Výsledky závodu: Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy)

Kategorie: D21B

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Kynologický klub Otrokovice
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Žlutava 1:15 000 (pro některé 1:10 000), e 5 m, stav 7-10/2016, revize duben 2017, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Zbranek Roman, Slezák Libor, Otrusina Jiří
Protokol:
Bez závad.
D21B
8.20 km, 285 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9367
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 63:29 9829
2. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 63:52 + 0:23 9771
3. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 64:49 + 1:20 9626
4. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 65:15 + 1:46 9560
5. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 66:26 + 2:57 9380
6. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 67:07 + 3:38 9277
7. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 70:55 + 7:26 8699
8. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 73:24 + 9:55 8321
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 73:51 + 10:22 8252
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 77:00 + 13:31 7773
11. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 77:37 + 14:08 7680
12. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 79:14 + 15:45 7434
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 79:56 + 16:27 7327
14. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 82:54 + 19:25 6876
15. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 83:04 + 19:35 6851
16. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:25 + 19:56 6797
17. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 85:17 + 21:48 6514
18. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 85:20 + 21:51 6506
19. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 85:56 + 22:27 6415
20. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 86:26 + 22:57 6339
21. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 89:05 + 25:36 5936
22. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 91:35 + 28:06 5555
23. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 91:54 + 28:25 5507
24. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:33 + 30:04 5256
25. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 97:42 + 34:13 4625
26. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 100:58 + 37:29 4128
27. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 111:21 + 47:52 2549
28. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 117:41 + 54:12 1586