Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
18.06.2016
Místo konání:
Šebetov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
U Zeleného kříže (1 : 15 000) , Pod Karlovem (1 : 10 000)
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R2
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1, Zimmermann Jakub - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí (teplota 25°C) dle harmonogramu a zúčastnilo ho celkem 881 závodníků.
Odvod půjčovného za SI činí 4000,- Kč.
Odvod vkladů za závodníky ŽB činí 6392,- Kč.

H21C 8.40 km, 420 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6328

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno - Žabovřesky 72:43 6763
2. Kašpar Michal TZL9308 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 73:18 + 0:35 6712
3. Schmid Vladimír ADA8701 C Spartak Adamov 78:20 + 5:37 6269
4. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:57 + 8:14 6039
5. Ptáček Ondřej TBM7120 C TJ TESLA BRNO 81:43 + 9:00 5971
6. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno - Žabovřesky 82:16 + 9:33 5923
7. Jaros Mariusz 96P9511 C 87:06 + 14:23
8. Novotný Jiří TZL8001 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 90:12 + 17:29 5225
9. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Brno - Žabovřesky 92:16 + 19:33 5043
10. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Brno - Žabovřesky 92:53 + 20:10 4988
11. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Brno - Žabovřesky 93:18 + 20:35 4952
12. Jurek Radim C 93:55 + 21:12
13. Procházka Jiří ADA7512 C Spartak Adamov 98:30 + 25:47 4494
14. Kulich Martin ZBM9009 C SK Brno - Žabovřesky 99:17 + 26:34 4425
15. Kořan Pavel VBM7401 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 100:44 + 28:01 4298
16. Verner Tomáš VBM8204 C Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. 115:36 + 42:53 2989
17. Toman Filip ABM9309 C Klub orientačního běhu Moira Brno, o.s. 115:51 + 43:08 2967
18. Andrš Petr ZAM8401 C Tělocvičná jednota Sokol Žamberk 118:12 + 45:29 2760
19. Toman Viktor 1ZS9300 C 118:40 + 45:57
20. Karásek Michal ZPV7900 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 132:34 + 59:51 1496
21. Vizner Vojtěch TBM9412 C TJ TESLA BRNO 147:18 + 74:35
22. Kaňovský Adam RBK9301 C SK Radioklub Blansko 157:09 + 84:26 0
Drašar Martin 8XC8400 C DISK
Hrazdil Jiří 9BC8400 C DISK