Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Kategorie: H55B

Datum:
03.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad, za velmi teplého počasí. Zúčastnilo se 1593 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění.
H55B
4.20 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 37:56
2. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 38:03 + 0:07
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 38:20 + 0:24
4. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:44 + 2:48
5. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 41:34 + 3:38
6. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 41:53 + 3:57
7. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 42:17 + 4:21
8. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 44:48 + 6:52
9. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 46:08 + 8:12
10. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 46:29 + 8:33
11. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 9:54
12. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:59 + 10:03
13. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:37 + 10:41
13. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 48:37 + 10:41
15. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 49:53 + 11:57
16. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:27 + 12:31
17. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 50:43 + 12:47
18. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 50:53 + 12:57
19. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 14:22
20. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 54:34 + 16:38
21. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 56:52 + 18:56
22. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 19:08
23. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 57:17 + 19:21
24. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 58:32 + 20:36
25. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 58:36 + 20:40
26. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:24 + 21:28
27. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:34 + 22:38
28. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 61:11 + 23:15
29. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 61:13 + 23:17
30. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 61:43 + 23:47
31. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 63:37 + 25:41
32. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:38 + 25:42
33. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 65:54 + 27:58
34. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 68:44 + 30:48
35. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 69:06 + 31:10
36. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:16 + 32:20
37. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 76:05 + 38:09
38. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 80:09 + 42:13
39. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia Plzeň 89:08 + 51:12