Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Kategorie: H21E

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
H21E
5.60 km, 100 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9656
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 30:56 10400
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 31:17 + 0:21 10286
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 32:06 + 1:10 10020
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 33:05 + 2:09 9700
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 33:13 + 2:17 9656
6. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 2:19 9645
7. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 34:34 + 3:38 9217
7. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 34:34 + 3:38 9217
9. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 34:37 + 3:41 9200
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 3:43 9190
11. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 4:06 9065
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 35:08 + 4:12 9032
13. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 35:27 + 4:31 8929
14. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 36:11 + 5:15 8690
15. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 5:34 8587
16. Wołowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 36:40 + 5:44 8533
17. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 37:00 + 6:04 8425
18. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 7:02 8110
19. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:13 + 7:17 8028
20. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:14 + 7:18 8023
21. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 38:34 + 7:38 7914
22. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:37 + 7:41 7898
23. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 39:06 + 8:10 7741
24. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 8:13 7725
25. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 39:13 + 8:17 7703
26. Rzenca Krzysztof 38P9601 C UKS Orientus Lodz 39:18 + 8:22
27. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 40:22 + 9:26 7328
28. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 41:02 + 10:06 7111
29. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 41:06 + 10:10 7090
30. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:21 + 10:25 7008
31. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 41:40 + 10:44 6905
32. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 42:17 + 11:21 6705
33. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 43:12 + 12:16
34. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 43:55 + 12:59 6173
35. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 43:58 + 13:02 6157
36. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 44:02 + 13:06 6135
37. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 45:16 + 14:20 5733
38. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 18:51 4263
39. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 56:32 + 25:36 2065
Pasek Marcin 51P9500 C UKS Sparta Czyżowice DISK
Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga