Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1

Kategorie: H21A

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R1
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Omová Jana - R3, Omová Michaela
Protokol:
Závod proběhl bez závad. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění.

H21A 3.98 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7623

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 40:28 7786
2. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 41:14 + 0:46 7645
3. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 42:21 + 1:53 7439
4. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 42:38 + 2:10 7386
5. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 44:18 + 3:50 7079
6. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 46:45 + 6:17 6627
7. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 6:20 6618
8. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 46:58 + 6:30 6588
9. Šimáček Ondřej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 6:51 6523
10. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:25 + 7:57 6320
11. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 48:35 + 8:07 6290
11. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 8:07 6290
13. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 48:59 + 8:31 6216
14. Mateusz Madey UKS "Orientpark.pl" Iwiny 49:12 + 8:44
15. Lněnička Jakub OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 9:18
16. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 50:37 + 10:09 5915
17. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 10:23 5872
18. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:57 + 10:29 5853
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:31 + 11:03 5749
20. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 52:30 + 12:02 5567
20. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:30 + 12:02 5567
22. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 53:10 + 12:42 5445
23. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 53:59 + 13:31 5294
24. Jirka Michal PTE8403 TJ Sokol Ptení 55:01 + 14:33 5104
25. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 56:21 + 15:53 4858
26. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 58:23 + 17:55 4483
27. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 58:31 + 18:03 4458
28. Janas Petr PGP7106 SK Praga 59:26 + 18:58 4289
29. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 61:39 + 21:11 3881
30. Wojnowicz Marek 19P9201 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 64:32 + 24:04
31. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 64:45 + 24:17 3309
32. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 65:03 + 24:35 3254
33. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 65:22 + 24:54 3195
34. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 66:04 + 25:36 3066
35. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 67:31 + 27:03
36. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 67:43 + 27:15
37. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 68:47 + 28:19 2566
38. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 70:45 + 30:17 2203
39. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 71:04 + 30:36 2145
40. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 72:59 + 32:31
41. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 79:37 + 39:09