Výsledky závodu: MTBO5Days E1: middle

Datum:
02.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hašek Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Anděl Robert
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OL     OS     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
6.06 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam VIV0301 GIGANT Orienteering 31:23
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:37 + 0:14
3. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:00 + 1:37
4. HOFFMANN Noah T. 1ED0200 OK Pan 33:52 + 2:29
5. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:53 + 4:30
6. Kroc Kryštof VIV0100 GIGANT Orienteering 39:08 + 7:45
7. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:58 + 9:35
8. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 41:34 + 10:11
9. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 41:54 + 10:31
10. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:00 + 13:37
11. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:38 + 26:15
12. Vayssat Mathieu 56F0400 Noyon 60:56 + 29:33
13. Villar-Thiery Aubin 56F0600 Noyon 76:10 + 44:47
14. Honner Jára VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:20 + 70:57
Kinde Merse Márk 14H0400 MTBO Hungary DISK
Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M17
7.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DOTT Anathael 69F0005 Youth French team 27:59
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:37 + 1:38
3. Micko Tobias 25A0000 MTBO Youth Team Austria 29:39 + 1:40
3. POURRE Jeremi 69F0007 Youth French team 29:39 + 1:40
5. DUPOUY Hugo 69F0006 Youth French team 30:47 + 2:48
6. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 32:41 + 4:42
7. DallaGasperina Giovanni 26I9801 National Team Italy 33:07 + 5:08
8. BOEHRINGER Arthur 69F0009 Youth French team 33:30 + 5:31
9. Dolatowski Filip 86P7500 PKO HARPAGAN Gdańsk 34:31 + 6:32
10. Steinthal Thomas 1HD1500 Allerød OK 35:22 + 7:23
11. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 35:23 + 7:24
12. Aparjods Kristers 38L9800 OK Kāpa 35:48 + 7:49
13. GRANDADAM Robin 69F0008 Youth French team 37:28 + 9:29
14. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:22 + 10:23
15. Osti Dante 26I9800 National Team Italy 39:23 + 11:24
16. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 40:09 + 12:10
17. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 43:05 + 15:06
18. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 43:59 + 16:00
19. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 44:09 + 16:10
20. Bugajski Jakub 86P7101 PKO HARPAGAN Gdańsk 47:27 + 19:28
21. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 48:01 + 20:02
22. Jurgaitis Martynas 45L0000 S-Sportas 49:43 + 21:44
23. Gajcy Damian 86P7100 PKO HARPAGAN Gdańsk 75:17 + 47:18
M20
12.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VERCAUTEREN Antoine 69F0002 Youth French team 49:24
2. PINSARD Florian 69F0003 Youth French team 49:43 + 0:19
3. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 50:43 + 1:19
4. Zigilejus Aidas 43L9600 OK Perkūnas 51:26 + 2:02
5. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 52:35 + 3:11
6. Heinols Atis 21L9600 ZVOC 55:18 + 5:54
7. Romanov Georgiy 24U9600 Lyder Tur 55:54 + 6:30
8. Mišoň Matěj SMR9801 SK SNS Smržovka 57:11 + 7:47
9. DERIAZ Samson 69F0004 Youth French team 57:20 + 7:56
10. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 58:16 + 8:52
11. Takáč Teodor VBA9641 ŠK VAZKA Bratislava 59:03 + 9:39
12. Kalvaitis Nojus 31L9600 IOSK Budakalnis 59:43 + 10:19
13. Hubert Kielak 94P0002 Polish MTBO National Team 60:02 + 10:38
14. Matuš Vojtěch 3RC9600 RD LOB 60:32 + 11:08
15. Żebrowski Artur 86P0100 PKO HARPAGAN Gdańsk 61:16 + 11:52
16. Łukasz Czerniak 94P0000 Polish MTBO National Team 63:57 + 14:33
17. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 66:27 + 17:03
18. Pirtnieks Otto Peteris 26L9600 Auseklis IK 67:25 + 18:01
19. Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark 68:44 + 19:20
20. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 71:37 + 22:13
M21E
14.53 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchs Baptiste 58F8700 Team Elite MTBO 51:49
2. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 53:13 + 1:24
3. Sogaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 54:43 + 2:54
4. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:44 + 2:55
5. Saarinen Juho 19F8100 Mäntsälän Urheilijat 54:59 + 3:10
6. Hallik Margus 19E7800 Estonian MTBO Team 55:02 + 3:13
7. Laurila Jussi 44F8600 Jalasjärven Jalas 55:24 + 3:35
8. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 55:39 + 3:50
9. Origgi Giaime 26I7900 National Team Italy 56:24 + 4:35
10. Garde Yoann 58F8400 Team Elite MTBO 56:40 + 4:51
11. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 56:56 + 5:07
12. Dallavalle Luca 26I8700 National Team Italy 57:04 + 5:15
13. Nielsen Rasmus Folino 1AD8900 Team Denmark 57:06 + 5:17
14. SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO 57:18 + 5:29
15. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 57:41 + 5:52
16. GUELENNOC Thibaud 58F9400 Team Elite MTBO 57:43 + 5:54
17. Sommer Michael 1AD7600 Team Denmark 57:51 + 6:02
18. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 57:54 + 6:05
19. Turra Piero 26I8400 National Team Italy 58:26 + 6:37
20. Waldmann Andreas 54A9400 Austria MTBO Team 59:12 + 7:23
21. Jansson Marcus 99S9200 OK Tyr 59:15 + 7:26
22. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 59:23 + 7:34
23. Jensen Allan 1ED8100 OK Pan 59:32 + 7:43
24. Mood Linus 1BS8800 OK Roslagen 59:46 + 7:57
24. Marques Daniel 93P8400 PORTUGAL MTBO TEAM 59:46 + 7:57
26. Kvale Hans Jurgen 12G9000 GB MTBO 59:58 + 8:09
27. Šurgan Štefan VBA7941 ŠK VAZKA Bratislava 60:21 + 8:32
28. Haselsberger Kevin 23A8900 NF Villach 60:26 + 8:37
29. Nicolas PINSARD 58F9300 Team Elite MTBO 60:27 + 8:38
30. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 60:40 + 8:51
31. Rief Andreas 19A7602 OLC Graz 61:22 + 9:33
32. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 61:44 + 9:55
33. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 10:04
34. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 62:16 + 10:27
35. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 62:29 + 10:40
36. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 63:04 + 11:15
37. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 63:05 + 11:16
38. Zaliauskas Tautvydas 43L9201 OK Perkūnas 63:37 + 11:48
39. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 63:39 + 11:50
40. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 64:10 + 12:21
41. Trnovec Matus VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 64:37 + 12:48
42. Seppele Markus 23A9550 NF Villach 64:57 + 13:08
43. Marques Guilherme 93P8901 PORTUGAL MTBO TEAM 65:33 + 13:44
44. Bergmann Andreas 1HD9100 Allerød OK 65:34 + 13:45
45. Pistor Matej 45S7300 OK Slovenj Gradec 65:38 + 13:49
45. Pilka Matej 53S8300 KOB Sokol Pezinok 65:38 + 13:49
45. Naryshkin Mihail 11B7500 Kamvol/Minsk 65:38 + 13:49
48. Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor 65:58 + 14:09
49. Oliver-james edwyn 12G1501 GB MTBO 66:13 + 14:24
50. Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis 66:32 + 14:43
51. Stryzhak Artem 24U8600 Lyder Tur 66:38 + 14:49
52. Lasmanis Martins 26L7300 Auseklis IK 67:24 + 15:35
53. MacLassen Johan 1AD8200 Team Denmark 67:34 + 15:45
54. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 68:01 + 16:12
55. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 68:10 + 16:21
56. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 68:25 + 16:36
57. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 68:58 + 17:09
58. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 69:10 + 17:21
59. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:23 + 17:34
60. Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 69:59 + 18:10
61. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 70:20 + 18:31
62. Ferreira Joao 93P8900 PORTUGAL MTBO TEAM 70:36 + 18:47
63. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 70:54 + 19:05
64. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:30 + 20:41
65. Bethaz Alberto 13I8400 IKP 72:42 + 20:53
66. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 74:32 + 22:43
67. Vidovič Iztok 45S7600 OK Slovenj Gradec 75:56 + 24:07
68. Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas 76:34 + 24:45
69. Wallas Gert 23A9000 NF Villach 80:22 + 28:33
70. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 80:24 + 28:35
71. Lonchamp Loic 58F8401 Team Elite MTBO 112:55 + 61:06
Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín DISK
Pletzer Matthias 23A9400 NF Villach DISK
Victor DESREUMAUX 56F9400 Noyon DISK
Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
M21A
12.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 50:49
2. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 51:32 + 0:43
3. Beöthy Ádám 14H9000 MTBO Hungary 51:35 + 0:46
4. Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB 51:38 + 0:49
5. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 53:53 + 3:04
6. Jiran Jan XHK7701 GHOST RUBENA racing team 54:31 + 3:42
7. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 54:50 + 4:01
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:56 + 4:07
9. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 55:44 + 4:55
9. Kirilla Péter 14H9400 MTBO Hungary 55:44 + 4:55
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 55:51 + 5:02
12. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 56:15 + 5:26
13. Konring Andreas 1GD9000 Søllerød OK 56:20 + 5:31
14. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 57:01 + 6:12
15. Jedlička Marek XHK7502 GHOST RUBENA racing team 57:04 + 6:15
16. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 57:11 + 6:22
17. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 58:33 + 7:44
18. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 60:13 + 9:24
19. Drobník Lukáš SJC8500 TJ Sportcentrum Jičín 60:47 + 9:58
20. Rasko Yuriy 24U8400 Lyder Tur 61:08 + 10:19
21. Šenk Petr VBA8001 ŠK VAZKA Bratislava 62:44 + 11:55
22. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 62:48 + 11:59
23. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 63:37 + 12:48
24. Pašek František ZUP7601 MTBO ČZU Praha 64:59 + 14:10
25. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 67:29 + 16:40
26. Šafka Dan 73X9100 Opět na Kozla 68:04 + 17:15
27. Johansen Henrik Konge 1AD9101 Team Denmark 68:27 + 17:38
28. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 70:04 + 19:15
29. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 72:49 + 22:00
30. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 73:26 + 22:37
31. Horvát Petr 3RC9400 RD LOB 74:21 + 23:32
32. Kalvaitis Danius 31L9400 IOSK Budakalnis 80:50 + 30:01
33. Burmann Rainer 21A9201 OLT Transdanubien 85:04 + 34:15
34. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 85:44 + 34:55
Proschowsky Andreas 14D9200 OK Øst DISK
M21B
11.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Radovan XHK8503 GHOST RUBENA racing team 54:17
2. Bezděk Václav ABR8502 A-team NOVO Bruntál 55:22 + 1:05
3. Šmíd Ivo SJC7700 TJ Sportcentrum Jičín 57:43 + 3:26
4. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 57:57 + 3:40
5. Havlíček Tomáš KNC8700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 59:59 + 5:42
6. Skoupý Jan VIV9400 GIGANT Orienteering 60:50 + 6:33
7. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 61:01 + 6:44
8. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 61:05 + 6:48
9. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 62:21 + 8:04
10. Hodoň Miroslav VIV8100 GIGANT Orienteering 62:32 + 8:15
11. Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM 64:01 + 9:44
12. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:44 + 10:27
13. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 67:03 + 12:46
14. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 67:23 + 13:06
15. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 67:25 + 13:08
16. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 68:58 + 14:41
17. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 73:50 + 19:33
18. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 77:08 + 22:51
18. Fahrland Christian 55D8900 GRT/ESV BITTERFELD 77:08 + 22:51
20. Andrejc Gregor 45S7000 OK Slovenj Gradec 81:43 + 27:26
21. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 81:55 + 27:38
22. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 84:19 + 30:02
23. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 87:10 + 32:53
24. Haberecht Ralf 55D7800 GRT/ESV BITTERFELD 102:31 + 48:14
Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna DISK
Michalička David ZUP8001 MTBO ČZU Praha DISK
Krnáč Peter 34S7700 Viatoris Zvolen DISK
Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna DISK
Bitter Aleš KNC8803 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
M21C
7.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Tomáš 1BX8400 AAA 35:12
2. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 35:37 + 0:25
3. Kinde Kálmán 14H6800 MTBO Hungary 37:21 + 2:09
4. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 38:59 + 3:47
5. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 39:06 + 3:54
6. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 40:36 + 5:24
7. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 40:51 + 5:39
8. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 42:23 + 7:11
9. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 43:12 + 8:00
10. Molnár Attila 14H7000 MTBO Hungary 44:44 + 9:32
11. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 50:08 + 14:56
Pačes Martin FSP7902 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
M40
11.36 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pedersen Lasse Brun 14D7400 OK Øst 45:28
2. Bureš Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 49:22 + 3:54
3. Windrum Andrew 21G7100 Airienteers 49:33 + 4:05
4. HOFFMANN BJARNE 1ED6900 OK Pan 50:19 + 4:51
5. Viitmaa Alar 11E7000 OK Lehola 50:48 + 5:20
6. Marosffy Daniel 13H7300 Fonnyadt Makk 51:05 + 5:37
7. Kyyrönen Samuli 41F7000 Rajamäen Rykmentti 51:40 + 6:12
7. Lindholm Michael 1DD7000 OK Sorø 51:40 + 6:12
9. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 54:16 + 8:48
10. THIERY Sebastien 56F7200 Noyon 54:18 + 8:50
11. Zrník Tomáš VIV7118 GIGANT Orienteering 54:36 + 9:08
12. Sacchet Daniele 26I6700 National Team Italy 54:38 + 9:10
13. Conn Andy 12G1500 GB MTBO 56:21 + 10:53
14. Kaden Olaf 27D5500 tomotion racing 56:29 + 11:01
15. Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava 56:40 + 11:12
16. Skoupý Jan VIV7001 GIGANT Orienteering 57:13 + 11:45
17. Valík Luděk VIV7101 GIGANT Orienteering 57:14 + 11:46
18. Gasperotti Ivan 26I7000 National Team Italy 57:26 + 11:58
19. Venelaine Margus 19E7000 Estonian MTBO Team 57:48 + 12:20
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:04 + 12:36
21. Antoš Svatopluk SJC6602 TJ Sportcentrum Jičín 58:34 + 13:06
22. Klech Richard 3RC7200 RD LOB 58:42 + 13:14
23. Bober Bartłomiej 86P6800 PKO HARPAGAN Gdańsk 59:22 + 13:54
24. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 59:23 + 13:55
25. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 59:28 + 14:00
26. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 59:33 + 14:05
27. Kalvaitis Darius 31L6801 IOSK Budakalnis 59:36 + 14:08
28. PEREZ JARAMILLO DAVID 18E7100 MTBO Spain 60:24 + 14:56
29. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 60:54 + 15:26
30. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 61:15 + 15:47
31. Jurgaitis Vaidas 45L7100 S-Sportas 61:29 + 16:01
32. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 62:26 + 16:58
33. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 63:05 + 17:37
34. Kunz Martin VIV7100 GIGANT Orienteering 63:07 + 17:39
35. Kroc Dalibor VIV7400 GIGANT Orienteering 63:36 + 18:08
36. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 63:48 + 18:20
37. Minchukov Alexander 11B7300 Kamvol/Minsk 63:55 + 18:27
38. Arvydas Žvirblis 31L0000 IOSK Budakalnis 64:26 + 18:58
39. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 64:28 + 19:00
40. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 64:37 + 19:09
41. Voutilainen Arto 62F7500 Muuramen Rasti 65:01 + 19:33
42. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 66:13 + 20:45
43. Pálfi Antal 14H6600 MTBO Hungary 67:28 + 22:00
44. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 67:50 + 22:22
45. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 68:10 + 22:42
46. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 68:37 + 23:09
47. Sturm Michael 72D6800 ESV Bitterfeld 69:17 + 23:49
48. Vacek Petr SLA6800 SKOB Slaný 69:37 + 24:09
49. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 70:17 + 24:49
50. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 70:51 + 25:23
51. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 71:03 + 25:35
52. Dankó István 12H6901 TIPO TKE 72:11 + 26:43
53. Cucalón Irache Senén 18E6700 MTBO Spain 76:04 + 30:36
54. Vít Vlastimil 92C6801 Sokolovští veteráni 76:31 + 31:03
55. ELHOMBRE ANGEL 18E7200 MTBO Spain 84:13 + 38:45
56. Olsson Peter 1CS7000 OK Djerf 98:55 + 53:27
57. Kalsztein Karol 86P7400 PKO HARPAGAN Gdańsk 114:10 + 68:42
Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha DISK
Šmahel David TBM7407 KOS TJ Tesla Brno DISK
M50
8.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 34:52
2. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 35:12 + 0:20
3. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 35:56 + 1:04
4. Gustavsson Per 22S6100 Göteborg-Majorna OK 36:03 + 1:11
5. Hejna Jiří KNC6200 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 36:10 + 1:18
6. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 37:27 + 2:35
7. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 37:52 + 3:00
8. Michel Denaix 72F6000 COCS 38:23 + 3:31
9. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 38:43 + 3:51
10. Hansen Troels Bent 1HD5800 Allerød OK 39:07 + 4:15
11. Sucksdorff Bjarke 1HD6100 Allerød OK 39:26 + 4:34
12. Jankó Tamás 14H5800 MTBO Hungary 40:07 + 5:15
13. LORANG François 69F0010 Youth French team 40:40 + 5:48
14. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 41:39 + 6:47
15. Sonnenberg Sergej 1JD5600 Osanbrücker TB 41:43 + 6:51
16. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 42:08 + 7:16
17. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 43:27 + 8:35
18. HERMET Andre 69F5600 Youth French team 44:08 + 9:16
19. Jansson Torbjörn 99S5800 OK Tyr 44:31 + 9:39
20. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 44:53 + 10:01
21. Strumskis Mindaugas 43L6300 OK Perkūnas 45:32 + 10:40
22. Melcher Michael 25A6200 MTBO Youth Team Austria 46:05 + 11:13
23. Christian PROST 48F0000 C.O.Colmar 46:26 + 11:34
24. Rochford Iain 69F0001 Youth French team 48:48 + 13:56
25. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 49:44 + 14:52
26. John Rawden 12G0000 GB MTBO 50:54 + 16:02
27. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 53:05 + 18:13
28. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 53:35 + 18:43
29. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 54:06 + 19:14
30. Serralheiro Pedro 61P6100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 54:15 + 19:23
31. Havlíček Ivo KNC5800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 56:41 + 21:49
32. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 58:05 + 23:13
33. Spanner Uffe 1ED0000 OK Pan 58:34 + 23:42
34. Dawson Keith 12G5800 GB MTBO 72:32 + 37:40
35. Németh Zsolt 44H6500 Veszprémi Honvéd SE 80:40 + 45:48
36. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 95:14 + 60:22
M60
8.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 35:10
2. Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club 37:20 + 2:10
3. Nielsen Jorgen 1HD5200 Allerød OK 39:13 + 4:03
4. Norman Stuart 21G5400 Airienteers 39:25 + 4:15
5. RAHM Walter 4TC4800 OLG Pfäffikon 43:46 + 8:36
6. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 44:45 + 9:35
7. Wollgarten Hermann 91G5000 91G - Hansa Simmer 50:52 + 15:42
8. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 51:18 + 16:08
9. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 51:43 + 16:33
10. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 53:28 + 18:18
11. Fink Karl 19A4900 OLC Graz 54:18 + 19:08
12. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 57:24 + 22:14
13. Rasmussen John 1BD0000 Silkeborg OK 62:24 + 27:14
14. Andersen Tage V. 1FD4500 OK Øst Birkerød 64:36 + 29:26
15. Gelderman Chris 14N4200 North West Orienteering Club 81:39 + 46:29
Andren Esbjörn 97S5000 Kvarnsvedens GOIF OK DISK
OL
11.90 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 70:19
2. Veselý Ondřej XHK8505 GHOST RUBENA racing team 72:46 + 2:27
3. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 81:24 + 11:05
4. Pilný Jiří 37C7000 Bez registrace 81:32 + 11:13
OS
6.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bergman Camilla 1FD4400 OK Øst Birkerød 51:55
2. Váchová Ilona 37C - Bez registrace 55:38 + 3:43
3. Vítová Jana 92C7350 Sokolovští veteráni 75:46 + 23:51
W14
6.06 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupá Vendula VIV0152 GIGANT Orienteering 37:03
2. Rubaževičiute Ula 16L0150 Fortuna OK 38:16 + 1:13
3. Vítová Lucie LPM0000 OK Lokomotiva Plzeň 42:12 + 5:09
4. Voutilainen Lotta 62F0400 Muuramen Rasti 59:40 + 22:37
5. Villar-Thiery Faustine 56F0850 Noyon 108:35 + 71:32
W17
6.49 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DEVILLERS Constance 69F0051 Youth French team 30:09
2. GIRARD Clarisse 69F0056 Youth French team 30:39 + 0:30
3. FAUTRAT Pauline 69F0053 Youth French team 30:45 + 0:36
4. SIPOS Mathilde 69F0052 Youth French team 31:57 + 1:48
5. Lisewska Agnieszka 86P0450 PKO HARPAGAN Gdańsk 33:16 + 3:07
6. Rubaževičiute Egle 16L9950 Fortuna OK 33:18 + 3:09
7. Olsson Erica 1CS0050 OK Djerf 34:15 + 4:06
8. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:23 + 4:14
9. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 35:03 + 4:54
10. Brejnak Natalia 86P0300 PKO HARPAGAN Gdańsk 36:32 + 6:23
11. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:36 + 6:27
12. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25 + 7:16
13. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 38:07 + 7:58
14. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:10 + 8:01
15. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:19 + 8:10
16. Voutilainen Viivi 62F0050 Muuramen Rasti 38:58 + 8:49
17. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 39:02 + 8:53
18. Kalvaityte Austeja 31L9950 IOSK Budakalnis 39:59 + 9:50
19. DENOUAL Marine 69F0055 Youth French team 41:05 + 10:56
20. GARCIN Lou 69F0054 Youth French team 41:39 + 11:30
21. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 43:15 + 13:06
22. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 45:15 + 15:06
23. Spanner Katrine 1AD0050 Team Denmark 45:42 + 15:33
24. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 45:47 + 15:38
25. Čiháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:31 + 21:22
26. Tomaselli Michela 26I9850 National Team Italy 53:57 + 23:48
W20
8.42 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. DENAIX Lou 69F0050 Youth French team 37:07
2. Babrauskaite Patricija 43L9650 OK Perkūnas 43:23 + 6:16
3. Michnovič Viktorija 43L9750 OK Perkūnas 43:34 + 6:27
4. Ritter Julia 25A9550 MTBO Youth Team Austria 45:49 + 8:42
5. Fantoni Antonella 23A9750 NF Villach 46:02 + 8:55
6. Ryge Carlsen Caroline 1AD9550 Team Denmark 47:02 + 9:55
7. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 54:54 + 17:47
8. Waldmann Brigitte 25A9750 MTBO Youth Team Austria 61:19 + 24:12
9. Přibylová Anežka PFP9750 VŠSK PedF UK Praha 62:44 + 25:37
10. Pirker Lisa 25A9551 MTBO Youth Team Austria 65:50 + 28:43
11. Žuchová Daniela SMR9750 SK SNS Smržovka 67:12 + 30:05
12. Hofer Saskia 25A9650 MTBO Youth Team Austria 71:47 + 34:40
13. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 75:13 + 38:06
BUCAMP Noémie 56F0000 Noyon DISK
W21E
12.75 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benham Emily 12G1550 GB MTBO 53:42
2. Laurila Susanna 44F8950 Jalasjärven Jalas 55:08 + 1:26
3. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 55:53 + 2:11
4. Stengard Ingrid 45F7551 OK Trian 56:00 + 2:18
5. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 56:55 + 3:13
6. Christoffersen Cacilie 1AD0051 Team Denmark 57:41 + 3:59
7. Zinkl Sonja 54A8150 Austria MTBO Team 58:15 + 4:33
8. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 58:18 + 4:36
9. Hoffmann Nina 1AD7350 Team Denmark 58:35 + 4:53
10. Scaravonati Laura 26I7850 National Team Italy 58:41 + 4:59
11. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 59:18 + 5:36
12. Sogaard Camilla 1AD9150 Team Denmark 59:22 + 5:40
13. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 60:11 + 6:29
14. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 60:23 + 6:41
15. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 60:47 + 7:05
16. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 61:51 + 8:09
17. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 61:53 + 8:11
18. Zaliauskaite Algirda 43L9450 OK Perkūnas 62:17 + 8:35
19. Garde Hana 58F8450 Team Elite MTBO 62:42 + 9:00
20. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 63:44 + 10:02
21. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 64:06 + 10:24
22. Jackson Carolyn 24A5750 (GER) Hansa Simmerath 64:31 + 10:49
23. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 65:49 + 12:07
24. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 67:57 + 14:15
25. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 68:20 + 14:38
26. Konring Caroline 1GD9250 Søllerød OK 69:26 + 15:44
27. Fólová Martina SMR8850 SK SNS Smržovka 70:03 + 16:21
28. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 70:10 + 16:28
29. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 70:57 + 17:15
30. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 73:31 + 19:49
31. Kinde Vanda 14H9450 MTBO Hungary 82:46 + 29:04
32. Naryshkina Olga 11B7250 Kamvol/Minsk 87:53 + 34:11
33. Creswick Natalie 12G7751 GB MTBO 101:52 + 48:10
34. Tyson Adel 12G7750 GB MTBO 102:42 + 49:00
Anna Kamińska 94P0050 Polish MTBO National Team DISK
W21A
8.42 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 37:59
2. Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha 40:45 + 2:46
3. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 41:15 + 3:16
4. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 42:46 + 4:47
5. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 43:45 + 5:46
6. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 44:06 + 6:07
6. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:06 + 6:07
8. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 44:16 + 6:17
9. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 45:04 + 7:05
10. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 45:33 + 7:34
11. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 45:36 + 7:37
11. Jiranová Kateřina XHK8350 GHOST RUBENA racing team 45:36 + 7:37
13. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 46:16 + 8:17
14. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 46:44 + 8:45
15. Šenková Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 47:46 + 9:47
16. Plysevskaja Kira 31L8450 IOSK Budakalnis 47:51 + 9:52
17. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 48:19 + 10:20
18. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 48:40 + 10:41
19. Hanajová Káťa SMR8451 SK SNS Smržovka 50:19 + 12:20
20. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 50:36 + 12:37
21. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 50:43 + 12:44
22. Strasser Spela 1DS8050 Mariborski OK 55:04 + 17:05
23. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 56:39 + 18:40
24. Horová Klára VSP8455 USK Praha 61:29 + 23:30
Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha DISK
W21B
7.07 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 36:53
2. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 40:26 + 3:33
3. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 41:43 + 4:50
4. Balažič Petja 45S8350 OK Slovenj Gradec 42:50 + 5:57
5. Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš 42:52 + 5:59
6. Michaličková Veronika ZUP8651 MTBO ČZU Praha 43:58 + 7:05
7. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 45:24 + 8:31
8. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 45:52 + 8:59
9. Valíková Petra VIV7350 GIGANT Orienteering 46:12 + 9:19
10. Visinski Andrejc Maja 45S8150 OK Slovenj Gradec 47:53 + 11:00
11. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 48:48 + 11:55
12. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:52 + 11:59
13. Žuchová Nikola SMR9351 SK SNS Smržovka 49:24 + 12:31
14. Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 MTBO Hungary 50:05 + 13:12
15. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 51:42 + 14:49
16. Hejnová Aneta KNC9350 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 52:00 + 15:07
17. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 53:20 + 16:27
18. Kinde Zsófia 14H9550 MTBO Hungary 54:30 + 17:37
19. Mišoňová Ivana SMR7451 SK SNS Smržovka 55:04 + 18:11
19. Jämsén Miia 62F7750 Muuramen Rasti 55:04 + 18:11
21. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 55:39 + 18:46
22. Kiss Vivien 14H9201 MTBO Hungary 58:10 + 21:17
23. Bonne Camilla Franzisk 1AD7850 Team Denmark 61:22 + 24:29
24. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 61:46 + 24:53
25. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 63:42 + 26:49
W40
7.07 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VILLAR Aurélie 56F5601 Noyon 33:43
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 34:00 + 0:17
3. Divilová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 36:19 + 2:36
4. Venelaine Marje 19E7550 Estonian MTBO Team 37:50 + 4:07
5. Marosffy Orsolya 45H7200 Száguldó Virágok 37:52 + 4:09
6. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 38:23 + 4:40
7. Hausermann Ursula 9DC5900 OLG Thun 39:37 + 5:54
8. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 39:58 + 6:15
9. Németh Ágnes 14H6950 MTBO Hungary 41:19 + 7:36
10. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 41:54 + 8:11
11. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 43:44 + 10:01
12. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:03 + 11:20
13. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:30 + 11:47
14. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 45:36 + 11:53
15. Németh Zsoltné 44H6850 Veszprémi Honvéd SE 46:07 + 12:24
16. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 54:08 + 20:25
17. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 58:50 + 25:07
18. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 62:32 + 28:49
19. Török Lavinia 29A7200 ÖTK-Wien 95:39 + 61:56
sonnenberg Olga 74D5850 ESV Dresden MTBO DISK
W50
6.49 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Somers Cock Charlie 21G6050 Airienteers 29:17
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 30:40 + 1:23
3. Kollberg Monica 56S6151 Eksjö SOK 33:19 + 4:02
4. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 33:36 + 4:19
5. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 34:10 + 4:53
6. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 35:20 + 6:03
7. Kroeber Andrea BOR6551 OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 10:54
8. Bergmann Charlotte 1HD6450 Allerød OK 41:24 + 12:07
9. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 43:23 + 14:06
10. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 44:13 + 14:56
11. Sucksdorff Gigi 1HD6300 Allerød OK 45:15 + 15:58
12. Annie Peronno 48F6001 C.O.Colmar 46:15 + 16:58
13. Jansson Birgitta 99S5750 OK Tyr 50:55 + 21:38
14. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 27:04
15. Balažič Irena 45S6050 OK Slovenj Gradec 60:33 + 31:16
W60
6.49 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 44:02
2. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 44:33 + 0:31
3. Haarsma Kay 57A5450 Tintookies 46:06 + 2:04
4. MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK 48:40 + 4:38
5. Lukavcová Lenka SMR5450 SK SNS Smržovka 51:26 + 7:24
6. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 52:08 + 8:06
7. Králová Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 58:02 + 14:00
8. Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC 58:46 + 14:44
9. Gelderman Yett 14N4250 North West Orienteering Club 112:11 + 68:09