Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
25.10.2015
Místo konání:
Horní Bezděkov
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Brdce
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Šimková Markéta - R3
JURY:
Buková Jana, Janovský Tomáš, Plochová Dominika
D21L
4.50 km, 125 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8182
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 35:02 8348
2. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 36:06 + 1:04 8104
3. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 36:09 + 1:07 8093
4. Janatová Lucie DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka 36:34 + 1:32 7997
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 36:36 + 1:34 7990
6. Hájková Eliška KAM9851 A SK Kamenice 38:42 + 3:40 7509
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 40:12 + 5:10 7166
8. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 40:13 + 5:11 7162
9. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 40:44 + 5:42 7044
10. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 40:46 + 5:44 7037
11. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 41:35 + 6:33 6850
12. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 42:04 + 7:02 6739
13. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 42:43 + 7:41 6590
14. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 42:52 + 7:50 6556
15. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 43:30 + 8:28 6411
16. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 43:48 + 8:46 6343
16. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 43:48 + 8:46 6343
18. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 45:07 + 10:05 6041
19. Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 45:08 + 10:06 6038
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 A SK Kamenice 45:09 + 10:07 6034
21. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 10:08 6030
22. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 45:26 + 10:24 5969
23. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 47:38 + 12:36 5466
24. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 48:26 + 13:24 5283
25. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 48:41 + 13:39 5225
26. Kettnerová Dana SHK8950 C OK Slavia Hradec Králové 48:50 + 13:48 5191
27. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 49:39 + 14:37 5004
28. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:45 + 14:43 4981
29. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 51:35 + 16:33 4562
30. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 51:47 + 16:45 4516
31. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 52:03 + 17:01 4455
32. Klimešová Iva TEP9550 B Tempo Praha 52:31 + 17:29 4348
33. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 52:45 + 17:43 4295
34. Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav 53:56 + 18:54 4024
35. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 54:31 + 19:29 3891
36. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 55:19 + 20:17 3708
37. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 55:29 + 20:27 3670
38. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 55:34 + 20:32 3650
39. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:35 + 21:33 3418
40. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 56:47 + 21:45 3372
41. Kofrová Michaela 88C9050 C SvětBěhu.cz 57:59 + 22:57
42. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 59:34 + 24:32 2735
43. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 60:11 + 25:09 2594
44. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 60:53 + 25:51 2434
45. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:48 + 26:46 2224
46. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB TJ Spartak Adamov 64:28 + 29:26 1614
47. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:54 + 36:52 0
48. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 74:29 + 39:27 0
49. Králová Vanda 4DC8750 C Báječné ženy v běhu 82:44 + 47:42
Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga DISK 0