Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 14. kolo

Datum:
16.09.2016
Místo konání:
Jablonec nad Nisou, Areál Na Hutích
Pořadatel:
SMR - SNS Smržovka
Mapa:
1:5 000
Ředitel závodu:
Svoboda Honza
Hlavní rozhodčí:
Pařízková Věrka
Stavitel tratí:
Svoboda Honza
JURY:
Rygl Jaroslav, Lauerman Jan, Wohanka Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open Long     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
1.82 km, 66 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 11:46
M17
2.68 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:13
2. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:02 + 7:49
3. Břeň Daniel SJC0102 Sportcentrum Jičín 26:42 + 9:29
4. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 28:06 + 10:53
M20
4.24 km, 194 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 21:28
2. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 24:41 + 3:13
3. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:43 + 3:15
4. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 25:17 + 3:49
5. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:28 + 5:00
6. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 26:38 + 5:10
7. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 27:23 + 5:55
8. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 31:50 + 10:22
M21E
4.73 km, 198 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 22:10
2. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 22:27 + 0:17
3. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 22:39 + 0:29
4. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 22:53 + 0:43
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:53 + 0:43
6. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 23:16 + 1:06
7. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:43 + 1:33
8. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 23:54 + 1:44
9. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 24:03 + 1:53
10. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 24:34 + 2:24
11. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:43 + 2:33
12. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 24:56 + 2:46
13. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 24:58 + 2:48
14. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 25:07 + 2:57
15. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 25:09 + 2:59
16. Pucherna Jan ZUP7702 MTBO ČZU Praha 25:32 + 3:22
17. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 25:42 + 3:32
17. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 25:42 + 3:32
19. Bezouška Tomáš EKP7601 VŠTJ Ekonom Praha 25:55 + 3:45
20. Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 26:35 + 4:25
21. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 26:49 + 4:39
22. Johanovský Tomáš ZUP8500 MTBO ČZU Praha 27:18 + 5:08
23. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 27:33 + 5:23
24. Goder Josef ZUP8201 MTBO ČZU Praha 27:37 + 5:27
25. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 27:46 + 5:36
26. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 28:26 + 6:16
27. Merenus Štěpán EKP8401 VŠTJ Ekonom Praha 28:39 + 6:29
28. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 28:51 + 6:41
29. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 29:32 + 7:22
30. Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála 29:57 + 7:47
31. Cully Andrej VBA9501 ŠK VAZKA Bratislava 31:54 + 9:44
32. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 33:28 + 11:18
33. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 35:03 + 12:53
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21A
4.24 km, 194 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 21:56
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:55 + 2:59
3. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 25:13 + 3:17
4. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:35 + 3:39
5. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 26:03 + 4:07
6. Kratochvíl Karel ABR7001 A-team NOVO Bruntál 26:32 + 4:36
7. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 4:37
8. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 26:36 + 4:40
9. Nývlt Martin EKP8200 VŠTJ Ekonom Praha 26:43 + 4:47
10. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 27:00 + 5:04
11. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 27:33 + 5:37
11. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 27:33 + 5:37
13. Šmíd Ivo SJC7700 Sportcentrum Jičín 27:39 + 5:43
14. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 28:01 + 6:05
15. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 28:27 + 6:31
16. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 28:40 + 6:44
17. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 29:02 + 7:06
18. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 30:30 + 8:34
19. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 30:36 + 8:40
20. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 31:38 + 9:42
21. Stachoň Zdeněk SBK8014 KOB Start Blansko 31:48 + 9:52
22. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 31:56 + 10:00
23. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 32:43 + 10:47
24. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 32:50 + 10:54
25. Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha 33:13 + 11:17
26. Šebesta Petr ZUP7604 MTBO ČZU Praha 34:09 + 12:13
27. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 36:19 + 14:23
28. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:24 + 14:28
29. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 37:50 + 15:54
30. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 38:46 + 16:50
31. Schwab Martin TBM8101 KOS TJ Tesla Brno 42:11 + 20:15
32. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 42:28 + 20:32
Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna DISK
M21B
4.08 km, 177 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 23:32
2. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 24:29 + 0:57
3. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 25:02 + 1:30
4. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 25:30 + 1:58
5. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:53 + 2:21
6. Geisler Michal SKL7500 SMS Team Kladno 26:40 + 3:08
7. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 26:53 + 3:21
8. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 27:23 + 3:51
9. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 29:10 + 5:38
10. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 33:07 + 9:35
11. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 33:29 + 9:57
12. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 33:36 + 10:04
13. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 33:38 + 10:06
14. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 34:11 + 10:39
15. Ančic Ľuboš VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 34:48 + 11:16
16. Sochor Jan SBK6922 KOB Start Blansko 37:43 + 14:11
17. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 43:51 + 20:19
Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava DISK
Vítek Jan VSP8100 USK Praha DISK
M21C
2.62 km, 127 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 17:00
2. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 19:51 + 2:51
3. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 20:06 + 3:06
4. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 20:40 + 3:40
5. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 20:43 + 3:43
6. Císař Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 21:38 + 4:38
7. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 21:55 + 4:55
8. Vojtěch Richard BLI7605 MTBO Bludný kořen 29:48 + 12:48
9. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:39 + 15:39
10. Jireček Lukáš BLI8006 MTBO Bludný kořen 49:06 + 32:06
M40
3.89 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 18:44
2. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 19:51 + 1:07
3. Bureš Pavel XBM7549 PELL’S ABND RACING TEAM 20:17 + 1:33
4. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 20:40 + 1:56
5. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 21:46 + 3:02
6. Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 22:18 + 3:34
7. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:58 + 5:14
8. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 24:05 + 5:21
9. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 24:15 + 5:31
10. Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín 24:31 + 5:47
11. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 25:40 + 6:56
12. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 26:28 + 7:44
13. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 27:00 + 8:16
14. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 27:15 + 8:31
15. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:36 + 8:52
16. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 43:10 + 24:26
Malátek Rastislav VBA7401 ŠK VAZKA Bratislava DISK
M50
2.68 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 17:42
2. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 18:37 + 0:55
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 18:38 + 0:56
4. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:56 + 1:14
5. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 23:45 + 6:03
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:57 + 8:15
7. Doležal Josef LIP6100 SOS Mamuti z Lipovky 29:32 + 11:50
8. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 29:48 + 12:06
9. Buřt Vladimír SBK6301 KOB Start Blansko 30:20 + 12:38
M60
2.68 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 26:44
2. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 28:12 + 1:28
Open Long
4.73 km, 198 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Petr NNN8355 Neregistrovaní (NNN) 29:27
2. Wágner Libor NNN1010 Neregistrovaní (NNN) 37:09 + 7:42
3. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 52:54 + 23:27
W14
1.82 km, 66 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:29
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:59 + 0:30
3. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 14:49 + 1:20
4. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 15:38 + 2:09
W17
2.06 km, 81 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 20:29
2. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:35 + 1:06
W21E
3.89 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 19:02
2. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 20:13 + 1:11
3. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 20:54 + 1:52
4. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 21:20 + 2:18
5. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 21:27 + 2:25
6. Fajtová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 22:01 + 2:59
7. Drobníková Markéta ZUP8452 MTBO ČZU Praha 23:12 + 4:10
8. Karochová Simona EKP8853 VŠTJ Ekonom Praha 23:39 + 4:37
9. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 23:46 + 4:44
10. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 24:07 + 5:05
11. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 24:22 + 5:20
12. Tučková Dagmar EKP8653 VŠTJ Ekonom Praha 25:20 + 6:18
13. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 25:35 + 6:33
14. Šenková Natalia VBA8554 ŠK VAZKA Bratislava 34:49 + 15:47
W21A
2.68 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 16:25
2. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 17:53 + 1:28
3. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 18:25 + 2:00
4. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 18:43 + 2:18
5. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 18:48 + 2:23
6. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 18:57 + 2:32
7. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 20:08 + 3:43
8. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 20:45 + 4:20
9. Bochenková Martina ZUP8750 MTBO ČZU Praha 20:46 + 4:21
10. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 22:14 + 5:49
11. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 22:29 + 6:04
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 22:48 + 6:23
13. Fajtlová Jana VPM8850 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:40 + 7:15
14. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 24:22 + 7:57
15. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 26:08 + 9:43
16. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 26:18 + 9:53
17. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 26:24 + 9:59
18. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:17 + 12:52
19. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 31:58 + 15:33
20. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 32:18 + 15:53
21. Svobodná Šárka ZUP8850 MTBO ČZU Praha 57:37 + 41:12
W21B
2.06 km, 81 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 23:17
2. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:09 + 1:52
3. Mědílková Iva SKL7150 SMS Team Kladno 26:30 + 3:13
4. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 28:38 + 5:21
5. Masopustová Elis VLI8656 Slavia Liberec orienteering 33:40 + 10:23
6. Kratochvílová Lucie VPM9251 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:41 + 12:24
Ryantová Jana NNN8650 Neregistrovaní (NNN) DISK
W40
2.06 km, 81 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 19:10
2. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 19:34 + 0:24
3. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 20:48 + 1:38
4. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 22:39 + 3:29
5. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:59 + 4:49
6. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 26:34 + 7:24
W50
2.06 km, 81 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 22:58
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 27:41 + 4:43
3. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 28:31 + 5:33