Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Studnice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Studnice,1:10000/15000,E=5m,5/2014 revize 2016,hlavní kartograf Petr Mareček
Ředitel závodu:
Ptáček Ondřej - R3
Hlavní rozhodčí:
Čech Radovan - R3
Stavitel tratí:
Hlaváč Ondřej, Ptáček Ondřej - R3
JURY:
Frýba Dominik, Bravená Alexandra, Věžník Roman

H21C 10.40 km, 225 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8872

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 57:50 9008
2. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 57:54 + 0:04 8998
3. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 60:28 + 2:38 8610
4. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 60:33 + 2:43 8598
5. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 62:08 + 4:18 8358
6. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 62:56 + 5:06 8238
7. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 65:27 + 7:37 7857
8. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 65:52 + 8:02 7794
9. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 66:12 + 8:22 7744
10. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 66:58 + 9:08 7628
11. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 67:03 + 9:13 7616
12. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 67:11 + 9:21 7596
13. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 68:43 + 10:53 7364
14. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 70:01 + 12:11 7168
15. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 70:06 + 12:16 7155
16. Šimáček Ondřej 8UX9400 C ROB Pardubice 70:44 + 12:54
17. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 71:16 + 13:26 6979
18. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 71:41 + 13:51 6916
19. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 71:52 + 14:02 6888
20. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 72:00 + 14:10 6868
21. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 72:04 + 14:14 6858
22. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:24 + 14:34 6808
23. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 73:10 + 15:20 6692
24. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 73:20 + 15:30 6667
25. ŠROM Jakub 8SX9514 C Neregistrovaní - GBM 74:22 + 16:32
26. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 74:27 + 16:37 6498
27. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 75:04 + 17:14 6405
28. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 76:00 + 18:10 6264
29. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 76:12 + 18:22 6234
30. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 76:23 + 18:33 6206
31. Lněnička Jakub 8UX9200 C ROB Pardubice 76:40 + 18:50
32. HAMÁK Ales 8SX8506 C Neregistrovaní - GBM 78:10 + 20:20
33. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 80:35 + 22:45 5571
34. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 81:42 + 23:52 5403
35. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:23 + 24:33 5300
36. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 82:45 + 24:55 5244
37. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 83:34 + 25:44 5121
38. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 84:04 + 26:14 5045
39. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 85:22 + 27:32 4849
40. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 85:42 + 27:52 4799
41. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 85:49 + 27:59 4781
42. Šimáček Martin 8UX9700 C ROB Pardubice 88:08 + 30:18
43. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 90:42 + 32:52 4043
44. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:02 + 34:12 3842
45. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:05 + 34:15 3834
46. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 92:49 + 34:59 3724
47. Kuban Jiří CHT8401 C OOB SK Chrast 93:40 + 35:50 3595
48. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 93:54 + 36:04 3560
49. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 94:46 + 36:56 3429
50. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 94:59 + 37:09 3396
51. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 95:06 + 37:16 3379
52. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 95:38 + 37:48 3298
53. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 96:21 + 38:31 3190
54. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 97:34 + 39:44 3006
55. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 98:31 + 40:41 2863
56. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 99:58 + 42:08
57. Lenkei Ákos 46H8200 C Hidegkúti Spartacus 109:09 + 51:19
58. Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 113:09 + 55:19 652
59. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 114:42 + 56:52 418
60. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 120:39 + 62:49 0
Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava DISK 0
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK 0
Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř DISK 0