Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 2. kolo

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
Čestice u Častolovic
Pořadatel:
LIP - SOS Mamuti z Lipovky
Mapa:
Ředitel závodu:
Sedláková Hana
Hlavní rozhodčí:
Doležal Josef
Stavitel tratí:
Sedlák Radek
Kategorie:
M12     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPENSHORT     W12     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M12
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 12:44
2. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 14:15 + 1:31
3. Kubeček Josef LIP C SOS Mamuti z Lipovky 14:42 + 1:58
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 15:32 + 2:48
5. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 18:39 + 5:55
6. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 19:00 + 6:16
7. Vanka Matouš OKP0701 C SK OK 24 Praha 20:10 + 7:26
8. Faltejsek Tobias XPU0500 C PARDUBICE BIKERS 21:16 + 8:32
9. Geisler Richard SKL0700 C SMS Team Kladno 24:41 + 11:57
10. Toloch Otakar GIG0905 C GIGANT Orienteering 26:32 + 13:48
10. Votýpka Štěpán C 26:32 + 13:48
12. Ouhrabka Vít EKP1010 C VŠTJ Ekonom Praha 29:19 + 16:35
13. Kubeček Antonín LIP C SOS Mamuti z Lipovky 29:55 + 17:11
14. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:31 + 30:47
Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha DISK
Starý Marťas XPU0501 C PARDUBICE BIKERS DISK
Toloch Eda GIG0600 C GIGANT Orienteering DISK
M14
6.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 37:05
2. Hasman Marek VPM0201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:11 + 3:06
3. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:19 + 3:14
4. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 45:05 + 8:00
5. Sikorski Marcin 47P0200 C LUKS Azymek Zdzieszowice 46:08 + 9:03
6. Jachec Tomasz 48P0300 C Lotna Zdzieszowice 49:27 + 12:22
7. Wozniak Maciej 48P0201 C Lotna Zdzieszowice 60:41 + 23:36
8. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 76:09 + 39:04
M17
9.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 55A0000 C Austria MTBO Youth Team 40:54
2. Nowak Bartosz 94P9900 C Polish MTBO National Team 46:23 + 5:29
3. Niebielski Bartosz 94P0100 C Polish MTBO National Team 48:26 + 7:32
4. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 53:47 + 12:53
5. Kašpar Petr TSU9900 C LKT 80 Šumperk 55:18 + 14:24
6. Obstoj Adam 94P0000 C Polish MTBO National Team 57:06 + 16:12
7. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 57:11 + 16:17
8. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 59:41 + 18:47
9. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 59:45 + 18:51
10. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 80:37 + 39:43
M20
12.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 B PARDUBICE BIKERS 48:40
2. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 51:13 + 2:33
3. Jaroszek Jakub 94P9800 C Polish MTBO National Team 51:47 + 3:07
4. Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 54:08 + 5:28
5. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 54:34 + 5:54
6. Wohanka Richard SLA0100 A SKOB Slaný 55:24 + 6:44
7. Hrdinka Daniel VRL9701 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:40 + 9:00
8. Mišoň Matěj SMR9801 B SK SNS Smržovka 58:40 + 10:00
9. Zebrowski Artur 94P9801 C Polish MTBO National Team 60:27 + 11:47
10. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 61:38 + 12:58
11. Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 71:04 + 22:24
12. Pelikán Lukáš SKL9800 B SMS Team Kladno 110:43 + 62:03
M21E
17.20 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dallavalle Luca 26I8700 C National Team Italy 68:07
2. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 68:28 + 0:21
3. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 69:14 + 1:07
4. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 70:05 + 1:58
5. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 71:26 + 3:19
6. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 72:41 + 4:34
7. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 74:27 + 6:20
8. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 75:20 + 7:13
9. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 75:40 + 7:33
10. Exler Florian 39A9200 C Austria MTBO Team 75:57 + 7:50
11. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 76:08 + 8:01
12. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 76:10 + 8:03
13. Švadlena Pavel CHC7502 E K.O.B. Choceň 78:55 + 10:48
14. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 79:47 + 11:40
15. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 79:50 + 11:43
16. Turra Piero 26I8400 C National Team Italy 80:00 + 11:53
17. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 80:07 + 12:00
18. Kalina Miroslav EKP8211 E VŠTJ Ekonom Praha 80:29 + 12:22
19. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 80:42 + 12:35
20. Ticháček Radek SJC7801 E Sportcentrum Jičín 80:45 + 12:38
21. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 81:59 + 13:52
22. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 82:06 + 13:59
22. Johanovský Tomáš ZUP8500 E MTBO ČZU Praha 82:06 + 13:59
24. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 82:17 + 14:10
25. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 82:37 + 14:30
26. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 82:39 + 14:32
27. Štěňha Martin EKP7608 E VŠTJ Ekonom Praha 82:44 + 14:37
28. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 83:09 + 15:02
29. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 83:26 + 15:19
30. Marcinkiewicz Grzegorz 98P8600 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 84:37 + 16:30
31. Kovář Miroslav SJC8104 E Sportcentrum Jičín 85:14 + 17:07
32. Bezouška Tomáš EKP7601 E VŠTJ Ekonom Praha 85:57 + 17:50
33. Goder Josef ZUP8201 E MTBO ČZU Praha 86:29 + 18:22
34. Uhmann Petr TBM8307 A KOS TJ Tesla Brno 88:04 + 19:57
35. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 88:33 + 20:26
36. Moravec Štěpán SJI8101 E OK Jihlava 90:30 + 22:23
37. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 90:37 + 22:30
38. Vaněk Petr XHK7600 E MTBO Racing team Hradec Králové 91:29 + 23:22
39. Tománek Otakar VLI8300 E Slavia Liberec orienteering 91:52 + 23:45
40. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia VŠ Plzeň 93:54 + 25:47
41. Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 95:02 + 26:55
42. Buchtík Aleš XBM8201 E PELLŽS ABND RACING TEAM 97:39 + 29:32
43. Buchtík Ondřej VLI8101 E Slavia Liberec orienteering 97:57 + 29:50
44. Mikan Albert EKP8606 E VŠTJ Ekonom Praha 110:19 + 42:12
Rossetto Riccardo 26I9100 C National Team Italy DISK
Merenus Štěpán EKP8401 E VŠTJ Ekonom Praha DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Šňupárek Václav TZL9548 A SKOB Zlín DISK
M21A
14.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 A KOS Slavia VŠ Plzeň 56:23
2. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 58:52 + 2:29
3. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 59:43 + 3:20
4. Honner Jaroslav VPM7802 C KOS Slavia VŠ Plzeň 62:10 + 5:47
5. Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň 63:21 + 6:58
6. Karkoš Petr XCR7300 A MTB Chrudim, z.s. 63:24 + 7:01
7. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:53 + 7:30
8. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 63:56 + 7:33
9. Nývlt Martin EKP8200 A VŠTJ Ekonom Praha 64:02 + 7:39
10. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 65:45 + 9:22
11. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 65:47 + 9:24
12. Chmelař Lukáš C 65:56 + 9:33
13. Daněk Roman SBK7541 A KOB Start Blansko 66:27 + 10:04
14. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 66:36 + 10:13
15. Kurz Pavel EKP7408 A VŠTJ Ekonom Praha 67:02 + 10:39
16. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 67:16 + 10:53
17. Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 67:31 + 11:08
18. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 67:54 + 11:31
19. Jiran Václav XBM7601 A PELLŽS ABND RACING TEAM 68:15 + 11:52
20. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 69:01 + 12:38
21. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 69:02 + 12:39
22. Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 69:13 + 12:50
23. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 69:48 + 13:25
24. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 70:01 + 13:38
25. Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 70:04 + 13:41
26. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 70:11 + 13:48
27. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 70:37 + 14:14
28. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 70:41 + 14:18
29. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 72:14 + 15:51
30. Kohout Pavel C 72:16 + 15:53
31. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 72:34 + 16:11
32. Humlíček Aleš SBK7539 A KOB Start Blansko 72:36 + 16:13
33. Kratochvíl Karel ABR7001 E A-team NOVO Bruntál 72:53 + 16:30
34. Šmíd Ivo SJC7700 A Sportcentrum Jičín 73:03 + 16:40
35. Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna 73:12 + 16:49
36. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 74:02 + 17:39
37. Smrt Martin EKP8431 A VŠTJ Ekonom Praha 74:13 + 17:50
38. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 74:32 + 18:09
39. Šebesta Petr ZUP7604 A MTBO ČZU Praha 75:13 + 18:50
40. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 75:20 + 18:57
41. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 78:52 + 22:29
42. Karlík Michal GIG8000 A GIGANT Orienteering 79:08 + 22:45
43. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 79:33 + 23:10
44. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 79:36 + 23:13
45. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 82:59 + 26:36
46. Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 85:08 + 28:45
Pavlík Radek ABR6849 C A-team NOVO Bruntál DISK
Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko DISK
Bitter Aleš KNC8803 B Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
M21B
11.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 55:02
2. Domín Nikolas EKP8806 B VŠTJ Ekonom Praha 55:16 + 0:14
3. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 57:09 + 2:07
4. Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 58:17 + 3:15
5. Geisler Michal SKL7500 B SMS Team Kladno 58:19 + 3:17
6. Pátek Michal CHC8603 B K.O.B. Choceň 58:32 + 3:30
7. Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 58:54 + 3:52
8. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 58:56 + 3:54
9. Justa Pavel XHK8701 C MTBO Racing team Hradec Králové 59:23 + 4:21
10. Tesař Daniel VPM8203 B KOS Slavia VŠ Plzeň 59:24 + 4:22
11. Kužel Tomáš FSP7610 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:38 + 5:36
12. Pašek František ZUP7601 B MTBO ČZU Praha 61:25 + 6:23
13. Havlůj František VSP8308 B USK Praha 61:49 + 6:47
14. Jirásek Aleš XPU7601 B PARDUBICE BIKERS 62:40 + 7:38
15. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia VŠ Plzeň 63:12 + 8:10
16. Pastuszek Jakub VSP7500 B USK Praha 64:07 + 9:05
17. La Carbonara Claudio TBM7337 B KOS TJ Tesla Brno 64:31 + 9:29
18. Otoupalík Jan TBM7123 B KOS TJ Tesla Brno 64:42 + 9:40
19. Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 64:57 + 9:55
20. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 66:05 + 11:03
21. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 66:12 + 11:10
22. Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 66:55 + 11:53
23. Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 67:04 + 12:02
24. Dvořák František LDC7701 B KOB Děčín 67:11 + 12:09
25. Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 69:02 + 14:00
26. Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 70:17 + 15:15
27. Žemlička Jan XPU8303 B PARDUBICE BIKERS 70:44 + 15:42
28. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 72:39 + 17:37
29. Hodoň Miroslav GIG8100 B GIGANT Orienteering 73:24 + 18:22
30. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 76:58 + 21:56
31. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 79:53 + 24:51
32. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 80:45 + 25:43
33. Macháček Milan CHC7701 C K.O.B. Choceň 85:40 + 30:38
34. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 88:08 + 33:06
Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk DISK
Šebl Ondřej EKP9009 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
9.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 42:28
2. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 42:40 + 0:12
3. Opršal Juraj VBA8301 C ŠK VAZKA Bratislava 43:38 + 1:10
4. Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 45:40 + 3:12
5. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 46:43 + 4:15
6. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 47:58 + 5:30
7. Jirka Michal SBK8403 C KOB Start Blansko 48:39 + 6:11
8. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 48:46 + 6:18
9. Kvapil Petr TUR7410 C OOB TJ Turnov 49:23 + 6:55
10. Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS 50:20 + 7:52
11. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 52:04 + 9:36
12. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 53:28 + 11:00
13. Císař Jan EKP8503 C VŠTJ Ekonom Praha 54:55 + 12:27
14. Kurka Vojtěch SMR8400 C SK SNS Smržovka 55:35 + 13:07
15. Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:28 + 14:00
16. Vojtěch Richard BLI7605 C MTBO Bludný kořen 67:23 + 24:55
17. Kašpar František SLA9800 B SKOB Slaný 69:09 + 26:41
18. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 70:34 + 28:06
19. Chaloupka Ondřej SBK8301 C KOB Start Blansko 72:45 + 30:17
20. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 80:30 + 38:02
21. Jireček Lukáš BLI8006 C MTBO Bludný kořen 114:26 + 71:58
Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška DISK
M40
15.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM 59:43
2. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 61:53 + 2:10
3. Malátek Rastislav VBA7401 C ŠK VAZKA Bratislava 63:39 + 3:56
4. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 63:46 + 4:03
5. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 66:32 + 6:49
6. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 67:33 + 7:50
7. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 68:23 + 8:40
8. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 68:44 + 9:01
9. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 68:50 + 9:07
10. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 69:34 + 9:51
11. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 70:14 + 10:31
12. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 70:19 + 10:36
13. Šňupárek Ondřej TZL6949 B SKOB Zlín 70:46 + 11:03
14. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 70:58 + 11:15
15. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 71:03 + 11:20
16. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM 71:26 + 11:43
17. Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 71:48 + 12:05
18. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 72:56 + 13:13
19. Pařízek Petr SMR7001 C SK SNS Smržovka 73:21 + 13:38
20. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 74:15 + 14:32
21. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 74:19 + 14:36
22. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 74:30 + 14:47
23. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 75:06 + 15:23
24. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 75:22 + 15:39
25. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 75:39 + 15:56
26. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 76:59 + 17:16
27. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 78:00 + 18:17
28. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:03 + 18:20
29. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 78:10 + 18:27
30. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 79:17 + 19:34
31. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 79:18 + 19:35
32. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk 80:01 + 20:18
33. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 81:37 + 21:54
34. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 81:57 + 22:14
35. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia VŠ Plzeň 82:08 + 22:25
36. Kunart Tomáš XHK7205 C MTBO Racing team Hradec Králové 82:42 + 22:59
37. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 84:39 + 24:56
38. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 85:40 + 25:57
39. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS ABND RACING TEAM 86:48 + 27:05
40. Vítek Tomáš XBM7511 C PELLŽS ABND RACING TEAM 88:02 + 28:19
41. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 93:08 + 33:25
42. Dzik Martin GIG7600 C GIGANT Orienteering 96:11 + 36:28
43. Malý Martin TBM7610 B KOS TJ Tesla Brno 97:05 + 37:22
44. Starý Milan XPU7301 C PARDUBICE BIKERS 113:45 + 54:02
Ambrož Pavel TBM7339 B KOS TJ Tesla Brno DISK
Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha DISK
Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
M50
13.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 59:36
2. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:17 + 2:41
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 63:59 + 4:23
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 65:21 + 5:45
5. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:59 + 6:23
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 66:37 + 7:01
7. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 7:57
8. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 68:27 + 8:51
9. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 68:41 + 9:05
10. Charvát Roman VRL6501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:09 + 9:33
11. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 72:20 + 12:44
12. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 72:27 + 12:51
13. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 74:15 + 14:39
14. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 74:54 + 15:18
15. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 76:34 + 16:58
16. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 77:14 + 17:38
17. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 77:58 + 18:22
18. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 83:58 + 24:22
19. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 84:23 + 24:47
20. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 88:13 + 28:37
21. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 93:14 + 33:38
22. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 95:37 + 36:01
23. Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 100:58 + 41:22
Přibík Jan PGP6301 C SK Praga DISK
M60
13.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 65:36
2. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 72:46 + 7:10
3. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 80:26 + 14:50
4. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 88:41 + 23:05
5. Lukavec Míla SMR4900 C SK SNS Smržovka 95:28 + 29:52
6. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 96:10 + 30:34
7. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 101:08 + 35:32
8. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI & PINGUIN 103:57 + 38:21
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 133:54 + 68:18
10. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 150:33 + 84:57
Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín DISK
OPENSHORT
6.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 31:53
2. Kameníková Kateřina BOR7758 B OK Jiskra Nový Bor 36:42 + 4:49
3. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 37:29 + 5:36
4. Vyskočil Štěpán VAM9701 C OOB Vamberk 37:37 + 5:44
5. Háp Ondřej XHK9702 C MTBO Racing team Hradec Králové 38:55 + 7:02
6. Petr Ondřej LIP C SOS Mamuti z Lipovky 39:58 + 8:05
7. Řehák Radek KOR8600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:57 + 9:04
8. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 44:04 + 12:11
9. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 46:59 + 15:06
10. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:34 + 19:41
11. Punčochářová Simona 4LC0050 C Neregistrovaná - Punčochářová 51:51 + 19:58
12. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 52:32 + 20:39
13. Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 53:56 + 22:03
14. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:27 + 23:34
15. Kozel Michal KOR7800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:28 + 26:35
16. Sejkorová Hana KOR8850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:13 + 32:20
17. Moravec Josef LIP C SOS Mamuti z Lipovky 69:48 + 37:55
W12
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 15:59
2. Lukasik Aleksandra 48P0451 C Lotna Zdzieszowice 17:27 + 1:28
3. Natalia Burak 48P0450 C Lotna Zdzieszowice 20:39 + 4:40
4. Kadaníková Tereza XPU0552 C PARDUBICE BIKERS 21:02 + 5:03
5. Kunartová Dominika XHK C MTBO Racing team Hradec Králové 21:12 + 5:13
6. Jiranová Tereza C 22:22 + 6:23
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 24:22 + 8:23
8. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 24:53 + 8:54
9. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 25:51 + 9:52
10. Stará Majda XPU0752 C PARDUBICE BIKERS 26:36 + 10:37
11. Faltejskova Laura XPU0750 C PARDUBICE BIKERS 29:07 + 13:08
12. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 29:16 + 13:17
W14
6.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:02
2. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:02 + 6:00
3. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 36:16 + 6:14
4. Dammfeld Karolina 48P0200 C Lotna Zdzieszowice 36:53 + 6:51
5. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 42:25 + 12:23
6. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 44:55 + 14:53
7. Ogrodnik Magdalena 48P0350 C Lotna Zdzieszowice 49:14 + 19:12
8. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 51:09 + 21:07
9. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 51:31 + 21:29
10. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 60:43 + 30:41
11. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 74:36 + 44:34
12. Dziková Veronika GIG0250 C GIGANT Orienteering 77:30 + 47:28
W17
8.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 45:12
2. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 3:23
3. Hnilica Jana 55A0250 C Austria MTBO Youth Team 50:41 + 5:29
4. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 53:20 + 8:08
5. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 53:58 + 8:46
6. Oleszek Aleksandra 94P0050 C Polish MTBO National Team 54:44 + 9:32
7. Sulikowska Weronika 94P0051 C Polish MTBO National Team 70:43 + 25:31
8. Aleksandra Lakomska 47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 76:48 + 31:36
W20
10.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Barbora BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor 58:44
W21E
11.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 50:33
2. Scaravonati Laura 26I7850 C National Team Italy 51:13 + 0:40
3. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 52:40 + 2:07
4. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 53:17 + 2:44
5. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 54:02 + 3:29
6. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 55:17 + 4:44
7. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 55:53 + 5:20
8. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 55:54 + 5:21
8. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 55:54 + 5:21
10. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 57:07 + 6:34
11. Drobníková Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 57:53 + 7:20
12. Kaminska Anna 94P8350 C Polish MTBO National Team 58:28 + 7:55
13. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 60:28 + 9:55
14. Hančíková Barbora TZL8853 E SKOB Zlín 61:26 + 10:53
15. Karochová Simona EKP8853 E VŠTJ Ekonom Praha 62:13 + 11:40
16. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 62:28 + 11:55
17. Tomečková Zuzana TSU8279 E LKT 80 Šumperk 65:01 + 14:28
18. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 66:56 + 16:23
19. Šenková Natalia VBA8554 E ŠK VAZKA Bratislava 67:07 + 16:34
20. Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 67:18 + 16:45
21. Marcinkiewicz Monika 98P7650 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 74:47 + 24:14
Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava DISK
W21A
10.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 47:24
2. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 50:49 + 3:25
3. Jirásková Markéta VSP7653 A USK Praha 50:55 + 3:31
4. Seifertová Magda TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 51:57 + 4:33
5. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 54:18 + 6:54
6. Kalinová Markéta EKP8259 A VŠTJ Ekonom Praha 54:52 + 7:28
7. Faltejsková Jana XPU7652 A PARDUBICE BIKERS 55:34 + 8:10
8. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 56:10 + 8:46
9. Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka 56:11 + 8:47
10. Kratschmerová Kateřina TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno 57:21 + 9:57
11. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 57:35 + 10:11
12. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 57:53 + 10:29
13. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 58:23 + 10:59
14. Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 58:35 + 11:11
15. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 59:29 + 12:05
16. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 59:30 + 12:06
17. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 59:47 + 12:23
18. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 60:02 + 12:38
19. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 60:22 + 12:58
20. Fajtlová Jana VPM8850 A KOS Slavia VŠ Plzeň 60:32 + 13:08
21. Ouhrabková Radka EKP8151 A VŠTJ Ekonom Praha 60:38 + 13:14
22. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 61:08 + 13:44
23. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 61:38 + 14:14
24. Ryglová Kateřina TBM7372 A KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 14:29
25. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 62:25 + 15:01
26. Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 63:21 + 15:57
27. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 63:56 + 16:32
28. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 64:28 + 17:04
29. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 64:32 + 17:08
30. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 64:39 + 17:15
31. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 66:25 + 19:01
32. Křístková Veronika SBK8379 A KOB Start Blansko 66:31 + 19:07
33. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 67:11 + 19:47
34. Karlíková Zuzana GIG8050 A GIGANT Orienteering 67:19 + 19:55
35. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 68:41 + 21:17
36. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 69:21 + 21:57
37. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 69:38 + 22:14
38. Drahorádová Lenka XPU8660 A PARDUBICE BIKERS 71:15 + 23:51
39. Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 74:06 + 26:42
Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
W21B
9.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodná Šárka ZUP8850 C MTBO ČZU Praha 42:27
2. Marešová Michaela XPU8959 C PARDUBICE BIKERS 42:46 + 0:19
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:31 + 1:04
4. Zamrzlová Eva EKP8758 B VŠTJ Ekonom Praha 43:53 + 1:26
5. Pařízková Anežka SMR9350 B SK SNS Smržovka 44:16 + 1:49
6. Kvapilová Věra TUR7650 C OOB TJ Turnov 44:35 + 2:08
7. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 45:36 + 3:09
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 46:11 + 3:44
9. Masopustová Elis VLI8656 B Slavia Liberec orienteering 46:48 + 4:21
10. Knížková Anna XPU8457 B PARDUBICE BIKERS 48:04 + 5:37
11. Vogelová Dagmar 6EX9100 C 48:28 + 6:01
12. Odvodyová Šárka XPU8352 B PARDUBICE BIKERS 48:52 + 6:25
13. Hlaváčová Bára JIL8551 B OK Jilemnice 48:58 + 6:31
14. Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 7:52
15. Trčková Helena EKP8756 B VŠTJ Ekonom Praha 52:11 + 9:44
16. Kuželová Michaela FSP7851 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:41 + 10:14
17. Petrová Daniela XPU8454 B PARDUBICE BIKERS 53:24 + 10:57
18. Salingerová Anna ZUP7750 B MTBO ČZU Praha 53:47 + 11:20
19. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 54:01 + 11:34
20. Kvapilová Lenka TUR8151 B OOB TJ Turnov 54:36 + 12:09
21. Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 54:45 + 12:18
22. Mědílková Iva SKL7150 B SMS Team Kladno 54:51 + 12:24
23. Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 55:14 + 12:47
24. Honsová Petra XPU8252 B PARDUBICE BIKERS 56:17 + 13:50
25. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 56:41 + 14:14
26. Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 56:43 + 14:16
27. Zítová Pavla LDC8151 B KOB Děčín 57:30 + 15:03
28. Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 57:53 + 15:26
29. Kadlecová Štěpánka VEY9050 C YETTI & PINGUIN 58:18 + 15:51
30. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:38 + 18:11
31. Silovská Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 65:02 + 22:35
32. Fišerová Zuzana GIG7962 B GIGANT Orienteering 69:33 + 27:06
33. Trubáková Zuzana BLI8051 B MTBO Bludný kořen 71:36 + 29:09
34. Bauerová Andrea EKP8662 C VŠTJ Ekonom Praha 72:39 + 30:12
35. Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia VŠ Plzeň 76:38 + 34:11
36. Nehasilová Petra BOR8253 C OK Jiskra Nový Bor 78:52 + 36:25
Kolářová Renáta ABR9351 C A-team NOVO Bruntál DISK
W40
9.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 48:10
2. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 50:50 + 2:40
3. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 52:42 + 4:32
4. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 53:43 + 5:33
5. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 54:55 + 6:45
6. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 56:14 + 8:04
7. Svobodová Petra VPM7455 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:35 + 9:25
8. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:04 + 11:54
9. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 61:41 + 13:31
10. Stará Marta XPU7557 C PARDUBICE BIKERS 62:44 + 14:34
11. Michálková Alice GIG7650 B GIGANT Orienteering 64:22 + 16:12
12. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:56 + 17:46
13. Wohanková Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:42 + 20:32
14. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 70:03 + 21:53
15. Hápová Šárka XHK7157 C MTBO Racing team Hradec Králové 70:52 + 22:42
16. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 75:08 + 26:58
17. Jiráňová Irena JES6750 C OK Rakovník 83:59 + 35:49
18. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 87:41 + 39:31
19. Pelikánová Lucie SKL6950 C SMS Team Kladno 99:28 + 51:18
W50
8.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 46:18
2. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 47:18 + 1:00
3. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 47:55 + 1:37
4. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 53:17 + 6:59
5. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 56:04 + 9:46
6. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 61:41 + 15:23
7. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 62:24 + 16:06
8. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 66:34 + 20:16
9. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 68:01 + 21:43
10. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 69:47 + 23:29
11. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 69:51 + 23:33
12. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 70:11 + 23:53
13. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 71:42 + 25:24