Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: D60

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
D60
2.40 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:19
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 26:03 + 0:44
3. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 26:20 + 1:01
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 27:07 + 1:48
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 27:10 + 1:51
6. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 27:57 + 2:38
7. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 28:34 + 3:15
8. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 28:40 + 3:21
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 4:21
10. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 30:19 + 5:00
11. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 30:31 + 5:12
12. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 30:40 + 5:21
13. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 5:31
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 31:03 + 5:44
15. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 31:05 + 5:46
16. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 31:35 + 6:16
17. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 7:27
18. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 32:49 + 7:30
19. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 32:50 + 7:31
20. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 33:55 + 8:36
21. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 34:23 + 9:04
22. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 34:46 + 9:27
23. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 36:08 + 10:49
24. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 39:29 + 14:10
25. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 40:31 + 15:12
26. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 40:58 + 15:39
27. Mishli Lisa 37I5551 C Israel Tour Group 43:39 + 18:20
28. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 50:35 + 25:16
29. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:17 + 29:58