Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 11. kolo | 11. Czech Cup | 12. World Masters Series | WRE

Datum:
28.08.2016
Místo konání:
ATC Šternberk - Dolní Žleb
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Xylophobia, M=1:15000, E=5m, Stav=08/2016
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Kroc Dalibor
JURY:
Gigon Michaela, Rygl Jaroslav, Urban Jan
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M45     M50     M55     M60     M65     M70     MW10     OPENSHORT     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W45     W50     W55     W65    
M14
10.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 63:16
2. Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 64:45 + 1:29
3. Valík Adam GIG0301 C GIGANT Orienteering 68:46 + 5:30
4. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 70:37 + 7:21
5. HNILICA Hannes 55A0400 C Austria MTBO Youth Team 73:51 + 10:35
6. Kovář Ondřej VPM0200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 74:07 + 10:51
7. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 78:29 + 15:13
8. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 83:54 + 20:38
Kinde Merse Márk 14H0400 C MTBO Hungary DISK
M17
14.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boehringer Arthur 48F0001 C C.O.Colmar 87:06
2. Vacek Jan SLA0004 B SKOB Slaný 90:06 + 3:00
3. Kašpar Petr TSU9900 C LKT 80 Šumperk 91:28 + 4:22
4. Hasman Ondřej VPM0002 B KOS Slavia VŠ Plzeň 93:01 + 5:55
5. Jurgaitis Martynas 45L0000 C S-Sportas 93:07 + 6:01
6. Vítek Karel SKL9901 C SMS Team Kladno 97:27 + 10:21
7. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 110:33 + 23:27
8. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 115:58 + 28:52
9. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 127:21 + 40:15
M20
20.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Richard SLA0100 A SKOB Slaný 118:34
2. Micko Tobias 55A0000 C Austria MTBO Youth Team 119:38 + 1:04
3. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 119:58 + 1:24
4. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 126:35 + 8:01
5. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 128:01 + 9:27
6. Mišoň Matěj SMR9801 B SK SNS Smržovka 133:28 + 14:54
7. Hrdinka Daniel VRL9701 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:30 + 14:56
8. Nowak Bartosz 2IP9900 C 144:18 + 25:44
Osti Dante 26I9800 C National Team Italy DISK
M21E
23.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dallavalle Luca 26I8700 C National Team Italy 109:01
2. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 110:31 + 1:30
3. Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:05 + 4:04
4. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 113:32 + 4:31
5. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 116:11 + 7:10
6. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 116:41 + 7:40
7. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 118:16 + 9:15
8. Juodisius Julius 16L8500 C Fortuna OK 121:57 + 12:56
9. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 122:07 + 13:06
10. Štěňha Martin EKP7608 E VŠTJ Ekonom Praha 122:43 + 13:42
11. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 123:14 + 14:13
12. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 124:29 + 15:28
13. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 125:37 + 16:36
14. Turra Piero 26I8400 C National Team Italy 126:03 + 17:02
15. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 128:43 + 19:42
16. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 129:00 + 19:59
17. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 130:44 + 21:43
18. Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň 132:32 + 23:31
19. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 133:35 + 24:34
20. Švadlena Pavel CHC7502 E K.O.B. Choceň 133:41 + 24:40
21. Toth Zoltan 18R7800 C CS Garage Racing 133:57 + 24:56
22. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 135:45 + 26:44
23. Škoda Jakub 3RC8800 C RD LOB 135:58 + 26:57
24. Urban Miroslav DMS7900 E Dynamo Malá Skála 138:59 + 29:58
25. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia VŠ Plzeň 140:10 + 31:09
26. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 141:02 + 32:01
27. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 141:03 + 32:02
28. Kalina Miroslav EKP8211 E VŠTJ Ekonom Praha 142:00 + 32:59
29. Goder Josef ZUP8201 E MTBO ČZU Praha 142:18 + 33:17
30. Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 142:52 + 33:51
31. Moravec Štěpán SJI8101 E OK Jihlava 146:05 + 37:04
32. Gutschi Dieter 54A9100 C Austria MTBO Team 146:56 + 37:55
33. Mikan Albert EKP8606 E VŠTJ Ekonom Praha 148:00 + 38:59
34. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 149:15 + 40:14
35. Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka 151:30 + 42:29
36. Buchtík Aleš XBM8201 E PELLŽS ABND RACING TEAM 154:59 + 45:58
37. Buchtík Ondřej VLI8101 E Slavia Liberec orienteering 162:50 + 53:49
38. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 167:18 + 58:17
Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha DISK
Exler Florian 54A9200 C Austria MTBO Team DISK
Rossetto Riccardo 26I9100 C National Team Italy DISK
Klimo Thomas 21A7900 C OLT Transdanubien DISK
M21A
20.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 A KOS TJ Tesla Brno 114:32
2. Honner Jaroslav VPM7802 A KOS Slavia VŠ Plzeň 119:35 + 5:03
3. Daněk Roman SBK7541 A KOB Start Blansko 121:09 + 6:37
4. Jirka Michal SBK8403 A KOB Start Blansko 122:26 + 7:54
5. Chmelař Lukáš XHK9100 A MTBO Racing team Hradec Králové 122:44 + 8:12
6. Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň 124:45 + 10:13
7. Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 126:30 + 11:58
8. Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál 126:45 + 12:13
9. Maňásek Josef SVR7700 A TJ Švýcárna 127:04 + 12:32
10. Sháněl Jan CHC9402 A K.O.B. Choceň 127:10 + 12:38
11. Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 127:31 + 12:59
12. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 127:39 + 13:07
13. Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál 128:14 + 13:42
14. Štochel Miroslav MFP9300 A VŠSK MFF UK Praha 129:12 + 14:40
15. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:49 + 15:17
16. Rozsa Laszlo 36H8300 C MSE 130:15 + 15:43
17. Medlík Jan TSU8246 A LKT 80 Šumperk 131:45 + 17:13
18. Jiran Václav XBM7601 A PELLŽS ABND RACING TEAM 133:07 + 18:35
19. Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 133:54 + 19:22
20. Boček Milan TBM9228 A KOS TJ Tesla Brno 134:00 + 19:28
21. Smrt Martin EKP8431 A VŠTJ Ekonom Praha 135:01 + 20:29
22. Müller Pavel JEP7900 A Jehlanka Team 138:07 + 23:35
23. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 139:18 + 24:46
24. Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 139:52 + 25:20
25. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia VŠ Plzeň 140:51 + 26:19
26. Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 140:55 + 26:23
27. Putík Jiří VLI7505 A Slavia Liberec orienteering 141:46 + 27:14
28. Hruška Miloš ABR7501 A A-team NOVO Bruntál 141:49 + 27:17
29. Máthé Tamás 14H7701 C MTBO Hungary 145:42 + 31:10
30. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 146:56 + 32:24
31. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 147:17 + 32:45
32. Nedopílek David SVR7600 A TJ Švýcárna 147:18 + 32:46
33. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 147:22 + 32:50
34. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 147:34 + 33:02
35. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 150:57 + 36:25
36. Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 153:42 + 39:10
37. Šmíd Ivo SJC7700 A Sportcentrum Jičín 159:35 + 45:03
38. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 169:22 + 54:50
Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS DISK
Domín Nikolas EKP8806 B VŠTJ Ekonom Praha DISK
Musil Pavel SJC7705 A Sportcentrum Jičín DISK
MS Argaláš Michal 3RC9300 C RD LOB 136:05 + 21:33
M21B
16.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opršal Juraj VBA8301 B ŠK VAZKA Bratislava 105:10
2. Brabec Jaroslav SBK8242 B KOB Start Blansko 106:35 + 1:25
3. Jedlička Lukáš XHK8100 B MTBO Racing team Hradec Králové 108:37 + 3:27
4. Šafář Jan XHK7700 B MTBO Racing team Hradec Králové 109:11 + 4:01
5. Horák Pavel VSP7200 B USK Praha 109:32 + 4:22
6. Zajíc Josef LOV7601 A lepus.cz 110:09 + 4:59
7. Fukátko Jan XPU8105 B PARDUBICE BIKERS 111:24 + 6:14
8. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 122:04 + 16:54
9. Geisler Michal SKL7500 B SMS Team Kladno 123:44 + 18:34
10. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 124:42 + 19:32
11. FINDER Bernhard 35A9400 C HSV Graz 124:49 + 19:39
12. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 129:08 + 23:58
13. Reif Jan TSU8604 B LKT 80 Šumperk 130:31 + 25:21
14. Jirásek Radek XPU7802 B PARDUBICE BIKERS 132:27 + 27:17
15. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 139:16 + 34:06
16. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 141:41 + 36:31
17. Dvořák František LDC7701 B KOB Děčín 142:25 + 37:15
18. Zdanavicius Tomas 42L8200 C OK Dainava 143:11 + 38:01
19. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 147:01 + 41:51
20. FINDER Markus 55A9800 C Austria MTBO Youth Team 156:11 + 51:01
21. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 169:41 + 64:31
Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava DISK
Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava DISK
M21C
14.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 104:35
2. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 106:47 + 2:12
3. Buchta Martin STE7700 C SK SKI-OB Šternberk 108:01 + 3:26
4. Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 109:44 + 5:09
5. Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 110:05 + 5:30
6. Hidas Zoltán 14H7900 C MTBO Hungary 112:35 + 8:00
7. Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 113:55 + 9:20
8. Vajda Peter 14H8000 C MTBO Hungary 115:05 + 10:30
9. Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:42 + 11:07
10. Kurka Vojtěch SMR8400 C SK SNS Smržovka 118:12 + 13:37
11. Tomeš Radim TZL7849 C SKOB Zlín 118:36 + 14:01
12. Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS 120:14 + 15:39
13. Chaloupka Ondřej SBK8301 C KOB Start Blansko 120:40 + 16:05
14. Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 122:44 + 18:09
15. Kinde Kálmán 14H6800 C MTBO Hungary 124:30 + 19:55
16. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 131:53 + 27:18
17. Molnár Attila 12H7001 C Tipo Orienteering Club 137:00 + 32:25
18. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 139:34 + 34:59
19. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 155:27 + 50:52
20. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 165:49 + 61:14
21. Jireček Lukáš BLI8006 C MTBO Bludný kořen 180:43 + 76:08
22. Szabó Csaba 57H7000 C Kócos TSE 221:30 + 116:55
M40
20.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 105:15
2. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS ABND RACING TEAM 107:57 + 2:42
3. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 110:33 + 5:18
4. Klech Richard 3RC7200 C RD LOB 113:20 + 8:05
5. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 114:29 + 9:14
6. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 115:25 + 10:10
7. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 115:37 + 10:22
8. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 117:48 + 12:33
9. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 119:26 + 14:11
10. Jurgaitis Vaidas 45L7100 C S-Sportas 120:26 + 15:11
11. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 120:28 + 15:13
12. Svoboda Ivan SMR6200 C SK SNS Smržovka 121:36 + 16:21
13. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 123:12 + 17:57
14. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM 123:30 + 18:15
15. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:11 + 19:56
16. Philippe Gignac 66F7300 C Creuse oxyg?ne 125:50 + 20:35
17. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 128:26 + 23:11
18. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 131:11 + 25:56
19. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 131:19 + 26:04
20. Šňupárek Ondřej TZL6949 B SKOB Zlín 132:56 + 27:41
21. Ambrož Pavel TBM7339 B KOS TJ Tesla Brno 133:06 + 27:51
22. Vítek Tomáš XBM7511 C PELLŽS ABND RACING TEAM 134:54 + 29:39
23. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 136:44 + 31:29
24. Žák Pavel ABR7600 B A-team NOVO Bruntál 142:47 + 37:32
25. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 144:27 + 39:12
26. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 148:00 + 42:45
27. Vacek Petr SLA6800 C SKOB Slaný 151:38 + 46:23
28. Švarcbach Michal KNC7001 C Sokol Kostelec n. Č. l. 151:56 + 46:41
29. Zvirblis Arvydas 16L7300 C Fortuna OK 187:23 + 82:08
Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering DISK
Pažický Ĺudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava DISK
Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava DISK
Pařízek Petr SMR7001 C SK SNS Smržovka DISK
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK
M45
20.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holluby András 14H7100 C MTBO Hungary 111:09
2. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 120:44 + 9:35
3. Junghanß Jens 2PD6800 C Skiklub Dresden Niedersedlitz 125:24 + 14:15
4. Thomas Hnilica 21A6800 C OLT Transdanubien 129:14 + 18:05
5. Simmonds Peter 12G7000 C GB MTBO 129:49 + 18:40
6. Sturm Michael 72D6800 C Racing Team 138:17 + 27:08
M50
15.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conn Andy 12G6600 C GB MTBO 82:07
2. Hejna Jiří KNC6200 C Sokol Kostelec n. Č. l. 83:21 + 1:14
3. Kaden Olaf 27D5500 C tomotion racing 84:00 + 1:53
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 85:46 + 3:39
5. Stockmayer Manfred 32A6602 C HSV OL Wiener Neustadt 87:02 + 4:55
6. Kramer Klaus 43A6500 C GO Harzberg 92:38 + 10:31
7. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 94:33 + 12:26
8. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 95:20 + 13:13
9. Evans Timothy 12G6300 C GB MTBO 95:30 + 13:23
10. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 98:18 + 16:11
11. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 100:10 + 18:03
12. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 101:21 + 19:14
13. Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 101:44 + 19:37
14. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 102:54 + 20:47
15. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 107:08 + 25:01
16. Lorang Francois 48F6400 C C.O.Colmar 107:12 + 25:05
17. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 108:20 + 26:13
18. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 114:39 + 32:32
19. MELCHER Michael 55A6200 C Austria MTBO Youth Team 121:04 + 38:57
20. Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 123:36 + 41:29
21. Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 138:41 + 56:34
22. Dörfler Dietmar 43A6200 C GO Harzberg 143:07 + 61:00
23. Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 146:42 + 64:35
Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk DISK
M55
15.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jankó Tamás 22H5800 C Hegyisport Szentendre Egy. 87:35
2. Mickevicius Karolis 28L5700 C Saule OK 92:05 + 4:30
3. Mets Miklós 14H6100 C MTBO Hungary 97:23 + 9:48
4. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 98:14 + 10:39
5. Legrand Bruno 75F5902 C Echo 73 98:36 + 11:01
6. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 101:24 + 13:49
7. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 109:52 + 22:17
8. Dawson Keith 12G5801 C GB MTBO 123:18 + 35:43
Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Rawden John 12G5700 C GB MTBO DISK
M60
15.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 85:08
2. Sonnenberg Sergej 1ZD0000 C Osnabrücker TB 93:31 + 8:23
3. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 93:35 + 8:27
4. Parfianowicz Ludomir 2IP5500 C 97:03 + 11:55
5. Norman Stuart 21G5400 C Airienteers 100:10 + 15:02
6. Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 121:48 + 36:40
7. Paul Grün 15A5401 C OLG Ströck Wien 122:07 + 36:59
8. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 122:51 + 37:43
M65
15.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 109:22
Walter Rahm 4TC4801 C OLG Pfäffikon DISK
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK
M70
15.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eberle Wolf 61A4500 C HSV Aigen 111:22
2. Hoffmann Ole 2QD4300 C OK FROS 136:13 + 24:51
3. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 139:12 + 27:50
4. Hausner Jan 1FD4401 C OK ?st Birker?d 150:26 + 39:04
Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín DISK
Andersen Tage V. 1FD4500 C OK ?st Birker?d DISK
Rasmussen John 1BD0001 C Silkeborg OK DISK
MW10
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 20:43
2. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 24:43 + 4:00
3. Geisler Richard SKL0700 C SMS Team Kladno 27:25 + 6:42
4. Walther Louis 21A0900 C OLT Transdanubien 32:53 + 12:10
5. Ouhrabka Vít EKP1010 C VŠTJ Ekonom Praha 37:01 + 16:18
6. Walther Amelie 21A0750 C OLT Transdanubien 38:08 + 17:25
7. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 48:50 + 28:07
8. Kalinová Lisa EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha 48:55 + 28:12
9. Ouhrabková Bára EKP1256 C VŠTJ Ekonom Praha 61:09 + 40:26
Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor DISK
MS Bochňák Vitoslavská Beatrice LOV0450 C lepus.cz 42:31 + 21:48
MS Kašpar Adam LPM0402 C OK Lokomotiva Plzeň 35:19 + 14:36
MS Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 33:25 + 12:42
OPENSHORT
10.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 84:26
2. Jalová Martina RBK8355 C SK Radioklub Blansko 111:55 + 27:29
3. Stachoňová Barbara SBK8451 C KOB Start Blansko 115:16 + 30:50
4. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 117:47 + 33:21
5. Dubový Pavel ABR7201 C A-team NOVO Bruntál 119:12 + 34:46
6. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 132:13 + 47:47
7. Punčochářová Simona 4LC0050 C Neregistrovaná - Punčochářová 133:19 + 48:53
Mišoň Pavel SMR6900 C SK SNS Smržovka DISK
W14
10.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:55
2. Mišoňová Verča SMR0450 C SK SNS Smržovka 82:04 + 6:09
3. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 85:08 + 9:13
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 89:09 + 13:14
5. Burešová Veronika XBM0550 C PELLŽS ABND RACING TEAM 89:29 + 13:34
6. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 108:13 + 32:18
7. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 188:48 + 112:53
Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
W17
12.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 A SK SNS Smržovka 83:28
2. HNILICA Lea 55A0051 C Austria MTBO Youth Team 87:16 + 3:48
3. Hnilica Jana 55A0050 C Austria MTBO Youth Team 92:05 + 8:37
4. Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 96:51 + 13:23
5. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:50 + 14:22
6. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:11 + 15:43
7. Pelikánová Máša SKL0050 C SMS Team Kladno 101:47 + 18:19
W20
14.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 113:09
2. Szczerbik Hania 42P9850 C Team360 186:48 + 73:39
W21E
20.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 110:13
2. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 110:45 + 0:32
3. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 111:08 + 0:55
4. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 112:38 + 2:25
5. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 114:08 + 3:55
6. Mickeviciute Juodisiene K 16L8550 C Fortuna OK 115:29 + 5:16
7. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 117:28 + 7:15
8. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 118:46 + 8:33
9. Reiner Marina 54A9150 C Austria MTBO Team 120:15 + 10:02
10. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 122:09 + 11:56
11. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 122:29 + 12:16
12. Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 123:07 + 12:54
13. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 125:42 + 15:29
14. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 126:14 + 16:01
15. Tučková Dagmar EKP8653 E VŠTJ Ekonom Praha 141:06 + 30:53
16. Benke Noémi 14H8150 C MTBO Hungary 144:43 + 34:30
W21A
14.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 92:28
2. La Carbonara Hana TBM7652 A KOS TJ Tesla Brno 94:27 + 1:59
3. Jakobová Adélka VSP9050 A USK Praha 95:19 + 2:51
4. Musilová Vendula SJC8355 A Sportcentrum Jičín 98:11 + 5:43
5. Kalinová Markéta EKP8259 A VŠTJ Ekonom Praha 98:29 + 6:01
6. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 98:53 + 6:25
7. Chudíková Barbora SJI7850 A OK Jihlava 100:00 + 7:32
8. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 100:22 + 7:54
9. Králová Vilma TZL9952 A SKOB Zlín 101:37 + 9:09
10. Rychterová Dana SMR6950 A SK SNS Smržovka 104:09 + 11:41
11. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 104:15 + 11:47
12. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 107:09 + 14:41
13. Vanková Jana OKP7750 E SK OK 24 Praha 109:53 + 17:25
14. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 110:21 + 17:53
15. Lesová Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 111:37 + 19:09
16. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 114:45 + 22:17
17. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 117:02 + 24:34
18. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 117:06 + 24:38
19. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 117:58 + 25:30
20. Honnerová Blanka VPM8051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 118:09 + 25:41
21. Ouhrabková Radka EKP8151 A VŠTJ Ekonom Praha 118:49 + 26:21
22. Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 122:23 + 29:55
23. Křístková Veronika SBK8379 A KOB Start Blansko 124:29 + 32:01
24. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 125:10 + 32:42
25. Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 129:02 + 36:34
26. Walther Katja 21A7850 C OLT Transdanubien 130:51 + 38:23
27. Königová Jana SBK8661 A KOB Start Blansko 138:36 + 46:08
28. Mikanová Kateřina EKP8461 A VŠTJ Ekonom Praha 143:41 + 51:13
29. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 144:45 + 52:17
30. Hanzlíčková Martina EKP8452 A VŠTJ Ekonom Praha 146:22 + 53:54
Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha DISK
Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška DISK
MS Neumannová Kateřina 3RC9250 C RD LOB 112:55 + 20:27
W21B
12.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamererová Valerie STB9450 C TJ Stadion Nový Bor 86:40
2. Malá Alice TBM7991 B KOS TJ Tesla Brno 95:27 + 8:47
3. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 96:11 + 9:31
4. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 98:27 + 11:47
5. Hečková Petra TZL8153 C SKOB Zlín 99:10 + 12:30
6. Mědílková Iva SKL7150 B SMS Team Kladno 105:50 + 19:10
7. Honsová Petra XPU8252 B PARDUBICE BIKERS 121:25 + 34:45
8. Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 121:50 + 35:10
9. Hejnová Aneta KNC9350 B Sokol Kostelec n. Č. l. 131:40 + 45:00
10. Kratochvílová Lucie VPM9251 B KOS Slavia VŠ Plzeň 137:09 + 50:29
11. Mišoňová Ivana SMR7451 B SK SNS Smržovka 141:41 + 55:01
Kolářová Renáta ABR9351 C A-team NOVO Bruntál DISK
Masopustová Elis VLI8656 B Slavia Liberec orienteering DISK
W40
13.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 83:34
2. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 88:31 + 4:57
3. Ryglová Kateřina TBM7372 A KOS TJ Tesla Brno 92:52 + 9:18
4. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 98:37 + 15:03
5. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 98:43 + 15:09
6. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 109:06 + 25:32
7. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 118:12 + 34:38
8. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 121:01 + 37:27
9. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:05 + 48:31
10. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 132:28 + 48:54
11. Török Lavinia 29A7200 C ÖTK-Wien 144:48 + 61:14
Erös Gabriella 48H7250 C neregistrovani-Erös Gabriella DISK
W45
13.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thomas Sylvia 48D6950 C OL-Team Wehrsdorf 117:34
2. Bogucka Jaroszek anna 42P7050 C Team360 143:46 + 26:12
W50
12.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 93:31
2. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 99:05 + 5:34
3. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 102:03 + 8:32
4. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 106:50 + 13:19
5. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 108:38 + 15:07
6. FINDER Gaby 55A6550 C Austria MTBO Youth Team 112:48 + 19:17
7. Hanley Karena 35I6350 C MTBO Ireland 129:58 + 36:27
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 145:28 + 51:57
W55
12.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Somers Cocks Charlie 12G6000 C GB MTBO 82:11
2. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 117:29 + 35:18
3. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 139:12 + 57:01
W65
12.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausner Birgit 1FD5050 C OK ?st Birker?d 134:47
2. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 165:20 + 30:33