Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E3

Kategorie: H21B

Datum:
12.08.2016
Místo konání:
Stoječín
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
H21B
5.00 km, 100 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5953
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 34:49 6179
2. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 34:57 + 0:08 6157
3. Mlateček Jiří TYN9501 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:48 + 3:59 5524
4. Brettschneider Moritz 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 39:05 + 4:16
5. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 40:05 + 5:16 5313
6. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:07 + 5:18 5307
7. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 40:26 + 5:37 5255
8. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 40:52 + 6:03 5184
9. Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc 41:13 + 6:24 5126
10. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 41:31 + 6:42 5077
11. Giles Samuel 34G9400 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 42:17 + 7:28
12. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 42:24 + 7:35 4932
13. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 8:04 4852
14. László David ROZ9502 OK Roztoky 43:24 + 8:35 4767
15. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 43:32 + 8:43 4745
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 8:46 4737
17. Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava 43:48 + 8:59 4701
18. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:35 + 9:46 4572
19. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 44:54 + 10:05 4520
20. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 44:57 + 10:08 4512
21. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:06 + 10:17 4487
22. Ligats Janis 21L8200 ZVOC 45:46 + 10:57
23. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 46:28 + 11:39 4263
24. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 47:14 + 12:25
25. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 47:40 + 12:51 4065
26. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 48:36 + 13:47 3912
27. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 48:45 + 13:56 3887
28. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 50:56 + 16:07 3528
29. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 51:16 + 16:27
30. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:46 + 16:57 3391
31. Nishina Keishi 13J8900 Tokiwa Forest Runners 52:52 + 18:03
32. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 55:36 + 20:47 2760
33. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 66:18 + 31:29 1000
34. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 66:33 + 31:44
35. Stannett Scott 34G8700 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 66:52 + 32:03
Evans Thomas 34G8900 RAFO (Royal Air Force Orienteering) DISK