Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)

Kategorie: D21A

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
závod proběhl bez závad
D21A
6.50 km, 385 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9365
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 49:12 9873
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 49:46 + 0:34 9763
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 50:41 + 1:29 9584
4. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 51:40 + 2:28 9392
5. Wiśniewska Hanna CHC9051 C K.O.B. Choceň 52:28 + 3:16 9235
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 3:31 9187
7. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 53:02 + 3:50 9125
8. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 55:11 + 5:59 8705
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 55:45 + 6:33 8594
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 56:35 + 7:23 8432
11. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 57:12 + 8:00 8311
12. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 8:46 8162
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 9:34 8005
14. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:49 + 9:37 7996
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 62:43 + 13:31 7234
16. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 64:12 + 15:00 6944
17. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 68:45 + 19:33 6056
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 73:11 + 23:59 5190
19. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 75:00 + 25:48 4836
20. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 28:51 4240
21. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 78:18 + 29:06 4191
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DISK 0