Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
28.10.2016
Místo konání:
Vracov, fotbalový stadion FC Vracov
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
VRACOV 2016, měřítko 1:15 000 pro kategorie DH16C-DH35C, 1:10 000 pro ostatní kategorie, E=2,5 m, stav 5/2015, revize 9/2016, mapový klíč ISOM2000, autoři Petr Mareček, Martin Kratochvíl, Bohumil Háj. Rozměr A4, mapa bude vodovzdorně upravena.
Ředitel závodu:
Kašpar Michal
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Barbora - R2
Stavitel tratí:
Mikel David - R3
H21C
12.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8683
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 55:04 9109
2. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 2:54 8674
3. Piják Ondrej 39SXXX1 C KOBRA Bratislava 58:44 + 3:40
4. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 60:41 + 5:37 8267
5. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 60:52 + 5:48 8239
6. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 61:52 + 6:48 8089
7. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 62:01 + 6:57 8067
8. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 63:16 + 8:12 7879
9. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:37 + 9:33 7677
10. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 65:09 + 10:05 7597
11. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:40 + 13:36 7070
12. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 69:14 + 14:10 6985
13. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 69:36 + 14:32 6930
14. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 69:56 + 14:52 6880
15. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 70:14 + 15:10 6835
16. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 72:36 + 17:32 6480
17. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 73:28 + 18:24 6350
18. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 74:20 + 19:16 6220
19. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 75:12 + 20:08 6090
20. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 75:45 + 20:41 6007
21. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 75:57 + 20:53 5977
22. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:01 + 20:57 5967
23. Javůrek Tomáš 19X8700 C ESOX ODEI 76:40 + 21:36
24. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 79:21 + 24:17 5468
25. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 81:19 + 26:15 5173
26. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 81:41 + 26:37 5118
27. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 82:14 + 27:10
28. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 83:04 + 28:00 4910
29. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:57 + 28:53 4778
30. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 84:58 + 29:54 4625
31. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 85:28 + 30:24 4550
32. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 97:53 + 42:49 2688
33. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 101:55 + 46:51 2084
34. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 102:19 + 47:15 2024