Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hodkovice nad Mohelkou, koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Kozí brada 1:10 000, ekvidistance 5 m, formát max. A4, stav 3/2016
Ředitel závodu:
Karmazín Petr
Hlavní rozhodčí:
Ježek Ladislav - R3
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Peterka Vojtěch, Dikoš Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21L
5.97 km, 210 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9161
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 35:40 9486
2. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 37:11 + 1:31 9110
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 38:05 + 2:25 8887
4. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 38:33 + 2:53
5. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 38:34 + 2:54 8768
6. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 3:04 8726
7. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 39:34 + 3:54 8520
8. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 39:36 + 3:56 8512
9. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:39 + 3:59 8499
10. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 39:51 + 4:11 8450
11. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:56 + 4:16 8429
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 40:05 + 4:25 8392
13. Lucerski Maciej 88P9700 MKS Paulinum Jelenia Góra 40:27 + 4:47
14. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 40:30 + 4:50 8289
15. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 40:48 + 5:08 8214
16. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 41:11 + 5:31 8119
17. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 41:59 + 6:19 7921
18. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 42:04 + 6:24 7901
19. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 42:06 + 6:26 7892
20. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 42:18 + 6:38 7843
21. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 42:45 + 7:05 7731
21. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 42:45 + 7:05 7731
23. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 42:48 + 7:08 7719
24. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:00 + 7:20 7669
25. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:06 + 7:26 7645
26. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 7:41 7583
27. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 43:30 + 7:50 7545
28. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 43:35 + 7:55 7525
29. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:46 + 8:06
30. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:30 + 8:50 7298
31. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 45:07 + 9:27 7145
32. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 45:10 + 9:30 7133
33. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 45:19 + 9:39 7095
34. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 9:40 7091
35. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 45:30 + 9:50 7050
36. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 45:55 + 10:15 6947
37. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 45:59 + 10:19 6930
38. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 10:53 6790
39. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 47:13 + 11:33 6625
40. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 47:33 + 11:53 6542
41. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 47:51 + 12:11 6468
42. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 48:04 + 12:24 6414
43. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 48:22 + 12:42 6340
44. Hejl Jakub DKP8900 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 13:30 6142
45. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 49:29 + 13:49 6063
46. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 49:54 + 14:14 5960
47. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 50:12 + 14:32 5886
48. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:20 + 14:40 5853
49. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:25 + 14:45 5832
50. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 50:36 + 14:56 5786
51. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 15:30 5646
52. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 51:21 + 15:41 5601
53. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:40 + 17:00 5274
54. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 53:01 + 17:21
55. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 53:14 + 17:34 5134
56. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 53:31 + 17:51 5064
57. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 54:08 + 18:28 4911
58. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 54:43 + 19:03 4767
59. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 55:10 + 19:30 4655
60. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:58 + 20:18 4457
61. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:02 + 20:22 4440
62. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 56:35 + 20:55 4304
63. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:41 + 23:01 3784
64. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 59:57 + 24:17 3470
65. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 60:04 + 24:24 3441
66. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 62:04 + 26:24 2946
67. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 62:49 + 27:09 2760
68. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 63:18 + 27:38 2640
69. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 63:40 + 28:00
70. Šašek Luděk SOB6901 SOBSA 70:57 + 35:17 745
71. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 72:37 + 36:57