacek Petr PGP6802 SK Praga 131:31 + 42:50
45. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 134:40 + 45:59
46. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 135:55 + 47:14
47. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL’S ABND RACING TEAM 143:40 + 54:59
48. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 162:31 + 73:50
Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha DISK
M50
17.39 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 71:59
2. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:24 + 1:25
3. Männel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 73:56 + 1:57
4. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 76:21 + 4:22
5. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 78:39 + 6:40
6. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 80:54 + 8:55
7. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 80:56 + 8:57
8. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 81:14 + 9:15
9. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:27 + 9:28
10. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:39 + 10:40
11. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 83:00 + 11:01
12. Seifert Jan VSP6500 USK Praha 85:54 + 13:55
13. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 86:56 + 14:57
14. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 88:22 + 16:23
15. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 88:36 + 16:37
16. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 89:24 + 17:25
17. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 91:02 + 19:03
18. Charvát Roman VRL6501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:15 + 19:16
19. Janský Jiří LBM5805 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:31 + 20:32
20. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 94:11 + 22:12
21. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 99:02 + 27:03
22. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 101:07 + 29:08
23. Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 103:59 + 32:00
24. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 105:13 + 33:14
25. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 107:47 + 35:48
26. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 109:00 + 37:01
27. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 115:15 + 43:16
28. Dvorský Ilja 6YC6100 Neregistrovaní 122:42 + 50:43
Marek Vladimír TSU5700 LKT 80 Šumperk DISK
M60
17.39 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 76:37
2. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 82:18 + 5:41
3. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 95:34 + 18:57
4. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 101:41 + 25:04
5. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 150:00 + 73:23
Open Long
22.27 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Pavel KupKolo.cz MTBO Dvůr Králové n 103:34
2. Císař Jan NNN Neregistrovaní 103:58 + 0:24
3. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 138:21 + 34:47
4. Sallamann Roman Dynamo Malá Skála 161:00 + 57:26
Kurka Vojtěch 1NX8400 skoroSMR DISK
Open Short
9.35 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Tomáš NNN Neregistrovaní 53:09
2. Mišoň Pavel SK SNS Smržovka 58:25 + 5:16
3. König Lukáš SBK8001 KOB Start Blansko 62:30 + 9:21
4. Dubská Šárka n 67:00 + 13:51
5. Netík Tomáš NNN Neregistrovaní 91:05 + 37:56
6. Sikorová Michaela NNN Neregistrovaní 94:47 + 41:38
7. Kolář Šimon NNN Neregistrovaní 95:23 + 42:14
8. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 108:41 + 55:32
9. Starý Martin NNN Neregistrovaní 130:45 + 77:36
10. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 136:10 + 83:01
11. Haertlová Emma NNN Neregistrovaní 140:07 + 86:58
W14
9.23 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dammfeld Karolina LUKS Azymek Zdzieszowice 70:46
2. Olesniewicz Karolina LUKS Azymek Zdzieszowice 72:30 + 1:44
3. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 74:49 + 4:03
4. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:54 + 14:08
5. Ogrodnik Magdalena LUKS Azymek Zdzieszowice 89:25 + 18:39
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:04 + 23:18
7. Mišoňová Verča SMR0450 SK SNS Smržovka 125:21 + 54:35
W17
9.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brejnak Natalia PKO HARPAGAN Gdańsk 48:35
2. Mišoňová Magdalena SMR0150 SK SNS Smržovka 48:55 + 0:20
3. Lisewska Agnieszka PKO HARPAGAN Gdańsk 49:04 + 0:29
4. Hnilica Lea Austrian-MTBO-Youth-Team 50:23 + 1:48
5. Oleszek Aleksandra Polish National Youth Team 52:07 + 3:32
6. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 52:58 + 4:23
7. Repak Magdalena LUKS Azymek Zdzieszowice 55:49 + 7:14
8. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:01 + 10:26
9. Sulikowska Weronika LUKS Azymek Zdzieszowice 59:05 + 10:30
10. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:04 + 17:29
11. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 71:11 + 22:36
12. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 71:17 + 22:42
Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
W21E
20.87 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 84:15
2. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 84:53 + 0:38
3. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 86:27 + 2:12
4. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 87:03 + 2:48
5. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 87:45 + 3:30
6. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 89:51 + 5:36
7. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 91:01 + 6:46
8. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO (GER) 91:08 + 6:53
9. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 95:56 + 11:41
10. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 97:54 + 13:39
11. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 97:58 + 13:43
12. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 99:16 + 15:01
13. Tyszová Natália LDC8850 KOB Děčín 99:24 + 15:09
14. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 99:40 + 15:25
15. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 101:19 + 17:04
16. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:26 + 17:11
17. Kaminska Anna Polish national team 101:58 + 17:43
18. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 104:00 + 19:45
19. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 105:37 + 21:22
20. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 106:25 + 22:10
21. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 109:01 + 24:46
22. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 110:20 + 26:05
23. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 111:05 + 26:50
24. Vlčková Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 113:34 + 29:19
W21A
17.55 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 71:38
2. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 73:34 + 1:56
3. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 74:17 + 2:39
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:01 + 3:23
5. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 75:18 + 3:40
6. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 75:48 + 4:10
7. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 78:38 + 7:00
8. Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS 79:13 + 7:35
9. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 80:02 + 8:24
10. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 82:29 + 10:51
11. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 83:06 + 11:28
11. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 83:06 + 11:28
13. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 83:14 + 11:36
14. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 83:27 + 11:49
15. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 83:29 + 11:51
16. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 84:56 + 13:18
17. Ticháčková Magdalena SJC7962 TJ Sportcentrum Jičín 85:07 + 13:29
18. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 85:38 + 14:00
19. Růžková Kateřina SBK8550 KOB Start Blansko 86:05 + 14:27
20. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 86:16 + 14:38
21. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 86:45 + 15:07
22. Kiacová Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 87:36 + 15:58
23. Šenková Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 87:53 + 16:15
24. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 88:04 + 16:26
25. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 88:30 + 16:52
26. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 89:22 + 17:44
27. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 89:47 + 18:09
28. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 90:15 + 18:37
29. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 90:21 + 18:43
30. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:48 + 20:10
31. Königová Jana SBK8661 KOB Start Blansko 93:18 + 21:40
32. Horová Klára VSP8455 USK Praha 93:59 + 22:21
33. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 94:06 + 22:28
34. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 94:30 + 22:52
35. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 94:59 + 23:21
36. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 95:32 + 23:54
37. Masopustová Elis VLI8656 Slavia Liberec orienteering 95:42 + 24:04
38. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:08 + 25:30
39. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 97:22 + 25:44
40. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 97:41 + 26:03
41. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 98:04 + 26:26
42. Křístková Veronika SBK8379 KOB Start Blansko 100:42 + 29:04
43. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 100:49 + 29:11
44. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 105:20 + 33:42
45. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 106:45 + 35:07
46. Grauzelová Ludmila VBA8351 ŠK VAZKA Bratislava 121:14 + 49:36
W21B
10.63 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 54:25
2. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 56:52 + 2:27
3. Fajtlová Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:25 + 3:00
4. Foglarová Kamila VLI8655 Slavia Liberec orienteering 57:28 + 3:03
5. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 57:38 + 3:13
6. Khulová Petra VPM8450 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:32 + 5:07
7. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 61:36 + 7:11
8. Louková Tereza EKP8457 VŠTJ Ekonom Praha 62:45 + 8:20
9. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 63:08 + 8:43
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 63:22 + 8:57
11. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 65:12 + 10:47
12. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 66:24 + 11:59
13. Drahorádová Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 66:55 + 12:30
14. Trubáková Zuzana BLI8051 MTBO Bludný kořen 67:01 + 12:36
15. Kvapilová Lenka TUR8151 OOB TJ Turnov 71:17 + 16:52
16. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 71:38 + 17:13
17. Linhartová Martina VIV7750 GIGANT Orienteering 71:53 + 17:28
18. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 72:33 + 18:08
19. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 72:44 + 18:19
20. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 74:22 + 19:57
21. Nožičková Lucie XPU7866 PARDUBICE BIKERS 75:35 + 21:10
22. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB Start Blansko 76:22 + 21:57
23. Švadlenová Ivana VIV7151 GIGANT Orienteering 77:16 + 22:51
24. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 78:21 + 23:56
25. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 80:19 + 25:54
26. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 80:23 + 25:58
27. Kratochvílová Lucie VPM9251 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:34 + 27:09
28. Hejnová Aneta KNC9350 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 84:02 + 29:37
29. Fišerová Zuzana VIV7962 GIGANT Orienteering 89:59 + 35:34
30. Dašková Kateřina DMS9451 Dynamo Malá Skála 101:16 + 46:51
31. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 141:31 + 87:06
Jakoubová Ivka SMR7450 SK SNS Smržovka DISK
W40
9.38 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 50:14
2. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 50:19 + 0:05
3. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 50:42 + 0:28
4. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 54:51 + 4:37
5. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:37 + 6:23
6. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 56:42 + 6:28
7. Stará Marta XPU7557 PARDUBICE BIKERS 57:07 + 6:53
8. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 57:09 + 6:55
9. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 57:15 + 7:01
10. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 60:26 + 10:12
11. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 68:06 + 17:52
12. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 68:23 + 18:09
13. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 70:03 + 19:49
14. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 71:00 + 20:46
15. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:17 + 21:03
16. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 86:23 + 36:09
W50
9.38 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 49:42
2. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 55:24 + 5:42
3. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 55:26 + 5:44
4. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 56:16 + 6:34
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:33 + 8:51
6. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 59:31 + 9:49
7. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:09 + 15:27
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 67:53 + 18:11
9. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 70:08 + 20:26
10. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 71:39 + 21:57
11. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 73:13 + 23:31
12. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 78:19 + 28:37