Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H21L

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hodkovice nad Mohelkou, koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Hodkovice 1:4 000, ekvidistance 2,5 m, formát max. A4, stav 3/2016
Ředitel závodu:
Karmazín Petr
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Martan Jiří
JURY:
Peterka Vojtěch, Pachnerová Dominika, Dikoš Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21L
2.38 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9161
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 16:12 9524
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:28 + 0:16 9373
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 16:53 + 0:41 9137
4. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 17:24 + 1:12 8845
5. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 17:40 + 1:28 8694
5. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 17:40 + 1:28 8694
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 17:42 + 1:30 8675
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 17:44 + 1:32 8656
9. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 17:47 + 1:35 8628
10. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 17:50 + 1:38 8600
11. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 17:51 + 1:39 8590
12. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:56 + 1:44 8543
13. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 18:10 + 1:58 8411
14. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 18:18 + 2:06 8336
14. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 18:18 + 2:06 8336
16. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 18:22 + 2:10 8298
17. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 18:23 + 2:11 8289
18. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 18:24 + 2:12 8279
19. Hejl Jakub DKP8900 C Oddíl OB Kotlářka 18:31 + 2:19 8213
20. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 18:41 + 2:29 8119
21. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 18:42 + 2:30 8109
22. Nowak Maciej 88P9601 MKS Paulinum Jelenia Góra 18:47 + 2:35
23. Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 18:57 + 2:45
24. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 19:09 + 2:57 7855
25. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 19:11 + 2:59 7836
26. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 19:12 + 3:00 7826
27. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 19:14 + 3:02 7808
28. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 19:20 + 3:08 7751
29. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 19:24 + 3:12 7713
30. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 19:26 + 3:14 7694
31. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 19:30 + 3:18 7657
32. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 19:37 + 3:25 7591
33. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 19:42 + 3:30 7544
34. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 19:46 + 3:34 7506
35. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 19:47 + 3:35 7496
36. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 19:49 + 3:37 7478
37. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:51 + 3:39 7459
37. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 19:51 + 3:39 7459
39. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 20:01 + 3:49 7364
40. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:07 + 3:55 7308
41. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 4:03 7232
42. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 20:18 + 4:06 7204
43. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 20:34 + 4:22 7053
44. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 20:38 + 4:26 7016
45. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:40 + 4:28 6997
46. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB KAS 20:54 + 4:42 6865
47. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 21:07 + 4:55 6742
48. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 21:22 + 5:10 6601
49. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:29 + 5:17 6535
50. Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 21:34 + 5:22 6487
51. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 21:38 + 5:26 6450
52. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:05 + 5:53 6195
53. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 22:11 + 5:59 6139
54. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:15 + 6:03 6101
55. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 22:25 + 6:13 6007
56. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 22:52 + 6:40 5752
57. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 23:04 + 6:52 5639
58. Adamec Marek CHC8903 C K.O.B. Choceň 23:20 + 7:08 5488
59. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 23:23 + 7:11 5460
60. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 23:29 + 7:17 5403
61. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 23:47 + 7:35 5233
62. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 24:04 + 7:52 5073
63. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 24:52 + 8:40 4620
64. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 24:59 + 8:47 4554
65. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 25:29 + 9:17 4272
66. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 29:40 + 13:28 1905
67. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 30:14 + 14:02 1584
68. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 33:45 + 17:33 0
Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov DISK 0
Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň DISK 0
Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava DISK 0