Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: D45

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
D45
2.90 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 26:09
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 26:53 + 0:44
3. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 27:53 + 1:44
4. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 27:58 + 1:49
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 28:12 + 2:03
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 28:15 + 2:06
7. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 28:17 + 2:08
8. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:09 + 3:00
9. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 29:26 + 3:17
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 29:49 + 3:40
11. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 30:06 + 3:57
12. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 30:15 + 4:06
13. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 30:25 + 4:16
14. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 30:28 + 4:19
15. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 30:29 + 4:20
16. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 31:08 + 4:59
17. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 31:33 + 5:24
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:26 + 6:17
19. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 32:59 + 6:50
20. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 33:25 + 7:16
21. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 33:33 + 7:24
22. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 33:40 + 7:31
23. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 34:12 + 8:03
24. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:34 + 8:25
25. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 35:08 + 8:59
26. Bonek Claudia 12A6901 C Naturfreunde Wien 35:40 + 9:31
27. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 36:13 + 10:04
28. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 37:40 + 11:31
29. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 38:34 + 12:25
30. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 38:38 + 12:29
31. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:01 + 12:52
32. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 39:23 + 13:14
33. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 40:43 + 14:34
34. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 41:10 + 15:01
35. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:22 + 16:13
36. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 42:51 + 16:42
37. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 46:30 + 20:21
38. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 46:51 + 20:42
39. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 21:20
40. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:53 + 21:44
41. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 50:25 + 24:16
42. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 52:17 + 26:08
43. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:42 + 26:33
44. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 31:56
45. Rainhartz Orit 37I7051 C Israel Tour Group 58:55 + 32:46
46. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 59:38 + 33:29
47. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:30 + 44:21
Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK