Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: D21E

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
D21E
5.10 km, 160 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 36:17 10752
2. Matějů Martina PGP8556 C SK Praga 38:54 + 2:37 10049
3. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 39:19 + 3:02 9937
4. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 3:33 9799
5. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 40:11 + 3:54 9705
6. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 40:52 + 4:35 9521
7. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 41:08 + 4:51 9450
8. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 41:25 + 5:08 9373
9. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 41:52 + 5:35 9253
10. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 42:16 + 5:59 9145
11. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 42:45 + 6:28 9016
12. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 43:02 + 6:45 8939
13. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 43:13 + 6:56 8890
14. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 7:13 8814
15. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 44:17 + 8:00 8604
16. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 44:25 + 8:08 8568
17. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 44:51 + 8:34 8452
18. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 45:19 + 9:02 8327
19. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 45:48 + 9:31 8197
20. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 46:05 + 9:48 8121
21. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 46:50 + 10:33 7919
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 10:50 7843
23. Simkovics Anna 13A005a C OLC Wienerwald 48:14 + 11:57
24. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 48:44 + 12:27 7409
25. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 49:06 + 12:49 7311
26. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 51:22 + 15:05 6702
27. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 52:38 + 16:21 6362
28. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 56:07 + 19:50 5427