Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 12. kolo

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Rekreační areál Ostružno-Sklář
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Holý vrch
Ředitel závodu:
Musil Pavel
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Kazda Jiří
JURY:
Svoboda Honza, Lauerman Jan, Bogar Leoš
Protokol:
Závody proběhly bez problémů, zdravotník ošetřil drobná poranění.
Kategorie:
M12L     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     Open Short     W12L     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M12L
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 19:00
2. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 21:49 + 2:49
3. Starý Martin XPU0503 PARDUBICE BIKERS 23:41 + 4:41
4. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 23:47 + 4:47
5. Stluka Vojtěch NNN Neregistrovaní (NNN) 24:16 + 5:16
6. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:04 + 10:04
7. Háp Matěj XHK0500 MTBO Racing team Hradec Králové 30:02 + 11:02
8. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 32:48 + 13:48
9. Geisler Richard SKL0700 SMS Team Kladno 37:37 + 18:37
10. Jašek Vít ABR A-team NOVO Bruntál 38:49 + 19:49
11. Ouhrabka Vít EKP1010 VŠTJ Ekonom Praha 42:10 + 23:10
12. Buriánek Max SMR SK SNS Smržovka 68:27 + 49:27
M14
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 44:45
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:35 + 10:50
3. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:15 + 20:30
4. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 66:54 + 22:09
5. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:34 + 33:49
Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek DISK
Zrník Tomáš GIG0606 GIGANT Orienteering DISK
M17
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:05
2. Vacek Jan SLA0004 SKOB Slaný 50:18 + 0:13
3. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:38 + 10:33
4. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 66:33 + 16:28
5. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 88:06 + 38:01
Vodrážka Matěj VLI0007 Slavia Liberec orienteering DISK
M20
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 53:26
2. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 60:18 + 6:52
3. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:46 + 7:20
4. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 61:27 + 8:01
5. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 63:54 + 10:28
6. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 64:22 + 10:56
7. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 65:47 + 12:21
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
M21E
21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 58:46
2. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 59:33 + 0:47
3. Svoboda Honza SMR7901 SK SNS Smržovka 60:15 + 1:29
4. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 60:38 + 1:52
5. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 61:45 + 2:59
6. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:49 + 3:03
7. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 62:30 + 3:44
8. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 65:09 + 6:23
9. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 65:40 + 6:54
10. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:08 + 7:22
11. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 66:45 + 7:59
12. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 67:29 + 8:43
13. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 67:30 + 8:44
14. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 67:57 + 9:11
15. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 68:10 + 9:24
15. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 68:10 + 9:24
17. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 68:13 + 9:27
18. Pucherna Eduard SMR7401 SK SNS Smržovka 68:43 + 9:57
19. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 68:58 + 10:12
20. Sajal Martin EKP7803 VŠTJ Ekonom Praha 69:33 + 10:47
21. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 70:42 + 11:56
22. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 72:40 + 13:54
23. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 14:54
24. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:54 + 15:08
25. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 77:09 + 18:23
26. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:06 + 19:20
27. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 79:36 + 20:50
28. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 80:00 + 21:14
29. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 92:44 + 33:58
Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný DISK
M21A
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:18
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:27 + 0:09
3. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 58:42 + 2:24
4. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 59:59 + 3:41
5. Hons Miši SMR7700 SK SNS Smržovka 60:49 + 4:31
6. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 61:02 + 4:44
7. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 61:21 + 5:03
8. Medlík Jan TSU8246 LKT 80 Šumperk 62:41 + 6:23
9. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 62:48 + 6:30
10. Nývlt Martin EKP8200 VŠTJ Ekonom Praha 63:11 + 6:53
11. Kurz Pavel EKP7408 VŠTJ Ekonom Praha 65:02 + 8:44
12. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 65:11 + 8:53
13. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 65:26 + 9:08
14. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 66:15 + 9:57
15. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 67:21 + 11:03
16. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 67:30 + 11:12
17. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 67:48 + 11:30
18. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 69:05 + 12:47
19. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 69:46 + 13:28
20. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 72:05 + 15:47
21. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 72:31 + 16:13
22. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 73:17 + 16:59
23. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 73:34 + 17:16
24. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 75:46 + 19:28
25. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 78:08 + 21:50
26. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 80:08 + 23:50
27. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 80:35 + 24:17
28. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:08 + 27:50
Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha DISK
M21B
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 50:03
2. Fukátko Jan XPU8105 PARDUBICE BIKERS 51:00 + 0:57
3. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 53:04 + 3:01
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:13 + 4:10
5. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 54:22 + 4:19
6. Justa Pavel XHK8701 MTBO Racing team Hradec Králové 55:28 + 5:25
7. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 58:16 + 8:13
8. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 58:25 + 8:22
9. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 59:37 + 9:34
10. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 59:41 + 9:38
11. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 61:16 + 11:13
12. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 61:30 + 11:27
13. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 61:38 + 11:35
14. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 62:23 + 12:20
15. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 62:26 + 12:23
16. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 63:20 + 13:17
17. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 66:38 + 16:35
18. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 66:48 + 16:45
19. Pátek Richard SBK7609 KOB Start Blansko 66:50 + 16:47
20. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 67:03 + 17:00
21. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 67:49 + 17:46
22. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 70:13 + 20:10
23. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 71:03 + 21:00
M21C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 36:45
2. Cerman Lukáš DMS8100 Dynamo Malá Skála 42:04 + 5:19
3. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 42:11 + 5:26
4. Klima David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 43:22 + 6:37
5. Tesařík Jindřich KNC8900 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:14 + 7:29
6. Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové 45:09 + 8:24
7. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 45:20 + 8:35
8. Vítek Jan VSP8100 USK Praha 45:28 + 8:43
9. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 47:24 + 10:39
10. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 11:43
11. Veselý Ondřej XHK8505 MTBO Racing team Hradec Králové 50:05 + 13:20
12. Hečko Michal TZL7749 SKOB Zlín 55:08 + 18:23
13. Vojtěch Richard BLI7605 MTBO Bludný kořen 60:34 + 23:49
14. Láner Roman ABR8100 A-team NOVO Bruntál 61:20 + 24:35
15. Starý Milan XPU7301 PARDUBICE BIKERS 63:52 + 27:07
16. Jireček Lukáš BLI8006 MTBO Bludný kořen 69:47 + 33:02
Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice DISK
M40
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 56:49
2. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:14 + 1:25
3. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 59:31 + 2:42
4. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 59:46 + 2:57
5. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 61:09 + 4:20
6. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 61:25 + 4:36
7. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 61:43 + 4:54
8. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 62:07 + 5:18
9. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 62:20 + 5:31
10. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 62:24 + 5:35
11. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 62:29 + 5:40
12. Vaněk Petr XHK7600 MTBO Racing team Hradec Králové 63:55 + 7:06
13. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 64:42 + 7:53
14. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 64:55 + 8:06
15. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 66:53 + 10:04
16. Hartung Thomas 54D7200 SV Sachsen 90 Werdau 67:35 + 10:46
17. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 67:36 + 10:47
18. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 67:44 + 10:55
19. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 68:15 + 11:26
20. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:37 + 13:48
21. Pařízek Petr SMR7001 SK SNS Smržovka 71:11 + 14:22
22. Kunart Tomáš XHK7205 MTBO Racing team Hradec Králové 73:52 + 17:03
23. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 79:18 + 22:29
24. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:14 + 27:25
25. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 105:21 + 48:32
26. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 140:05 + 83:16
Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering DISK
Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor DISK
M50
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kareis Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 48:05
2. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 48:19 + 0:14
3. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 1:44
4. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:37 + 2:32
5. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:25 + 5:20
6. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 55:00 + 6:55
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 55:19 + 7:14
8. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 55:41 + 7:36
9. Doležal Josef LIP6100 SOS Mamuti z Lipovky 56:36 + 8:31
10. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 56:37 + 8:32
11. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 57:26 + 9:21
12. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 60:01 + 11:56
13. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 60:32 + 12:27
14. Janda Luboš CHT6001 OOB SK Chrast 70:32 + 22:27
15. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:27 + 23:22
16. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 71:54 + 23:49
17. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 75:38 + 27:33
18. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 77:58 + 29:53
19. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 78:34 + 30:29
20. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 87:58 + 39:53
Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín DISK
M60
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 41:15
2. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 47:37 + 6:22
3. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 52:42 + 11:27
4. Müller Petr JEP4800 Jehlanka Team 57:48 + 16:33
5. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI & PINGUIN 57:52 + 16:37
6. Lukavec Míla SMR4900 SK SNS Smržovka 60:55 + 19:40
7. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 80:10 + 38:55
8. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 96:24 + 55:09
Open Long
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Pavel NNN1 Neregistrovaní (NNN) 62:34
2. Černý Ladislav NNN Neregistrovaní (NNN) 82:24 + 19:50
3. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 88:47 + 26:13
4. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 89:10 + 26:36
5. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 89:44 + 27:10
6. Dovica Ivan 7PX8300 MTBO Barrandov 97:04 + 34:30
7. Rejlek Tomáš NNN Neregistrovaní (NNN) 98:04 + 35:30
8. Ticháček Jiří NNN Neregistrovaní (NNN) 115:18 + 52:44
Vostrá Dohnalová Jindra VIP6201 SK VIPrahlo DISK
Open Short
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 44:05
2. Kuchař Vladimír NNN2 Neregistrovaní (NNN) 44:30 + 0:25
3. Černá Lucie NNN Neregistrovaní (NNN) 48:17 + 4:12
4. Dohnal František VIP SK VIPrahlo 52:19 + 8:14
5. Háp Ondřej XHK9702 MTBO Racing team Hradec Králové 58:49 + 14:44
6. Knitlová Eva LIP5555 SOS Mamuti z Lipovky 66:43 + 22:38
7. Khýrová Aneta TZL SKOB Zlín 88:20 + 44:15
Drobník Ivan VLI Slavia Liberec orienteering DISK
W12L
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juříková Jolana TZL SKOB Zlín 27:57
2. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 30:18 + 2:21
3. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI & PINGUIN 31:43 + 3:46
4. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 33:25 + 5:28
5. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 45:52 + 17:55
6. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 47:45 + 19:48
7. Ouhrabková Bára EKP1256 VŠTJ Ekonom Praha 53:21 + 25:24
8. Honsová Andrea SMR 66:47 + 38:50
W14
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 46:55
2. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:45 + 13:50
3. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 67:50 + 20:55
4. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 72:34 + 25:39
W17
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:50
2. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 55:04 + 4:14
3. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:12 + 5:22
4. Zrníková Adéle GIG0050 GIGANT Orienteering 57:02 + 6:12
5. Hápová Petra XHK0051 MTBO Racing team Hradec Králové 63:50 + 13:00
6. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 88:15 + 37:25
W20
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 61:26
W21E
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 61:28
2. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 62:17 + 0:49
3. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 63:32 + 2:04
4. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 63:44 + 2:16
5. Hančíková Barbora TZL8853 SKOB Zlín 69:31 + 8:03
6. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 76:34 + 15:06
7. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 77:41 + 16:13
8. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 80:09 + 18:41
9. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 82:32 + 21:04
Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha DISK
Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava DISK
W21A
9.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 50:18
2. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 50:25 + 0:07
3. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 51:02 + 0:44
4. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 52:29 + 2:11
5. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 54:01 + 3:43
6. Bochenková Martina ZUP8750 MTBO ČZU Praha 54:03 + 3:45
7. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 54:07 + 3:49
8. Kolínová Kristýna EKP8450 VŠTJ Ekonom Praha 54:32 + 4:14
9. Pařízková Věrka SMR7151 SK SNS Smržovka 56:14 + 5:56
10. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:31 + 6:13
11. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 57:09 + 6:51
12. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 59:43 + 9:25
13. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 60:36 + 10:18
14. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 60:40 + 10:22
15. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 61:06 + 10:48
16. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 61:38 + 11:20
17. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 63:18 + 13:00
18. Honsová Lenka SMR7750 SK SNS Smržovka 64:11 + 13:53
18. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 64:11 + 13:53
20. Puchernová Zuzana ZUP8451 MTBO ČZU Praha 65:41 + 15:23
21. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 67:25 + 17:07
22. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 67:26 + 17:08
23. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:37 + 17:19
24. Svobodná Šárka ZUP8850 MTBO ČZU Praha 70:08 + 19:50
25. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 71:11 + 20:53
26. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 71:38 + 21:20
27. Rolná Janka SMR8150 SK SNS Smržovka 71:42 + 21:24
28. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 71:49 + 21:31
29. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 72:07 + 21:49
30. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 72:31 + 22:13
31. Kalošová TerKa SMR8950 SK SNS Smržovka 76:30 + 26:12
32. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 77:27 + 27:09
Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha DISK
W21B
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Zuzana EKP8955 VŠTJ Ekonom Praha 52:26
2. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 53:06 + 0:40
3. Zamrzlová Eva EKP8758 VŠTJ Ekonom Praha 53:33 + 1:07
4. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 54:27 + 2:01
5. Hečková Petra TZL8153 SKOB Zlín 55:29 + 3:03
6. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 55:35 + 3:09
7. Baštová Martina XPU8453 PARDUBICE BIKERS 57:31 + 5:05
8. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 59:12 + 6:46
9. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 61:02 + 8:36
10. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:47 + 10:21
11. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:09 + 10:43
12. Kadlecová Štěpánka VEY9050 YETTI & PINGUIN 64:02 + 11:36
13. Mědílková Iva SKL7150 SMS Team Kladno 65:18 + 12:52
14. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 67:35 + 15:09
15. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 69:06 + 16:40
16. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 69:39 + 17:13
17. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 70:26 + 18:00
18. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 72:21 + 19:55
19. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 73:08 + 20:42
20. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 76:06 + 23:40
W40
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 47:53
2. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 53:49 + 5:56
3. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 55:08 + 7:15
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 57:08 + 9:15
5. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:52 + 10:59
6. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 58:53 + 11:00
7. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 59:11 + 11:18
8. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 67:26 + 19:33
9. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:41 + 19:48
10. Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:25 + 22:32
11. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 73:08 + 25:15
12. Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 75:14 + 27:21
13. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 79:27 + 31:34
14. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 83:12 + 35:19
15. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:38 + 38:45
16. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 114:01 + 66:08
17. Zajícová Petra LOV7351 lepus.cz 115:51 + 67:58
Hápová Šárka XHK7157 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
W50
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 49:01
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 49:39 + 0:38
3. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 59:45 + 10:44
4. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 63:03 + 14:02
5. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 66:41 + 17:40
6. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 69:40 + 20:39
7. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 69:50 + 20:49
8. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 72:52 + 23:51
9. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:32 + 27:31
10. Hančíková Michaela TZL6559 SKOB Zlín 100:49 + 51:48