Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Kategorie: H50B

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10 000, E 5m, A4 pro všechny kategorie
Ředitel závodu:
Martan Jiří
Hlavní rozhodčí:
Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí:
Horáček Michal - R2, Horáček Miroslav - R2
JURY:
Janata Martin, Matras Tomáš, Farář Václav
H50B
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 31:52
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 32:54 + 1:02
3. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 33:35 + 1:43
4. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 34:09 + 2:17
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 34:10 + 2:18
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 35:08 + 3:16
7. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 3:47
8. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 35:40 + 3:48
9. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 36:24 + 4:32
10. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 37:01 + 5:09
11. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:43 + 5:51
12. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 38:40 + 6:48
13. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 39:04 + 7:12
14. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:36 + 7:44
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:39 + 7:47
16. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 40:16 + 8:24
17. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 40:34 + 8:42
18. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 42:58 + 11:06
19. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:27 + 12:35
20. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 45:42 + 13:50
21. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 46:46 + 14:54
22. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:28 + 15:36
23. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 50:25 + 18:33
24. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 50:26 + 18:34
25. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 18:47
26. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 51:11 + 19:19
27. Mechl Miroslav JIL6301 C OK Jilemnice 52:18 + 20:26
28. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 53:07 + 21:15
29. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 21:21
30. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 56:26 + 24:34
31. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:34 + 28:42
32. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:04 + 31:12
33. Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 73:06 + 41:14
34. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 75:05 + 43:13
35. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:39 + 48:47
Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy DISK
Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK