Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
23.10.2016
Místo konání:
Louka v obci Ládví i Liliová ulice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Valnovka, 1:10000, e=5m, stav - 2012
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R3
Stavitel tratí:
Pašek František - R2
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí kolem 12°C. V závodu prošlo cílem celkem 875 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Při závodě nebyl nikdo zraněn. Protest proti závodu nebyl podán.
Zrušená diskvalifikace byla u závodníků Tomeš Jaroslav DKP8109 a Buk Petr ROU0001, na základě prokázání správného opravného ražení kontrol v mapě. Další závodníci, kteří neměli v čipu uveden čas u oražení sběrné kontroly z důvodu naplnění kapacity paměti čipu taktéž nebudou diskvalifikováni.
V kategorii D45 došlo k předčasnému startu závodnice Klašková Kateřina DKP6750, který však výrazně neovlivnil pořadí v kategorii. Vzhledem k absenci výkladu pravidel a možnou vinou jak startéra, tak samotné závodnice hlavní rozhodčí rozhodl, po konzultaci s Ondřejem Syslem (R1) a Pavlem Vinšem (R2), že závodnice nebude dodatečně diskvalifikována.
H21L
4.92 km, 195 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8266
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 30:12 8616
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 32:05 + 1:53 8122
3. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 32:19 + 2:07 8061
4. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 32:23 + 2:11 8043
5. Kurmakaev Damir NNNN6543 Neregistrovaní (NNN) 34:28 + 4:16
6. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 34:28 + 4:16 7497
7. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 35:00 + 4:48 7357
8. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 35:14 + 5:02 7296
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 35:43 + 5:31 7169
10. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 35:49 + 5:37 7143
11. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 36:11 + 5:59 7047
12. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 36:38 + 6:26 6929
13. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 36:58 + 6:46 6842
14. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 6:50 6824
15. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 37:07 + 6:55 6802
16. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 37:26 + 7:14 6719
17. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 37:41 + 7:29 6654
18. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 38:00 + 7:48 6571
19. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 38:03 + 7:51 6558
20. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 38:03 + 7:51 6558
21. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 38:55 + 8:43 6331
22. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 9:15 6191
23. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 40:13 + 10:01 5990
24. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 40:26 + 10:14 5933
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 40:55 + 10:43 5806
26. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 41:13 + 11:01 5728
27. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 41:53 + 11:41 5553
28. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:56 + 11:44 5540
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 42:12 + 12:00 5470
30. Komín David PGP7405 C SK Praga 42:41 + 12:29 5343
31. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:54 + 12:42 5286
32. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 43:00 + 12:48 5260
33. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 43:16 + 13:04 5190
34. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 43:19 + 13:07 5177
35. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 43:35 + 13:23 5107
36. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 43:48 + 13:36 5050
37. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 43:58 + 13:46 5007
38. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:18 + 14:06 4919
39. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 44:35 + 14:23 4845
40. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:36 + 14:24 4841
41. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:37 + 14:25 4836
42. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 45:02 + 14:50 4727
43. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 47:02 + 16:50 4203
44. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 47:10 + 16:58 4168
45. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 48:01 + 17:49 3945
46. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 48:35 + 18:23 3797
47. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:02 + 18:50 3679
48. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 50:28 + 20:16 3303
49. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:22 + 22:10 2805
50. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 23:51 2364
51. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 54:39 + 24:27 2206
52. Chromec Jan RIC8501 OB Říčany 55:04 + 24:52
53. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 57:02 + 26:50 1582
54. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 58:13 + 28:01 1271
55. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 59:19 + 29:07 983
56. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 60:27 + 30:15 686
57. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:12 + 34:00 0
58. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 64:56 + 34:44 0
59. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá 68:28 + 38:16
60. Beran Jaroslav UVP8800 C Slovan Praha 68:48 + 38:36 0
61. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:59 + 50:47 0
Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav DISK 0
MS Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 27:59 + 0