Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO - 15. kolo

Datum:
27.09.2015
Místo konání:
Chatová osada Zvůle u Kunžaku
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Štěpánek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Pospíšek Marek
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPENLONG     OPENSHORT     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
11.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 C TJ Sportcentrum Jičín 59:33
2. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 61:00 + 1:27
3. Chaloupský Jakub XHK0302 C GHOST RUBENA racing team 67:09 + 7:36
4. Kroc Kryštof VIV0100 C GIGANT Orienteering 67:47 + 8:14
5. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 70:24 + 10:51
6. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 71:53 + 12:20
7. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 74:22 + 14:49
8. Břeň Daniel SJC0102 C TJ Sportcentrum Jičín 75:05 + 15:32
9. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:59 + 17:26
10. Fraňo Jakub 53S0301 C KOB Sokol Pezinok 78:46 + 19:13
M17
16.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 77:58
2. Wohanka Richard SLA0100 C SKOB Slaný 80:06 + 2:08
3. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 88:16 + 10:18
4. Vacek Jan SLA0004 C SKOB Slaný 92:47 + 14:49
5. Kašpar František SLA9800 B SKOB Slaný 100:28 + 22:30
M20
21.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 96:03
2. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 98:26 + 2:23
3. Mišoň Matěj SMR9801 A SK SNS Smržovka 107:45 + 11:42
4. Nemet Michal BOR9705 E OK Jiskra Nový Bor 114:51 + 18:48
5. Čully Andrej VBA9501 A ŠK VAZKA Bratislava 115:59 + 19:56
6. Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice 117:31 + 21:28
7. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 121:46 + 25:43
M21E
27.80 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 106:54
2. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 108:32 + 1:38
3. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 113:01 + 6:07
4. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 119:05 + 12:11
5. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 119:19 + 12:25
6. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 119:43 + 12:49
6. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 119:43 + 12:49
8. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 121:08 + 14:14
9. Huster Mark 54D7700 C SV Sachsen 90 Werdau 121:23 + 14:29
10. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 121:33 + 14:39
11. Štěňha Martin EKP7608 E VŠTJ Ekonom Praha 121:34 + 14:40
12. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 122:45 + 15:51
13. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 123:06 + 16:12
14. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 124:11 + 17:17
15. Obuškevič Jan SMR7000 E SK SNS Smržovka 124:57 + 18:03
16. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 125:55 + 19:01
17. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 126:22 + 19:28
18. Vaněk Petr XHK7600 E GHOST RUBENA racing team 126:35 + 19:41
19. Kopecký Pavel VSP7800 E USK Praha 127:24 + 20:30
20. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 128:56 + 22:02
21. Johanovský Tomáš ZUP8500 E MTBO ČZU Praha 129:16 + 22:22
22. Černý Ladislav ZUP8200 E MTBO ČZU Praha 131:03 + 24:09
23. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 131:46 + 24:52
24. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:13 + 25:19
25. Ticháček Radek SJC7801 E TJ Sportcentrum Jičín 133:06 + 26:12
26. Faltejsek Lukáš XPU7725 E PARDUBICE BIKERS 142:35 + 35:41
27. Lukavec Petr SMR7800 E SK SNS Smržovka 152:43 + 45:49
Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka DISK
Peths Matěj ABR8501 E A-team NOVO Bruntál DISK
Pucherna Petr ZUP8002 E MTBO ČZU Praha DISK
Les Martin VPM7906 E KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka DISK
M21A
21.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karkoš Petr XCR7300 A MTB Chrudim 93:43
2. Kovář Miroslav SCP8103 A OK Sparta Praha 94:09 + 0:26
3. Kříž Libor XHK7804 A GHOST RUBENA racing team 94:19 + 0:36
4. Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 95:07 + 1:24
5. Husák Václav XHK7702 A GHOST RUBENA racing team 96:13 + 2:30
6. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 98:59 + 5:16
7. Kalina Miroslav EKP8211 A VŠTJ Ekonom Praha 99:40 + 5:57
8. Bezouška Tomáš DMS7601 A Dynamo Malá Skála 100:13 + 6:30
9. Buchtík Ondřej VLI8101 A Slavia Liberec orienteering 100:52 + 7:09
10. Merenus Štěpán EKP8401 A VŠTJ Ekonom Praha 100:53 + 7:10
11. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 102:52 + 9:09
12. Kamaryt Tomáš VPM8807 A KOS Slavia VŠ Plzeň 104:05 + 10:22
13. Mikan Albert EKP8606 A VŠTJ Ekonom Praha 104:41 + 10:58
14. Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 105:05 + 11:22
15. Štáfek Pavel SKL7401 A SMS Team Kladno 105:19 + 11:36
16. Goder Josef ZUP8201 A MTBO ČZU Praha 105:23 + 11:40
17. Švadlena Pavel CHC7502 A K.O.B. Choceň 105:29 + 11:46
18. Tománek Otakar VLI8300 A Slavia Liberec orienteering 107:22 + 13:39
19. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 108:44 + 15:01
20. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 109:25 + 15:42
21. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 111:37 + 17:54
22. Jánoška Tomáš VBA9341 A ŠK VAZKA Bratislava 112:44 + 19:01
23. Urválek Jan TCB8101 A SK Technik České Budějovice 112:53 + 19:10
24. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 113:05 + 19:22
25. Šebesta Petr ZUP7604 A MTBO ČZU Praha 113:30 + 19:47
26. Havlíček Tomáš KNC8700 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 113:36 + 19:53
27. Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál 113:39 + 19:56
28. Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 114:07 + 20:24
29. Jiran Jan XHK7701 A GHOST RUBENA racing team 114:29 + 20:46
30. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 114:47 + 21:04
31. Buchtík Aleš XBM8201 A PELLŽS ABND RACING TEAM 114:58 + 21:15
32. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 116:04 + 22:21
33. Humlíček Aleš SBK7539 A KOB Start Blansko 117:54 + 24:11
34. Karlík Michal VIV8000 A GIGANT Orienteering 118:25 + 24:42
35. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 119:16 + 25:33
36. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 132:02 + 38:19
37. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 139:29 + 45:46
M21B
16.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiran Václav XBM7601 B PELLŽS ABND RACING TEAM 77:56
2. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 79:52 + 1:56
3. Boudný Jan SCP7417 B OK Sparta Praha 80:20 + 2:24
4. Tomeš Petr SJC7531 A TJ Sportcentrum Jičín 80:37 + 2:41
5. Šmíd Ivo SJC7700 B TJ Sportcentrum Jičín 81:28 + 3:32
6. Smrt Martin EKP8431 B VŠTJ Ekonom Praha 82:35 + 4:39
7. Nedopílek David SVR7600 B TJ Švýcárna 83:03 + 5:07
8. Geisler Michal SKL7500 C SMS Team Kladno 83:45 + 5:49
9. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 84:49 + 6:53
10. Šafář Jan XHK7700 B GHOST RUBENA racing team 85:26 + 7:30
11. Hegner Lukáš LPM8104 B OK Lokomotiva Plzeň 86:33 + 8:37
12. Jirka Jakub VPM7905 B KOS Slavia VŠ Plzeň 86:40 + 8:44
13. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 87:22 + 9:26
14. Beran Pavel SJH7801 C SJH Jindřichův Hradec 87:28 + 9:32
15. Maňásek Josef SVR7700 B TJ Švýcárna 88:26 + 10:30
16. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 90:40 + 12:44
17. Ouhrabka Jakub EKP8003 B VŠTJ Ekonom Praha 91:46 + 13:50
18. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 91:52 + 13:56
19. Bitter Aleš KNC8803 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 94:10 + 16:14
20. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 95:29 + 17:33
21. Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 95:39 + 17:43
22. Šebl Ondřej EKP9009 B VŠTJ Ekonom Praha 97:09 + 19:13
23. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 98:37 + 20:41
24. Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 98:53 + 20:57
25. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 101:04 + 23:08
26. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 105:22 + 27:26
27. Kafka Tomáš SJI8504 B OK Jihlava 109:01 + 31:05
28. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 117:56 + 40:00
29. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 122:22 + 44:26
MS Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 79:07 + 1:11
M21C
15.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ambrož Pavel TBM7339 C KOS TJ Tesla Brno 78:32
2. Brabec Jaroslav SBK8242 C KOB Start Blansko 83:09 + 4:37
3. Kurka Vojtěch SMR8400 C SK SNS Smržovka 92:08 + 13:36
3. Havlůj František VSP8308 C USK Praha 92:08 + 13:36
5. Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 93:20 + 14:48
6. Tesař Daniel VPM8203 C KOS Slavia VŠ Plzeň 95:35 + 17:03
7. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 97:21 + 18:49
8. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 97:59 + 19:27
9. Dvořák František LDC7701 C KOB Děčín 105:02 + 26:30
10. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 106:23 + 27:51
11. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 114:01 + 35:29
Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko DISK
M40
20.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouřimský Jan SLA7200 A SKOB Slaný 79:25
2. Tuma Jaroslav SJC7305 C TJ Sportcentrum Jičín 87:38 + 8:13
3. Malátek Rastislav VBA7401 C ŠK VAZKA Bratislava 88:38 + 9:13
4. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 89:53 + 10:28
5. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 90:18 + 10:53
6. Chaloupský David XHK7103 C GHOST RUBENA racing team 91:05 + 11:40
7. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 91:33 + 12:08
8. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 92:27 + 13:02
9. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 93:34 + 14:09
10. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 93:35 + 14:10
11. Fraňo Michal 53S4701 C KOB Sokol Pezinok 93:59 + 14:34
11. Horák Martin LDC7100 E KOB Děčín 93:59 + 14:34
13. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 94:30 + 15:05
14. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM 94:58 + 15:33
15. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:01 + 15:36
16. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 96:06 + 16:41
17. Kroc Dalibor VIV7400 C GIGANT Orienteering 96:31 + 17:06
18. Jirásek Milan VSP7403 A USK Praha 98:32 + 19:07
19. Fraňo Peter 53S7100 C KOB Sokol Pezinok 98:36 + 19:11
20. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 100:05 + 20:40
21. Pařízek Petr SMR7001 A SK SNS Smržovka 101:40 + 22:15
22. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 102:08 + 22:43
23. Rejholec Michal BOR7412 A OK Jiskra Nový Bor 104:08 + 24:43
24. Čermák Daniel EKP7510 B VŠTJ Ekonom Praha 107:47 + 28:22
25. Antoš Svatopluk SJC6602 C TJ Sportcentrum Jičín 107:49 + 28:24
26. Švarcbach Michal KNC7001 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 109:37 + 30:12
27. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 113:44 + 34:19
28. Vacek Petr SLA6800 C SKOB Slaný 117:13 + 37:48
29. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 118:58 + 39:33
30. Michalík Ivan XBM6834 C PELLŽS ABND RACING TEAM 122:09 + 42:44
31. Kasal Jiří SBK7301 C KOB Start Blansko 156:45 + 77:20
Klech Richard VRB7201 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
M50
15.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 71:38
2. Laciga Zdeněk VSP5200 A USK Praha 74:30 + 2:52
3. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 74:55 + 3:17
4. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 76:39 + 5:01
5. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 80:00 + 8:22
6. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 83:44 + 12:06
7. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 84:55 + 13:17
8. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 84:56 + 13:18
9. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 85:14 + 13:36
10. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 86:20 + 14:42
11. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 86:32 + 14:54
12. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 92:53 + 21:15
13. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 93:02 + 21:24
14. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 93:32 + 21:54
15. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 95:41 + 24:03
16. Havlíček Ivo KNC5800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 97:49 + 26:11
17. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 99:19 + 27:41
18. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 100:27 + 28:49
19. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 105:09 + 33:31
20. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 109:18 + 37:40
21. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 114:50 + 43:12
22. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 115:00 + 43:22
23. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 119:00 + 47:22
24. Bartoš Marián VSP5601 C USK Praha 131:14 + 59:36
M60
15.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 77:20
2. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 84:00 + 6:40
3. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 94:55 + 17:35
4. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 102:12 + 24:52
5. Matějů Ivan NNN C Neregistrovaní 149:57 + 72:37
OPENLONG
18.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 93:12
2. Winkler Karel 9CC0001 C Šrot Team Kunžak 102:41 + 9:29
3. Pilný Jiří VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:12 + 16:00
4. Klamecký Michal NNN C Neregistrovaní 113:58 + 20:46
5. Chaloupka Ondřej SBK8000 C KOB Start Blansko 172:24 + 79:12
Zeman Radim 9CC0003 C Šrot Team Kunžak DISK
Anderl Miroslav 9CC0002 C Šrot Team Kunžak DISK
OPENSHORT
8.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin NNN C Neregistrovaní 44:51
2. Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 45:06 + 0:15
3. Ramba Jiří NNN C Neregistrovaní 50:01 + 5:10
4. Pařízková Anežka SMR9350 C SK SNS Smržovka 51:29 + 6:38
5. Mišoň Pavel SMR C SK SNS Smržovka 53:07 + 8:16
6. Kameníková Kateřina BOR7758 B OK Jiskra Nový Bor 56:09 + 11:18
7. Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 59:06 + 14:15
8. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 65:07 + 20:16
9. Kubák Martin NNN C Neregistrovaní 65:37 + 20:46
10. Kameník David BOR0003 C OK Jiskra Nový Bor 66:17 + 21:26
11. Kuchař Pavel NNN C Neregistrovaní 75:11 + 30:20
12. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 78:55 + 34:04
13. Knitlová Eva VAM C OOB Vamberk 85:37 + 40:46
14. Kirchmann Miloš PGP5502 C SK Praga 86:44 + 41:53
15. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 109:38 + 64:47
16. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 122:35 + 77:44
Jireček Lukáš NNN C Neregistrovaní DISK
Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga DISK
W14
8.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 56:45
2. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:50 + 3:05
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 C TJ Sportcentrum Jičín 60:49 + 4:04
4. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 66:45 + 10:00
5. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 70:39 + 13:54
Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor DISK
W17
12.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 64:37
2. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 66:34 + 1:57
3. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 68:04 + 3:27
4. Mišoňová Magdalena SMR0150 C SK SNS Smržovka 69:05 + 4:28
5. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:47 + 17:10
6. Čiháková Barbora KNC9950 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 90:22 + 25:45
7. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 112:10 + 47:33
W20
13.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 84:04
W21E
17.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 77:10
2. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 79:15 + 2:05
3. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 80:59 + 3:49
4. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 84:17 + 7:07
5. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 85:09 + 7:59
6. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 85:27 + 8:17
7. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 85:35 + 8:25
8. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 88:10 + 11:00
9. Karochová Simona EKP8853 E VŠTJ Ekonom Praha 89:07 + 11:57
10. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 94:10 + 17:00
11. Tyszová Natália LDC8850 E KOB Děčín 96:01 + 18:51
12. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 98:25 + 21:15
13. Lukavcová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 100:35 + 23:25
14. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 100:45 + 23:35
15. Veličková Monika ABR8951 E A-team NOVO Bruntál 103:47 + 26:37
16. Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 104:22 + 27:12
Lamichová Martina XHK9150 E GHOST RUBENA racing team DISK
W21A
13.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 75:03
2. Hančíková Barbora TZL8853 A SKOB Zlín 76:09 + 1:06
3. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 76:12 + 1:09
4. Haltof Ewa ABR9499 A A-team NOVO Bruntál 78:38 + 3:35
5. Foglarová Kamila VLI8655 B Slavia Liberec orienteering 78:49 + 3:46
6. Ticháčková Magdalena SJC7962 A TJ Sportcentrum Jičín 79:16 + 4:13
7. Ouhrabková Radka EKP8151 A VŠTJ Ekonom Praha 79:43 + 4:40
8. Jiranová Kateřina XHK8350 A GHOST RUBENA racing team 79:54 + 4:51
9. Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka 80:35 + 5:32
10. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 80:50 + 5:47
11. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 80:57 + 5:54
12. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 80:58 + 5:55
13. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 81:31 + 6:28
14. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 81:44 + 6:41
15. Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 82:03 + 7:00
16. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 83:04 + 8:01
17. Kalinová Markéta EKP8259 A VŠTJ Ekonom Praha 83:29 + 8:26
18. Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 86:01 + 10:58
19. Šenková Natalia VBA8554 A ŠK VAZKA Bratislava 86:06 + 11:03
20. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 87:08 + 12:05
21. Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 88:18 + 13:15
22. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 89:00 + 13:57
23. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 89:42 + 14:39
24. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 89:49 + 14:46
25. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 90:03 + 15:00
26. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 91:15 + 16:12
27. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 91:52 + 16:49
28. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 92:08 + 17:05
29. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 93:20 + 18:17
30. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 93:51 + 18:48
31. Mikanová Kateřina EKP8461 A VŠTJ Ekonom Praha 96:05 + 21:02
32. Křístková Veronika SBK8379 A KOB Start Blansko 96:37 + 21:34
33. Wohanková Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:39 + 26:36
Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha DISK
Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko DISK
W21B
11.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 63:23
2. Trčková Helena EKP8756 B VŠTJ Ekonom Praha 63:27 + 0:04
3. Zamrzlová Eva EKP8758 B VŠTJ Ekonom Praha 63:44 + 0:21
4. Lánerová Leona ABR7752 B A-team NOVO Bruntál 66:03 + 2:40
5. Jašková Šárka ABR7751 B A-team NOVO Bruntál 66:43 + 3:20
6. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 67:11 + 3:48
7. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 71:09 + 7:46
8. Košíková Jitka VSP7799 B USK Praha 71:27 + 8:04
9. Karlíková Zuzana VIV8050 B GIGANT Orienteering 76:20 + 12:57
10. Trubáková Zuzana BLI8051 B MTBO Bludný kořen 77:46 + 14:23
11. Mědílková Iva SKL7150 C SMS Team Kladno 77:57 + 14:34
12. Linhartová Martina VIV7750 B GIGANT Orienteering 78:54 + 15:31
13. Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál 79:43 + 16:20
14. Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 80:25 + 17:02
15. Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 83:09 + 19:46
16. Mišoňová Ivana SMR7451 C SK SNS Smržovka 85:32 + 22:09
17. Hejnová Aneta KNC9350 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 86:24 + 23:01
18. Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň 88:52 + 25:29
19. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 103:29 + 40:06
20. Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 121:17 + 57:54
W40
12.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína XHK7051 A GHOST RUBENA racing team 59:07
2. Vavrysová Lenka TZL7400 B SKOB Zlín 67:32 + 8:25
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 69:00 + 9:53
4. Konečná Marcela EKP7257 A VŠTJ Ekonom Praha 70:44 + 11:37
5. Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha 72:09 + 13:02
6. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 75:21 + 16:14
7. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:25 + 21:18
8. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 81:20 + 22:13
9. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 90:17 + 31:10
10. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:41 + 32:34
11. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 95:57 + 36:50
12. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 98:24 + 39:17
W50
12.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 64:33
2. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 67:55 + 3:22
3. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 70:50 + 6:17
4. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 71:14 + 6:41
5. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 76:47 + 12:14
6. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 78:14 + 13:41
7. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 83:08 + 18:35
8. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 84:21 + 19:48
9. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 85:56 + 21:23
10. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 91:31 + 26:58
11. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 98:09 + 33:36