Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 8. kolo

Datum:
26.06.2016
Místo konání:
Jabkenice
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Ptácký Neřád
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Sajal Martin
Stavitel tratí:
Nývlt Martin
JURY:
Lacigová Michaela, Rygl Miroslav, Bogar Leoš
Protokol:
Na základě nahlášení od rozhodčích z terénu hlavní rozhodčí diskvalifikoval 6 závodníků za jízdu lesem na postupu ke kontrole 80. Vedoucí polského národního týmu podal protest proti diskvalifikaci závodníka Bartosze Niebielskiho v kategorii M17 s odůvodněním, že závodník dle svého názoru kolo v daném místě nesl a že pořadatelé nemají důkaz o jízdě závodníka v lese v podobě fotografie (při předchozí diskusi o této situaci pořadatelé ukazovali fotografii pořízenou za účelem identifikace závodníka až za problematickým místem při překonávání potoka, kde již kolo nesl). Jury ve složení Leoš Bogar, Michaela Lacigová a Miroslav Rygl rozhodla o zamítnutí protestu. Leoš Bogar a Miroslav Rygl daným místem při závodě také projížděli a přestože v daném úseku již byla po proběhnutí množství závodníků vyšlapaná pěšinka, v mapě a v terénu byl problematický úsek zřejmý - na mapě končila široká cesta na konci paseky zatáčkou doprava, v úseku od tohoto místa k potoku (cca 40 metrů) již byla jen pěšina vyšlapaná od závodníků v mapě neznačená. Video z průjezdu daného úseku při testování tratí (4 týdny před závodem – tehdy bylo sucho a tráva nebyla tolik vzrostlá) je zveřejněno na webu závodů. Při následné diskusi se členové jury a hlavní rozhodčí shodli, že doporučením pro další pořadatele v případě, kdy už se takový podobný úsek na trati nachází a není jednoznačné, kde cesta v terénu končí, je buď v takovém místě rovnou vyšlapat pěšinku a vyznačit ji do mapy jako „tečku“ (pokud to je možné např. s ohledem na vlastníky lesa), nebo se pokusit v terénu jasněji vyznačit místo, kde cesta v mapě končí (např. fáborky či cedulí). Zodpovědnost za to, zda se nepohybuje mimo cesty vyznačené v mapě, je však primárně na závodníkovi. Dále jury konstatovala, že v případě různého výkladu situace závodníkem a rozhodčím situaci posuzuje rozhodčí a není třeba fotografie jako důkaz.

On the basis of terrain referees, the main referee disqualified 6 competitors because of riding through the forest (out of the road) on their way to control number 80. The coach of the Polish national team filed a protest against the disqualification of the competitor Bartozs Niebielski (category M17). The reason for this protest was that the competitor, in his opinion, carried his bike and that organisers did not have any evidence in picture (there is only picture of him running with his bike over the brook). Competition jury (Leoš Bogar, Michaela Lacigová, Miroslav Rygl) denied the protest. Leoš Bogar and Miroslav Rygl were riding through this area during the race and although in this segment was created the small path caused by running competitors, in the map and in the terrain was the segment, where you should run, really clear – in the map the big path is ending by the curve to the right (in the end of the open area), in the segment from this place to the brook (some 40 metres) the path from the running competitors was not showed in the map. Video from riding through this area during testing of the tracks (4 weeks ago – it was dry weather and the grass is not so high) is published on the competition website. The result of the discussion of jury and the main referee was an advice for the next organisers in such a similar situation (ending path in the terrain with not 100% clear end of path) following – 1) to produce the path in advance by the organisers and show it in the map as a dot (if it is possible from the owner of forest), 2) to sign the end of the path by the sign or ribbon. However, the main responsibility for not riding a bike out of the path showed in the map is still up to the competitor. The other decision of jury is that in the case of different explanation of situation between competitor and referee, the situation is judged by the referee and i tis not needed to have any photo as a proof.
Kategorie:
M12L     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OL     OS     W12L     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M12L
3.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 18:52
2. Vanka Matouš OKP0701 C SK OK 24 Praha 20:23 + 1:31
3. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:54 + 2:02
4. Pačes Marek FSP04 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:26 + 3:34
5. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 22:34 + 3:42
6. Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 23:04 + 4:12
7. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 23:49 + 4:57
8. Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 26:10 + 7:18
9. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 29:56 + 11:04
10. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 30:14 + 11:22
11. Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 32:25 + 13:33
12. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 33:23 + 14:31
13. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 46:07
Pačes František FSP08 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín DISK
M14
9.90 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 51:41
2. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:58 + 0:17
3. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:01 + 2:20
4. Tokár Radim NEJ0300 C TJ Jiskra Nejdek 57:16 + 5:35
5. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 57:19 + 5:38
6. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 63:00 + 11:19
7. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 74:35 + 22:54
8. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 78:56 + 27:15
9. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:17 + 47:36
M17
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Bartosz 94P9900 C 82:15
2. Igor Kielak 94P9901 C 93:48 + 11:33
3. Kašpar Petr TSU9900 C LKT 80 Šumperk 94:14 + 11:59
4. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 103:20 + 21:05
5. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 103:41 + 21:26
6. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 104:47 + 22:32
7. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 109:14 + 26:59
8. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 120:52 + 38:37
Bartosz Niebielski 94P0100 C DISK
M20
22.80 km, 180 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 B PARDUBICE BIKERS 90:54
2. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 96:05 + 5:11
3. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 100:12 + 9:18
4. Hubert Kielak 94P9600 C 100:45 + 9:51
5. Muller Matej VBA9601 A ŠK VAZKA Bratislava 105:18 + 14:24
6. Jakub Jaroszek 94P9800 C 105:52 + 14:58
7. Mišoň Matěj SMR9801 B SK SNS Smržovka 106:13 + 15:19
8. Lukasz Czerniak 94P9601 C 107:43 + 16:49
9. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 108:51 + 17:57
10. Vávra Martin HOR9700 B TJ Jiskra Hořice 111:14 + 20:20
11. Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 115:16 + 24:22
12. Pelikán Lukáš SKL9800 B SMS Team Kladno 165:13 + 74:19
Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál DISK
M21E
32.00 km, 230 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gritsan Ruslan 12R7800 C 111:32
2. Dallavalle Luca 26I8700 C 114:30 + 2:58
3. Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:45 + 3:13
4. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 115:47 + 4:15
5. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 115:55 + 4:23
6. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 116:18 + 4:46
7. Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 117:04 + 5:32
8. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 117:09 + 5:37
9. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 119:04 + 7:32
10. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 119:56 + 8:24
11. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 120:59 + 9:27
12. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 122:24 + 10:52
13. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 123:01 + 11:29
14. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 123:18 + 11:46
15. Turra Piero 26I8400 C 125:23 + 13:51
16. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia VŠ Plzeň 125:43 + 14:11
17. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 127:54 + 16:22
18. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 128:24 + 16:52
19. Buriánek Vojta SMR7801 E SK SNS Smržovka 128:27 + 16:55
20. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 129:45 + 18:13
21. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 131:49 + 20:17
22. Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka 132:08 + 20:36
23. Moravec Štěpán SJI8101 E OK Jihlava 134:05 + 22:33
24. Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 134:06 + 22:34
25. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 134:35 + 23:03
26. Ticháček Radek SJC7801 E Sportcentrum Jičín 134:57 + 23:25
27. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 136:51 + 25:19
28. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 138:32 + 27:00
29. Goder Josef ZUP8201 E MTBO ČZU Praha 143:07 + 31:35
30. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 148:33 + 37:01
31. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 149:33 + 38:01
Buchtík Aleš XBM8201 E PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Buchtík Ondřej VLI8101 E Slavia Liberec orienteering DISK
Huster Mark 54D7700 C DISK
Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín DISK
M21A
23.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 93:34
2. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 95:17 + 1:43
3. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 95:39 + 2:05
4. Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové 96:02 + 2:28
5. Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál 98:21 + 4:47
6. Honner Jaroslav VPM7802 A KOS Slavia VŠ Plzeň 99:16 + 5:42
7. Michalička David ZUP8001 A MTBO ČZU Praha 99:19 + 5:45
8. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 99:33 + 5:59
9. Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň 101:14 + 7:40
10. Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín 101:23 + 7:49
11. Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 101:46 + 8:12
12. Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 103:22 + 9:48
13. Karkoš Petr XCR7300 A MTB Chrudim, z.s. 103:29 + 9:55
14. Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál 104:19 + 10:45
15. Faltejsek Lukáš XPU7725 A PARDUBICE BIKERS 104:31 + 10:57
16. Havlík Ctibor SJC8105 B Sportcentrum Jičín 105:37 + 12:03
17. Schwab Martin TBM8101 A KOS TJ Tesla Brno 106:08 + 12:34
18. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 106:20 + 12:46
19. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 106:23 + 12:49
20. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 107:45 + 14:11
21. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 107:57 + 14:23
22. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 110:05 + 16:31
23. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 110:06 + 16:32
24. Šmíd Ivo SJC7700 A Sportcentrum Jičín 110:37 + 17:03
25. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 112:24 + 18:50
26. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 113:09 + 19:35
27. Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna 113:20 + 19:46
28. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 113:42 + 20:08
29. Lukavec Petr SMR7800 A SK SNS Smržovka 113:55 + 20:21
30. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 114:05 + 20:31
31. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 115:14 + 21:40
32. Šebesta Petr ZUP7604 A MTBO ČZU Praha 123:48 + 30:14
33. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 124:56 + 31:22
34. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 127:30 + 33:56
35. Humlíček Aleš SBK7539 A KOB Start Blansko 130:38 + 37:04
36. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 130:57 + 37:23
37. Kafka Tomáš SJI8504 A OK Jihlava 132:07 + 38:33
38. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 133:04 + 39:30
M21B
19.40 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 79:07
2. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 82:49 + 3:42
3. Jirásek Aleš XPU7601 B PARDUBICE BIKERS 84:34 + 5:27
4. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 84:37 + 5:30
5. Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 86:00 + 6:53
6. Kužel Tomáš FSP7610 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 86:31 + 7:24
7. Opršal Juraj VBA8301 B ŠK VAZKA Bratislava 86:44 + 7:37
8. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 86:55 + 7:48
9. Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 87:46 + 8:39
10. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 91:23 + 12:16
11. Karlík Michal GIG8000 A GIGANT Orienteering 91:34 + 12:27
12. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 92:06 + 12:59
13. Vaněček Jan ZUP8003 B MTBO ČZU Praha 94:00 + 14:53
14. Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 95:27 + 16:20
15. Hodoň Miroslav GIG8100 B GIGANT Orienteering 96:34 + 17:27
16. Zít Jan LDC8200 B KOB Děčín 97:44 + 18:37
17. Žemlička Jan XPU8303 B PARDUBICE BIKERS 97:53 + 18:46
18. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 98:05 + 18:58
19. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 98:23 + 19:16
20. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 98:24 + 19:17
21. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 98:40 + 19:33
22. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 99:16 + 20:09
23. Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk 100:45 + 21:38
24. Geisler Michal SKL7500 B SMS Team Kladno 102:58 + 23:51
25. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 103:40 + 24:33
26. Sedlák Radek LIP7500 B SOS Mamuti z Lipovky 116:38 + 37:31
Komín David LME7401 B SK Los Mělník DISK
M21C
16.50 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 67:11
2. Justa Pavel XHK8701 C MTBO Racing team Hradec Králové 67:48 + 0:37
3. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 69:26 + 2:15
4. Šabatka Zdeněk XHK8900 C MTBO Racing team Hradec Králové 70:59 + 3:48
5. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 72:32 + 5:21
6. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 72:37 + 5:26
7. Vítek Jan VSP8100 C USK Praha 74:16 + 7:05
8. Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 74:50 + 7:39
9. Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 76:29 + 9:18
10. Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS 79:09 + 11:58
11. Háp Pavel XHK7101 C MTBO Racing team Hradec Králové 79:25 + 12:14
12. Kvapil Petr TUR7410 C OOB TJ Turnov 80:07 + 12:56
13. Kurka Vojtěch SMR8400 C SK SNS Smržovka 81:23 + 14:12
14. Pastuszek Jakub VSP7500 B USK Praha 82:22 + 15:11
15. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 86:59 + 19:48
16. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 87:15 + 20:04
17. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 88:48 + 21:37
18. Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:09 + 21:58
19. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 90:23 + 23:12
20. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 90:44 + 23:33
21. Kubíček Zdeněk 5BC7200 C 93:39 + 26:28
22. Hubík Martin TBM8503 C KOS TJ Tesla Brno 94:30 + 27:19
23. Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 100:19 + 33:08
24. Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 100:55 + 33:44
25. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 105:14 + 38:03
26. Pačes Martin FSP7902 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:33 + 44:22
27. Jireček Lukáš BLI8006 C MTBO Bludný kořen 116:41 + 49:30
28. Vojtěch Richard BLI7605 C MTBO Bludný kořen 128:54 + 61:43
M40
24.50 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM 89:37
2. Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 100:30 + 10:53
3. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 100:45 + 11:08
4. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 103:32 + 13:55
5. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:13 + 14:36
6. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 104:22 + 14:45
6. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 104:22 + 14:45
8. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM 106:39 + 17:02
9. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 106:47 + 17:10
10. Šňupárek Ondřej TZL6949 B SKOB Zlín 108:50 + 19:13
11. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 109:23 + 19:46
12. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 109:49 + 20:12
13. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 110:08 + 20:31
14. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:10 + 20:33
15. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 110:11 + 20:34
16. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 111:06 + 21:29
17. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 111:14 + 21:37
18. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 111:30 + 21:53
19. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 111:47 + 22:10
20. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 113:25 + 23:48
21. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 114:08 + 24:31
22. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 115:22 + 25:45
23. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 117:48 + 28:11
24. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 118:55 + 29:18
25. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 121:48 + 32:11
26. Ambrož Pavel TBM7339 B KOS TJ Tesla Brno 124:58 + 35:21
27. Kašpar Jaroslav TSU7000 C LKT 80 Šumperk 128:40 + 39:03
Pařízek Petr SMR7001 C SK SNS Smržovka DISK
Vacek Petr SLA6800 C SKOB Slaný DISK
M50
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 76:24
2. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 77:45 + 1:21
3. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 81:12 + 4:48
4. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 81:55 + 5:31
5. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 82:58 + 6:34
6. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 83:42 + 7:18
7. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 83:47 + 7:23
8. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 84:15 + 7:51
9. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 85:36 + 9:12
10. Stránský Jiří KPY6300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:14 + 11:50
11. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 88:20 + 11:56
12. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 89:57 + 13:33
13. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 91:40 + 15:16
14. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 95:46 + 19:22
15. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 103:15 + 26:51
16. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 105:09 + 28:45
17. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 117:58 + 41:34
18. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 119:44 + 43:20
19. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 121:58 + 45:34
20. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 142:47 + 66:23
M60
18.20 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 80:48
2. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 89:02 + 8:14
3. Müller Petr JEP4800 C Jehlanka Team 96:47 + 15:59
4. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 98:04 + 17:16
5. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI & PINGUIN 111:19 + 30:31
6. Lukavec Míla SMR4900 C SK SNS Smržovka 119:16 + 38:28
Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín DISK
OL
18.30 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalica Martin NNN74 C 87:57
OS
11.50 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Jan SJC8201 C Sportcentrum Jičín 50:35
2. Szenczi Gabriel SJC94 C Sportcentrum Jičín 56:34 + 5:59
3. Horký Milan VIP6101 C SK VIPrahlo 57:23 + 6:48
4. Dohnalová Jindra VIP6251 C SK VIPrahlo 60:23 + 9:48
5. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 69:18 + 18:43
6. Tumová Adéla SJC0154 C Sportcentrum Jičín 75:11 + 24:36
7. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 76:32 + 25:57
8. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 78:13 + 27:38
9. Jakoubová Ivka SMR7450 C SK SNS Smržovka 78:53 + 28:18
10. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 79:07 + 28:32
11. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 83:36 + 33:01
12. Háp Ondřej PHK9702 C OK 99 Hradec Králové 85:43 + 35:08
13. Tichá Pavlína NNN00 C 87:46 + 37:11
14. Dubový Pavel ABR0000 C A-team NOVO Bruntál 88:24 + 37:49
15. Dohnal František VSP0303 C USK Praha 89:48 + 39:13
16. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 104:07 + 53:32
17. Bradáčová Petra ROU78 C SKOB Roudnice nad Labem 104:14 + 53:39
W12L
3.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 22:30
2. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 25:31 + 3:01
3. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 26:35 + 4:05
4. Pačesová Markéta FSP05 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:03 + 4:33
5. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 28:20 + 5:50
6. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 9:29
7. Jalová Kristýna RBK1155 C SK Radioklub Blansko 89:09 + 66:39
W14
9.90 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:09
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 57:39 + 7:30
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 58:45 + 8:36
4. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:57 + 19:48
5. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:27 + 20:18
6. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 72:50 + 22:41
7. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 74:01 + 23:52
8. Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 74:51 + 24:42
9. Burešová Veronika XBM0550 C PELLŽS ABND RACING TEAM 77:09 + 27:00
10. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:58 + 29:49
11. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 113:44 + 63:35
W17
14.00 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 78:37
2. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 78:38 + 0:01
3. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:23 + 0:46
4. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 85:41 + 7:04
5. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 107:18 + 28:41
W20
17.40 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 99:02
W21E
24.30 km, 220 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 93:57
2. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 101:52 + 7:55
3. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 101:58 + 8:01
4. Shipilova-Vinogradova Olg 44R90 C 102:48 + 8:51
5. Scaravonati Laura 26I7850 C 104:59 + 11:02
6. Zaliauskaite Algirda 15L9450 C 105:16 + 11:19
7. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 108:55 + 14:58
8. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 109:36 + 15:39
9. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 110:19 + 16:22
10. Drobníková Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 110:24 + 16:27
11. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 113:14 + 19:17
12. Babrauskaite Patricija Jo 15L9650 C 114:04 + 20:07
13. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 114:54 + 20:57
14. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 115:11 + 21:14
15. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 115:49 + 21:52
16. Veselá Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 118:07 + 24:10
17. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 120:27 + 26:30
18. Kameníková Andrea BOR9751 E OK Jiskra Nový Bor 120:30 + 26:33
19. Michnovic Viktorija 15L9750 C 122:59 + 29:02
Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary DISK
W21A
17.40 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seifertová Magda TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 82:18
2. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:30 + 1:12
3. Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 83:47 + 1:29
4. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 84:15 + 1:57
5. Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka 85:19 + 3:01
6. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 85:52 + 3:34
7. Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 86:21 + 4:03
8. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 87:02 + 4:44
9. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 87:27 + 5:09
10. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 90:26 + 8:08
11. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 90:49 + 8:31
12. Fajtlová Jana VPM8850 A KOS Slavia VŠ Plzeň 91:40 + 9:22
13. Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 92:14 + 9:56
14. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 92:24 + 10:06
15. Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 93:29 + 11:11
16. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 94:01 + 11:43
17. Kvapilová Věra TUR7650 C OOB TJ Turnov 94:59 + 12:41
18. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 95:52 + 13:34
19. Pařízková Anežka SMR9350 A SK SNS Smržovka 96:06 + 13:48
20. Odvodyová Šárka XPU8352 B PARDUBICE BIKERS 96:26 + 14:08
21. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 96:44 + 14:26
22. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 97:03 + 14:45
23. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 100:04 + 17:46
24. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 101:51 + 19:33
25. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 103:23 + 21:05
26. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 105:32 + 23:14
26. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 105:32 + 23:14
28. Rolná Janka SMR8150 A SK SNS Smržovka 106:19 + 24:01
29. Kratschmerová Kateřina TBM8558 A KOS TJ Tesla Brno 106:27 + 24:09
30. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 108:02 + 25:44
31. Karlíková Zuzana GIG8050 A GIGANT Orienteering 108:06 + 25:48
32. Linhartová Martina GIG7750 A GIGANT Orienteering 112:02 + 29:44
33. Drahorádová Lenka XPU8660 A PARDUBICE BIKERS 113:49 + 31:31
W21B
12.70 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 59:29
2. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 63:20 + 3:51
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 63:23 + 3:54
4. Hečková Petra TZL8153 C SKOB Zlín 67:12 + 7:43
5. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 70:11 + 10:42
6. Honsová Petra XPU8252 B PARDUBICE BIKERS 70:58 + 11:29
7. Kadlecová Štěpánka VEY9050 C YETTI & PINGUIN 71:22 + 11:53
8. Michaličková Veronika ZUP8651 B MTBO ČZU Praha 73:38 + 14:09
9. Žuchová Nikola SMR9351 B SK SNS Smržovka 74:23 + 14:54
10. Večeřová Marcela ABR8888 A A-team NOVO Bruntál 75:24 + 15:55
11. Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 76:23 + 16:54
12. Salingerová Anna ZUP7750 B MTBO ČZU Praha 79:27 + 19:58
13. Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 79:46 + 20:17
14. Nehasilová Petra BOR8253 C OK Jiskra Nový Bor 80:02 + 20:33
15. Zítová Pavla LDC8151 B KOB Děčín 82:33 + 23:04
16. Kvapilová Lenka TUR8151 B OOB TJ Turnov 82:45 + 23:16
17. Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 82:58 + 23:29
18. Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia VŠ Plzeň 83:18 + 23:49
19. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 84:16 + 24:47
20. Prylová Pavla ZUP7552 C MTBO ČZU Praha 85:54 + 26:25
Petrová Daniela XPU8454 B PARDUBICE BIKERS DISK
W40
15.40 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 74:14
2. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 75:38 + 1:24
3. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 76:37 + 2:23
4. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 80:27 + 6:13
5. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 80:37 + 6:23
6. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 83:31 + 9:17
7. Thomas Sylvia 48D6950 C 84:50 + 10:36
8. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 86:15 + 12:01
9. Hápová Šárka XHK7157 C MTBO Racing team Hradec Králové 88:51 + 14:37
10. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 88:58 + 14:44
11. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:12 + 14:58
12. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 91:35 + 17:21
13. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 93:22 + 19:08
14. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 96:58 + 22:44
15. Michálková Alice GIG7650 B GIGANT Orienteering 97:05 + 22:51
16. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 101:47 + 27:33
17. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 101:53 + 27:39
18. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 108:40 + 34:26
W50
15.40 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 79:01
2. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 81:30 + 2:29
3. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 82:25 + 3:24
4. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 82:59 + 3:58
5. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 86:44 + 7:43
6. Kroeber Andrea BOR6551 C OK Jiskra Nový Bor 94:31 + 15:30
7. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 107:25 + 28:24
8. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 109:29 + 30:28
9. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 114:32 + 35:31
10. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 139:04 + 60:03