Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 9. kolo | 9. Czech Cup | 11. World Masters Series

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
ATC Šternberk - Dolní Žleb
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Agyrophobia, M=1:7500, E=5m, Stav 08/2016
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
JURY:
Gigon Michaela, Rygl Jaroslav, Urban Jan
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M45     M50     M55     M60     M65     M70     M75     OPENSHORT     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W45     W50     W55     W65    
M14
6.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 39:19
2. Valík Adam GIG0301 C GIGANT Orienteering 44:17 + 4:58
3. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:34 + 7:15
4. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 52:29 + 13:10
5. HNILICA Hannes 55A0400 C Austria MTBO Youth Team 53:02 + 13:43
Kinde Merse Márk 14H0400 C MTBO Hungary DISK
Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hasman Marek VPM0201 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
M17
8.90 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boehringer Arthur 48F0001 C C.O.Colmar 54:56
2. Jurgaitis Martynas 45L0000 C S-Sportas 58:48 + 3:52
3. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia VŠ Plzeň 59:27 + 4:31
4. Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 59:45 + 4:49
5. Vítek Karel SKL9901 C SMS Team Kladno 66:39 + 11:43
6. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 72:04 + 17:08
7. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 72:18 + 17:22
8. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 82:11 + 27:15
M20
11.00 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:46
2. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 65:32 + 5:46
3. Mišoň Matěj SMR9801 B SK SNS Smržovka 68:44 + 8:58
4. Osti Dante 26I9800 C National Team Italy 70:10 + 10:24
5. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 76:08 + 16:22
6. Hrdinka Daniel VRL9701 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:42 + 16:56
7. FINDER Markus 55A9800 C Austria MTBO Youth Team 109:20 + 49:34
Nowak Bartosz 2IP9900 C DISK
Wohanka Richard SLA0100 A SKOB Slaný DISK
Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 DISK
Micko Tobias 55A0000 C Austria MTBO Youth Team DISK
M21E
11.80 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 54:16
2. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 54:47 + 0:31
3. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 55:58 + 1:42
4. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 56:00 + 1:44
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 56:18 + 2:02
6. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 56:43 + 2:27
7. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 58:25 + 4:09
8. Exler Florian 54A9200 C Austria MTBO Team 58:26 + 4:10
9. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 59:22 + 5:06
10. Haselsberger Kevin 54A8900 C Austria MTBO Team 59:51 + 5:35
11. Turra Piero 26I8400 C National Team Italy 60:02 + 5:46
12. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 60:29 + 6:13
13. Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:36 + 6:20
14. Štěňha Martin EKP7608 E VŠTJ Ekonom Praha 61:27 + 7:11
15. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 62:14 + 7:58
16. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 62:33 + 8:17
17. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 64:48 + 10:32
18. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 65:56 + 11:40
19. Juodisius Julius 16L8500 C Fortuna OK 66:04 + 11:48
20. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 67:18 + 13:02
21. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 68:06 + 13:50
22. Toth Zoltan 18R7800 C CS Garage Racing 68:09 + 13:53
23. Švadlena Pavel CHC7502 E K.O.B. Choceň 68:32 + 14:16
24. Kalina Miroslav EKP8211 E VŠTJ Ekonom Praha 69:56 + 15:40
25. Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka 71:01 + 16:45
26. Johanovský Tomáš ZUP8500 E MTBO ČZU Praha 71:06 + 16:50
27. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 71:49 + 17:33
28. Matuš Vojtěch 3RC9600 C RD LOB 72:21 + 18:05
29. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 72:26 + 18:10
30. Goder Josef ZUP8201 E MTBO ČZU Praha 73:00 + 18:44
31. Šňupárek Václav TZL9548 E SKOB Zlín 73:04 + 18:48
32. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 74:05 + 19:49
33. Klimo Thomas 21A7900 C OLT Transdanubien 76:00 + 21:44
34. Buchtík Ondřej VLI8101 E Slavia Liberec orienteering 77:29 + 23:13
35. Buchtík Aleš XBM8201 E PELLŽS ABND RACING TEAM 77:57 + 23:41
36. Mikan Albert EKP8606 E VŠTJ Ekonom Praha 78:29 + 24:13
37. Horvát Petr 3RC9400 C RD LOB 82:01 + 27:45
38. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 117:47 + 63:31
Gutschi Dieter 54A9100 C Austria MTBO Team DISK
Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Dallavalle Luca 26I8700 C National Team Italy DISK
Laciga Radek VSP8200 E USK Praha DISK
M21A
11.00 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň 59:15
2. Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové 61:27 + 2:12
3. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 62:32 + 3:17
4. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 63:28 + 4:13
5. Honner Jaroslav VPM7802 A KOS Slavia VŠ Plzeň 65:02 + 5:47
6. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 65:30 + 6:15
7. Jirka Michal SBK8403 A KOB Start Blansko 65:39 + 6:24
8. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 66:18 + 7:03
9. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 67:21 + 8:06
10. Jiran Václav XBM7601 A PELLŽS ABND RACING TEAM 67:33 + 8:18
11. Daněk Roman SBK7541 A KOB Start Blansko 69:10 + 9:55
12. Rozsa Laszlo 36H8300 C MSE 69:40 + 10:25
12. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 69:40 + 10:25
14. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:48 + 10:33
15. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 70:30 + 11:15
16. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 70:37 + 11:22
17. Tomeček Lubomír ABR7906 A A-team NOVO Bruntál 70:52 + 11:37
18. Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál 70:58 + 11:43
19. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 71:29 + 12:14
20. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 71:39 + 12:24
21. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 71:48 + 12:33
22. Máthé Tamás 14H7701 C MTBO Hungary 73:06 + 13:51
23. Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna 75:58 + 16:43
24. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia VŠ Plzeň 77:41 + 18:26
25. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 81:27 + 22:12
26. Šmíd Ivo SJC7700 A Sportcentrum Jičín 81:37 + 22:22
27. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 81:40 + 22:25
28. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 82:05 + 22:50
29. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 83:27 + 24:12
30. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 84:01 + 24:46
31. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 87:33 + 28:18
32. Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko 91:17 + 32:02
33. Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 92:05 + 32:50
34. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 94:16 + 35:01
Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko DISK
Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál DISK
Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín DISK
Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha DISK
M21B
9.50 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Domín Nikolas EKP8806 B VŠTJ Ekonom Praha 58:13
2. Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 58:51 + 0:38
3. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 64:29 + 6:16
4. Zajíc Josef LOV7601 A lepus.cz 65:34 + 7:21
5. Brabec Jaroslav SBK8242 B KOB Start Blansko 66:02 + 7:49
6. Fukátko Jan XPU8105 B PARDUBICE BIKERS 68:05 + 9:52
7. Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 70:18 + 12:05
8. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 71:12 + 12:59
9. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 74:31 + 16:18
10. Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 76:58 + 18:45
11. Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 78:08 + 19:55
12. Geisler Michal SKL7500 B SMS Team Kladno 78:18 + 20:05
13. Dvořák František LDC7701 B KOB Děčín 81:22 + 23:09
14. DANNINGER Mario 35A9401 C HSV Graz 82:58 + 24:45
15. FINDER Bernhard 35A9400 C HSV Graz 83:25 + 25:12
16. Zdanavicius Tomas 42L8200 C OK Dainava 86:49 + 28:36
17. Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk 88:38 + 30:25
18. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 89:53 + 31:40
19. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 92:22 + 34:09
20. Opršal Juraj VBA8301 B ŠK VAZKA Bratislava 113:28 + 55:15
Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering DISK
M21C
8.60 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 53:44
2. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 61:20 + 7:36
3. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 62:38 + 8:54
4. Buchta Martin STE7700 C SK SKI-OB Šternberk 63:33 + 9:49
5. Hubík Martin TBM8503 C KOS TJ Tesla Brno 64:03 + 10:19
6. Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 65:41 + 11:57
7. Hidas Zoltán 14H7900 C MTBO Hungary 66:07 + 12:23
8. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 70:27 + 16:43
9. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 70:29 + 16:45
10. Kinde Kálmán 14H6800 C MTBO Hungary 70:32 + 16:48
11. Vajda Peter 14H8000 C MTBO Hungary 72:36 + 18:52
12. Chaloupka Ondřej SBK8301 C KOB Start Blansko 74:18 + 20:34
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 79:18 + 25:34
14. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 83:11 + 29:27
15. Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:30 + 29:46
16. Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 100:57 + 47:13
17. Szabó Csaba 57H7000 C Kócos TSE 116:37 + 62:53
Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín DISK
M40
10.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 56:42
2. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 57:29 + 0:47
3. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM 59:06 + 2:24
4. Klech Richard 3RC7200 C RD LOB 59:40 + 2:58
5. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 62:29 + 5:47
6. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:15 + 6:33
7. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 63:53 + 7:11
8. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 65:00 + 8:18
9. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 65:25 + 8:43
10. Šňupárek Ondřej TZL6949 B SKOB Zlín 65:31 + 8:49
11. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 65:44 + 9:02
12. Jurgaitis Vaidas 45L7100 C S-Sportas 66:46 + 10:04
13. Philippe Gignac 66F7300 C Creuse oxyg?ne 69:45 + 13:03
14. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:29 + 13:47
15. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 71:06 + 14:24
16. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 72:36 + 15:54
17. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 72:54 + 16:12
18. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 73:50 + 17:08
19. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 74:37 + 17:55
20. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 76:11 + 19:29
21. Vacek Petr SLA6800 C SKOB Slaný 80:10 + 23:28
22. Vítek Tomáš XBM7511 C PELLŽS ABND RACING TEAM 82:43 + 26:01
23. Pažický Ĺudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava 83:33 + 26:51
24. Zvirblis Arvydas 16L7300 C Fortuna OK 83:35 + 26:53
25. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 86:53 + 30:11
Ambrož Pavel TBM7339 B KOS TJ Tesla Brno DISK
Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha DISK
Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
Pařízek Petr SMR7001 C SK SNS Smržovka DISK
Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM DISK
M45
10.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holluby András 14H7100 C MTBO Hungary 57:06
2. Junghanß Jens 2PD6800 C Skiklub Dresden Niedersedlitz 61:39 + 4:33
3. Simmonds Peter 12G7000 C GB MTBO 66:36 + 9:30
4. Sturm Michael 72D6800 C Racing Team 80:33 + 23:27
5. Thomas Hnilica 21A6800 C OLT Transdanubien 83:53 + 26:47
6. Molnár Attila 12H7001 C Tipo Orienteering Club 98:12 + 41:06
7. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 107:25 + 50:19
M50
9.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Manfred 32A6602 C HSV OL Wiener Neustadt 47:15
2. Conn Andy 12G6600 C GB MTBO 54:17 + 7:02
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 57:31 + 10:16
4. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 57:34 + 10:19
5. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:43 + 14:28
6. Evans Timothy 12G6300 C GB MTBO 63:54 + 16:39
7. Kramer Klaus 43A6500 C GO Harzberg 64:30 + 17:15
8. Lorang Francois 48F6400 C C.O.Colmar 64:50 + 17:35
9. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 66:08 + 18:53
10. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 68:27 + 21:12
11. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 69:39 + 22:24
12. MELCHER Michael 55A6200 C Austria MTBO Youth Team 72:45 + 25:30
13. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 73:09 + 25:54
14. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 73:47 + 26:32
15. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 76:03 + 28:48
16. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 79:09 + 31:54
17. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 87:56 + 40:41
18. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 94:18 + 47:03
Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk DISK
Dörfler Dietmar 43A6200 C GO Harzberg DISK
Kaden Olaf 27D5500 C tomotion racing DISK
M55
9.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 58:23
2. Jankó Tamás 22H5800 C Hegyisport Szentendre Egy. 60:06 + 1:43
3. Mickevicius Karolis 28L5700 C Saule OK 63:28 + 5:05
4. Dawson Keith 12G5801 C GB MTBO 66:05 + 7:42
5. Legrand Bruno 75F5902 C Echo 73 66:25 + 8:02
6. Mets Miklós 14H6100 C MTBO Hungary 67:31 + 9:08
7. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 82:50 + 24:27
8. Rawden John 12G5700 C GB MTBO 85:50 + 27:27
9. Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 95:15 + 36:52
M60
9.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 61:19
2. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 61:40 + 0:21
3. Parfianowicz Ludomir 2IP5500 C 71:52 + 10:33
4. Norman Stuart 21G5400 C Airienteers 77:58 + 16:39
5. Paul Grün 15A5401 C OLG Ströck Wien 81:31 + 20:12
6. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 85:25 + 24:06
7. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 85:49 + 24:30
MS Sonnenberg Sergej 1ZD0000 C Osnabrücker TB DISK
M65
9.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walter Rahm 4TC4801 C OLG Pfäffikon 66:47
2. Steen Jes 1HD4701 C Aller?d OK 71:52 + 5:05
3. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 74:46 + 7:59
4. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 132:25 + 65:38
M70
9.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eberle Wolf 61A4500 C HSV Aigen 77:03
2. Hausner Jan 1FD4401 C OK ?st Birker?d 84:54 + 7:51
3. Hoffmann Ole 2QD4300 C OK FROS 86:31 + 9:28
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín DISK
MS Rasmussen John 1BD0001 C Silkeborg OK 85:19 + 8:16
M75
9.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Herbert Lackner 15A4000 C OLG Ströck Wien DISK
OPENSHORT
5.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 52:34
2. Jalová Martina RBK8355 C SK Radioklub Blansko 60:15 + 7:41
3. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 63:16 + 10:42
4. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 78:18 + 25:44
5. Tumová Jana NNN C Neregistrovaní (NNN) 84:54 + 32:20
6. Dubový Pavel ABR7201 C A-team NOVO Bruntál 103:34 + 51:00
7. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 104:14 + 51:40
Punčochářová Simona 4LC0050 C Neregistrovaná - Punčochářová DISK
W14
5.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:28
2. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:14 + 5:46
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 60:44 + 18:16
4. Mišoňová Verča SMR0450 C SK SNS Smržovka 60:52 + 18:24
5. Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:01 + 25:33
6. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 69:02 + 26:34
7. Burešová Veronika XBM0550 C PELLŽS ABND RACING TEAM 73:19 + 30:51
8. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 116:58 + 74:30
W17
7.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. HNILICA Lea 55A0051 C Austria MTBO Youth Team 52:25
2. Hnilica Jana 55A0050 C Austria MTBO Youth Team 56:03 + 3:38
3. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 56:12 + 3:47
4. Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 60:16 + 7:51
5. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:36 + 8:11
6. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 70:57 + 18:32
Mišoňová Magdalena SMR0150 A SK SNS Smržovka DISK
W20
9.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 72:53
2. Szczerbik Hania 42P9850 C Team360 149:21 + 76:28
W21E
10.70 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 59:01
2. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 63:27 + 4:26
3. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 66:22 + 7:21
4. Mickeviciute Juodisiene K 16L8550 C Fortuna OK 68:56 + 9:55
5. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 69:11 + 10:10
6. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 69:57 + 10:56
7. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 70:14 + 11:13
8. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 73:26 + 14:25
9. Reiner Marina 54A9150 C Austria MTBO Team 74:38 + 15:37
10. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 75:30 + 16:29
11. Karochová Simona EKP8853 E VŠTJ Ekonom Praha 77:06 + 18:05
12. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 77:58 + 18:57
13. Tučková Dagmar EKP8653 E VŠTJ Ekonom Praha 79:19 + 20:18
14. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 81:41 + 22:40
15. Benke Noémi 14H8150 C MTBO Hungary 83:43 + 24:42
16. Hančová Petra 3RC9650 C RD LOB 89:14 + 30:13
17. Neumannová Kateřina 3RC9250 C RD LOB 99:26 + 40:25
Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál VZDAL
W21A
9.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 60:28
2. Jakobová Adélka VSP9050 A USK Praha 61:25 + 0:57
3. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 65:39 + 5:11
4. Kalinová Markéta EKP8259 A VŠTJ Ekonom Praha 68:17 + 7:49
5. Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 68:23 + 7:55
6. Fajtlová Jana VPM8850 A KOS Slavia VŠ Plzeň 69:41 + 9:13
7. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 73:11 + 12:43
8. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 77:33 + 17:05
9. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 78:14 + 17:46
10. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 78:50 + 18:22
11. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 80:38 + 20:10
12. Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 84:05 + 23:37
13. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 87:06 + 26:38
14. Křístková Veronika SBK8379 A KOB Start Blansko 87:07 + 26:39
15. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 88:41 + 28:13
16. Lánerová Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 89:12 + 28:44
17. Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 92:25 + 31:57
18. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 94:30 + 34:02
19. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 97:10 + 36:42
Walther Katja 21A7850 C OLT Transdanubien DISK
Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka DISK
Ouhrabková Radka EKP8151 A VŠTJ Ekonom Praha DISK
Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava DISK
Mikanová Kateřina EKP8461 A VŠTJ Ekonom Praha DISK
Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška DISK
Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka DISK
Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň DISK
W21B
8.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honnerová Blanka VPM8051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 71:09
2. Kamererová Valerie STB9450 C TJ Stadion Nový Bor 73:49 + 2:40
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 74:14 + 3:05
4. Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 79:56 + 8:47
5. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 83:09 + 12:00
6. Mědílková Iva SKL7150 B SMS Team Kladno 83:23 + 12:14
7. Hečková Petra TZL8153 C SKOB Zlín 84:15 + 13:06
8. Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno 86:59 + 15:50
9. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 93:37 + 22:28
10. Masopustová Elis VLI8656 B Slavia Liberec orienteering 97:07 + 25:58
11. Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 102:00 + 30:51
12. Mišoňová Ivana SMR7451 B SK SNS Smržovka 103:42 + 32:33
13. Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 106:40 + 35:31
14. Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia VŠ Plzeň 140:32 + 69:23
15. Hidas-Mészáros Eszter 14H8251 C MTBO Hungary 166:04 + 94:55
W40
8.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 61:36
2. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 64:25 + 2:49
3. Ryglová Kateřina TBM7372 A KOS TJ Tesla Brno 67:33 + 5:57
4. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 73:02 + 11:26
5. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 80:14 + 18:38
6. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 82:06 + 20:30
7. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 86:07 + 24:31
8. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:46 + 32:10
9. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:44 + 34:08
10. Török Lavinia 29A7200 C ÖTK-Wien 110:56 + 49:20
11. Erös Gabriella 48H7250 C neregistrovani-Erös Gabriella 182:40 + 121:04
W45
8.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thomas Sylvia 48D6950 C OL-Team Wehrsdorf 75:26
2. Sonja Hnilica 21A6850 C OLT Transdanubien 82:27 + 7:01
W50
6.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 53:40
2. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 59:59 + 6:19
3. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 64:30 + 10:50
4. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 74:09 + 20:29
5. Hanley Karena 35I6350 C MTBO Ireland 107:37 + 53:57
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 110:28 + 56:48
FINDER Gaby 55A6550 C Austria MTBO Youth Team DISK
Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk DISK
W55
6.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Somers Cocks Charlie 12G6000 C GB MTBO 62:51
2. Andersen Tove 1HD5750 C Aller?d OK 64:37 + 1:46
3. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 66:52 + 4:01
4. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 74:11 + 11:20
W65
6.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausner Birgit 1FD5050 C OK ?st Birker?d 98:56
2. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 106:58 + 8:02