Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroc Kryštof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 14:13 | ||
2. | Tůma Matěj | SJC0202 | TJ Sportcentrum Jičín | 14:18 | + 0:05 | |
3. | Břeň Daniel | SJC0102 | TJ Sportcentrum Jičín | 15:13 | + 1:00 | |
4. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:32 | + 1:19 | |
5. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:48 | + 1:35 | |
6. | Hašek Adam | VPM0101 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:57 | + 1:44 | |
7. | Valík Adam | VIV0301 | GIGANT Orienteering | 16:10 | + 1:57 | |
8. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:07 | + 2:54 | |
9. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB Start Blansko | 17:48 | + 3:35 | |
10. | HOFFMANN Noah T. | 1ED0200 | OK Pan | 18:23 | + 4:10 | |
11. | Fraňo Jakub | 53S0301 | KOB Sokol Pezinok | 19:41 | + 5:28 | |
12. | Vayssat Mathieu | 56F0400 | Noyon | 21:49 | + 7:36 | |
13. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:19 | + 9:06 | |
14. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:41 | + 9:28 | |
15. | Villar-Thiery Aubin | 56F0600 | Noyon | 29:50 | + 15:37 | |
16. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:17 | + 19:04 | |
17. | Honner Jára | VPM0701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:26 | + 29:13 | |
18. | Kinde Merse Márk | 14H0400 | MTBO Hungary | 116:33 | + 102:20 | |
Bohuslav Pepík | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | DOTT Anathael | 69F0005 | Youth French team | 14:14 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:12 | + 0:58 | |
3. | POURRE Jeremi | 69F0007 | Youth French team | 16:02 | + 1:48 | |
4. | Micko Tobias | 25A0000 | MTBO Youth Team Austria | 16:10 | + 1:56 | |
5. | DUPOUY Hugo | 69F0006 | Youth French team | 16:54 | + 2:40 | |
6. | Steinthal Thomas | 1HD1500 | Allerød OK | 17:20 | + 3:06 | |
7. | Osti Dante | 26I9800 | National Team Italy | 17:26 | + 3:12 | |
8. | Pais Markus | 17E0000 | Metsaratturid MTBO | 17:43 | + 3:29 | |
9. | Wohanka Richard | SLA0100 | SKOB Slaný | 18:49 | + 4:35 | |
10. | Pais Märten | 17E9800 | Metsaratturid MTBO | 18:51 | + 4:37 | |
11. | GRANDADAM Robin | 69F0008 | Youth French team | 18:53 | + 4:39 | |
12. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 19:09 | + 4:55 | |
13. | Aparjods Kristers | 38L9800 | OK Kāpa | 19:35 | + 5:21 | |
14. | DallaGasperina Giovanni | 26I9801 | National Team Italy | 20:41 | + 6:27 | |
15. | Bugajski Jakub | 86P7101 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 22:42 | + 8:28 | |
16. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:50 | + 8:36 | |
17. | Vacek Jan | SLA0004 | SKOB Slaný | 23:13 | + 8:59 | |
18. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 23:31 | + 9:17 | |
19. | Jurgaitis Martynas | 45L0000 | S-Sportas | 26:00 | + 11:46 | |
20. | BOEHRINGER Arthur | 69F0009 | Youth French team | 26:06 | + 11:52 | |
21. | Gajcy Damian | 86P7100 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 28:17 | + 14:03 | |
22. | Pelikán Lukáš | SKL9800 | SMS Team Kladno | 28:52 | + 14:38 | |
23. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 29:19 | + 15:05 | |
24. | Dolatowski Filip | 86P7500 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 41:44 | + 27:30 | |
Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | DISK | |||
Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | DERIAZ Samson | 69F0004 | Youth French team | 19:54 | ||
2. | PINSARD Florian | 69F0003 | Youth French team | 20:59 | + 1:05 | |
3. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:11 | + 1:17 | |
4. | VERCAUTEREN Antoine | 69F0002 | Youth French team | 21:21 | + 1:27 | |
5. | Zigilejus Aidas | 43L9600 | OK Perkūnas | 21:32 | + 1:38 | |
6. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 22:04 | + 2:10 | |
7. | Heinols Atis | 21L9600 | ZVOC | 22:07 | + 2:13 | |
8. | Takáč Teodor | VBA9641 | ŠK VAZKA Bratislava | 22:31 | + 2:37 | |
9. | Pirtnieks Otto Peteris | 26L9600 | Auseklis IK | 22:56 | + 3:02 | |
10. | Romanov Georgiy | 24U9600 | Lyder Tur | 23:08 | + 3:14 | |
11. | Żebrowski Artur | 86P0100 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 23:10 | + 3:16 | |
12. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 23:49 | + 3:55 | |
13. | Kalvaitis Nojus | 31L9600 | IOSK Budakalnis | 23:53 | + 3:59 | |
14. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 24:15 | + 4:21 | |
15. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 24:30 | + 4:36 | |
16. | Matuš Vojtěch | 3RC9600 | RD LOB | 24:33 | + 4:39 | |
17. | Hubert Kielak | 94P0002 | Polish MTBO National Team | 25:03 | + 5:09 | |
Friis Oliver | 1AD9600 | Team Denmark | DISK | |||
Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Łukasz Czerniak | 94P0000 | Polish MTBO National Team | DISK | |||
Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bogar František | BOR8904 | OK Jiskra Nový Bor | 18:00 | ||
2. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 18:23 | + 0:23 | |
3. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | 18:43 | + 0:43 | |
4. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 18:49 | + 0:49 | |
5. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 18:59 | + 0:59 | |
6. | Laurila Jussi | 44F8600 | Jalasjärven Jalas | 19:02 | + 1:02 | |
7. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 19:09 | + 1:09 | |
8. | Kvale Hans Jurgen | 12G9000 | GB MTBO | 19:41 | + 1:41 | |
9. | Sogaard Rasmus | 1AD9100 | Team Denmark | 19:43 | + 1:43 | |
10. | Garde Yoann | 58F8400 | Team Elite MTBO | 19:46 | + 1:46 | |
11. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 19:52 | + 1:52 | |
12. | Fuchs Baptiste | 58F8700 | Team Elite MTBO | 20:03 | + 2:03 | |
13. | Maišelis Jonas | 43L9200 | OK Perkūnas | 20:04 | + 2:04 | |
14. | Waldmann Andreas | 54A9400 | Austria MTBO Team | 20:06 | + 2:06 | |
15. | Exler Florian | 54A9200 | Austria MTBO Team | 20:16 | + 2:16 | |
16. | Dallavalle Luca | 26I8700 | National Team Italy | 20:17 | + 2:17 | |
17. | Marques Daniel | 93P8400 | PORTUGAL MTBO TEAM | 20:24 | + 2:24 | |
18. | Jensen Allan | 1ED8100 | OK Pan | 20:25 | + 2:25 | |
19. | Stryzhak Artem | 24U8600 | Lyder Tur | 20:31 | + 2:31 | |
20. | Hallik Margus | 19E7800 | Estonian MTBO Team | 20:36 | + 2:36 | |
21. | Zaliauskas Tautvydas | 43L9201 | OK Perkūnas | 21:07 | + 3:07 | |
22. | Nielsen Rasmus Folino | 1AD8900 | Team Denmark | 21:08 | + 3:08 | |
23. | Svoboda Honza | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 21:22 | + 3:22 | |
24. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 21:27 | + 3:27 | |
25. | Nicolas PINSARD | 58F9300 | Team Elite MTBO | 21:29 | + 3:29 | |
26. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:31 | + 3:31 | |
27. | Šurgan Štefan | VBA7941 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:33 | + 3:33 | |
28. | GUELENNOC Thibaud | 58F9400 | Team Elite MTBO | 21:41 | + 3:41 | |
29. | Jansson Marcus | 99S9200 | OK Tyr | 21:43 | + 3:43 | |
30. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 21:47 | + 3:47 | |
31. | Ferreira Joao | 93P8900 | PORTUGAL MTBO TEAM | 21:55 | + 3:55 | |
32. | Bergmann Andreas | 1HD9100 | Allerød OK | 22:03 | + 4:03 | |
33. | Pucherna Jan | ZUP7702 | MTBO ČZU Praha | 22:04 | + 4:04 | |
34. | Rózsa László | 14H8300 | MTBO Hungary | 22:06 | + 4:06 | |
35. | Lonchamp Loic | 58F8401 | Team Elite MTBO | 22:09 | + 4:09 | |
36. | Turra Piero | 26I8400 | National Team Italy | 22:15 | + 4:15 | |
37. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 22:22 | + 4:22 | |
38. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 22:27 | + 4:27 | |
39. | Zilinskas Tautvydas | 31L1500 | IOSK Budakalnis | 22:38 | + 4:38 | |
40. | Platakis Audrius | 46L8600 | OK Telšiai | 22:45 | + 4:45 | |
41. | Ticháček Radek | SJC7801 | TJ Sportcentrum Jičín | 22:48 | + 4:48 | |
42. | Haselsberger Kevin | 23A8900 | NF Villach | 22:51 | + 4:51 | |
43. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:55 | + 4:55 | |
43. | Pilka Matej | 53S8300 | KOB Sokol Pezinok | 22:55 | + 4:55 | |
45. | Origgi Giaime | 26I7900 | National Team Italy | 22:56 | + 4:56 | |
46. | Trnovec Matus | VBA8801 | ŠK VAZKA Bratislava | 22:58 | + 4:58 | |
47. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 23:11 | + 5:11 | |
48. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 23:13 | + 5:13 | |
49. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 23:14 | + 5:14 | |
50. | MacLassen Johan | 1AD8200 | Team Denmark | 23:18 | + 5:18 | |
51. | Mood Linus | 1BS8800 | OK Roslagen | 23:27 | + 5:27 | |
52. | Marques Guilherme | 93P8901 | PORTUGAL MTBO TEAM | 23:30 | + 5:30 | |
53. | Oliver-james edwyn | 12G1501 | GB MTBO | 23:32 | + 5:32 | |
54. | SCHMIDT-MORGENROTH Jacques | 58F9301 | Team Elite MTBO | 23:50 | + 5:50 | |
55. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 23:53 | + 5:53 | |
56. | Lasmanis Martins | 26L7300 | Auseklis IK | 23:54 | + 5:54 | |
57. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 23:55 | + 5:55 | |
58. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 24:13 | + 6:13 | |
59. | Rief Andreas | 19A7602 | OLC Graz | 24:22 | + 6:22 | |
60. | Vaněk Petr | XHK7600 | GHOST RUBENA racing team | 24:27 | + 6:27 | |
61. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 24:28 | + 6:28 | |
62. | Peths Matěj | ABR8501 | A-team NOVO Bruntál | 24:29 | + 6:29 | |
63. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 24:41 | + 6:41 | |
64. | Pucherna Petr | ZUP8002 | MTBO ČZU Praha | 24:48 | + 6:48 | |
65. | Seppele Markus | 23A9550 | NF Villach | 25:01 | + 7:01 | |
66. | Pletzer Matthias | 23A9400 | NF Villach | 25:11 | + 7:11 | |
67. | Sommer Michael | 1AD7600 | Team Denmark | 25:39 | + 7:39 | |
68. | Saarinen Juho | 19F8100 | Mäntsälän Urheilijat | 25:47 | + 7:47 | |
69. | Naryshkin Mihail | 11B7500 | Kamvol/Minsk | 25:48 | + 7:48 | |
70. | Khasanshin Renat | 25U8300 | Myxomor | 25:49 | + 7:49 | |
71. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 27:35 | + 9:35 | |
72. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | MTBO ČZU Praha | 27:37 | + 9:37 | |
73. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:38 | + 9:38 | |
74. | Černý Ladislav | ZUP8200 | MTBO ČZU Praha | 27:45 | + 9:45 | |
75. | Pistor Matej | 45S7300 | OK Slovenj Gradec | 28:20 | + 10:20 | |
76. | Štěňha Martin | EKP7608 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:32 | + 10:32 | |
77. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 29:09 | + 11:09 | |
78. | Victor DESREUMAUX | 56F9400 | Noyon | 30:55 | + 12:55 | |
79. | Vidovič Iztok | 45S7600 | OK Slovenj Gradec | 31:27 | + 13:27 | |
80. | Bethaz Alberto | 13I8400 | IKP | 31:48 | + 13:48 | |
81. | Toth Zoltan | 18R7800 | CS Garage Racing | 32:48 | + 14:48 | |
Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Wallas Gert | 23A9000 | NF Villach | DISK | |||
Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | 3RC8800 | RD LOB | 19:54 | ||
2. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:31 | + 0:37 | |
3. | Konring Andreas | 1GD9000 | Søllerød OK | 20:45 | + 0:51 | |
4. | Kalvaitis Danius | 31L9400 | IOSK Budakalnis | 21:24 | + 1:30 | |
5. | Proschowsky Andreas | 14D9200 | OK Øst | 21:36 | + 1:42 | |
6. | Bedő Csaba | 14H9200 | MTBO Hungary | 21:37 | + 1:43 | |
7. | Beöthy Ádám | 14H9000 | MTBO Hungary | 22:11 | + 2:17 | |
8. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 22:35 | + 2:41 | |
9. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 22:44 | + 2:50 | |
10. | Jedlička Marek | XHK7502 | GHOST RUBENA racing team | 22:54 | + 3:00 | |
11. | Husák Václav | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | 23:00 | + 3:06 | |
12. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | 23:05 | + 3:11 | |
13. | Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:06 | + 3:12 | |
14. | Kirilla Péter | 14H9400 | MTBO Hungary | 23:29 | + 3:35 | |
15. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 23:31 | + 3:37 | |
16. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 23:36 | + 3:42 | |
17. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 23:43 | + 3:49 | |
18. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S ABND RACING TEAM | 23:57 | + 4:03 | |
19. | Šebesta Petr | ZUP7604 | MTBO ČZU Praha | 24:00 | + 4:06 | |
20. | Goder Josef | ZUP8201 | MTBO ČZU Praha | 24:12 | + 4:18 | |
21. | Drobník Lukáš | SJC8500 | TJ Sportcentrum Jičín | 24:23 | + 4:29 | |
22. | Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | 24:26 | + 4:32 | |
23. | Urválek Jan | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 24:37 | + 4:43 | |
24. | Karlík Michal | VIV8000 | GIGANT Orienteering | 24:52 | + 4:58 | |
25. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 25:01 | + 5:07 | |
26. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 25:03 | + 5:09 | |
27. | Bezouška Tomáš | DMS7601 | Dynamo Malá Skála | 25:04 | + 5:10 | |
28. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 25:11 | + 5:17 | |
29. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 25:24 | + 5:30 | |
30. | Johansen Henrik Konge | 1AD9101 | Team Denmark | 25:52 | + 5:58 | |
31. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 26:16 | + 6:22 | |
32. | Putík Jiří | VLI7505 | Slavia Liberec orienteering | 26:24 | + 6:30 | |
33. | Tománek Otakar | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 26:40 | + 6:46 | |
34. | Horvát Petr | 3RC9400 | RD LOB | 26:56 | + 7:02 | |
35. | Jiran Jan | XHK7701 | GHOST RUBENA racing team | 27:16 | + 7:22 | |
36. | Rasko Yuriy | 24U8400 | Lyder Tur | 27:33 | + 7:39 | |
37. | Šenk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 27:41 | + 7:47 | |
38. | Pucher Filip | ZUP7404 | MTBO ČZU Praha | 28:30 | + 8:36 | |
39. | Šafka Dan | 73X9100 | Opět na Kozla | 28:35 | + 8:41 | |
40. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | MTBO ČZU Praha | 29:51 | + 9:57 | |
41. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:39 | + 10:45 | |
42. | Burmann Rainer | 21A9201 | OLT Transdanubien | 31:05 | + 11:11 | |
43. | Pais Mart | 17E7600 | Metsaratturid MTBO | 32:31 | + 12:37 | |
Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | |||
Pašek František | ZUP7601 | MTBO ČZU Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 20:20 | ||
2. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 20:22 | + 0:02 | |
3. | Šmíd Ivo | SJC7700 | TJ Sportcentrum Jičín | 20:32 | + 0:12 | |
4. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 20:46 | + 0:26 | |
5. | Bezděk Václav | ABR8502 | A-team NOVO Bruntál | 20:54 | + 0:34 | |
6. | Kovařík Radovan | XHK8503 | GHOST RUBENA racing team | 21:07 | + 0:47 | |
7. | Skoupý Jan | VIV9400 | GIGANT Orienteering | 21:10 | + 0:50 | |
8. | Jirásek Aleš | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 21:20 | + 1:00 | |
9. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 21:40 | + 1:20 | |
10. | Michalička David | ZUP8001 | MTBO ČZU Praha | 21:42 | + 1:22 | |
11. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | GHOST RUBENA racing team | 22:25 | + 2:05 | |
12. | Smrt Martin | EKP8431 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:32 | + 2:12 | |
13. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 23:13 | + 2:53 | |
14. | Štochel Miroslav | MFP9300 | VŠSK MFF UK Praha | 23:35 | + 3:15 | |
15. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 23:50 | + 3:30 | |
16. | Komín David | LME7401 | SK Los Mělník | 24:00 | + 3:40 | |
17. | Jiran Václav | XBM7601 | PELL’S ABND RACING TEAM | 24:07 | + 3:47 | |
18. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 24:10 | + 3:50 | |
19. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 24:23 | + 4:03 | |
20. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 24:34 | + 4:14 | |
21. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | SK VIPrahlo | 24:42 | + 4:22 | |
22. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 24:43 | + 4:23 | |
23. | Uhlemann Ulf | 74D7901 | ESV Dresden MTBO | 24:50 | + 4:30 | |
24. | Pátek Richard | SBK7609 | KOB Start Blansko | 25:03 | + 4:43 | |
25. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 25:19 | + 4:59 | |
26. | Andrejc Gregor | 45S7000 | OK Slovenj Gradec | 25:26 | + 5:06 | |
26. | Zdanavicius Tomas | 42L8200 | OK Dainava | 25:26 | + 5:06 | |
28. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | GIGANT Orienteering | 26:55 | + 6:35 | |
29. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 27:00 | + 6:40 | |
30. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 27:34 | + 7:14 | |
31. | Krnáč Peter | 34S7700 | Viatoris Zvolen | 27:48 | + 7:28 | |
32. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 28:35 | + 8:15 | |
33. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 29:16 | + 8:56 | |
34. | Fahrland Christian | 55D8900 | GRT/ESV BITTERFELD | 30:07 | + 9:47 | |
35. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 31:27 | + 11:07 | |
Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | DISK | |||
Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | DISK | |||
Haberecht Ralf | 55D7800 | GRT/ESV BITTERFELD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:52 | ||
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 20:40 | + 1:48 | |
3. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:01 | + 2:09 | |
4. | Kinde Kálmán | 14H6800 | MTBO Hungary | 21:55 | + 3:03 | |
5. | Havlůj František | VSP8308 | USK Praha | 22:08 | + 3:16 | |
6. | Doležal Tomáš | 1BX8400 | AAA | 22:58 | + 4:06 | |
7. | Jirásek Radek | XPU7802 | PARDUBICE BIKERS | 23:45 | + 4:53 | |
8. | Dvořák František | LDC7701 | KOB Děčín | 23:59 | + 5:07 | |
9. | Kiss Zoltán | 14H6500 | MTBO Hungary | 24:11 | + 5:19 | |
10. | Vajda Peter | 14H8000 | MTBO Hungary | 25:15 | + 6:23 | |
11. | Csordás Kornél | 14H7700 | MTBO Hungary | 26:35 | + 7:43 | |
12. | Žemlička Jan | XPU8303 | PARDUBICE BIKERS | 26:48 | + 7:56 | |
13. | Molnár Attila | 14H7000 | MTBO Hungary | 28:36 | + 9:44 | |
14. | Reif Jan | TSU8604 | LKT 80 Šumperk | 30:29 | + 11:37 | |
15. | Pačes Martin | FSP7902 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 32:27 | + 13:35 | |
Ambrož Pavel | TBM7339 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Linhart Tomáš | TSU8540 | LKT 80 Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 16:57 | ||
2. | Pedersen Lasse Brun | 14D7400 | OK Øst | 17:22 | + 0:25 | |
3. | Kyyrönen Samuli | 41F7000 | Rajamäen Rykmentti | 19:13 | + 2:16 | |
4. | Gasperotti Ivan | 26I7000 | National Team Italy | 19:20 | + 2:23 | |
5. | Zrník Tomáš | VIV7118 | GIGANT Orienteering | 19:25 | + 2:28 | |
6. | Viitmaa Alar | 11E7000 | OK Lehola | 19:44 | + 2:47 | |
7. | HOFFMANN BJARNE | 1ED6900 | OK Pan | 19:45 | + 2:48 | |
8. | Valík Luděk | VIV7101 | GIGANT Orienteering | 20:00 | + 3:03 | |
9. | Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 20:03 | + 3:06 | |
10. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S ABND RACING TEAM | 20:07 | + 3:10 | |
11. | Svoboda Petr | SLA6803 | SKOB Slaný | 20:18 | + 3:21 | |
12. | Windrum Andrew | 21G7100 | Airienteers | 20:35 | + 3:38 | |
13. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 20:36 | + 3:39 | |
14. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S ABND RACING TEAM | 20:43 | + 3:46 | |
15. | Kunz Martin | VIV7100 | GIGANT Orienteering | 21:12 | + 4:15 | |
16. | Venelaine Margus | 19E7000 | Estonian MTBO Team | 21:13 | + 4:16 | |
17. | Marosffy Daniel | 13H7300 | Fonnyadt Makk | 21:19 | + 4:22 | |
18. | Sacchet Daniele | 26I6700 | National Team Italy | 21:26 | + 4:29 | |
19. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S ABND RACING TEAM | 21:44 | + 4:47 | |
20. | Pařízek Petr | SMR7001 | SK SNS Smržovka | 21:55 | + 4:58 | |
21. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 22:16 | + 5:19 | |
22. | Kalvaitis Darius | 31L6801 | IOSK Budakalnis | 22:20 | + 5:23 | |
23. | Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 22:32 | + 5:35 | |
24. | Voutilainen Arto | 62F7500 | Muuramen Rasti | 22:36 | + 5:39 | |
25. | Fraňo Peter | 53S7100 | KOB Sokol Pezinok | 23:02 | + 6:05 | |
26. | Kalsztein Karol | 86P7400 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 23:06 | + 6:09 | |
27. | Minchukov Alexander | 11B7300 | Kamvol/Minsk | 23:07 | + 6:10 | |
28. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 23:08 | + 6:11 | |
29. | Skoupý Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 23:12 | + 6:15 | |
30. | Arvydas Žvirblis | 31L0000 | IOSK Budakalnis | 23:16 | + 6:19 | |
30. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 23:16 | + 6:19 | |
32. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 23:18 | + 6:21 | |
33. | Jurgaitis Vaidas | 45L7100 | S-Sportas | 23:29 | + 6:32 | |
34. | Šmahel David | TBM7407 | KOS TJ Tesla Brno | 23:34 | + 6:37 | |
35. | Rubaževičius Jurgis | 16L6900 | Fortuna OK | 23:43 | + 6:46 | |
36. | Klučár Daniel | RCP7141 | RC&P TEAM Bratislava | 23:44 | + 6:47 | |
37. | PEREZ JARAMILLO DAVID | 18E7100 | MTBO Spain | 24:05 | + 7:08 | |
38. | Sturm Michael | 72D6800 | ESV Bitterfeld | 24:10 | + 7:13 | |
39. | Bober Bartłomiej | 86P6800 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 24:23 | + 7:26 | |
40. | Lindholm Michael | 1DD7000 | OK Sorø | 24:39 | + 7:42 | |
41. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:59 | + 8:02 | |
42. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | TJ Sportcentrum Jičín | 25:18 | + 8:21 | |
43. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:24 | + 8:27 | |
44. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SK Severka Šumperk | 25:26 | + 8:29 | |
45. | Kaden Olaf | 27D5500 | tomotion racing | 25:37 | + 8:40 | |
46. | THIERY Sebastien | 56F7200 | Noyon | 25:46 | + 8:49 | |
47. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 25:49 | + 8:52 | |
48. | Cucalón Irache Senén | 18E6700 | MTBO Spain | 25:50 | + 8:53 | |
49. | ELHOMBRE ANGEL | 18E7200 | MTBO Spain | 25:58 | + 9:01 | |
50. | Raj Gregor | 45S7400 | OK Slovenj Gradec | 26:06 | + 9:09 | |
51. | Geisler Michal | SKL7500 | SMS Team Kladno | 26:13 | + 9:16 | |
52. | Dankó István | 12H6901 | TIPO TKE | 26:51 | + 9:54 | |
53. | Vít Vlastimil | 92C6801 | Sokolovští veteráni | 26:56 | + 9:59 | |
54. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 27:16 | + 10:19 | |
55. | Švarcbach Michal | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 27:32 | + 10:35 | |
56. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 27:43 | + 10:46 | |
57. | Pálfi Antal | 14H6600 | MTBO Hungary | 29:11 | + 12:14 | |
58. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:08 | + 14:11 | |
59. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | RC&P TEAM Bratislava | 31:21 | + 14:24 | |
60. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:21 | + 15:24 | |
61. | Olsson Peter | 1CS7000 | OK Djerf | 32:56 | + 15:59 | |
62. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SK SNS Smržovka | 33:15 | + 16:18 | |
Conn Andy | 12G1500 | GB MTBO | DISK | |||
Klech Richard | 3RC7200 | RD LOB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kollberg Stefan | 56S6000 | Eksjö SOK | 17:27 | ||
2. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 18:21 | + 0:54 | |
3. | Michel Denaix | 72F6000 | COCS | 19:02 | + 1:35 | |
4. | Hejna Jiří | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 19:16 | + 1:49 | |
5. | Sonnenberg Sergej | 1JD5600 | Osanbrücker TB | 19:29 | + 2:02 | |
6. | Jankó Tamás | 14H5800 | MTBO Hungary | 19:30 | + 2:03 | |
7. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 19:51 | + 2:24 | |
8. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 20:27 | + 3:00 | |
9. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 20:50 | + 3:23 | |
10. | Sucksdorff Bjarke | 1HD6100 | Allerød OK | 21:02 | + 3:35 | |
11. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:06 | + 3:39 | |
12. | Hansen Troels Bent | 1HD5800 | Allerød OK | 21:38 | + 4:11 | |
13. | Serralheiro Inácio | 61P5800 | Clube de Orientaçāo do Centro COC | 21:41 | + 4:14 | |
14. | Heinrich Peter | 74D6000 | ESV Dresden MTBO | 22:09 | + 4:42 | |
15. | Melcher Michael | 25A6200 | MTBO Youth Team Austria | 22:21 | + 4:54 | |
16. | Peths Pavel | ABR5801 | A-team NOVO Bruntál | 23:20 | + 5:53 | |
17. | John Rawden | 12G0000 | GB MTBO | 23:46 | + 6:19 | |
18. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 24:11 | + 6:44 | |
19. | Christian PROST | 48F0000 | C.O.Colmar | 24:29 | + 7:02 | |
20. | Vrábel Jaromír | ABR6102 | A-team NOVO Bruntál | 24:31 | + 7:04 | |
21. | Přibyl Ivan | PFP5900 | VŠSK PedF UK Praha | 24:32 | + 7:05 | |
22. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 24:55 | + 7:28 | |
23. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 25:06 | + 7:39 | |
24. | Rochford Iain | 69F0001 | Youth French team | 25:36 | + 8:09 | |
25. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 25:48 | + 8:21 | |
26. | Jansson Torbjörn | 99S5800 | OK Tyr | 26:20 | + 8:53 | |
27. | Serralheiro Pedro | 61P6100 | Clube de Orientaçāo do Centro COC | 26:48 | + 9:21 | |
28. | Strumskis Mindaugas | 43L6300 | OK Perkūnas | 27:20 | + 9:53 | |
29. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 27:25 | + 9:58 | |
30. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:36 | + 10:09 | |
31. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 28:03 | + 10:36 | |
32. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 28:57 | + 11:30 | |
33. | Dawson Keith | 12G5800 | GB MTBO | 29:13 | + 11:46 | |
34. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 34:57 | + 17:30 | |
35. | Vodovnik Mirko | 45S5600 | OK Slovenj Gradec | 42:43 | + 25:16 | |
Gustavsson Per | 22S6100 | Göteborg-Majorna OK | DISK | |||
Mets Miklós | 14H6100 | MTBO Hungary | DISK | |||
LORANG François | 69F0010 | Youth French team | DISK | |||
HERMET Andre | 69F5600 | Youth French team | DISK | |||
Németh Zsolt | 44H6500 | Veszprémi Honvéd SE | DISK | |||
Havlíček Ivo | KNC5800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 20:40 | ||
2. | Nielsen Jorgen | 1HD5200 | Allerød OK | 21:44 | + 1:04 | |
3. | Norman Stuart | 21G5400 | Airienteers | 22:20 | + 1:40 | |
4. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 22:52 | + 2:12 | |
5. | Collins Nick | 14N5100 | North West Orienteering Club | 23:19 | + 2:39 | |
6. | RAHM Walter | 4TC4800 | OLG Pfäffikon | 24:02 | + 3:22 | |
7. | Hausner Jan | 1FD4401 | OK Øst Birkerød | 27:08 | + 6:28 | |
8. | Fink Karl | 19A4900 | OLC Graz | 27:22 | + 6:42 | |
9. | Andren Esbjörn | 97S5000 | Kvarnsvedens GOIF OK | 27:38 | + 6:58 | |
10. | Müller Petr | JEP4800 | Jehlanka Team | 27:57 | + 7:17 | |
11. | Lukavec Míla | SMR4900 | SK SNS Smržovka | 29:08 | + 8:28 | |
12. | Gelderman Chris | 14N4200 | North West Orienteering Club | 35:28 | + 14:48 | |
13. | Andersen Tage V. | 1FD4500 | OK Øst Birkerød | 44:02 | + 23:22 | |
Garden Rob | 14N4900 | North West Orienteering Club | DISK | |||
Wollgarten Hermann | 91G5000 | 91G - Hansa Simmer | DISK | |||
Rasmussen John | 1BD0000 | Silkeborg OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Ondřej | XHK8505 | GHOST RUBENA racing team | 21:10 | ||
2. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 23:37 | + 2:27 | |
3. | Homola Dušan | 98C7400 | Neregistrovaní - Žabouš | 26:53 | + 5:43 | |
4. | Pilný Jiří | 37C7000 | Bez registrace | 30:04 | + 8:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bergman Camilla | 1FD4400 | OK Øst Birkerød | 16:06 | ||
2. | Váchová Ilona | 37C - Bez registrace | 23:25 | + 7:19 | ||
3. | Vítová Jana | 92C7350 | Sokolovští veteráni | 25:03 | + 8:57 | |
4. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 28:55 | + 12:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rubaževičiute Ula | 16L0150 | Fortuna OK | 18:06 | ||
2. | Voutilainen Lotta | 62F0400 | Muuramen Rasti | 24:17 | + 6:11 | |
3. | Vítová Lucie | LPM0000 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:03 | + 9:57 | |
4. | Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | 60:53 | + 42:47 | |
5. | Villar-Thiery Faustine | 56F0850 | Noyon | 81:53 | + 63:47 | |
Skoupá Vendula | VIV0152 | GIGANT Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | DEVILLERS Constance | 69F0051 | Youth French team | 10:56 | ||
2. | SIPOS Mathilde | 69F0052 | Youth French team | 11:39 | + 0:43 | |
3. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 12:13 | + 1:17 | |
4. | Waňková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:42 | + 1:46 | |
5. | GIRARD Clarisse | 69F0056 | Youth French team | 12:53 | + 1:57 | |
6. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 13:06 | + 2:10 | |
7. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 13:16 | + 2:20 | |
8. | Kalvaityte Austeja | 31L9950 | IOSK Budakalnis | 13:39 | + 2:43 | |
9. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:29 | + 3:33 | |
10. | Pelikánová Máša | SKL0050 | SMS Team Kladno | 14:32 | + 3:36 | |
11. | Olsson Erica | 1CS0050 | OK Djerf | 15:04 | + 4:08 | |
12. | GARCIN Lou | 69F0054 | Youth French team | 15:12 | + 4:16 | |
13. | FAUTRAT Pauline | 69F0053 | Youth French team | 15:45 | + 4:49 | |
14. | Rubaževičiute Egle | 16L9950 | Fortuna OK | 15:47 | + 4:51 | |
15. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:53 | + 4:57 | |
16. | Tomaselli Michela | 26I9850 | National Team Italy | 15:54 | + 4:58 | |
17. | Brejnak Natalia | 86P0300 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 16:07 | + 5:11 | |
18. | Voutilainen Viivi | 62F0050 | Muuramen Rasti | 16:15 | + 5:19 | |
19. | Lisewska Agnieszka | 86P0450 | PKO HARPAGAN Gdańsk | 16:25 | + 5:29 | |
19. | Pilná Bára | VRL0052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:25 | + 5:29 | |
19. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 16:25 | + 5:29 | |
22. | DENOUAL Marine | 69F0055 | Youth French team | 17:20 | + 6:24 | |
23. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:45 | + 6:49 | |
24. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 18:20 | + 7:24 | |
25. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 19:25 | + 8:29 | |
26. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 19:54 | + 8:58 | |
Spanner Katrine | 1AD0050 | Team Denmark | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michnovič Viktorija | 43L9750 | OK Perkūnas | 18:34 | ||
2. | Babrauskaite Patricija | 43L9650 | OK Perkūnas | 19:47 | + 1:13 | |
3. | DENAIX Lou | 69F0050 | Youth French team | 20:34 | + 2:00 | |
4. | Fantoni Antonella | 23A9750 | NF Villach | 20:48 | + 2:14 | |
5. | Hofer Saskia | 25A9650 | MTBO Youth Team Austria | 21:12 | + 2:38 | |
6. | Pirker Lisa | 25A9551 | MTBO Youth Team Austria | 21:20 | + 2:46 | |
7. | Ryge Carlsen Caroline | 1AD9550 | Team Denmark | 22:16 | + 3:42 | |
8. | Ritter Julia | 25A9550 | MTBO Youth Team Austria | 22:33 | + 3:59 | |
9. | Šiková Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:19 | + 5:45 | |
10. | BUCAMP Noémie | 56F0000 | Noyon | 24:42 | + 6:08 | |
11. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:21 | + 6:47 | |
12. | Waldmann Brigitte | 25A9750 | MTBO Youth Team Austria | 29:41 | + 11:07 | |
13. | Přibylová Anežka | PFP9750 | VŠSK PedF UK Praha | 30:38 | + 12:04 | |
14. | Žuchová Daniela | SMR9750 | SK SNS Smržovka | 32:10 | + 13:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benham Emily | 12G1550 | GB MTBO | 20:57 | ||
2. | Barlet Gaelle | 58F8800 | Team Elite MTBO | 21:24 | + 0:27 | |
3. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 21:28 | + 0:31 | |
4. | Hoffmann Nina | 1AD7350 | Team Denmark | 21:35 | + 0:38 | |
5. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 22:23 | + 1:26 | |
6. | Garde Hana | 58F8450 | Team Elite MTBO | 22:29 | + 1:32 | |
7. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 22:38 | + 1:41 | |
8. | Scaravonati Laura | 26I7850 | National Team Italy | 22:47 | + 1:50 | |
9. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 23:04 | + 2:07 | |
10. | Arlauskiene Ramune | 31L7350 | IOSK Budakalnis | 23:11 | + 2:14 | |
11. | Rothweiler Maja | 7MC8450 | Thömus Racing Team | 23:20 | + 2:23 | |
12. | Zinkl Sonja | 54A8150 | Austria MTBO Team | 23:33 | + 2:36 | |
13. | Gelderman Marquita | 14N6750 | North West Orienteering Club | 23:34 | + 2:37 | |
14. | Christoffersen Cacilie | 1AD0051 | Team Denmark | 23:37 | + 2:40 | |
15. | Stengard Ingrid | 45F7551 | OK Trian | 24:14 | + 3:17 | |
16. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 24:15 | + 3:18 | |
17. | Laurila Susanna | 44F8950 | Jalasjärven Jalas | 24:16 | + 3:19 | |
18. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 24:40 | + 3:43 | |
19. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 24:55 | + 3:58 | |
20. | Fólová Martina | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 25:13 | + 4:16 | |
21. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:28 | + 4:31 | |
22. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 25:32 | + 4:35 | |
23. | Anna Kamińska | 94P0050 | Polish MTBO National Team | 25:37 | + 4:40 | |
24. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 25:42 | + 4:45 | |
25. | Zaliauskaite Algirda | 43L9450 | OK Perkūnas | 25:43 | + 4:46 | |
26. | Füzy Anna | 14H7650 | MTBO Hungary | 26:04 | + 5:07 | |
27. | Reiner Marina | 23A9150 | NF Villach | 26:16 | + 5:19 | |
28. | Konring Caroline | 1GD9250 | Søllerød OK | 26:31 | + 5:34 | |
29. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | MTBO ČZU Praha | 26:40 | + 5:43 | |
30. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 27:42 | + 6:45 | |
31. | Jackson Carolyn | 24A5750 | (GER) Hansa Simmerath | 27:53 | + 6:56 | |
32. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | MTBO ČZU Praha | 29:04 | + 8:07 | |
33. | Lamichová Martina | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 29:06 | + 8:09 | |
34. | Tučková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:11 | + 9:14 | |
35. | Dannowski Anke | 74D7850 | ESV Dresden MTBO | 32:58 | + 12:01 | |
36. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 33:10 | + 12:13 | |
37. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 33:11 | + 12:14 | |
38. | Kinde Vanda | 14H9450 | MTBO Hungary | 39:12 | + 18:15 | |
39. | Tyson Adel | 12G7750 | GB MTBO | 45:55 | + 24:58 | |
40. | Naryshkina Olga | 11B7250 | Kamvol/Minsk | 46:41 | + 25:44 | |
41. | Creswick Natalie | 12G7751 | GB MTBO | 47:24 | + 26:27 | |
Sogaard Camilla | 1AD9150 | Team Denmark | DISK | |||
Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:25 | ||
2. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | GHOST RUBENA racing team | 20:45 | + 0:20 | |
3. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 21:22 | + 0:57 | |
4. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | MTBO ČZU Praha | 21:45 | + 1:20 | |
5. | Jiranová Kateřina | XHK8350 | GHOST RUBENA racing team | 21:53 | + 1:28 | |
6. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 21:55 | + 1:30 | |
7. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 22:17 | + 1:52 | |
7. | Jakobová Adélka | VSP9050 | USK Praha | 22:17 | + 1:52 | |
9. | Kotačková Lenka | EKP8387 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:57 | + 2:32 | |
10. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:05 | + 2:40 | |
11. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:08 | + 2:43 | |
12. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:11 | + 2:46 | |
13. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 23:17 | + 2:52 | |
14. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 23:28 | + 3:03 | |
15. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:30 | + 4:05 | |
16. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SK SNS Smržovka | 24:35 | + 4:10 | |
17. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 24:41 | + 4:16 | |
18. | Plysevskaja Kira | 31L8450 | IOSK Budakalnis | 24:44 | + 4:19 | |
19. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 24:51 | + 4:26 | |
20. | Šenková Natalia | VBA8554 | ŠK VAZKA Bratislava | 24:59 | + 4:34 | |
21. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 25:13 | + 4:48 | |
22. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 25:14 | + 4:49 | |
23. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SK SNS Smržovka | 25:15 | + 4:50 | |
24. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | KOB Start Blansko | 25:30 | + 5:05 | |
25. | Honsová Lenka | SMR7750 | SK SNS Smržovka | 25:36 | + 5:11 | |
26. | Petrová Daniela | XPU8454 | PARDUBICE BIKERS | 25:37 | + 5:12 | |
27. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 25:40 | + 5:15 | |
28. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:03 | + 5:38 | |
29. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:32 | + 6:07 | |
29. | Jeníčková Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 26:32 | + 6:07 | |
31. | Seifertová Magda | TBM9150 | KOS TJ Tesla Brno | 26:46 | + 6:21 | |
32. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 28:13 | + 7:48 | |
33. | Rychterová Dana | SMR6950 | SK SNS Smržovka | 29:43 | + 9:18 | |
34. | Strasser Spela | 1DS8050 | Mariborski OK | 32:52 | + 12:27 | |
35. | Berglová Lucie | ZUP8250 | MTBO ČZU Praha | 35:14 | + 14:49 | |
Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 17:17 | ||
2. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 19:56 | + 2:39 | |
3. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 20:51 | + 3:34 | |
4. | Michaličková Veronika | ZUP8651 | MTBO ČZU Praha | 21:26 | + 4:09 | |
5. | Drahorádová Lenka | XPU8660 | PARDUBICE BIKERS | 21:33 | + 4:16 | |
6. | Homolová Gabriela | 98C7750 | Neregistrovaní - Žabouš | 22:21 | + 5:04 | |
7. | Kiss Vivien | 14H9201 | MTBO Hungary | 22:45 | + 5:28 | |
8. | Valíková Petra | VIV7350 | GIGANT Orienteering | 23:39 | + 6:22 | |
9. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 24:21 | + 7:04 | |
10. | Rohtla Merle | 17E8150 | Metsaratturid MTBO | 24:55 | + 7:38 | |
11. | Balažič Petja | 45S8350 | OK Slovenj Gradec | 24:59 | + 7:42 | |
12. | Mědílková Iva | SKL7150 | SMS Team Kladno | 25:03 | + 7:46 | |
13. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:48 | + 8:31 | |
14. | Coufalová Markéta | TSU8894 | LKT 80 Šumperk | 27:18 | + 10:01 | |
15. | Raj Nastja | 45S0000 | OK Slovenj Gradec | 27:24 | + 10:07 | |
16. | Hejnová Aneta | KNC9350 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 27:29 | + 10:12 | |
17. | Aart Helen | 17E8350 | Metsaratturid MTBO | 27:39 | + 10:22 | |
18. | Kinde Zsófia | 14H9550 | MTBO Hungary | 28:14 | + 10:57 | |
19. | Novotná Veronika | BOR8052 | OK Jiskra Nový Bor | 28:40 | + 11:23 | |
20. | Visinski Andrejc Maja | 45S8150 | OK Slovenj Gradec | 31:19 | + 14:02 | |
21. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | GIGANT Orienteering | 35:28 | + 18:11 | |
22. | Mišoňová Ivana | SMR7451 | SK SNS Smržovka | 39:58 | + 22:41 | |
23. | Večeřová Marcela | ABR8888 | A-team NOVO Bruntál | 40:51 | + 23:34 | |
24. | Bonne Camilla Franzisk | 1AD7850 | Team Denmark | 44:42 | + 27:25 | |
Skobova Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | DISK | |||
Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Vajda-Kovács Ágnes | 14H8250 | MTBO Hungary | DISK | |||
Žuchová Nikola | SMR9351 | SK SNS Smržovka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Divilová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 16:29 | ||
2. | VILLAR Aurélie | 56F5601 | Noyon | 17:18 | + 0:49 | |
3. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 17:52 | + 1:23 | |
4. | Venelaine Marje | 19E7550 | Estonian MTBO Team | 17:53 | + 1:24 | |
5. | Marosffy Orsolya | 45H7200 | Száguldó Virágok | 18:38 | + 2:09 | |
6. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 18:57 | + 2:28 | |
7. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 19:02 | + 2:33 | |
8. | Rubaževičiene Giedre | 16L6950 | Fortuna OK | 19:59 | + 3:30 | |
9. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:01 | + 3:32 | |
10. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 21:18 | + 4:49 | |
11. | Hausermann Ursula | 9DC5900 | OLG Thun | 21:31 | + 5:02 | |
12. | sonnenberg Olga | 74D5850 | ESV Dresden MTBO | 21:32 | + 5:03 | |
13. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:58 | + 5:29 | |
14. | Přibylová Eva | PFP6950 | VŠSK PedF UK Praha | 23:38 | + 7:09 | |
15. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 24:13 | + 7:44 | |
16. | Malkova Elena | 18D6300 | Post SV Dresden | 24:29 | + 8:00 | |
17. | Németh Zsoltné | 44H6850 | Veszprémi Honvéd SE | 26:23 | + 9:54 | |
18. | Németh Ágnes | 14H6950 | MTBO Hungary | 27:27 | + 10:58 | |
19. | Zajícová Petra | LOV7351 | lepus.cz | 29:27 | + 12:58 | |
20. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 38:55 | + 22:26 | |
21. | Török Lavinia | 29A7200 | ÖTK-Wien | 60:19 | + 43:50 | |
Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Pelikánová Lucie | SKL6950 | SMS Team Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 13:50 | ||
2. | Kollberg Monica | 56S6151 | Eksjö SOK | 13:59 | + 0:09 | |
3. | Somers Cock Charlie | 21G6050 | Airienteers | 14:23 | + 0:33 | |
4. | Bergmann Charlotte | 1HD6450 | Allerød OK | 15:45 | + 1:55 | |
5. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 17:21 | + 3:31 | |
6. | Maliňáková Eva | TSU6550 | LKT 80 Šumperk | 19:09 | + 5:19 | |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 20:04 | + 6:14 | |
8. | Perůtková Ivana | TSU5850 | LKT 80 Šumperk | 20:07 | + 6:17 | |
9. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 20:15 | + 6:25 | |
10. | Jansson Birgitta | 99S5750 | OK Tyr | 21:19 | + 7:29 | |
11. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 23:37 | + 9:47 | |
12. | Sucksdorff Gigi | 1HD6300 | Allerød OK | 24:33 | + 10:43 | |
13. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 27:58 | + 14:08 | |
14. | Kroeber Andrea | BOR6551 | OK Jiskra Nový Bor | 28:26 | + 14:36 | |
15. | Balažič Irena | 45S6050 | OK Slovenj Gradec | 31:26 | + 17:36 | |
Annie Peronno | 48F6001 | C.O.Colmar | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausner Birgit | 1FD5050 | OK Øst Birkerød | 18:02 | ||
2. | MacLassen Ansa | 1CD4950 | Rold skov OK | 19:17 | + 1:15 | |
3. | Brunstedt Kirsten | 1FD4850 | OK Øst Birkerød | 20:09 | + 2:07 | |
4. | Lukavcová Lenka | SMR5450 | SK SNS Smržovka | 20:36 | + 2:34 | |
5. | Sommer Ellis Byrgiel | 1FD4350 | OK Øst Birkerød | 20:43 | + 2:41 | |
6. | Haarsma Kay | 57A5450 | Tintookies | 22:59 | + 4:57 | |
7. | Gelderman Yett | 14N4250 | North West Orienteering Club | 25:45 | + 7:43 | |
8. | Králová Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 37:15 | + 19:13 | |
Liley Kathy | 16A4750 | Yarra Valley OC | DISK |