Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 9. kolo

Datum:
05.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hasman Jan
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Hašek Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OL     OS     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
8.65 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:48
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:49 + 0:01
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:20 + 0:32
4. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 53:26 + 3:38
5. Tůma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 55:54 + 6:06
6. HOFFMANN Noah T. 1ED0200 OK Pan 58:18 + 8:30
7. Hnilica Hannes 25A0400 MTBO Youth Team Austria 58:22 + 8:34
8. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:53 + 11:05
9. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 61:44 + 11:56
10. Břeň Daniel SJC0102 TJ Sportcentrum Jičín 62:31 + 12:43
11. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko 66:39 + 16:51
12. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 66:52 + 17:04
13. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 67:44 + 17:56
14. Vayssat Mathieu 56F0400 Noyon 69:20 + 19:32
15. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 74:12 + 24:24
16. Villar-Thiery Aubin 56F0600 Noyon 91:51 + 42:03
17. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 104:58 + 55:10
18. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 137:45 + 87:57
19. Kinde Merse Márk 14H0400 MTBO Hungary 194:17 + 144:29
Honner Jára VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
M17
13.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steinthal Thomas 1HD1500 Allerød OK 59:25
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:57 + 2:32
3. DOTT Anathael 69F0005 Youth French team 63:58 + 4:33
4. POURRE Jeremi 69F0007 Youth French team 64:14 + 4:49
5. Osti Dante 26I9800 National Team Italy 67:47 + 8:22
6. DUPOUY Hugo 69F0006 Youth French team 69:35 + 10:10
7. Aparjods Kristers 38L9800 OK Kāpa 72:33 + 13:08
8. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 74:45 + 15:20
9. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 76:15 + 16:50
10. Kratky Paul 25A9900 MTBO Youth Team Austria 78:57 + 19:32
11. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 80:15 + 20:50
12. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 80:44 + 21:19
13. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 82:18 + 22:53
14. Dolatowski Filip 86P7500 PKO HARPAGAN Gdańsk 83:48 + 24:23
15. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 85:29 + 26:04
16. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 88:05 + 28:40
17. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 92:54 + 33:29
18. BOEHRINGER Arthur 69F0009 Youth French team 96:26 + 37:01
19. Finder Markus 25A9800 MTBO Youth Team Austria 96:50 + 37:25
20. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 98:42 + 39:17
21. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 102:16 + 42:51
22. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 109:50 + 50:25
23. Bugajski Jakub 86P7101 PKO HARPAGAN Gdańsk 113:34 + 54:09
24. Gajcy Damian 86P7100 PKO HARPAGAN Gdańsk 126:53 + 67:28
GRANDADAM Robin 69F0008 Youth French team DISK
Micko Tobias 25A0000 MTBO Youth Team Austria DISK
Jurgaitis Martynas 45L0000 S-Sportas DISK
DallaGasperina Giovanni 26I9801 National Team Italy DISK
M20
22.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava 103:20
2. PINSARD Florian 69F0003 Youth French team 103:32 + 0:12
3. DERIAZ Samson 69F0004 Youth French team 105:59 + 2:39
4. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 111:28 + 8:08
5. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 121:39 + 18:19
6. Heinols Atis 21L9600 ZVOC 125:13 + 21:53
7. Żebrowski Artur 86P0100 PKO HARPAGAN Gdańsk 125:42 + 22:22
8. Charvát Jan VRL9601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:33 + 24:13
9. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 127:49 + 24:29
10. Zigilejus Aidas 43L9600 OK Perkūnas 128:04 + 24:44
11. Kalvaitis Nojus 31L9600 IOSK Budakalnis 129:18 + 25:58
12. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 132:02 + 28:42
13. Takáč Teodor VBA9641 ŠK VAZKA Bratislava 144:50 + 41:30
14. Pirtnieks Otto Peteris 26L9600 Auseklis IK 144:59 + 41:39
15. Łukasz Czerniak 94P0000 Polish MTBO National Team 145:42 + 42:22
16. Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark 149:44 + 46:24
17. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 163:05 + 59:45
18. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 167:22 + 64:02
VERCAUTEREN Antoine 69F0002 Youth French team DISK
Hubert Kielak 94P0002 Polish MTBO National Team DISK
Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín DISK
Romanov Georgiy 24U9600 Lyder Tur DISK
M21E
24.96 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:16
2. Laurila Jussi 44F8600 Jalasjärven Jalas 107:09 + 3:53
3. Dallavalle Luca 26I8700 National Team Italy 107:11 + 3:55
4. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 107:28 + 4:12
5. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 107:49 + 4:33
6. BEILL CEDRIC 48F9300 C.O.Colmar 108:07 + 4:51
7. Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas 108:11 + 4:55
8. Fuchs Baptiste 58F8700 Team Elite MTBO 109:18 + 6:02
9. Haselsberger Kevin 23A8900 NF Villach 109:31 + 6:15
10. Hallik Margus 19E7800 Estonian MTBO Team 110:07 + 6:51
11. Kvale Hans Jurgen 12G9000 GB MTBO 111:14 + 7:58
12. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 111:36 + 8:20
13. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 112:20 + 9:04
14. Nielsen Rasmus Folino 1AD8900 Team Denmark 112:29 + 9:13
15. Sommer Michael 1AD7600 Team Denmark 112:44 + 9:28
16. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 114:29 + 11:13
17. Marques Daniel 93P8400 PORTUGAL MTBO TEAM 115:07 + 11:51
18. Sogaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 115:51 + 12:35
19. Jansson Marcus 99S9200 OK Tyr 115:56 + 12:40
20. Saarinen Juho 19F8100 Mäntsälän Urheilijat 116:10 + 12:54
20. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 116:10 + 12:54
22. Turra Piero 26I8400 National Team Italy 116:16 + 13:00
23. Waldmann Andreas 54A9400 Austria MTBO Team 118:24 + 15:08
24. Ferreira Joao 93P8900 PORTUGAL MTBO TEAM 119:55 + 16:39
25. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 120:14 + 16:58
26. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 120:49 + 17:33
27. Gillmann Jérémie 65F7600 SKI CLUB BARR 121:32 + 18:16
28. Stryzhak Artem 24U8600 Lyder Tur 121:40 + 18:24
29. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 121:56 + 18:40
30. Lonchamp Loic 58F8401 Team Elite MTBO 123:37 + 20:21
31. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 124:25 + 21:09
32. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 124:34 + 21:18
33. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 125:37 + 22:21
34. Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 126:34 + 23:18
35. Origgi Giaime 26I7900 National Team Italy 128:31 + 25:15
36. Rief Andreas 19A7602 OLC Graz 128:37 + 25:21
37. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 129:31 + 26:15
38. Peths Matěj ABR8501 A-team NOVO Bruntál 129:33 + 26:17
39. Souvray Clement 58F8701 Team Elite MTBO 130:14 + 26:58
40. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 130:36 + 27:20
41. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 130:49 + 27:33
41. Šurgan Štefan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 130:49 + 27:33
43. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 130:50 + 27:34
44. Nicolas PINSARD 58F9300 Team Elite MTBO 131:05 + 27:49
45. Falk Wenzel 33D0000 USV TU Dresden 131:21 + 28:05
46. Trnovec Matus VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 132:27 + 29:11
47. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 132:28 + 29:12
48. SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO 132:41 + 29:25
49. MacLassen Johan 1AD8200 Team Denmark 132:43 + 29:27
50. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 132:54 + 29:38
51. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 133:05 + 29:49
52. GUELENNOC Thibaud 58F9400 Team Elite MTBO 133:18 + 30:02
53. Vaněk Petr XHK7600 GHOST RUBENA racing team 133:25 + 30:09
54. Oliver-james edwyn 12G1501 GB MTBO 133:49 + 30:33
55. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 134:37 + 31:21
56. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 134:43 + 31:27
57. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 135:19 + 32:03
58. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 136:21 + 33:05
59. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 136:56 + 33:40
60. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 137:07 + 33:51
61. Radosław Jaroszek 94P0001 Polish MTBO National Team 137:40 + 34:24
62. Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis 138:38 + 35:22
63. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 139:50 + 36:34
64. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 140:07 + 36:51
65. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 140:23 + 37:07
66. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 141:55 + 38:39
67. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 144:15 + 40:59
68. Lasmanis Martins 26L7300 Auseklis IK 147:07 + 43:51
69. Pistor Matej 45S7300 OK Slovenj Gradec 147:35 + 44:19
70. Ticháček Radek SJC7801 TJ Sportcentrum Jičín 148:40 + 45:24
71. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 148:41 + 45:25
72. Bihari Zoltán 14H7600 MTBO Hungary 149:04 + 45:48
73. Albert Denny 54D8500 SV Sachsen 90 Werdau 150:17 + 47:01
74. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 152:01 + 48:45
75. Seppele Markus 23A9550 NF Villach 154:10 + 50:54
76. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 157:02 + 53:46
77. Naryshkin Mihail 11B7500 Kamvol/Minsk 162:22 + 59:06
78. Bethaz Alberto 13I8400 IKP 164:38 + 61:22
79. Vidovič Iztok 45S7600 OK Slovenj Gradec 166:11 + 62:55
80. Victor DESREUMAUX 56F9400 Noyon 174:41 + 71:25
Zaliauskas Tautvydas 43L9201 OK Perkūnas DISK
Heß Hendrik 33D7800 USV TU Dresden DISK
Wallas Gert 23A9000 NF Villach DISK
Pilka Matej 53S8300 KOB Sokol Pezinok DISK
Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha DISK
Garde Yoann 58F8400 Team Elite MTBO DISK
Bergmann Andreas 1HD9100 Allerød OK DISK
Buriánek Vojta SMR7801 SK SNS Smržovka DISK
Jensen Allan 1ED8100 OK Pan DISK
Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha DISK
Pletzer Matthias 23A9400 NF Villach DISK
Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor DISK
M21A
22.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 104:57
2. Kovář Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 110:55 + 5:58
3. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 112:44 + 7:47
4. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 114:45 + 9:48
5. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 116:17 + 11:20
6. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 116:52 + 11:55
7. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 117:16 + 12:19
8. Bezouška Tomáš DMS7601 Dynamo Malá Skála 118:57 + 14:00
9. Proschowsky Andreas 14D9200 OK Øst 119:42 + 14:45
10. Beöthy Ádám 14H9000 MTBO Hungary 121:27 + 16:30
10. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 121:27 + 16:30
12. Konring Andreas 1GD9000 Søllerød OK 122:34 + 17:37
13. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 123:32 + 18:35
14. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 126:00 + 21:03
15. Kirilla Péter 14H9400 MTBO Hungary 128:54 + 23:57
16. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 129:17 + 24:20
17. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 129:18 + 24:21
18. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia VŠ Plzeň 132:02 + 27:05
19. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 133:44 + 28:47
20. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 135:15 + 30:18
21. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 135:43 + 30:46
22. Pašek František ZUP7601 MTBO ČZU Praha 136:11 + 31:14
23. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 137:31 + 32:34
24. Šafka Dan 73X9100 Opět na Kozla 138:02 + 33:05
25. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 143:40 + 38:43
26. Kalvaitis Danius 31L9400 IOSK Budakalnis 144:33 + 39:36
27. Rasko Yuriy 24U8400 Lyder Tur 145:22 + 40:25
28. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 149:41 + 44:44
29. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 150:55 + 45:58
30. Šenk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 151:13 + 46:16
31. Horvát Petr 3RC9400 RD LOB 153:22 + 48:25
32. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 158:05 + 53:08
33. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 158:49 + 53:52
34. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 167:57 + 63:00
35. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 173:14 + 68:17
36. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 174:08 + 69:11
37. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 179:28 + 74:31
Finder Bernhard 25A9400 MTBO Youth Team Austria DISK
Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team DISK
Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB DISK
Husák Václav XHK7702 GHOST RUBENA racing team DISK
Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK
Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS DISK
Burmann Rainer 21A9201 OLT Transdanubien DISK
Johansen Henrik Konge 1AD9101 Team Denmark DISK
Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha DISK
Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM DISK
Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín DISK
M21B
17.83 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bezděk Václav ABR8502 A-team NOVO Bruntál 94:52
2. Nývlt Martin EKP8200 VŠTJ Ekonom Praha 95:25 + 0:33
3. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 97:37 + 2:45
4. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 98:05 + 3:13
5. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 102:31 + 7:39
6. Šmíd Ivo SJC7700 TJ Sportcentrum Jičín 103:01 + 8:09
7. Beran Pavel SJH7801 SJH Jindřichův Hradec 103:10 + 8:18
7. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 103:10 + 8:18
9. Havlík Ctibor SJC8105 TJ Sportcentrum Jičín 103:30 + 8:38
10. Havlíček Tomáš KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 104:28 + 9:36
11. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 105:12 + 10:20
12. Kovařík Radovan XHK8503 GHOST RUBENA racing team 105:18 + 10:26
13. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 107:02 + 12:10
14. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 107:28 + 12:36
15. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 108:29 + 13:37
16. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 109:23 + 14:31
17. Andrejc Gregor 45S7000 OK Slovenj Gradec 109:36 + 14:44
18. Jedlička Lukáš XHK8100 GHOST RUBENA racing team 110:24 + 15:32
19. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 110:26 + 15:34
20. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 110:46 + 15:54
21. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 111:49 + 16:57
22. Fahrland Christian 55D8900 GRT/ESV BITTERFELD 113:41 + 18:49
23. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 114:38 + 19:46
24. Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava 115:15 + 20:23
25. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 115:51 + 20:59
26. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 116:32 + 21:40
27. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 117:11 + 22:19
28. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 117:16 + 22:24
29. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 117:40 + 22:48
30. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 118:19 + 23:27
31. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 118:28 + 23:36
32. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 118:53 + 24:01
33. Ouhrabka Jakub EKP8003 VŠTJ Ekonom Praha 119:34 + 24:42
34. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 119:46 + 24:54
35. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 120:36 + 25:44
36. Hauschild Christoph 74D9900 ESV Dresden MTBO 123:20 + 28:28
37. Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 124:43 + 29:51
38. Komín David LME7401 SK Los Mělník 126:06 + 31:14
39. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 129:46 + 34:54
40. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 131:02 + 36:10
41. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 136:03 + 41:11
42. Haberecht Ralf 55D7800 GRT/ESV BITTERFELD 154:10 + 59:18
43. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 154:28 + 59:36
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava DISK
Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen DISK
Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava DISK
Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM DISK
Dzik Martin VIV7600 GIGANT Orienteering DISK
M21C
13.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 68:27
2. Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha 71:29 + 3:02
3. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 77:52 + 9:25
4. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 79:32 + 11:05
5. Doležal Tomáš 1BX8400 AAA 81:57 + 13:30
6. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 83:58 + 15:31
7. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 85:55 + 17:28
8. Havlůj František VSP8308 USK Praha 86:25 + 17:58
9. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 88:43 + 20:16
10. Kinde Kálmán 14H6800 MTBO Hungary 90:13 + 21:46
11. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 90:15 + 21:48
12. Kurka Vojtěch SMR8400 SK SNS Smržovka 91:08 + 22:41
13. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 91:13 + 22:46
14. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 92:56 + 24:29
15. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia VŠ Plzeň 94:49 + 26:22
16. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 94:52 + 26:25
17. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 95:57 + 27:30
18. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 99:17 + 30:50
19. Németh Bence 14H9202 MTBO Hungary 100:05 + 31:38
20. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 103:46 + 35:19
21. Molnár Attila 14H7000 MTBO Hungary 104:51 + 36:24
22. Pačes Martin FSP7902 VŠTJ Stavební fakulta Praha 104:52 + 36:25
M40
18.81 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pedersen Lasse Brun 14D7400 OK Øst 70:57
2. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 79:52 + 8:55
3. Bureš Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 82:37 + 11:40
4. HOFFMANN BJARNE 1ED6900 OK Pan 83:48 + 12:51
5. Windrum Andrew 21G7100 Airienteers 85:19 + 14:22
6. Viitmaa Alar 11E7000 OK Lehola 85:45 + 14:48
7. Lindholm Michael 1DD7000 OK Sorø 86:33 + 15:36
8. Conn Andy 12G1500 GB MTBO 88:42 + 17:45
9. Kyyrönen Samuli 41F7000 Rajamäen Rykmentti 88:55 + 17:58
10. Klech Richard 3RC7200 RD LOB 89:00 + 18:03
11. Marosffy Daniel 13H7300 Fonnyadt Makk 89:06 + 18:09
12. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 89:22 + 18:25
13. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 90:35 + 19:38
14. Toloch Alexandr VIV7000 GIGANT Orienteering 91:01 + 20:04
15. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 91:58 + 21:01
16. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 92:32 + 21:35
17. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 92:35 + 21:38
18. THIERY Sebastien 56F7200 Noyon 93:42 + 22:45
19. Kaden Olaf 27D5500 tomotion racing 95:49 + 24:52
20. Gasperotti Ivan 26I7000 National Team Italy 95:50 + 24:53
21. Kalvaitis Darius 31L6801 IOSK Budakalnis 96:28 + 25:31
22. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 96:50 + 25:53
23. Sacchet Daniele 26I6700 National Team Italy 97:29 + 26:32
24. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 97:53 + 26:56
25. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 98:29 + 27:32
26. Jurgaitis Vaidas 45L7100 S-Sportas 98:31 + 27:34
27. Bober Bartłomiej 86P6800 PKO HARPAGAN Gdańsk 99:21 + 28:24
28. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 100:08 + 29:11
29. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 100:29 + 29:32
30. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 101:33 + 30:36
31. Venelaine Margus 19E7000 Estonian MTBO Team 101:34 + 30:37
32. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 101:35 + 30:38
33. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 102:05 + 31:08
34. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 102:12 + 31:15
35. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 103:57 + 33:00
36. Voutilainen Arto 62F7500 Muuramen Rasti 105:25 + 34:28
37. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:46 + 35:49
38. Hartung Thomas 54D7200 SV Sachsen 90 Werdau 107:08 + 36:11
39. PEREZ JARAMILLO DAVID 18E7100 MTBO Spain 107:10 + 36:13
40. Spuhn Michael 17D0000 TSV Berlin 107:14 + 36:17
41. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 107:18 + 36:21
42. Pálfi Antal 14H6600 MTBO Hungary 107:55 + 36:58
43. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 108:27 + 37:30
44. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 108:38 + 37:41
45. Arvydas Žvirblis 31L0000 IOSK Budakalnis 108:52 + 37:55
46. Hauschild Steffen 74D6600 ESV Dresden MTBO 109:42 + 38:45
47. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 109:49 + 38:52
48. Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín 110:02 + 39:05
49. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 112:03 + 41:06
50. Röhner Uwe 1QD0000 SV IHW Alex 78 Berlin 113:00 + 42:03
51. Kalsztein Karol 86P7400 PKO HARPAGAN Gdańsk 114:55 + 43:58
52. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 115:42 + 44:45
53. Hnilica Thomas 25A6800 MTBO Youth Team Austria 115:51 + 44:54
54. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 115:57 + 45:00
55. Švarcbach Michal KNC7001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 117:44 + 46:47
56. Sturm Michael 72D6800 ESV Bitterfeld 117:54 + 46:57
57. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 120:07 + 49:10
58. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 120:52 + 49:55
59. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 125:20 + 54:23
60. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 126:36 + 55:39
61. Cucalón Irache Senén 18E6700 MTBO Spain 127:30 + 56:33
62. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 127:59 + 57:02
63. Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný 129:05 + 58:08
64. ELHOMBRE ANGEL 18E7200 MTBO Spain 130:17 + 59:20
65. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 130:47 + 59:50
66. Minchukov Alexander 11B7300 Kamvol/Minsk 132:32 + 61:35
67. Vít Vlastimil 92C6801 Sokolovští veteráni 134:02 + 63:05
68. Dankó István 12H6901 TIPO TKE 135:44 + 64:47
69. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 137:05 + 66:08
70. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 139:42 + 68:45
71. Gladkovskyi Oleg 25U7400 Myxomor 150:53 + 79:56
Čížek Radovan 6BC0000 Neregistrovaný - Čížek DISK
Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno DISK
Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha DISK
Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín DISK
Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno DISK
M50
14.65 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michel Denaix 72F6000 COCS 65:44
2. Gustavsson Per 22S6100 Göteborg-Majorna OK 65:52 + 0:08
3. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 66:51 + 1:07
4. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 69:21 + 3:37
5. Jankó Tamás 14H5800 MTBO Hungary 69:47 + 4:03
6. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 71:14 + 5:30
7. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 71:34 + 5:50
7. Sucksdorff Bjarke 1HD6100 Allerød OK 71:34 + 5:50
9. Hansen Troels Bent 1HD5800 Allerød OK 72:41 + 6:57
10. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 72:43 + 6:59
11. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:25 + 7:41
12. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 74:51 + 9:07
13. LORANG François 69F0010 Youth French team 75:44 + 10:00
14. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 75:46 + 10:02
15. Sonnenberg Sergej 1JD5600 Osanbrücker TB 78:19 + 12:35
16. Jansson Torbjörn 99S5800 OK Tyr 78:25 + 12:41
17. Christian PROST 48F0000 C.O.Colmar 78:34 + 12:50
18. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 78:43 + 12:59
19. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 79:23 + 13:39
20. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 79:57 + 14:13
21. Bartovský Pavel VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 82:32 + 16:48
22. Rochford Iain 69F0001 Youth French team 82:39 + 16:55
23. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 83:30 + 17:46
24. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 84:15 + 18:31
25. Porstmann Roberto 74D6100 ESV Dresden MTBO 85:23 + 19:39
26. Strumskis Mindaugas 43L6300 OK Perkūnas 87:03 + 21:19
27. John Rawden 12G0000 GB MTBO 88:56 + 23:12
28. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 91:06 + 25:22
29. Melcher Michael 25A6200 MTBO Youth Team Austria 92:00 + 26:16
30. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 92:43 + 26:59
31. Peths Pavel ABR5801 A-team NOVO Bruntál 92:56 + 27:12
32. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 94:28 + 28:44
33. Vogel Swen 54D6200 SV Sachsen 90 Werdau 95:23 + 29:39
34. HERMET Andre 69F5600 Youth French team 97:38 + 31:54
35. Dawson Keith 12G5800 GB MTBO 98:03 + 32:19
36. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 103:33 + 37:49
37. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 106:20 + 40:36
38. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 109:50 + 44:06
39. Németh Zsolt 44H6500 Veszprémi Honvéd SE 110:18 + 44:34
40. Johannes Kremlacek 41D0000 LOK Berlin 110:30 + 44:46
41. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 112:28 + 46:44
42. Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 112:59 + 47:15
43. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 114:07 + 48:23
44. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 125:53 + 60:09
45. Kretzschmar Uli 74D5900 ESV Dresden MTBO 133:08 + 67:24
46. Spanner Uffe 1ED0000 OK Pan 135:07 + 69:23
47. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 137:23 + 71:39
48. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 143:04 + 77:20
Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor DISK
Serralheiro Pedro 61P6100 Clube de Orientaçāo do Centro COC DISK
Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál DISK
Stoeckel Arnd 72D6200 ESV Bitterfeld DISK
M60
14.65 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nielsen Jorgen 1HD5200 Allerød OK 75:23
2. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 83:01 + 7:38
3. RAHM Walter 4TC4800 OLG Pfäffikon 88:15 + 12:52
4. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 93:45 + 18:22
5. Norman Stuart 21G5400 Airienteers 102:38 + 27:15
6. Andren Esbjörn 97S5000 Kvarnsvedens GOIF OK 102:51 + 27:28
7. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 105:12 + 29:49
8. Rasmussen John 1BD0000 Silkeborg OK 105:46 + 30:23
9. Fink Karl 19A4900 OLC Graz 105:51 + 30:28
10. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 106:55 + 31:32
11. Wollgarten Hermann 91G5000 91G - Hansa Simmer 108:44 + 33:21
12. Herbert Lackner 15A4000 OLG Ströck Wien 134:01 + 58:38
13. Gelderman Chris 14N4200 North West Orienteering Club 134:53 + 59:30
14. Andersen Tage V. 1FD4500 OK Øst Birkerød 153:26 + 78:03
Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club DISK
Döhler Bernd 1LD5400 TUS Karlsruhe-Rüppurr DISK
Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín DISK
OL
17.83 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 114:40
2. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 122:20 + 7:40
3. Jüling Kristián NER-NEREGISTROVANÝ 126:56 + 12:16
4. Pilný Jiří 37C7000 Bez registrace 130:21 + 15:41
5. Mejdr Tadeáš NER-NEREGISTROVANÝ 157:02 + 42:22
Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
OS
11.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Tomáš NER-NEREGISTROVANÝ 63:59
2. Šimek Jan NER-NEREGISTROVANÝ 67:00 + 3:01
3. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:58 + 9:59
4. Bergman Camilla 1FD4400 OK Øst Birkerød 84:28 + 20:29
5. Váchová Ilona 37C - Bez registrace 100:33 + 36:34
6. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 117:49 + 53:50
7. Vítová Jana 92C7350 Sokolovští veteráni 134:49 + 70:50
Punčochářová Simona 4LC0000 Neregistrovaná - Punčochářová DISK
W14
8.65 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula VIV0152 GIGANT Orienteering 55:35
2. Hnilica Jana 25A0250 MTBO Youth Team Austria 57:36 + 2:01
3. Rubaževičiute Ula 16L0150 Fortuna OK 63:03 + 7:28
4. Vítová Lucie LPM0000 OK Lokomotiva Plzeň 77:53 + 22:18
5. Voutilainen Lotta 62F0400 Muuramen Rasti 101:14 + 45:39
6. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 130:09 + 74:34
7. Villar-Thiery Faustine 56F0850 Noyon 190:34 + 134:59
W17
10.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SIPOS Mathilde 69F0052 Youth French team 52:13
2. FAUTRAT Pauline 69F0053 Youth French team 54:46 + 2:33
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 54:59 + 2:46
4. GIRARD Clarisse 69F0056 Youth French team 55:01 + 2:48
5. DEVILLERS Constance 69F0051 Youth French team 57:51 + 5:38
6. Olsson Erica 1CS0050 OK Djerf 59:26 + 7:13
7. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 60:38 + 8:25
8. Rubaževičiute Egle 16L9950 Fortuna OK 61:02 + 8:49
9. GARCIN Lou 69F0054 Youth French team 66:45 + 14:32
10. Kalvaityte Austeja 31L9950 IOSK Budakalnis 67:30 + 15:17
11. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 69:35 + 17:22
12. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:40 + 17:27
13. Hnilica Lea 25A0050 MTBO Youth Team Austria 70:45 + 18:32
14. Lisewska Agnieszka 86P0450 PKO HARPAGAN Gdańsk 70:59 + 18:46
15. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 71:30 + 19:17
16. Brejnak Natalia 86P0300 PKO HARPAGAN Gdańsk 73:28 + 21:15
17. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:05 + 21:52
18. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:57 + 23:44
19. Voutilainen Viivi 62F0050 Muuramen Rasti 76:09 + 23:56
20. Spanner Katrine 1AD0050 Team Denmark 77:21 + 25:08
21. Tomaselli Michela 26I9850 National Team Italy 78:36 + 26:23
22. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:58 + 27:45
23. DENOUAL Marine 69F0055 Youth French team 81:25 + 29:12
24. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 94:41 + 42:28
25. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 95:26 + 43:13
26. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 100:23 + 48:10
W20
13.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DENAIX Lou 69F0050 Youth French team 73:38
2. Babrauskaite Patricija 43L9650 OK Perkūnas 74:58 + 1:20
3. Michnovič Viktorija 43L9750 OK Perkūnas 77:21 + 3:43
4. Ryge Carlsen Caroline 1AD9550 Team Denmark 78:39 + 5:01
5. Fantoni Antonella 23A9750 NF Villach 83:04 + 9:26
6. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 84:44 + 11:06
7. BUCAMP Noémie 56F0000 Noyon 84:51 + 11:13
8. Pirker Lisa 25A9551 MTBO Youth Team Austria 85:03 + 11:25
9. Hofer Saskia 25A9650 MTBO Youth Team Austria 86:55 + 13:17
10. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 88:46 + 15:08
11. Waldmann Brigitte 25A9750 MTBO Youth Team Austria 94:17 + 20:39
12. Ritter Julia 25A9550 MTBO Youth Team Austria 96:07 + 22:29
13. Přibylová Anežka PFP9750 VŠSK PedF UK Praha 103:17 + 29:39
14. Žuchová Daniela SMR9750 SK SNS Smržovka 128:11 + 54:33
W21E
19.17 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benham Emily 12G1550 GB MTBO 88:27
2. Rothweiler Maja 7MC8450 Thömus Racing Team 94:54 + 6:27
3. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 95:14 + 6:47
4. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 95:54 + 7:27
5. Scaravonati Laura 26I7850 National Team Italy 97:04 + 8:37
6. Laurila Susanna 44F8950 Jalasjärven Jalas 98:18 + 9:51
7. Garde Hana 58F8450 Team Elite MTBO 98:33 + 10:06
8. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 99:00 + 10:33
9. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 99:18 + 10:51
10. Hoffmann Nina 1AD7350 Team Denmark 100:16 + 11:49
11. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 100:46 + 12:19
12. Zinkl Sonja 54A8150 Austria MTBO Team 100:47 + 12:20
13. Christoffersen Cacilie 1AD0051 Team Denmark 102:08 + 13:41
14. Gigon Michaela TBM7753 KOS TJ Tesla Brno 102:57 + 14:30
15. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 103:31 + 15:04
16. Sogaard Camilla 1AD9150 Team Denmark 104:46 + 16:19
17. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 106:17 + 17:50
18. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 106:48 + 18:21
19. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 109:59 + 21:32
20. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 112:46 + 24:19
21. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 113:11 + 24:44
22. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 114:58 + 26:31
23. Zaliauskaite Algirda 43L9450 OK Perkūnas 115:14 + 26:47
24. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 115:34 + 27:07
25. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 116:13 + 27:46
26. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 117:07 + 28:40
27. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 118:30 + 30:03
28. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 118:36 + 30:09
29. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 118:45 + 30:18
30. Jackson Carolyn 24A5750 (GER) Hansa Simmerath 119:00 + 30:33
31. Tyson Adel 12G7750 GB MTBO 119:11 + 30:44
32. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 119:21 + 30:54
33. Anna Kamińska 94P0050 Polish MTBO National Team 119:39 + 31:12
34. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 119:58 + 31:31
35. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 120:37 + 32:10
36. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 124:38 + 36:11
37. Creswick Natalie 12G7751 GB MTBO 132:11 + 43:44
38. Lamichová Martina XHK9150 GHOST RUBENA racing team 137:51 + 49:24
39. Konring Caroline 1GD9250 Søllerød OK 144:03 + 55:36
40. Naryshkina Olga 11B7250 Kamvol/Minsk 147:55 + 59:28
41. Kinde Vanda 14H9450 MTBO Hungary 166:32 + 78:05
Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis DISK
Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Stengard Ingrid 45F7551 OK Trian DISK
W21A
13.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 66:51
2. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 70:56 + 4:05
3. Hančíková Barbora TZL8853 SKOB Zlín 72:18 + 5:27
4. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 72:34 + 5:43
5. Jedličková Zuzana XHK8150 GHOST RUBENA racing team 72:50 + 5:59
6. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 73:28 + 6:37
7. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 73:45 + 6:54
8. Kotačková Lenka EKP8387 VŠTJ Ekonom Praha 74:52 + 8:01
9. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 75:25 + 8:34
10. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 75:44 + 8:53
11. Šenková Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 76:30 + 9:39
12. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 78:05 + 11:14
13. Jiranová Kateřina XHK8350 GHOST RUBENA racing team 78:57 + 12:06
13. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 78:57 + 12:06
15. Ticháčková Magdalena SJC7962 TJ Sportcentrum Jičín 79:35 + 12:44
16. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 81:05 + 14:14
17. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 81:52 + 15:01
18. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 82:27 + 15:36
19. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 82:30 + 15:39
20. Jeníčková Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 83:08 + 16:17
21. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 84:03 + 17:12
22. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:57 + 20:06
23. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 87:16 + 20:25
24. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 87:32 + 20:41
25. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 87:49 + 20:58
26. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 88:00 + 21:09
27. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 89:05 + 22:14
28. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 92:23 + 25:32
29. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 92:28 + 25:37
30. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 94:08 + 27:17
31. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 95:08 + 28:17
31. Horová Klára VSP8455 USK Praha 95:08 + 28:17
33. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 96:27 + 29:36
34. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 99:31 + 32:40
35. Strasser Spela 1DS8050 Mariborski OK 106:10 + 39:19
36. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 108:23 + 41:32
37. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 112:52 + 46:01
38. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 120:04 + 53:13
W21B
12.55 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Ivana SJC8952 TJ Sportcentrum Jičín 68:19
2. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 76:21 + 8:02
3. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 80:25 + 12:06
4. Novotná Helena SJH8152 SJH Jindřichův Hradec 83:09 + 14:50
5. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 84:19 + 16:00
6. Kiss Vivien 14H9201 MTBO Hungary 84:59 + 16:40
7. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 85:07 + 16:48
8. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 86:31 + 18:12
9. Michaličková Veronika ZUP8651 MTBO ČZU Praha 87:03 + 18:44
10. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 90:32 + 22:13
11. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 93:18 + 24:59
12. Drahorádová Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 93:34 + 25:15
13. Valíková Petra VIV7350 GIGANT Orienteering 93:47 + 25:28
14. Balažič Petja 45S8350 OK Slovenj Gradec 95:06 + 26:47
15. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 95:36 + 27:17
16. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 95:37 + 27:18
17. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 96:50 + 28:31
18. Šebestová Jana ZUP7453 MTBO ČZU Praha 97:48 + 29:29
19. Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš 105:28 + 37:09
20. Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 MTBO Hungary 107:20 + 39:01
21. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 107:24 + 39:05
22. Žuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka 107:39 + 39:20
23. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 108:33 + 40:14
24. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 109:46 + 41:27
25. Mědílková Iva SKL7150 SMS Team Kladno 109:55 + 41:36
26. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 114:22 + 46:03
27. Kinde Zsófia 14H9550 MTBO Hungary 117:16 + 48:57
28. Skobova Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 117:24 + 49:05
29. Dziková Hana VIV7651 GIGANT Orienteering 119:27 + 51:08
30. Mišoňová Ivana SMR7451 SK SNS Smržovka 122:55 + 54:36
31. Hejnová Aneta KNC9350 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 138:47 + 70:28
Bonne Camilla Franzisk 1AD7850 Team Denmark DISK
Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál DISK
W40
12.55 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VILLAR Aurélie 56F5601 Noyon 68:15
2. Hausermann Ursula 9DC5900 OLG Thun 71:18 + 3:03
3. Marosffy Orsolya 45H7200 Száguldó Virágok 72:26 + 4:11
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 73:10 + 4:55
5. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 77:38 + 9:23
6. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 82:52 + 14:37
7. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:45 + 16:30
8. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 85:37 + 17:22
9. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 87:51 + 19:36
10. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 88:36 + 20:21
11. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 89:35 + 21:20
12. Hnilica Sonja 25A6850 MTBO Youth Team Austria 89:46 + 21:31
13. sonnenberg Olga 74D5850 ESV Dresden MTBO 91:58 + 23:43
14. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 92:05 + 23:50
15. Németh Zsoltné 44H6850 Veszprémi Honvéd SE 92:43 + 24:28
16. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 93:49 + 25:34
17. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 94:50 + 26:35
18. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 95:13 + 26:58
19. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 101:40 + 33:25
20. Venelaine Marje 19E7550 Estonian MTBO Team 102:50 + 34:35
21. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:05 + 35:50
22. Németh Ágnes 14H6950 MTBO Hungary 104:09 + 35:54
23. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 104:10 + 35:55
24. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 117:36 + 49:21
25. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 124:57 + 56:42
26. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 150:02 + 81:47
W50
10.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Somers Cock Charlie 21G6050 Airienteers 59:02
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 64:38 + 5:36
3. Kollberg Monica 56S6151 Eksjö SOK 66:52 + 7:50
4. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 67:51 + 8:49
5. Bergmann Charlotte 1HD6450 Allerød OK 73:51 + 14:49
6. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 75:24 + 16:22
7. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 77:32 + 18:30
8. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 78:23 + 19:21
9. Finder Gabriele 25A6500 MTBO Youth Team Austria 79:39 + 20:37
10. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 81:39 + 22:37
11. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 84:30 + 25:28
12. Jansson Birgitta 99S5750 OK Tyr 86:03 + 27:01
13. Sucksdorff Gigi 1HD6300 Allerød OK 89:56 + 30:54
13. Annie Peronno 48F6001 C.O.Colmar 89:56 + 30:54
15. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 91:17 + 32:15
16. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 103:07 + 44:05
17. Balažič Irena 45S6050 OK Slovenj Gradec 110:28 + 51:26
18. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 128:21 + 69:19
19. Hančíková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 129:23 + 70:21
W60
10.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haarsma Kay 57A5450 Tintookies 80:37
2. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 89:09 + 8:32
3. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 93:56 + 13:19
4. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 101:16 + 20:39
5. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 102:23 + 21:46
6. Králová Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 107:49 + 27:12
7. Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC 111:24 + 30:47
8. Gelderman Yett 14N4250 North West Orienteering Club 117:11 + 36:34
MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK DISK